Jump to content

soundchaser

Użytkownicy+
 • Content Count

  13215
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

soundchaser last won the day on January 24

soundchaser had the most liked content!

Community Reputation Całkowita

8433 Pięciotysięcznik

Audiostereo

2821

Bocznica

5612

1 Follower

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

19683 profile views
 1. soundchaser

  Siatkówka

  Coś się uparł na Kaczmarka...grał poprawnie. Leon powinien był grać od początku, to trochę by tych Brazylijczyków mentalnie osłabił, jednak nie był przewidziany w składzie. Heynen wpuścił go na końcówkę kluczowego 2 seta, ale nierozgrzany popełnił 2 błędy i seta przegraliśmy...nie jego wina. Ta porażka dobrze podziała na naszych, bo pewnie poczuli się zbyt pewnie po ostatnich łatwych zwycięstwach. A Brazylię i tak pokonamy w strefie medalowej. 😉
 2. To nie jest szczepionka, tylko śmiercionka...dla jednych szybka, dla innych powolna. Tylko odporni dadzą radę. Przekonacie się o tym za jakiś bliżej nie określony czas. Chyba, że zmieni się strategia i przestaną szczepić trucizną. Słaby jesteś też w Fotoszopie. To jest jedna z największych głupot tej plandemii. Nie do logicznego wytłumaczenia. Nie rozumiem dlaczego Francuzi na to się godzą, chociaż podobno to taki bojowy naród...widzieliśmy te demonstracje i walkę z restrykcjami. Czyżby naród francuski już poddał się reżimowi plandemicznemu? @Bezlitosna Niusia- co Ty na to?
 3. Prostej rzeczy nie kumasz, ale nikt Ci łopatą do łba nie włoży rozumu. Ci którzy wychodzą z domu i umierają to są nieszczęśliwe przypadki, a zgony po "śmiercionce covidowej" to morderstwo z premedytacją ze strony tych, którzy ją wymyślili i tych, którzy namawiają do jej przyjęcia.
 4. Zwłaszcza gdy wcześniej przyjmie się "szczepionkę".
 5. Kolejny cel plandemii - zacząć wychowywać od małego głupie społeczeństwo, przyzwyczajać dzieci do strachu, paniki, utraty pewności siebie, ograniczyć dostęp do wiedzy, by w przyszłości można było lepiej "zarządzać" otumaniałym, schorowanym, zastraszonym, ciemnym ludem.
 6. A skąd wiesz, że umierali na covida? Bo Ci tak napisali w gazecie, albo mówili w ściekowych mediach?
 7. Ale godzina policyjna nadal obowiązuje. Swoisty kuriozum...
 8. Topkowi zabrano jego najsilniejszą broń - głupie uśmieszki w postaci lajków pod mądrymi wpisami. Jak widać jest bystry i radzi sobie inaczej. 😁
 9. Działanie wielotorowe w celu stopniowej depopulacji (oczywiście to tylko teoria spiskowa). 😁 - wymyślona pandemia permanentnie obniża jakość zdrowia ludzi (celowe wywoływanie paniki i strachu) - restrykcje i lockdowny niszczą gospodarki, a tym samym też wpływają pośrednio i bezpośrednio (np. bzdurne maseczki) na wzrost chorób i zgonów ludzi - ograniczenie dostępu do służby zdrowia, pod pretekstem świrusa to kolejny krok w celu zwiększenia ilości zgonów na inne choroby - celowe torpedowanie leków pozwalających na leczenie covida, podawanie respiratorów ciężko chorym ze zmianami w płu
 10. Decydenci nie chcieli go słuchać, bo musieli słuchać zaleceń swoich decydentów, by realizować posłusznie plan.
 11. Bo każdy jest inny, więc takie porównania nie mają sensu. Tak samo jak pisanie, że w zeszłym roku Iga dała radę, a też grała w deblu. Nic dwa razy się nie zdarza identycznie.
 12. soundchaser

  Siatkówka

  A co konkretnie krytykował w grze Łomacza? (nie oglądałem studia)
 13. Czyli jednak z głową naszej Igi jest coś nie tak. Nie tylko to dziwne potrząsanie...nawet w przerwach między gemami, ale też jeśli chodzi o psychiczne podejście do gry. Mówiła, że jak zamyka oczy przed snem to widzi tylko tenis, piłki i siatkę i że ma już tego dość.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.