Jump to content

stench

Moderatorzy
 • Content Count

  1930
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1021 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. np pierwsza korekta prognozy w dół o 15% od wyjściowej , a druga o 28%
 2. Witam, napisałeś zgłoszenie dotyczące wadliwego Tidala z prośbą o przesunięcie we właściwe miejsce.

  Proszę napisz gdzie widziałbyś ten wpis.

 3. Tutaj coś do rozpoczęcia modyfikacji kolumn:
 4. Jak się nie boisz lutownicy to popraw zwrotnicę w tych 870 i wytłumienie w środku.
 5. stench

  Ostatnio obejrzane.

  Rambo 5 - ostatnia krew. Poszedłem do kina , żeby dostać kolejną dawkę przygód Johna Rambo (pewnie ostatnią SLY na 73 lata). Jestem zadowolony, widownia pewnie też. Kiedy nasz bohater masakruje antagonistów zewsząd słychać potakiwania i aplaus. Przez pół filmu Rambo bierze piguły na uspokojenie, jak wyrzuca ostatnią fiolkę rozwija skrzydła i leje się krew. Trochę zdradzę, ale Rambo zabija ich wszystkich 🙂 Generalnie wiek widzów zacyna się dobrze dobrze po 30. Jak Rambo zabijał w jedynce miałem 7 lat, Johnowi przybyło lat i widowni niestety też. Nawet mutant Logan padł więc jest smutno , jednak najbardziej smuci upływ czasu i lustro.
 6. o ile wiem to mają różne procesory. A jak twój ? bez problemów technicznych ???
 7. Generalnie to jest dobrze. Co roku producenci ogłaszają totalny HIGH-Vision, a tu okazuje się , że w następnym jest jeszcze lepiej.
 8. Dlatego powinni sprzedawać tv 21:9. W pionie do info, a w poziomie do filmów panoramicznych.
 9. A ja nie wiem o co kaman z 5G. Będzie toto cudo pracować w paśmie obecnej naziemnej cyfrówki i będzie nas podobnie męczyć i zabijać. Osobiście lepiej funkcjonuję i wypoczywam na terenach o mniejszej ilości odbiorników i nadajników gsm, wifi itd tzn na terenach o mniejszej ilości ludzi lub nawet na zadupiach.
 10. Panowie ponawiam , czy sygnał HD oferowany przez kablówkę nadaje się jeszcze dla 65 czy lepiej 55 cali ?
 11. stench

  OLED w domu

  Pewnie żeby zrealizować chytry plan zakupu nowego tv sam popsułeś córce telewizor 🙂
 12. Moje tv też bez t2. Pewnie wezmę pakiet tv do internetu. W związku z tym panowie jaka wielkośc tv da radę z sygnałem oferowanym przez operatorów jako pakiet do internetu? 65 czy raczej 55 cali?
 13. Planowane zmiany w naziemnej telewizji cyfrowej. Przy okazji okazuje się, że 5G będzie równie mordercze jak dzisiejsze DVBT. https://businessinsider.com.pl/media/tv-radio/naziemna-telewizja-cyfrowej-drugiej-generacji/78ep365
 14. stench

  Ostatnio obejrzane.

  Atak Paniki : https://www.filmweb.pl/film/Atak+paniki-2017-772805 to nie jest komedia, ale ja się uśmiałem, moja Pani też zadowolona.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.