Jump to content

jerry30

Użytkownicy
 • Content Count

  319
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. jerry30

  Auralic Klub

  Jeżeli wybierzesz jakąś płytę czy playlistę i wyłączysz tablet to ona gra dalej, utwory sobie przerzucasz pilotem.Tablet jest ci potrzebny dopiero do zmiany płyty na inną, nawet jak przejdziesz w tryb standby i go znów uruchomisz to bez tabletu pójdzie ci to czego słuchałeś ostatnio .
 2. jerry30

  Auralic Klub

  Mam Altaira już pięć miesięcy, chodzi po wifi z tp-linkiem wszystko jest stabilne i żadnych zawieszeń nie zaobserwowałem.
 3. jerry30

  Auralic Klub

  Dzięki.
 4. jerry30

  Auralic Klub

  Jest już dostępna nowa testowa wersja ds lightning, wprowadza wiele zmian ale nie wiem jak ją ściągnąć.
 5. jerry30

  Auralic Klub

  Dla mnie najlepszy jest precise ale ogólnie to kosmetyka jest.Spróbuj zmienić sekundowe opóźnienie daca bo może 3 lub 4 sekundy zagrają lepiej niż dwie, no ale to już trzeba się pobawić i samemu ocenić.
 6. jerry30

  Auralic Klub

  Jestem z niego bardzo zadowolony, do tej pory grałem tylko z odtwarzczy cd a plikami gardziłem z uwagi na jakość i problemy użytkowe.Jeżeli chodzi o funkcjonalność to dla mnie super,tidal czy dysk zewnętrzny wszystko śmiga że aż miło, szybko i konkretnie.W kwestii dźwięku uważam że jest naprawdę dobrze ale to już osobiste preferencje i oczywiście reszta toru.Z tego co słyszałem to niebawem będzie nowy soft z własnym autorskim dekodowaniem mqa i upsamplingiem do dsd.
 7. jerry30

  Auralic Klub

  Witam i wstępuję do klubu z Altairem.
 8. Skok poziomu głośności to nie kwestia lamp tylko wada która występowała czasami w tym modelu.Do wymiany masz jakiś element który jest za to odpowiedzialny.Skontaktuj się z serwisem audioklanu bo chyba oni są jeszcze dystrybutorem.Na szczęście część nie jest dramatycznie droga ok.400 zł z robocizną.Miałem kiedyś kw i ten sam problem więc wiem co mówię.
 9. jerry30

  Słuchawki a zdrowie

  Wybacz kolego ale nie masz pojęcia o czym mówisz bo nie słyszałeś porządnych słuchawek w dobrze zestawionym wysokiej klasy torze.
 10. Cec TL53Z tylko to już trochę drożej.
 11. Chord Mojo prawdziwy killer za te pieniądze, świetny dac plus wzmacniacz, , bardzo muzykalny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.