Jump to content

soundchaser

Użytkownicy+
 • Content Count

  12233
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

soundchaser last won the day on November 18 2013

soundchaser had the most liked content!

Community Reputation

2844 Audioholik^3

About soundchaser

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

13805 profile views
 1. Może miałbyś jakąś szansę na wygraną gdybyś był jakąś ważną osobą publiczną, ale jesteś jedynie pionkiem na szachownicy w forum Audiostereo. 😉
 2. Akurat Golden Earring jest o 2 klasy lepszym zespołem (posłuchaj sobie ich płyt z lat 1969-73), ale gdzie im do popularności Def Leppard... Ale zgadzam się, że program jest fajny...tylko zależy kogo się zaprasza na wywiad. Ten Elliott to straszny zarozumialec.
 3. Sam się zastanawiam czemu akurat jego tak bardzo polubiłem i darzyłem szacunkiem (zresztą z wzajemnością), bo jestem dość krytyczny w ocenie innych i do "przyłóż do rany" nie należę...zresztą sam wiesz... 😉 Ale tak bywa - nasze osobowości po prostu pasowały. Ja też czułem w nim bratnią duszę. Poznałem też na tych giełdach paru innych znanych redaktorów, czy dziennikarzy muzycznych, jak Grzegorza Brzozowicza, Marka Niedźwieckiego, Karola Majewskiego, Wojciecha Manna (epizodycznie) i Romana Rogowieckiego i tylko do ostatniego poczułem sympatię. Ale tego tematu nie ma sensu rozwijać na forum.
 4. Wiem że taki mógł bywać. Ostatnio na Kulturze był film "Album wideofoniczny" pokazujący całą rodzinę Beksińskich - materiał sfilmowany przez głównie ojca własną kamerą (takie rodzinne archiwum) i tu można było zobaczyć pewne cechy osobowości Tomka, które zostały mocno przerysowane w filmie "Ostatnia Rodzina". Ja miałem z nim wiele razy kontakt na warszawskich giełdach płytowych w "Hybrydach" i na Volumenie. Rozmawialiśmy dość długo o muzyce głównie, pożyczał mi wiele ciekawych płyt. Zapamiętałem go jako bardzo wrażliwego, miłego, bardzo otwartego człowieka o dobrym sercu, zawsze służącego poradą i wręcz cieszącego się, że ma taką bratnią duszę we mnie.
 5. Masz rację. Znałem Tomka osobiście i ani książka Grzebałkowskiej, ani tym bardziej film "Ostatnia Rodzina" nie pokazuje go takim, jakim był w rzeczywistości. Obraz jego osobowości jest mocno wypaczony w jednym kierunku.
 6. Wrzuciłem jako ciekawostkę, bo mnie rozśmieszył. Bardzo lubię Bydlińskiego nie tylko jako felietonistę i recenzenta płyt, ale też cenię go jako lidera jednego z najlepszych polskich zespołów progresywnych. Mogę Ci tu wrzucić, albo kup sobie Lizarda. Tutaj nie...jak chcesz to na priv Ci dam.
 7. Ale artykuły stricte muzyczne są świetne...zwłaszcza to rozbieranie na czynniki pierwsze płyt, czy biografie wykonawców.
 8. Fajny paszkwil przeciwko Zenkowi w najnowszym "Lizardzie". 😉
 9. soundchaser

  Post ROCK/METAL

  Downriver Dead Men Go. Wszystkie klipy są dostępne. U Ciebie coś źle działa.
 10. soundchaser

  Post ROCK/METAL

  To niby też post rock jest, ale bardzo łagodny, nastrojowy, trochę nostalgiczny, z wpływami Floydów. Świetna cała płyta moim zdaniem - debiut z 2016 roku. Czekam na następną płytę tego holenderskiego zespołu.
 11. Oglądałem. Wyjątkowo słabe to było...wywiad Johnsona z AC/DC z Joe Elliottem z Def Leppard, w którym ten drugi chwalił się ilością sprzedanych płyt i popularnością wideoklipów, które wylansował ten bardzo kiepski, choć popularny w latach 80-tych zespół. Film jako dokument - bezwartościowy.
 12. Na chwilę wpadłem, żeby poczytać o co tu chodzi, ale jak zwykle nie rozumiem. 😉 Widzę jednak, że wiele nie trzeba w zakładce hi-end, by z zupełnie prozaicznego tematu zaczęły narastać złe emocje, które stopniowo przeradzają się we wzajemną napierdalankę na poziomie rynsztokowym. Nie przeszkadzam zatem...
 13. soundchaser

  Siatkówka

  Coś Ty...też co 4 lata.
 14. Gdyby wszyscy sobie tę złotą myśl (serio piszę) przyswoili, to nie byłoby wielu kłótni w wątkach na forum.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.