Jump to content

stench

Moderatorzy
 • Content Count

  1886
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

894 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panowie by świąteczny okres pozbawić nerwów, zaczepek i kłótni zamykamy wątek do wtorku.
 2. Panowie oświećcie mnie ale VHS raczej systemem zapisu i transportu plików i raczej można go porównać z np mp4. albo płyty CD ? Na tym samym tv można było oglądać zarówno vhs jak i beta.
 3. Twoje zgłoszenie zaowocowało punktami.

 4. Panowie jakie są różnice soniczne w playerach RCD06 vs 06se?
 5. A ja Panowie wolałbym , żeby razem ze wzrostem rozdzielczości tv do 4K lub 8K poszła też zmiana proporcji do 21:9 żeby filmy oglądać bez pasków na górze i na dole. Ewentualnie z paskami pionowymi po bokach wiadomości itd.
 6. Ja do 5G podchodzę spiskowo tj, od długiego gadania, serfowania itd czasem mnie boli głowa. Albo to szaleństwo albo jednak telefony to przenośne mikrofalówki. Jak 5G ma siać jeszcze mocniej to jestem przeciw. Wiem, że obecny net już się zapycha ale niech wymyślą lepsze kodeki albo coś. Inaczej jestem skłonny zrezygnować z przenośnego fb itd.
 7. Mam Fio07 więc wyższy model. to typowy dac do tv i do tego celu doskonały bo zasilany po usb czyli włączasz tv to startuje dac. Do zastosowań audio raczej za cienki.
 8. danny , zrobiłeś do końca to co chciałeś czy jeszcze coś lutujesz?
 9. Szukam dla kumpla CD, ponieważ ma amplituner stereo Yamahy to chciałby , żeby odtwarzacz też był tej firmy. Dużym argumentem dla niego za jest możliwość odtwarzania mp3 i i innych plików z pena. Moje pytanie: czy modele 300 i 700 odtwarzają mp3 tylko przez usb czy też z płyt ?
 10. Tak po cichu to rozważam x38. Natomiast mocno porównuję zwrotnice ponieważ dosyć mocno się różnią pod względem budowy chociaż układ głośników taki sam. Dodatkowo oceniam potencjał tuningowy pod względem wymiany niektórych elementów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.