Jump to content

jerry30

Użytkownicy
 • Content Count

  325
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. jerry30

  Sugden a21se

  Ja mam, świetny wzmacniacz.
 2. Mam pięć nowiutkich kwadr Jan 6197,zostały mi jako zapas po Lebenie.
 3. Na razie napędzam Falcony Sugdenem a21. Co do starych oryginalnych ls3/5a to myślę że prawie wszystkie są już niestety skapciałe ze starości. W kwestii porównania p3 anniv i Falconów to miałem je równocześnie przez dwa tygodnie więc swobodnie posłuchałem obu i wybrałem Falcony. Uważam że to paczki podobnej klasy tylko trochę inne.Wokale chyba trochę bardziej podobały mi się na p3 ale jeżeli chodzi o przejrzystość czy dynamikę,wgląd w nagranie to Falcony dla mnie zdecydowanie lepsze, ale podkreślam mówimy o tym zestawieniu w innym może być inaczej.
 4. Rosewood, co do fotek to wybaczcie ale zwyczajnie mi się nie chce (za stary chyba jestem). Dla mnie Falcony są genialne nie czuję chęci posiadania innych głośników, znajdą się zapewne lepsze kolumny tylko po ...... mi to. Przewijał się tu temat kabli więc dla wszystkich poszukujących polecam stosunkowo niedrogie kable Luna Gris Cable, mam set tych kabli i można się zdziwić.
 5. Cześć Margol i reszta klubowiczów. Pytałeś jak tam p3 anniv, wróciłem po 5 latach grania na słuchawkach do normalnego systemu a w zasadzie wciąż go składam. Chciałem małe monitorki więc wybór był jasny. Bardzo mnie te trójeczki zaskoczyły w pozytywnym rozumieniu tego słowa. Świetne granie, duży dźwięk jak na tak małe paczki,wokale,fortepian,gitary ujmujące brzmienie, super mi to brzmiało ale niestety podkusiło mnie i wziąłem na odsłuchy Falcony ls3/5 ,spodobały mi się jeszcze bardziej i zostają. Pozdrawiam klubowiczów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.