Jump to content

jamelo

Użytkownicy
 • Content Count

  320
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

jamelo last won the day on December 22 2019

jamelo had the most liked content!

Community Reputation

2890 Audioholik^3

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

9190 profile views
 1. Mam najgorsze zdanie o politykach ale zawsze można próbować dokonać wyboru mniejszego zła.
 2. przestał utożsamiać się z naturą i zaczął ją niszczyć i bez opamiętania eksploatować. Chciwość i brak samoograniczania się nie jest żadnym alibi dla cywilizacji zachodniej. Ja, np. od 2 lat prawie nie jem czerwonego mięsa i zamierzam jeszcze znacznie ograniczyć spożycie pozostałego na rzecz białka roślinnego. Staram się produkować jak najmniej śmieci kupując świadomie rzeczy używane i niepakowane w kilogramy plastiku. Nie jeżdżę samochodem po byle gówno, poruszam się piechotą lub rowerem itd. i mam świadomość, że to i tak Świata nie zmieni ale sam mam trochę l
 3. Tak samo debilne jest obżeranie się mięsem z przyczyn czysto zdrowotnych. A tak patrząc na to co człowiek zrobił na ziemi przez ostatnie 300 lat, to jest dopiero debilne.
 4. Kolumny pół metra od ściany to trochę mało przy otworach br z tyłu. Spróbuj pobawić się gąbkowymi zatyczkami z otwartymi porami, zrób kilka krążków i zatykaj kolejno oba lub tylko jeden otwór zmieniając ilość krążków.
 5. Trochę o samym koronowirusie: [Hidden Content],163229,25831754,wirusolozka-z-laboratorium-w-wuhanie-koronawirus-to-kara.html#s=BoxWyboImg4
 6. Myślałem, że tutaj się trochę rozerwę uciekając z wątku o Kościele ale się pomyliłem.
 7. Apropos - pisowskich sędziów: "Sędziowie z nadania PiS utajnili swe majątki" [Hidden Content]
 8. Młodzi ludzie powinni się uczyć religioznawstwa, że m.in. wiedzieć jak łatwo sterować całymi nacjami za pomocą mitów, symboli i strachu.
 9. "Pół życia leczony w zakładach psychiatrycznych,stały bywalec na odwykach i detoksach.Wywąchał całe tony butaprenu.Dzisiaj , PiSowski minister ,który współdecyduje o losach kraju.Nigdy nie spotkałam się z takim dnem w rządzie.Dzięki ekipie złodziei ,analfabetów i wszelkiej patologii,jako państwo w rankingu światowym jesteśmy mniej niż zero.....tylko skąd ciemnogrodowi o tym wiedzieć....oni żyją w skansenie zawierzonym maryjce."
 10. Chciałbym dożyć tego jak pierdyknie z tym większym hukiem im bardziej jego "pasterze" dzielą i używają języka nienawiści do ludzi.
 11. Ten order, to sam sobie odpiąłeś z klapy mundurka po wyciągnięciu ryja z pisowskiego, bolszewickiego koryta.
 12. "Gwałcenie dziecka nieszczególnie okrutne." Niedługo powiedzą, że przez księdza, to bliższy kontakt z bogiem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.