Jump to content

stench

Moderatorzy
 • Content Count

  2362
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2827 Audioholik^3

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć. Info nt modyfikacji 450 masz kilka wpisów wyżej.
 2. Powinno dać radę, zależy czy CD odpina własne wyjścia analog jeśli podłączony jest cyfrowy.
 3. Panowie ktoś porównywał a14 i RA1572 i wybrał A14. Gra lepiej czy różnica w graniu nie warta dopłaty? Pytam pod kątem przyszłego polowania na używki.
 4. Za 6 kpln masz LG 75 nano793 , na ekrań 50 hz : [Hidden Content] Za 8,6 jest 120 hz LG 75 nano903 , jak ma stać to ma 2 nóżki [Hidden Content] W sumie to przy wielu tv napisane , że kończą się zapasy, a promocji nie ma. Jakbym nie musiał to raczej poczekałbym żeby zobaczyć nowe modele, ale wtedy zakupy po wakacjach, żeby ceny spadły.
 5. @mily a jesteś tv purystą lub miłośnikiem fotografii?
 6. Paradoks (2012) Linda, Jakubik, Muskała. Policjański serial, szkoda, że skończył się po jednym sezonie. Niestety sposób czy pory nadawania powoduję że serialowe tasiemce(Alex) trwają latami, a coś fajnego szybko przemija. Niestety ciche dialogi. Warto zobaczyć. [Hidden Content]
 7. Dla mnie powalone jest ładowanie pojedynczych nóżek do większych tv. W moim starym 47 jest toto trochę obrotowe i mogę bezpiecznie przekręcać tv w zależności od potrzeb. W nowszych i większych jedna nóżka powoduje, że tv nie jest zbyt stabilny a o przekręcaniu mowy nie ma. Dizajnersko kwestia gustu i do tego wada w postaci mniejszej stabilności i odporności na koty czy dzieciaki. No jest plus dla purystów bo można za nią trochę schować kable. Wolałbym dwunóżkowość albo tak jak w oledach.
 8. Jest tania Hama w mediaexpert i chyba Coctail audio n25 [Hidden Content] [Hidden Content] Jest jeszcze coś Onkyo, Yamaha i jakiś Denon.
 9. Do dla mnie ok bo na dziś to brałbym 65 czyli pewnie QNED90.
 10. Proste zwyczajne fhd to zostaje linia 6300. Do kuchni, czy do oglądania bez żadnej spiny w łożku wystarczy. Czyli można poczekać na lepszego następcę obecnego 91.
 11. Panowie czy to zapowiadane Q nano do LG to ma być do topowych modeli czy średniaki 4 K też ?
 12. W 2018 , prawie w tym samym czasie pojawiły się 2 filmy o Dywizjonie 303. "Dywizjon 303. Historia prawdziwa" [Hidden Content] "303. Bitwa o Anglię" [Hidden Content] Ponieważ lubię kino wojenne , zwłaszcza pokazujące dużo sprzętu to postanowiłem zobaczyć oba. W obu wystąpili aktorzy z różnych krajów. Porównam tu aktorów grających te same postacie i : Zumbach : Rheon - Zakościelny 1:0 (niestety polski Rheona psuł robotę,do polskiego przydał by mu się dabing ) Urbanowicz: Dorociński - Adamczyk 0:1 (choć nie mogę nic zarzucić Dorocińsk
 13. Bo dla większości 4K, nano i stereo 2.0 są wystarczające 🙂
 14. Bobcat, technicznie i organizacyjnie żaden problem natomiast miałoby to znikome uzasadnienie z punktu widzenia zwiększenia wielkości sprzedaży i zwiększenia postrzegania takiego produktu in plus. Rynek ma to gdzieś.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.