Jump to content

fafarskid

Użytkownicy
 • Content Count

  1252
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

fafarskid last won the day on October 23 2011

fafarskid had the most liked content!

Community Reputation

217 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To trzeba kupować i próbować. Np. Telefunken 5965 mogą zagrać ciekawie.
 2. Tak trzeba uważać gdzie się stosuje. We wzmacniaczu gdzie musi być prawidłowo wysterowany następny stopień byłbym ostrożny, ale na wyjściu DACa zmiana wzmocnienia nie jest już tak krytyczną zmianą.
 3. Jest napisane żeby nie stosowac 12AT7/ECC81 zamiast 6SN7. Co w tym złego? 6sn7: ECC32, ECC33, CV1988, 6H8C, 5692, 6f8g***, 7n7***, CV898***, 12au7*** (family) * Higher heater current ** Requires circuit modification *** Requires adapter
 4. Czy można gdzieś zobaczyć zdjęcia tych kolumn na accutonach? Ciekawy jestem co to za projekt był.
 5. Na forum działają też głusi oraz tacy którym wszystko gra tak samo. Winylomaniak to mała pestka przy tym.
 6. fafarskid

  Sprzedam/kupię

  Raczej bym powiedział że to oryginalne telefunken. Proszę obejrzeć sobie elementy budowy w środku. Nie widzę powodu żeby podważać oryginalność tych lamp.
 7. [Hidden Content] [Hidden Content] Jak widać RFT sprzedają się bardzo dobrze bez żadnych problemów.
 8. No nie wiem. SynSama już wydał wyrok, że to stare lampy są winne. Chociaż sam na oczy widział tylko jedną czechosłowacką Tesle.
 9. Lampowy odtwarzacz CD do 20 kPLN Wydawalo by się, że temat nie pozostawia wątpliwości, a jednak niektórzy uważają, że autor wątku będzie nieszczęśliwy z lampą.
 10. Borys nie musi używać lamp, nikt go nie zmusza, skoro są takie słabe.
 11. Ogolne zestawienie jest takie: Kolumny YB Celline - [Hidden Content] Koncowka Meridian G57 + pre pasywny Audio Note Kit DAC 4.1LE + transport Bel Canto CD3t
 12. Ja lubię kolumny na accutonach i do nich zawsze trzeba się przyłożyć, żeby zagrały. Mam takie podejście ogólne, że nie oceniam zanim dobrze nie sprawdzę. Moja intencja było pochwalić kolumny YB, bo u mnie się sprawdziły.
 13. Jestem użytkownikiem trojdroznych kolumn YB. Troche musiałem się namęczyć, żeby wycisnąć z nich muzykę. Powoli zgrywałem całość (kilka miesięcy) i ostateczny efekt uznaję za świetny. Teraz mogę napisać z czystym sumieniem, że YB wiedzą co robią. Warto przyłożyć się do poszukania i wyboru optymalnej elektroniki, bo kolumny YB mają potencjał.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.