Jump to content

stench

Moderatorzy
 • Content Count

  2015
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1182 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. stench

  Polityka

  Elektrownie i tak muszą utrzymywać bloki w gotowości natychmiastowego dostarczenia energii. Słabszy odkurzacz to dłuższe odkurzanie i w efekcie zużycie takiej samej albo większej ilości energii.
 2. stench

  Polityka

  Bobcat, bez względu na partyjne niesympatie trzeba być idiotą, żeby narzucać obywatelom EU redukcję mocy w odkurzaczach czy zmuszać do korzystania z oświetleniem, żarówkami led jeśli ktoś bez względu na koszt preferuję barwę światłą generowaną przez żarówki tradycyjne lub halogenowe. O ile ideę i uczestnictwo w EU uważam, za słuszną to uważam również, że wielu urzędników to wyłącznie nadgorliwi idioci. Wiele działań EU kojarzy mi się z socjalistycznymi racjonalizacjami. Taa. Który kraj Beneluxu głosował tak długo aż zagłosował dobrze czyli pomyśli EU.
 3. stench

  Polityka

  Nie. Społeczeństwo w referendum powiedziała TAK takiej wspólnocie jaka była w momencie głosowania. Od tamtej pory EU urzędnicy samozwańczo przyznali sobie masę nowych uprawnień i weszli w nowe sfery życia.
 4. stench

  Polityka

  Zgadzam się z Wojciechem , zwłaszcza że dostrzegam dużo głupot, szkodliwej nadgorliwości i podwójnych standardów.
 5. Bobcat motoryzacyjnie to raczej bym porównał z drogami o ustalonej prędkości minimalnej . Więc poniżej pewnego tempa przesyłu danych korzyści z rozdzielczości są żadne ( chyba, że mówimy o statycznych obrazach).
 6. stench

  Polityka

  Bobcat z podwyżkami masz rację Dodam , że wiele z nich jest wynikiem różnych sankcji i kar wprowadzonych przez EU np za emisję CO2. Przypomnę , że EU powstała jako strefa wolnego handlu, ze swobodą przemieszczania obywateli . Strasznie i samowolnie jednak rozszerzyła swoją działalność i kontrolowane obszary. Ja wolałbym by wszystko wróciło do pierwotnych ram. Przeczytaj mój wpis 139988 tam wyjaśniam mój pogląd na zakres i środowisko prawne funkcjonowania sądów. Dodam jeszcze, że każdy podmiot i urzędnik funkcjonuje w ramach określonych przepisów prawa , które zawieraja również mechanizmy odwołania lub wygaszenia i funkcje takie nie są dożywotnie . Nie mylmy tu wolności z wszechwładzą i samowolą. Dla przykładu parlamentarzyści też podlegają weryfikacji przy okazji wyborów, a korzyści wynikające z immunitetu mogą zawieszone choćby na wniosek prokuratury.
 7. stench

  Polityka

  Wolność sądownictwa polega na wolności w orzekaniu wyroków w oparciu o stosowanie przepisów prawa. Sędziowie mogą być natomiast powoływani, odwoływani i zawieszani przez stosowne organy władzy.
 8. Mnie zastanawia na cholerę taka inwestycja Orlenu w Formułę 1. Chyba, że chcą w Niemczech otworzyć masę stacji benzynowych i traktują to jako reklamę na rynku europejskim.
 9. Tu masz schemat 2 drożny z6,8 na górze na przykładzie dali 5005. Nie znam wartości cewek.
 10. stench

  Sci-Fiction

  Teraz oglądam Nowego Papieża. Fajny świeży serial.
 11. Typ powinien dostać zakaz wjazdu ta teren EU.
 12. Zrób foto zwrotnicy, rozrysuj schemat.
 13. Tutaj link do innego tematu dotyczącego odtwarzacza Philips 963SA: [Hidden Content]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.