Jump to content

slash1968

Użytkownicy
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny
 1. Witam!! Jak napisałem całą wieczność temu, tak też robię, dziękując wszystkim za dobre słowo i porady. Od teraz w moje uszy moc wlewa Cambridge Azur 851A...wiem, że do moich Kef-ów do aż nadto, lecz cena była taka, że grzech nie kupić...teraz trzeba będzie zmienić głośniki...jakieś sugestie? Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam :)
 2. Witam !! Po przeanalizowaniu (prawie) wszystkich propozycji, moja uwaga skupiła się na : Cambridge Audio CXA60; NuPrime IDA-8; Rotell RB-1552 MkII; AUDIOLAB 8300A. Teraz muszę zlokalizować w mojej okolicy salon, który umożliwi mi odsłuch. Niestety w mojej okolicy kiepsko z tego typu salonami, więc trzeba będzie ruszyć w Polskę...Q21(?). Jeszcze raz dziękuję za konkretną sugestię, pozdrawiam, a o wynikach poinformuję .
 3. Witam !! Dziękuję za propozycję, lecz niestety jestem z południa Polski, gdyby było bliżej, pewnie z chęcią skorzystałbym z propozycji. Pozdrawiam serdecznie :)
 4. ...i to jest rada, na jaką czekałem .. thx Bob*...
 5. Witam !! Dziękuję za sugestie. Oczywiście, każdy z Was ma rację. Na pewno wymienione wzmacniacze będą pracować lepiej od amplitunera i co do tego pełna zgoda, tylko, że zaznaczyłem na początku o co konkretnie mi chodzi. Nie chodzi mi o "bajery" lecz o kompromis pomiędzy funkcjonalnością a jakością ( lub odwrotnie, jak kto woli ). Czego oczekuję od dzwięku? ..hmm... myslę, że każdy na to pytanie odpowiedziałby inaczej, więc nie wiem dlaczego określiłeś je jako retoryczne...pozdrawiam, życząc słonecznej niedzieli :)
 6. Witam !! Źródła dźwięku to, na pewno: CD, BR, NC+..ampli, ponieważ lubię słuchać radia, a obecne czasy dają duże możliwości, DAB+, radio internetowe ...jakieś propozycje? ...pozdrawiam :)
 7. Dziękuję, za propozycję sprzętową, oraz informację o odsłuchach..pozdrawiam
 8. Witam!! Jestem szczęśliwym posiadaczem kolumn KEF Q500. Chciałbym dokupić do tego amplituner. Czy mogę zwrócić się z prośbą o poradę, jaki sprzęt do tych głośników polecacie? Zależy mi na "fajnych dołach", budżet +- 3500-4000. Z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi , pozdrawiam :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.