Jump to content

stench

Moderatorzy
 • Content Count

  2060
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1470 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jest Pan chory na koronawirusa, w związku z tym musi zostać Pan poddany kwarantannie. Są możliwe 2 warianty : A i B. - A - wspólnie z żoną - B ... - B, B, B.........
 2. W moderowaniu mam urlop bo wyjechałem do pracy :). Zgłaszaj zgodnie z procedurami, ktoś się tym zajmie. A najlepiej sami moderujcie swoje wpisy i głupoty usuwajcie przed zatwierdzeniem, a jak przegniecie to dajcie sobie sami bana na kilka dni.
 3. W soboty ma bardzo fajny program z muzyką z obu Ameryk.
 4. stench

  Marihuana

  Panowie ja w postaci i losach filmowanego delikewnta widzę los wielu uzależnionych osób. Nie wszyscy potrafią pływać i zachować umiar. Wiele osób umiera od papierosów, alkoholu, narkotyków. Fajne jest zimne piwo, dla niektórych blant ale czasem ktoś spada jak Major.
 5. Ja się obawiam, że przyczyna zwolnienia Gacek może być dużo bardziej PROZAICZNA. Może zwyczajnie 1 baba drugiej nie może znieść, bo ta coś 5 lat temu powiedziała o torebce pierwszej, albo chłop 1 powiedział, że druga jest fajna d. Niestety wiele osób nie nadaje się do zarządzania ponieważ nie jest w stanie oddzielić swoich małych żali od profesjonalnego działania.
 6. Mega dużą ilością wygaszanych stref w LCD aż tak bardzo bym się nie podniecał. Któryś z producentów napisał o problematycznych algorytmach do sensownego zarządzania i wyłączenie podświetlenia powoduje brak podświetlenia czyli brak gradacji szarości. A w filmach naprawdę niewiele jest scen gdzie jest po prostu czerń. W tej kategorii lepszy jest oled, natomiast zostajemy z pytaniami czy różnica warta jest dopłaty , czy często z różnicy rzeczywiście skorzystamy oraz czy większego wow nie zrobi po prostu większy ekran . Tu niestety nie można oprzeć się na demach dedykowanych do danej technologii bo każde będą zafałszowywały obraz ogólny podkreślając główne walory. Trzeba porównywać na filmie z pena.
 7. Nie kojarzę by Anna Gacek poruszała sprawy polityczne , czy światopoglądowe. Z Manna też żaden towarzysz. Puszczali fajną muzykę, opowiadali o niej i o muzykach. Rozwiń swoją wypowiedź bo na trola wyjdziesz. Ja nie potrafiłem się nigdy do Dwójki przekonać.
 8. Zgłosiłeś taki wpis: "Jak ja wychodzę z koszykiem to ludki odprowadzają mnie pełnym podziwu i zazdrości wzrokiem. Przynajmniej mi się tak wydaje." O co Ci chodzi ????

 9. JA tam trzymam kciuki by taki Mann, Kaczkowski czy inni trzymali się tak długo aż jakiś rozsądek powróci. Ciekawe o co poszło z Gacek. P.S. czy jest i która ogólnopolska stacja radiowa nadająca muzykę w 3 klimatach i z rozsądnymi prowadzącymi ???
 10. Anna Gacek traci pracę: [Hidden Content],681c1dfa Powoli radio przestaje mi być potrzebne.
 11. Pewnie byś nie kupił 🙂 , bo ceny wyglądają tak: nano 55 LG sm9800 - 4039 oled 55 LG C9 - 5248 nano 65 LG sm9800 - 5788 oled 65 LG C9 - 7955 Zestawiłem topowego nano i 2 od dołu oled, nawet jeśli w pewnych sytuacjach oled obrazem wygrywa to jest ich mało, natomiast oceniając ogólnie to jakość nano jest "wystarczająca" a ceny za każdym razem skierują cię na nano zwłaszcza gdybym rozważał 55 cali oled to dokładam niewiele i mam nano wypas 65.
 12. stench

  BOKS i inne walki

  🙂 Frank, to nie bokser jest od oceniania wyniku walki tylko sędziowie. Chyba nie wierzysz w obiektywność wszystkich bokserskich wyników ?
 13. stench

  BOKS i inne walki

  Poprzednio Wach musiał bardzo uważać by Artura nie zabić. Wyniku walki z Radczenko nie warto komentować natomiast uważam, że Szpilka ładnie się zachował od razu zapowiadając rewanż. Ja Szpilce daję plusa za ładne zbicie wagi i formę. Dam mu szansę na okrzepnięcie i stabilizację w niższej wadze. Natomiast następna walka już bez forów. Albo coś pokaże albo kelner. Zastanawia mnie Radczenko, który poprzednio też chyba w ostatniej 10(?) rundzie nie dobił rywala i tłumaczył się że nie miał siły. Tu końcówka taka sama. Albo ma problemy wydolnościowe, albo jeździ na gościnne występy, żeby ładnie przegrywać bo wie że na TOP nie wejdzie.
 14. stench

  BOKS i inne walki

  Fiodor Czerkaszyn . Zdecydowanie tak. Materiał na mistrza ? Szpilka ? Walka z Radczenką trwa, ale skoro to jest dla niego szklany sufit , to zostanie tu gdzie jest.
 15. Nie hehehe, tylko kilku kolegów ma, ogląda, więc pytam. Dotąd mówili, że ok.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.