Jump to content

stench

Moderatorzy
 • Content Count

  2260
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2266 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 65 cali LG 917. W media expert za 5 kpln. Oglądasz z 4,5 i na 55 nie będzie WOW. 55 jest fajna na 2,5-3m. Przerabiałem to na rodzicach tzn chcieli 47-50. Protestował tata, ale jak przywiozłem im 55 to był zachwycony. Więc ty nie kombinuj tylko 65 cali.
 2. w temacie 8K to ja chyba odpadam. Oglądam netflixa i cyfrową naziemną i nie wykorzystam potencjału 4K. Czekam na rewolucją jakościową sygnału wejściowego do tv. Inaczej ładowanie kasy traci sens. Już dziś zastanawiałbym się czy warto dopłacać do droższego tv niż np 917 od LG, tj 5 kpln za 65 cali. Oled wymaga przynajmniej 20% zwiększenia budżetu.
 3. Cytuję przemaka, ale uzupełniam sprawa dotyczy komentarzy moderatorskich przy wpisach. To jest tylko i wyłącznie moje subiektywne zdanie : dla mnie te komentarze są nic nie warte bo pojawiają się pod wpisami sprzed kilku, kilkunastu godzin a nawet kilka dni wstecz (możliwe przy weryfikacji zgłoszonych wpisów). Nikt wstecz nie zagląda, albo robi to znikomy odsetek nas. Robią to tylko mający zaległości w czytaniu, ci bieżący raczej nie. Więc ja mam o tych "pod"komentarzach kiepskie zdanie. JA: jak chcę coś skomentować, zwrócić uwagę to tradycyjnie taki wpis cytuję.
 4. Napisz jaki duży pokój, jaki widny, co i z z ilu metrów oglądasz,ile masz orientacyjnie kasy.
 5. Jak zablokuję (alf) @Bobcat i @Maju to wątek i klikalność zdechnie.
 6. Maju normalnie z tym trolujesz. To tak jakby nam ktoś w kółko przypominał że za bobasa laliśmy w gacie. Tak to prawda ale ile można.
 7. Oświadczenie rzecznika WOT w sprawie Grota i jego rzekomych wad opisanych w Onet. [Hidden Content]
 8. Możesz skontaktować się z producentem, jednak na podstawie kilku historii opisanych na forum nie rób zaliczek , tylko kasa za produkt.
 9. I bądź tu mądry. Na Onecie ukazał się artykuł mocno krytykujący polski karabinek szturmowy MSBS Grot, jednocześnie w tle kilkukrotnie pojawiła się bardzo pozytywna wzmianka o niemieckim HK 416. [Hidden Content],79cfc278 Warto tutaj dodać , że HK straciło kontrakt na dostawy karabinków do Bundeswehry, a model HK G36 był wycofywany z wojska jako wysoce wadliwy. [Hidden Content] [Hidden Content] Tutaj "stronnicze" bo polskie porównanie Grota z innymi karabinkami szturmowymi, również z HK 416.
 10. Europejczycy kowidowymi ograniczeniami są już zmęczeni: [Hidden Content]
 11. Zamiany klimatu powodują zwiększoną aktywność wojskową w Arktyce. Rosja wydziela ze swoich struktur Północny Szlak Morski jako nowy okręg wojskowy. Zwiększenie aktywności, zwiększenie kosztów. Dobrze, że uwaga wojskowych nie skupia się na naszym regionie: [Hidden Content] A tak swoją drogą to teraz przy cieńszej pokrywie lodowej Rosja przy pomocy lodołamaczy mogłaby utrzymywać całoroczne szlaki morskie na swoich wodach terytorialnych i czerpać z tego kasę jak Egipt z Kanału Sueskiego.
 12. Szczepionka ma jednak sporo negatywnych skutków ubocznych przy podaniu. [Hidden Content],35136,26715019,po-drugiej-dawce-szczepionki-na-koronawirusa-ludzie-czuja-sie.html?fbclid=IwAR0m39uxVbPH5A6q_W3zikICE5u7gihm-Hw8sjkFD8Wqn1dNjWGpwK_PRl4&disableRedirects=true
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.