Jump to content

emilio

Użytkownicy
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zdaje się, że jednak nie jest tak różowo... Qobuz zwraca błąd: The country of your method of payment doesn't match the country associated to your Qobuz account.
 2. Niestety jest problem z zakupem - sprawdzają kraj pochodzenia karty...
 3. No i to jest kwintesencja... Marcin_Sz - czy zawsze i równie "bezkompromisowo" podchodzisz do każdego wątku co do którego masz inne zdanie? Pojawia się czasami jakaś refleksja?
 4. Nieśmiało się "wtrącę". Może by tak wzajemne docinki zostawić na inne wątki? Zdecydowanie utrudnia to konsumpcję treści... Od jakiegoś czasu każdy pojawiający się wątek jest skutecznie przykrywany jakimiś animozjami o - często osobistym zabarwieniu. Traci na tym jakość i merytoryka. Wybaczcie, że tak bezpośrednio, ale przecież nasze zainteresowania - audio / muzyka raczej kojarzą się (nie tylko mnie) z pozytywnymi emocjami...
 5. Kiedyś kupiłem na Ebay konto sublime o ważności 6 m-cy. Po około 3 m-cach kupujący znikł - konto na Ebay zablokowane. Od tamtego czasu opcja 30 dni jest wg mnie optymalna...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.