Jump to content

soundchaser

Użytkownicy+
 • Content Count

  12474
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

soundchaser last won the day on November 18 2013

soundchaser had the most liked content!

Community Reputation

3402 Audioholik^3

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

14674 profile views
 1. To sobie je zaklej dla własnego dobrego samopoczucia. Tak poza tym to głupoty piszesz. Wirus aż tak fruwać nie potrafi. 😉 Pójdą fanatycy PiS, czyli ciemnogród, pójdzie też mały procent ich przeciwników, wierząc że ich głosy coś dadzą. Pójdą wreszcie wszyscy głupi, którzy będą te wybory traktować jako obywatelski obowiązek, mimo zagrożenia. Pozostali będą siedzieć w domu, bo w obliczu pandemii obowiązek obywatelski traci swoją moc i sens.
 2. Bo co innego zapewnienie pracownikom napojów, środków higieny przewidzianych przepisami bhp, czy jednorazowego poczęstunku na spotkaniu poświęconym np. strategii rozwoju firmy, a co innego systematyczne "dokarmianie".
 3. U mnie trzecia płyta supergupy Flying Colors - Third Degree. Solidna porcja progresywnego rocka, świetni muzycy. Styl zbliżony do Spock's Beard.
 4. Zobaczymy. Reakcja natychmiastowa prawidłowa i godna podziwu. Ale ten humor Łukaszenki i mecze jak gdyby nigdy nic już nie. To głupek jest i tyle. A według mnie to ma znaczenie, bo wirus bojowy działa inaczej niż ten naturalny.
 5. To już rozumiem - słuchaj jazzu z wokalem. Ten instrumentalny sobie odpuść. Nie przesadzaj. Ja Monka też akurat nie lubię.
 6. Jesteś szczęśliwy bo odrzuciłeś wszystko inne. A ja staram się słuchać wszystkiego (bez przesady...poza gatunkami, które odrzucam na starcie) i lubię poznawać wciąż nowe rzeczy. W ten sposób mam cały czas radość ze słuchania i wyboru tego, czego w danej chwili potrzebuję. Ja wiem, że Ty też to masz, bo znajdujesz w samym jazzie taką różnorodność, jak ja w różnych rodzajach muzyki.
 7. Przeczytałem cały Twój obszerny wpis, ale nie kumam o co chodzi z tą aktualnością.
 8. Myślałem, że jesteś mądrzejszy. Zasadnicze znaczenie to ma na czym grasz i akustyka pomieszczenia. Reszta to tak marginesowe ulepszacze, którymi ja już dawno przestałem sobie głowę zawracać. A dlaczego wymagasz od jazzmenów, by ich podrabiali? Przecież oni improwizują. Ale Ty głupoty czasem piszesz...
 9. Oj spora...Chyba ze 30 tys. Teraz to co jest przy Twoim nicku to jakaś lipa. 😉
 10. Czyli Twoim zdaniem to wirus bojowy, czy przypadkowo wprowadzony poprzez zarażenie się człowieka od zwierzęcia?
 11. Nie szkodzi. Ale jest tam już jakaś mała liczba zarażonych, tak jak w każdym innym kraju wcześniej. Dlatego interesuje mnie jak rozwinie się tam sytuacja w obliczu aż takiej niefrasobliwości. To może nam dać odpowiedź na kluczowe pytanie. Te wszystkie prognozy to są o kant dupy. Pogodę łatwiej przewidzieć a i tak prawie zawsze jest nietrafna.
 12. Wokal Halforda w tym nagraniu to mistrzostwo świata. W ogóle dla mnie ten utwór to masterpiece Judasów...jak słucham to mam ciary na plecach. 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.