Jump to content

adams19

Użytkownicy
 • Content Count

  369
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

57 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  fotografia, bieganie
 • Branża
  Nie ustawione
 1. adams19

  Awaria DACMagic 100

  Niezgadzam się z tym, zwłaszcza, że nie produkuję się trwałych "sprzętów". Moim skromnym zdaniem na tzw. rynku są różnej trwałości produkty, a za coś dobrego i trwałego no to trzeba trochę więcej zapłacić 🙂
 2. pharel1 pokopałem w moim archiwum i znalazłem papierowe wydanie, co konkretnie z tego pisemka jest Ci potrzebne ?
 3. Oczywiście można iść tą drogą, że zawsze ma być "miło", jednak to tak w rzeczywistości nie jest. Bardziej zbliżony do "prawdy" jest zestaw, który ukazuje to co nagrano w studiu, czy w trakcie koncertu. Jak jest szalone - ostre solo np. na trąbce to tak to powinno się słyszeć. Ja wolę oczywiście "równowagę" , jednak duża część nagrań taka nie jest i tyle.
 4. adams19

  EPITAFIUM

  Mam to i mogę tylko potwierdzić, to co napisał misiomor. Co pewien czas lubię sobie posłuchać tej transkrypcji - jest naprawdę wyjątkowo dobra.
 5. Moim skromnym zdaniem, im lepszy sprzęt tym wierniejszy dźwięk. Dobre hi fi, czy hi end to pokaże namacalnie. Jak ktoś lubi niech się katuje kaszanką muzyczną, lepiej szukać dobrych wydań, "dobrej muzyki" :)
 6. Rzeczywiście super mega rabaty na soundbary i głośniczki bluetooth :(
 7. Niestety nie miałem okazji słuchać tych kolumienek, no ale może w przyszłości coś więcej o nich tu na forum będzie można się dowiedzieć.
 8. A może się kolega pochwalić, co to za kolumienki i jak się sprawdzają?
 9. Sennheiser HD 380 PRO, moim zdaniem sprawdzą się polecam.
 10. Pozdrawiam pozytywnie zakręconych na punkcie audio. Postanowiłem napisać swoje trzy grosze o tzw. mega obniżkach cen w sprzęcie audio z okazji tzw. czarnego piątku. Jeśli ma ktoś swoje przemyślenia na ten temat i chciałby się nimi podzielić to bardzo proszę się nie krępować i też coś tu napisać. Czarny piątek w naszej kochanej ojczyźnie - black weeks, no nic tylko się cieszyć i polować na mega rabaty ;) Po przeglądzie kilku ofert znanych handlowców to można się rozpłakać z tego święta przecen. Na przykład słuchawki, które kupiłem ok. 2 lata temu za niecałe 450 zł w jednym z sklepików audio, obecnie już po mega przecenie z ok. 900 zł można kupić za jedyne 499 zł, a na przykład kolumny podłogowe (nie ważne jakiej marki) można kupić po mega obniżce ceny z 9000 zł już nawet za 8900 zł . O innych przykładach nie będę już pisał np. wzmacniacze itp., historia się powtarza. Myślę, że pazerność "naszych sprzedawców audio" to klasyczny przypadek i nic się w tej kwestii nie zmieni. Muszę się przerzucić np. na ciuchy czy coś w tym stylu, bo tam przeceny są naprawdę przecenami :)
 11. Słuchałem tych kolumn w połączeniu z heglem 200 i powiem było naprawdę zacnie. Potem się nawet podpaliłem na tego hegla, ale mi przeszło i kupiłem całkiem coś innego ;)
 12. Raczej nie, bo ostatnio męczy mnie myśl aby właśnie zmienić kolumny ;)
 13. zjj_wwa Bardzo przydatny opis, choć mam kolumny już ponad 10 lat te same i żadnych oznak z wymienionych wyżej nawet w początkowym stadium nie zauważyłem( przy średnim użytkowaniu 4-6 godz. na tydzień) ;)
 14. Najwięcej to się wypowiadają ci którzy albo nie testowali danego sprzętu, albo słuchali przez chwilę i już wszystko wiedzą. R-N 602 obsługuje kolumny 4 ohm, nie jest słaby mocowo - choć max do 20 m się nada. Jak pogra trochę i dołoży się do niego kolumny, które nie podkreśłają dolnego i górnego pasma to będzie dobrze. Mam ten sprzęt jako zestaw sypialniany od ponad 2 lat, oprogramowanie było aktualizowane 4-5 razy i ciekawi mnie czy te inne wynalazki choćby tak miały - wątpię. Dla mnie nawet wtedy gdy kupowałem ten klocek jak by był już do wyboru "wyższy" model 803 to bym go nie brał, bo większa moc i YAPO mi do niczego i tyle. Pozdrawiam muzycznie.
 15. Pozwolę sobie trochę stanąć w obronie wzmacniaczy denona serii 1500 i 2000, jak dla mnie one działają jak tzw. zwykły drut ;). Jeśli do odtwarzacza zapodam płytkę nie sknoconą przez tzw. inżyniera dźwięku to od razu chce się słuchać. A jak niestety w dużej części płyty zgrywane przez niedbających o końcowy efekt no to wtedy nas uszy bolą ot cała prawda ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.