Jump to content

jamelo

Użytkownicy
 • Content Count

  368
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

jamelo last won the day on December 22 2019

jamelo had the most liked content!

Community Reputation

3189 Audioholik^3

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

9830 profile views
 1. Myślę, że znajdzie się sporo osób chcących posłuchać referencyjnie strojonych I rzędem paczek. Mogę nawet pomagać je wnosić i wynosić.
 2. jamelo

  Sprzedam/kupię

  Jak ktoś chętny to mogę odstąpić SMLS-a A8 za 2 300, nówka z Aliexpress - u mnie się nie zgrał kolumnami z Bliesmą A-34 , szukam dalej coś do radia i grania w tle, bo szkoda mi do tego Krella z klasą A, choć tylko w przedwzmacniaczu. Kontakt na PW.
 3. jamelo

  S.M.S.L. A8

  Jak ktoś chętny to mogę odstąpić SMLS-a A8 - u mnie się nie zgrał kolumnami z Bliesmą A-34 , szukam dalej coś do radia i grania w tle, bo szkoda mi do tego Krella z klasą A, choć tylko w przedwzmacniaczu. Kontakt na PW.
 4. Jasne ale poprzez zmianę strojenia i wielkość obudowy można w pewnym zakresie kształtować charakter basu i uniknąć niekorzystnych modów pomieszczenia. Na pewno nie będzie.
 5. jamelo

  cd do 1000zł

  Jak już mowa o CD63 Ki, to będzie duża różnica przy zmianie na Creeka Destiny wyłącznie jako transportu?
 6. Trochę dziwi ten fakt przy takim napędzie, średnicy, koszcie głośnika i przeznaczenia do raczej dużych kubatur. SS uważa, że wielbiciele np. muzyki organowej nie są ważni. Może jednak warto zrobić obudowę testową i dobrać optymalną dla swojego pomieszczenia objętość, przy tak dużym koszcie głośników.
 7. Jest kandydat 10" ale koszt ściągnięcia do PL jest zaporowy. [Hidden Content]
 8. Rzeczywiście na wagę [Hidden Content] radiatory jak z silnika motocyklowego :)
 9. Teraz dopiero do mnie dotarło, że tam nie będziesz siedział z gitarą.😵
 10. Przecież ma gniazdko sieciowe.
 11. Podałem artykuł i normy, nie ja tam będę przebywał, co kto lubi. 😉
 12. Raczej tam ludzi nie będzie. W zamkniętej i szczelnej klitce 3 m2 po dostawieniu ścianek stężenie dwutlenku węgla będzie po ponad godzinie na poziomie niedopuszczalnym. Nie należy bagatelizować tego zagadnienia [Hidden Content] Działa wszystko razem szczelność, masa, odległość, różne środowiska przez które przechodzi fala akustyczna. Poza tym te zakładane 100 dB poziomu dźwięku, to prost droga utraty słuchu.
 13. ""Don Stanislao". Kard. Dziwisz "przebaczył" Polsce. Terlikowski: Nie jest papieżem" [Hidden Content],114884,26626942,don-stanislao-kard-dziwisz-przebaczyl-polsce-terlikowski.html#do_w=46&do_v=142&do_a=287&s=BoxNewsMT
 14. Może i tak ale działa skuteczniej w szerszym spektrum .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.