Jump to content

soundchaser

Użytkownicy+
 • Content Count

  12797
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

soundchaser last won the day on November 18 2013

soundchaser had the most liked content!

Community Reputation

6021 Pięciotysięcznik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

17483 profile views
 1. Niestety chyba masz rację i ta płyta jest dostępna prawdopodobnie tylko na winylu, a ja chcę CD.
 2. Wojciechowi po prostu przypadła do gustu ta twarz.
 3. I jeszcze Toptwenty, który śmieje się ze wszystkiego. Ale ten się śmieje, kto śmieje się ostatni. 😉
 4. Ale Wy naiwni jesteście (wiadomo kto). 😉 Przecież ta "szczepionka" była już gotowa przed plandemią, tylko czekała spokojnie na swój czas. Nikt na świecie nie potrafi w tak krótkim czasie opracować skutecznej szczepionki na wirusa, który określany jest jako wyjątkowo inwazyjny, zaraźliwy i w dodatku mutujący. Więc pytam - w jaki sposób ta szczepionka została wprowadzona do użycia tak szybko i to jeszcze z info o 95% skuteczności? To dlatego nikt nie będzie ponosił odpowiedzialności za ew. skutki uboczne. Przecież nie po to wymyślono tę całą plandemię, która ma niszczyć populację i gospo
 5. Chicago - poszukuję koncertowej płyty Buddy Milesa z 1971 roku (tego co z Santaną nagrał wyborny album koncertowy, wydany rok później). Chodzi o tę płytę: Nigdzie jej nie mogę dostać...słuchałem tylko na YT. Świetna muzyka. Rozejrzyj się proszę w swoich sklepach. Jeśli znajdziesz - napisz do mnie na priv. Kupię ją, przysłałbyś mi ją po wpłacie na Twoje konto. Innych też proszę o to samo. Dzięki.
 6. Po co leczyć jakimś niezbadanym lekiem amantadyną? Przecież mamy cudowną szczepionkę, specjalnie przygotowaną na covid-19 jeszcze w ubiegłym roku. 😁
 7. On codziennie dostaje medal...od swoich przełożonych...za próby wciskania kitu tej ciemnocie. Jak widać niektórzy łykają te bzdury.
 8. Ty Koleś jesteś całkowicie oderwany od tematu...zresztą zawsze byłeś. Nie rozumiesz tego, że ktoś może mieć lepszy słuch od Ciebie i wcale to nie oznacza słuchu nietoperza, tylko słuchu nastawionego na niuanse brzmieniowe związane z indywidualną wrażliwością słuchową, których Ty nie słyszysz i Twój miernik też nie wychwyci. Tyle razy było o tym w innych wątkach, ale Twój mózg jest odporny na tę wiedzę.
 9. Ideał nie musi kosztować tyle, że nikogo na niego nie stać. Te wszystkie sprzęty na pierdyliony to ściema i wabik na milionerów - snobów bez preferencji słuchowych. Sprzęt o wiele tańszy też może być ideałem brzmieniowym. Wystarczy odpowiednio go skonfigurować. Nie nazywaj badziewiem sprzętu, który nie kosztuje pierdylion.
 10. No przecież pisałem wcześniej - mamy pierwszy etap szczepionkowy - promowanie, czyli zapewnianie o bezpiecznym, skutecznym i nieszkodliwym działaniu. Później wdrożą kolejne etapy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.