Jump to content

adams19

Użytkownicy
 • Content Count

  376
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

62 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  fotografia, bieganie
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

15037 profile views
 1. Jak widać na tym przykładzie pazernych idiotów nie brakuje, którzy szukają jeszcze bardziej przymulonych od siebie 😉
 2. adams19

  EPITAFIUM

  Co prawda to aktor i umarł w lipcu dokładnie 24, jednak musiałem o nim wspomnieć - nieodżałowany Rutger Hauer 😞 Wiele świetnych ról, szczególnie utkwił mi w pamięci w "Łowcy Androidów".
 3. sojer2005 bardzo ładny sprzęt, gratuluję ale teraz trzeba w miarę szybko dobrać do yamaszki odpowiedni stolik 😉
 4. Swoją drogą to przydała by się aktualizacja umożliwiająca obsługę polskich znaków diakrytycznych, na ale chyba to jest zbyt duże wymaganie :p
 5. Zaznaczam, że nie pracuje w branży i są to moje opinie na podstawie własnych doświadczeń. Mam cztery urządzenia yamahy( oczywiście audio) i żadne mnie nie zawiodło jak na razie, dodam że yamaha daje potencjalnemu klientowi najwięcej w stosunku jakości do ceny. Od pewnego czasu nie mogę się uwolnić od chęci zakupu A-S 3000. Właściwie to mógłbym to zrobić, ale co ze sprzętem już używanym? No i trzeba się liczyć jeszcze z innymi domownikami :p
 6. Ileż to razy na forum "sekta lepiej słyszących" deprecjonowała sprzęty audio z Japonii twierdząc, "... że to nie gra, bo nie może grać..." i powtarzając to od mniej więcej połowy lat dziewięćdziesiątych udało im się utrwalić u wielu przekonanie, że jak to jest audio z Japonii i nie kosztuje majątku to nie gra. Tak się robi interesy i to jest smutne, bo wielu musi sparzyć się aby to zrozumieć ;)
 7. Bumpalump Nie wiem jak inne modele denków, które wypisałeś ale mam PMA 1500ae i DCD 1500ae i nic z tych rzeczy ich nie dotyczy. Może miałem szczęście i dobrze trafiłem z zakupem ;) bo sprzęt 10 lat już ma ;p
 8. adams19

  Awaria DACMagic 100

  Niezgadzam się z tym, zwłaszcza, że nie produkuję się trwałych "sprzętów". Moim skromnym zdaniem na tzw. rynku są różnej trwałości produkty, a za coś dobrego i trwałego no to trzeba trochę więcej zapłacić 🙂
 9. pharel1 pokopałem w moim archiwum i znalazłem papierowe wydanie, co konkretnie z tego pisemka jest Ci potrzebne ?
 10. Oczywiście można iść tą drogą, że zawsze ma być "miło", jednak to tak w rzeczywistości nie jest. Bardziej zbliżony do "prawdy" jest zestaw, który ukazuje to co nagrano w studiu, czy w trakcie koncertu. Jak jest szalone - ostre solo np. na trąbce to tak to powinno się słyszeć. Ja wolę oczywiście "równowagę" , jednak duża część nagrań taka nie jest i tyle.
 11. adams19

  EPITAFIUM

  Mam to i mogę tylko potwierdzić, to co napisał misiomor. Co pewien czas lubię sobie posłuchać tej transkrypcji - jest naprawdę wyjątkowo dobra.
 12. Moim skromnym zdaniem, im lepszy sprzęt tym wierniejszy dźwięk. Dobre hi fi, czy hi end to pokaże namacalnie. Jak ktoś lubi niech się katuje kaszanką muzyczną, lepiej szukać dobrych wydań, "dobrej muzyki" :)
 13. Rzeczywiście super mega rabaty na soundbary i głośniczki bluetooth :(
 14. Niestety nie miałem okazji słuchać tych kolumienek, no ale może w przyszłości coś więcej o nich tu na forum będzie można się dowiedzieć.
 15. A może się kolega pochwalić, co to za kolumienki i jak się sprawdzają?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.