Jump to content

soundchaser

Użytkownicy+
 • Content Count

  12558
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

soundchaser last won the day on November 18 2013

soundchaser had the most liked content!

Community Reputation

4003 Audioholik^n-1

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

15542 profile views
 1. Tępy elektorat tego nie widzi. Przeciwnie - utożsamia się z nimi, bez względu na to jakie błędy popełniają (nie tylko w mowie).
 2. Nie, już dawno...jak pisał w wątku podatkowym o obiadkach, które można sobie bezkarnie w koszty wrzucać. A przy tym wykazywał się ignorancją i parciem na szkło.
 3. Masz wyraźne problemy ze zdrowym myśleniem. Zacznij pić tran, jedz orzechy włoskie to może za półtorej roku wrócisz do równowagi myślowej.
 4. Ty głupi jak but jesteś. Duda to CYKOR, bo boi się debaty bezpośredniej. Nigdy nie dorówna inteligentnemu Trzaskowskiemu. Nawet za półtorej roku. 😁
 5. To jest bardzo częsty przypadek ludzi nawet inteligentnych, ale z problemem poprawnego wysławiania się wynikającego z pewnej ułomności części mózgu odpowiedzialnej za wysławianie się bez tak rażących błędów. Tacy osobnicy nie zdają sobie z tego sprawy. "Półtorej roku", "półtorej miesiąca" - to typowe lapsusy językowe ludzi z takim defektem.
 6. Tworzył piękną muzykę filmową. Mam wiele jego płyt, do których wracam - zwłaszcza do tych z filmów Sergio Leone. [*]
 7. Wiem, dlatego chciałem by Fan tego zespołu polecił mi jakieś perełki. Tych płyt jest tyle, że nie sposób wszystkiego posłuchać, a te na które trafiałem faktycznie słabe były.
 8. Dzięki. No Thief to znany jest (z 1981). Bardzo fajny - zwłaszcza temat plażowy. Pozostałe jak uda mi się, to posłucham.
 9. Które albumy TD poleciłbyś z tych późniejszych? Tak po 1995 roku.
 10. Kurdupla wcale ta błaha sprawa nie interesuje. On jest ponad wszystko i tylko zaciera rączki, myśląc że uda mu się sfałszować wybory, bo ma do tego wszystkie potrzebne narzędzia. Ale chyba nie zdaje sobie sprawy nad konsekwencją tego fałszerstwa. Ja jednak myślę, że opozycja ma również niezbędne narzędzia do powstrzymania tego dziada i odsunięcia go wreszcie od władzy, bo DOŚĆ JUŻ SZKODZENIA POLSCE!!!
 11. Ja pier**lę...Xniwax - co Ty piszesz??? Nie do wiary, że myślisz tak samo jak najprymitywniejszy elektorat PiS-u. Zaczynam rozumieć na czym polega fenomen oddziaływania PiSu na mózgi inteligentnych ludzi bez własnego zdania, ale za to niezwykle podatnych na wpływ niewłaściwego otoczenia. Znam takie przypadki. Ludzie trzeźwo myślący nagle zostają ofiarami sekty pisowskiej, która robi im z mózgiem to samo. Uważasz Trzaskowskiego za pedała i takiego, który będzie popierał "pedalstwo" w szkole"? Ja pier**lę...nie wierzę, że to napisałeś.
 12. Kolejna bardzo obiecująca formacja z Norwegii - Pixie Ninja i ich debiut z 2017 roku: Ultrasound. Inteligentny prog z domieszką elektroniki.
 13. Myślisz, że nie ma żadnego pisowca w tym kraju, który by nie cierpiał tfórczości Zenka?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.