Jump to content

soundchaser

Użytkownicy
 • Content Count

  10681
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

soundchaser last won the day on November 18 2013

soundchaser had the most liked content!

Community Reputation

2069 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

11720 profile views
 1. soundchaser

  EPITAFIUM

  Słynna okładka płyty zespołu Judas Priest - British Steel, a także pierwszej The Clash to jego dzieła. Nie wspominając o Astigmatic - Komedy. Rest In Peace.
 2. Myślisz, że mój wpis był adresowany akurat do Iro i z zamiarem wyprowadzenia go z równowagi? Jak zwykle "z dupy" wniosek Lechu. Iro to silny chłop, pozbiera się szybko i wróci z jeszcze lepszą formą szyderczą. Przecież chłopaki nie płaczą. 😉
 3. Ty już dawno przestałeś, więc nie dziw się też mnie.
 4. Podaj jakieś dowody naukowe w takim razie, publikacje (nie sponsorowane), prace doktorskie...itp, które stwierdzają brak wpływu kabli na brzmienie. Taki tylko wycinek "fałszywej sceptykologii" zapodałem, ale możesz też więcej podobnych dowodów podać. Pośmiejemy się razem. 😉 Dobranoc.
 5. Nie sądzę, jeśli zrozumie, że ta Twoja głoszona nauka jest z dupy.
 6. Twoje zdanie za to jest potrzebne. Tylko komu? Twoim kolegom sceptykom, by Cie klepali po pleckach i lajki dawali? Bo słyszącym z pewnością nie. Tak, masz rację - pisać i mówić można dużo, tylko przekaz trafia do określonego środowiska. W jakim więc celu uzewnętrzniasz swoje wypociny do słyszących? By klakierów zwabić do "polubień"? 😉 To są te dowcipy dla "ynteligentnych", o których wspomniał był kolega Porlick. Ten Twój i ten z deodorantem Twojego kolegi klakiera. Pogratulować elokwencji.
 7. Kup sobie. Ja takich bełtów nie pijam. Aż mi się szkoda Ciebie zrobiło. Jakiś napad niekontrolowany miałeś? Przykro mi, że aż tak Cię wk*rwiłem. Weź tylko pod uwagę to, że Twoje wpisy często też mogą innym przykrość sprawiać, choć są o wiele bardziej wyrafinowane pod względem szydery i opluwania, a mimo to adwersarze "chamują" się z takimi napadami jak Ty po moim niewinnym wpisie na temat słyszenia kabli.
 8. Piłeś - nie pisz. Swoją drogą to narcyz z Ciebie nieprawdopodobny. Ja nie o takim słyszeniu pisałem. Wyluzuj...
 9. Na podstawie słuchu. Nie tylko mojego, ale też milionów innych ludzi homo-sapiens. Ci co słyszą różnice nie potrzebują na to dowodów naukowych. Tylko niesłyszący różnic sceptycy tego się domagają. Dlaczego? Bo to specyficzny gatunek homo-sapiens - sami nie słyszą, ale wbili sobie do głów nieprzydatną wiedzę naukową (tę dupną), która im w mózgach namieszała i dlatego nie wierzą, że miliony innych homo-sapiens mogą słyszeć różnice. Taki rodzaj blokady umysłowej. 😉 Nie ma czego gratulować. Są jeszcze droższe z pewnością. To tylko średnia półka. 😉
 10. zaaplikujesz sobie kolonoskop bez znieczulenia ? Ja tylko chcę Wam uświadomić (chociaż wiem, że to jak zawsze trafi w próżnię), że powinniście się skupić na tym, na czym się znacie, czyli na analizie budowy sprzętu audio, mierzeniu sobie tego i owego, porównywaniu wyników i wykresów, ale nie porównywaniem elementów toru audio pod kątem słyszenia/niesłyszenia, opierając się na swoich teoriach, bo kompletnie nie macie pojęcia co słychać, a czego nie. Taka wiedza jest właśnie zupełnie słyszącym nieprzydatna i dlatego mają ją w dupie. Każda inna wiedza, która nosi jakieś walory poznawcze - to i owszem. To tyle...trafiło w próżnię, czy coś zrozumiałeś?
 11. Nadmiar nieprzydatnej wiedzy może porządnie namieszać w głowie i tylko ogłupić człowieka, co widać u niektórych sceptyków, którzy sobie taką "do dupy" wiedzę przyswajają jako dogmat. 😉
 12. Tyle że to sceptycy dookoła Macieju chcą udowadniać zjawisko słyszenia rękami słyszących nie wiedzieć czemu, skoro słyszący dowodami się nie zajmują tylko sceptycy. Czy ja kiedykolwiek gdzieś pisałem, że chcę udowodnić to, że słyszę wpływ kabli na brzmienie? Skąd się bierze u Ciebie ta notoryczna manipulacja wpisów innych? Czy to jakaś przewlekła i nieuleczalna choroba psychiczna?
 13. Twoja manipulacja staje się śmieszna. Sam się zapętliłeś w tych oparach absurdu. Zadałem proste pytanie na Twój nieprzemyślany wpis, a doczekałem się idiotycznej kontynuacji. I Ty chcesz być postrzegany inteligentnym?
 14. Więc skąd pomysł, żebym miał dowodami naukowymi "kwitować" słyszenie kabli?
 15. A ktoś inny w ogóle udowodnił naukowo słyszenie kabli wg. sceptyków? Takich jak Ty i Sine...no tak.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.