Jump to content

soundchaser

Użytkownicy
 • Content Count

  11308
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

soundchaser last won the day on November 18 2013

soundchaser had the most liked content!

Community Reputation

2412 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

12565 profile views
 1. soundchaser

  Audio mity

  Po powrocie z weekendu odrobiłem zaległości kilku kolejnych stron tego wątku, głównie wypocin sceptyków i nie przeczytałem ŻADNEGO merytorycznego wpisu. Same głupkowate wpisy, które wydają im się żartami. Jedynie Bogdan próbował coś merytorycznego wnieść do dyskusji, ale napotkał na betonową ścianę. Tym bardziej chwała mu za to, że się nie zniechęcił. Brawo Bogdan!
 2. Sławomir. Rockowy, bo stworzył przecież rock-polo. 😉 A poważnie - temat bez końca, bo przecież można tu wymienić niemal wszystkich wokalistów.
 3. No tak...nie wiedziałem, że oni wznowili działalność w 1992 r i 2002.
 4. soundchaser

  Audio mity

  Miło, że mnie o tym informujesz. Ja w sumie też mam gdzieś to, co Ty masz gdzieś. 😉
 5. soundchaser

  Audio mity

  Widzę, że leczysz swoje kompleksy i słabości takimi tekstami. Często wieczorami czytałem Twoje pijackie bełkoty "merytoryczne" i w dodatku z błędami w pisowni. To chyba nieźle musiałeś być nawalony @Bunk. 😉
 6. Jeszcze jeden włoski zespół - Alphataurus. Tym razem to jednopłytowiec z 1973 roku.
 7. soundchaser

  Audio mity

  To tylko teoria, która często nie pokrywa się z praktyką...czy to w audio, czy to w innych dziedzinach życia. Widzisz - dziś wstałem jak nowo narodzony i czuję się świetnie. Chyba w tym "nałogu" pozostanę. ;-) Zapytaj swojego kolegę od padaczki, czy przypadkiem nie wypijał codziennie 4 ćwiarteczek, a nie piweczek. 😉
 8. soundchaser

  Audio mity

  Pijesz 3, czyli po 4 masz problemy. Sorry. 😉 Jesteś pewien, że po tych 3 rano będzie zero na alkomacie? A może sam sobie to sprawdzasz? Dowodzi tego, że jesteś niezły zawodnik. 😉 Ja jak przekroczę barierę czterech, to rano nie jestem sobą, dlatego nigdy od wielu lat nie przekraczam. Samokontrola najważniejsza i znajomość własnego organizmu. Pewnie, że moje. Dlaczego bez refleksji i pomyślunku? Całkowite przemyślane. Długo żyję na tym świecie i pewne rzeczy po prostu wiem i czuję.
 9. soundchaser

  Audio mity

  Hahaha...podoba mi się ten Twój wpis. Pijesz 3 dziennie i masz problemy, żeby wstać do pracy? 😉 A ile masz ruchu codziennie? Jak się odżywiasz? Jakie masz geny? Myślisz, ze to wszystko bez znaczenia? Gdybym zauważył u siebie jakiekolwiek skutki picia piwa, które wpływałyby negatywnie na moje zdrowie, to bym bez problemu przestawił się na soczki...naprawdę. Za bardzo cenię sobie zdrowie. Zdrowy człowiek może bez problemu wypić 4 słabe piwa dziennie i na drugi dzień czuje się normalnie (naukowo potwierdzone, a jak nie wierzysz, to poczytaj parę dobrych książek o piwie).
 10. soundchaser

  Audio mity

  Sceptycznym posiadaczem dobrej klasy sprzętu. 😉
 11. soundchaser

  Audio mity

  Zapomniałem dodać - chorobliwie.
 12. soundchaser

  Audio mity

  Uzależniony od ciągłego doskonalenia brzmienia, ale też wrażliwy na piękno muzyki. Ci którzy kupują hi-end za pierdyliony, bo ich na to stać to głównie snoby, bez wrażliwości na muzykę, za to bardzo wrażliwi na chęć posiadania czegoś bardzo drogiego dla zaspokojenia własnej próżności.
 13. Włoszczyzna z połowy lat 70-tych - zespół Il Volo - nagrał tylko 2 krótkie płyty. Szkoda, że nie więcej, bo muzyka bardzo piękna.
 14. soundchaser

  Audio mity

  Sceptycy audiofile jak najbardziej istnieją, jednak żaden z piszących tu na forum techników-sceptyków z pewnością audiofilem nie jest. To pewne jak 2 + 2 = 4. Także Malikali - bez obaw - nikt Was nie pomyli z prawdziwym audiofilem. 😉
 15. soundchaser

  Audio mity

  Miałem na myśli audiofilów, których obrażacie ciągle. Ja się do nich nie zaliczam. Ale słyszący jestem...jak najbardziej. 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.