Jump to content

stench

Moderatorzy
 • Content Count

  2159
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1779 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ale drony są genialne i tanie jako środek rozpoznania pola walki. Czołg zlokalizowany to praktycznie martwy czołg. Patrząc na wysyp samoróbek w ostatnich wojnach arabskich to wyobrażam sobie zestawy typu dron z aliexpress ( lepszy za 700 pln ) i przyklejony do niego silvertapem smartfon z kartą telefoniczną przekazujący obraz do artylerii 15 km dalej. Wystarczy do unieszkodliwienia czołgów za kupę siana ? TAK !
 2. stench

  4 kółka

  Mierzysz swoją miarką (może słuszną ?), ale swoją. Ja chętnie przyjąłbym małego suwa na 2, 3 samochód w domu , do miasta: -bo mi się podoba - bo się łatwiej wsiada - bo nie jest wielki i można nim swobodnie manewrować na różnych parkingach - bo go nie rozwalę na krawężnikach i hopkach - bo bagażnik ma wystarczający na zakupy w lidlu - bo ma 4 drzwi i dzieciaki na krótkich trasach mieszczą się spokojnie
 3. Oledy LG wyprodukowane od 2017 mogą wywołać pożar, rzekomą przyczyną zasilacze. Ciekawe co spitioili w zasilaczach względem LCD. No chyba że jest problem i trzeba go jakoś nazwać a nie chcą kalać nazwy OLED: [Hidden Content]
 4. Nie wiadomo, ale np ja pisałem mu żeby wstrzymał się trochę to kupi 20% taniej.
 5. stench

  4 kółka

  Mnie trochę szkoda , że nie ma wskazówek. Nie jestem zwolennikiem total tabletu przed oczami. Chociaż analogowy obrotomierz.
 6. stench

  4 kółka

  Bo rośnie grupa osób bardzo bogatych i w dodatku większość z nich ma po kilka wypasionych samochodów. I ich dzieciaki też. .
 7. stench

  4 kółka

  Wręcz przeciwnie. Widzę że rynek premium rośnie , samochodów powyżej 500 tysięcy mocno przybywa.
 8. Nie po to wychodzą co roku nowe modele, żeby jakiś chytrus tuningował swój TV i czerpał z fontanny nowości.
 9. stench

  4 kółka

  BMW ma ostatnio rekordowo wysoką sprzedaż. Firma święci trimfy. Mn Chiny i Rosja kupują wszystko i w każdych ilościach. Jak wygląda sprzedaż na Europę nie wiem, ale to i tak gasnący kontynent. Nawet Mitsubishi się z Europy wycofuje bo nie opłaca im się zawracać z EU d..y. Ciekawe czy znajdą się dilerzy/dystrybutorzy sprzedający wyłącznie "używane" samochody . Odwrotnie: kto ma kasę ten ma kasę. Kto nie ma ten się przeturla Astrą 2 kolejne 3 lata.
 10. stench

  4 kółka

  Bo i w PL zaczynamy w końcu normalnieć i ludzie przestają patrzeć wyłącznie na znaczki i w wielu sytuacjach zwycięża zdrowy rozsądek czyli Mondeo nad BMW 3.
 11. stench

  4 kółka

  Etam, w WAG nie ma sentyymentów , no może poza Audi. Oktawka już dawno zjadła Golfa i gabarytami i w wypadku RS chyba wszystkim pod warunkiem że nie musisz mieć krótkiego kompakta. W dodatku jest też allroud 🙂 Co do Superba to jak się posiedzi na forach VW to passek ma duuże problemy i kupujący naprawdę porównują 1:1 przy wyborze nowego samochodu. Wręcz jest zejście w dół czyli Superb za duże więc biorę Passka.
 12. Właśnie nam zakwitła kolejna wojna : Armenia -Azerbejdżan: [Hidden Content]
 13. stench

  4 kółka

  Fajne budy mają nowe kianki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.