Jump to content

stench

Moderatorzy
 • Content Count

  1902
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

954 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bobcat, było pisane, że w naszej części świata brak treści i infrastruktury do wyświetlania 8K. Jeśli masz dane to proszę sprawdź i może się podziel informacją ile % polskiego rynku to tv o przekątnych równych lub większych od 65 cali. Może warto jeszcze sprawdzić rynek czeski i niemiecki bo są to dla nas jakieś wyznaczniki.
 2. W wypadku samochodów często jest dostępna wydłużona gwarancja lub możliwość wykupienia. Więc to dobry kierunek dla OLED TV.
 3. Oled daje piękny obraz ale wypalenia i powidoki pojawiają się na matrycach więc technologia wymaga dopracowania i tyle. Nie wiem ile% użytkowników akceptuje fakt, że tv dość szybko ma duże szanse na wylądowanie na śmietniku. Ja nie. Z tego względu dziś wybrałbym lcd LG sk9500.
 4. Większość użytkowników woli wymieniać sprzęt bo chce, a nie że musi na skutek uszkodzeń matrycy.
 5. Ha, Ha 🙂 Najlepiej załóż w klub miłośników 4K wtedy każdy krytyczny głos lub użytkownik będzie mógł być usuwany.
 6. Rynek tv jest nasycony. Za 5 kpln można kupić LG 55C8 , a B8 taniej. Za 4 kpln można kupić LED LG 55SK9500. Oferty Samsunga Czy Philipsa nie śledzę. Po Toshibę nie ustawią się kolejki bo dziś po elektronikę kolejek nie ma.
 7. Czemu sprzedałeś Pioniera ?
 8. Witam, w związku z zasadnymi zgłoszeniami wpisów mulsa dostał  bana na 10 dni.

 9. Może Rotel 1572 ?
 10. Tutaj link do całego artykułu. Można poznać nieco więcej szczegółów: https://hdtvpolska.com/co-wiemy-o-nowych-telewizorach-lg-2019/
 11. Kolega Carmelcalif napisał: Witam, Z poprzedniego zestawu audio m.in hegel 160 dynaudio exite x38 itd zostaly mi dynki. Mam pytanie do szacownych kolegow. Czy dynki x38 zgraja sie z rotelem 1592 lub 1572 czy szukac innych kolumn do tych dwoch wzmakow?
 12. stench

  Odtwarzacz MP3

  Kup np starszy wysoki model dvd Denona 2910 lub coś w tym stylu
 13. stench

  JBL 4435 Modyfikacja

  Przeczytaj mój wątek:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.