Jump to content

piecia30

Użytkownicy
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

382 profile views
 1. Zestawiałem w teście Moon 280D vs Lumin D2 w swoim systemie. Transportem do MOON-a była Kambodża SM6 V1, przy czym Lumin grał jako pełny streamer. Przetwornik Moona w torze dał delikatnie zaokrąglony przekaz (moze to kwestia niewygrzanego urzadzenia), ale to co natychmaist rzuciło się na uszy to szlachetniejsze wybrzmienia. Lumin w tym kontekscie był trochę nijaki :/ Wyzbyłem się złudzeń, koncentruję się na DAC-u. Ciekawym jak wypadłby Bluesound Node w roli transportu, potrzebuję dostępu do Tidala, czego SM6 v1 nie wspiera. Pozostaje jeszcze opcja Moon 280D MiND2, zachodnie fora sugerują, że aplikacja sterująca hula już prawidłowo.
 2. piecia30

  Klub fanów Accuphase

  Rozpędziłeś się trochę, bowiem z mojej strony nie było krzty złośliwosci :). Poprosiłem byś rozwinął "zagadkową" wg mojej opinii tezę o braku satysfakcjonującego wysterowania Conturów przez ten mode Accu. Skąd takie pytanie? Ano stad ,że nie zauważyłem tej przypadłości, bliżej byłoby mi do opinii JarlBjorn-a. Raczej nalezałoby zadać pytanie czy rzeczywiscie ten set jest optymalnym rozwiazaniem do grania rocka? Wg mojej opinie nie jest i dlatego kluczowym przy wyborze powinny być preferencje muzyczne. Niedosyt jest własnie tym co wpływa na przyszłe decyzje o zmianach :)
 3. piecia30

  Klub fanów Accuphase

  Roxy, mógłbym prosić o rozwinięcie tej opinio-zagadki? Konfrontowałem w swoich warunkach rzeczone modele tj. E-470 i Octave z 3.4LE i subiektywnie.... róznice brzmieniowe były na poziomie pomijalnym. Pytam z czystej ciekawości, bo zdecydwałem sie pozostawić tranzystor :)
 4. piecia30

  Klub fanów Accuphase

  Z autopsji .... opornie się z Nautilusem rozmawiało w kwestii rabatu. Jakies malo konkretne pierdu-pierdu. Załatwiłem szybko i bardzo satysfakcjonujaco w MegaHz. Zaznaczam oczywiscie ze to "moja historia" , inne osoby mogą mieć zupelnie inne doswiadczenia w tej sprawie;) BTW...Accu wystepuje w ofercie wielu sklepow. Którego Auralica masz ma myśli? O DAC-ach poczytam. Dzięki.
 5. piecia30

  Klub fanów Accuphase

  Powiedzmy do 10K za SH Chodzi o poprawę względem aktualnie wpietego CA SM6 v1 Opcją jest rowniez streamer w podobnym budżecie. Granie z NASa.
 6. piecia30

  Klub fanów Accuphase

  Jakiego DACa polecilibyscie sprobowac w systemie z E470 + Dyn Contour 3.4 LE ? Coś w rozsądnych pieniądzach.
 7. Przypadkiem posiadam owy model. Paradoksalnie....spięte z Accu E-470. Skoro wnioski z konfrontacji kilku wymienionych modeli vs lampka kolegi zostały jednoznacznie przedstawione - powinno być jedynie lepiej .... Próbować ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.