Jump to content

soundchaser

Użytkownicy+
 • Posts

  20397
 • oraz w archiwum

  3177
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

soundchaser last won the day on January 24

soundchaser had the most liked content!

Reputation Całkowita

9362 Pięciotysięcznik

Audiostereo

3050

Bocznica

6312

1 Follower

About soundchaser

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

21039 profile views

soundchaser's Achievements

 1. soundchaser

  Siatkówka

  Przyznam się, że po porażce Polaków w półfinale miałem kibicować Słoweńcom, bo Makaroniarzy za bardzo nie lubię, ale jak oglądam ten mecz, to zmieniłem zdanie i kibicuję Włochom. To niezwykle zdolna, młoda drużyna, z potencjałem na przyszłość. Ponadto nie ma w ich zachowaniu nic z gwiazdorstwa. Grają bardzo dobrą siatkówkę bez celebryctwa. Po prostu świetne chłopaki. Niech wygrają te mistrzostwa. Na razie 1:1.
 2. A ja nie rozumiem. Też wolałbym każdą płytę na jednym krążku...w końcu to tylko dodatkowy nośnik. 😉 A tak poza tym - świetny tekst, podsumowujący twórczość jednego z moich ulubionych zespołów jazz-rock-fusion. 👍
 3. Po jednej tabletce dziennie. Jaruś - ale to Twoje wpisy są chamskie, a nie Chicago. Chamskie, bo obrażasz nimi inteligencję wszystkich myślących, a robisz to celowo. Wiem, że dodałeś mnie do ignorowanych, klakierując swojemu guru Cir i tego nie przeczytasz, ale przeczytają inni. 😆
 4. soundchaser

  Siatkówka

  Jednak gdyby mentalnie byli mocniejsi, to i sportowo lepsi.
 5. Z ehtno jazz można też polecić całą dyskografię Oregon i solowe płyty muzyków tam grających. Ale ja o czym innym. Przypominam sobie takiego amerykańskiego saksofonistę Karla Densona. Mam 3 jego płyty i wszystkie są warte uwagi. Blackened Red Snapper z 1992 (neo, post bopowa), Dance Lesson #2 z 2001 (skierowana bardziej w stronę funku i acid jazzu), Lunar Orbit z 2007 (jeszcze bardziej odjechana). Naprawdę świetna muzyka i znakomicie zrealizowana.
 6. soundchaser

  Siatkówka

  Dokładnie to samo pisałem wczoraj...o tym, że przegrali w głowach.
 7. Jaruś kolejnego fejka wyłapał...a jakże. Medonet to taka sama stronka jak abczdrowie...prześcigają się nawzajem w kłamstwach, które łykają owce i chętnie wklejają zindoktrynowani w nadziei na powiększenie stadka.
 8. soundchaser

  Siatkówka

  Ja się nie cieszę, bo od początku pisałem, że interesuje mnie tylko złoto. Nie udało się na IO, to w ME powinno być. Nie ma? Trudno...brąz jest tylko medalem pocieszenia...dla mnie to jednak porażka. Ale chociaż brawa za mobilizację i łatwe wygranie w 3 setach. Polacy są lepszą drużyną od Serbów i poza tym było widać, że bardziej im się chciało.
 9. No właśnie. Ironiczne wpisy typu "ekspert z jutubka" wynikają po prostu z ignorancji. Świetne! 😁 Ty nie odróżniasz fejków od satyry i poczucia humoru.
 10. To po tych lewatywach... 😆
 11. Przecież jar1 od zawsze tu puszcza nie baloniki, tylko bąki i oczekuje, że ktoś je będzie wąchał. Codzienna syzyfowa praca.
 12. Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile jest jeszcze ludzi w Polsce i na świecie, które dalej nie wiedzą tego co się dzieje i myślą, że cała ta rządowa narracja jest prawdą. I to nie są ludzie zindoktrynowani, tylko po prostu nieświadomi...tak jak piszesz - zbłąkane owce. Mam całą masę znajomych, którzy wszystko co im mówię kwitują jak to się mówi po angielsku..."a nod and a wink" 😉 i traktują to jak zwykłe teorie spiskowe...uważają że są nieprawdopodobne, bo niby dlaczego rządy miałyby działać na niekorzyść społeczeństw. Najgorsze jest to, że nic do nich nie dociera. Dlaczego tak jest? Bo nie mają dostępu do innych informacji niż te w mediach ściekowych...ani też nie szukają, bo zwyczajnie im się nie chce...nie mają parcia. Żyją z dnia na dzień, nie interesują się tym, to skąd mają znać inną prawdę? Na tym bazują rządy i dalej robią swoje. Myślę, że ok. 50%, a może nawet więcej jest takich właśnie ludzi...i nie jest to tylko ciemnogród, ale mnóstwo światłych, oczytanych i inteligentnych osób.
 13. "Czy wiadomo, jak sytuacja wygląda w Polsce? Ile osób zaszczepionych zachorowało na COVID-19? - Nie wiemy. W Polsce nie ma takich danych. Ponadto nie dysponujemy informacjami, czy leczona w szpitalu osoba z COVID-19, która została zaszczepiona, była w wieku 100 czy 40 lat, czy miała choroby towarzyszące, a jeśli tak, to jakie – mówi Bartosz Fiałek." Jak ta informacja ma się do codziennego okłamywania Polaków w nachalnych reklamach telewizyjno-radiowych, nakłaniających do zaszprycowania się, w których z uporem maniaka mówi się, że - cytuję: "9 na 10 hospitalizowanych to osoby niezaszczepione"?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.