Jump to content

EmilioE

Użytkownicy
 • Content Count

  760
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

376 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

17618 profile views
 1. Ale nie chce wypożyczać sprzętu (oczywiście za kaucją). Każe kupować, a jak się nie spodoba, to wymieniać na inny sprzęt, ale pieniędzy nie zwróci. Spotkaliście się z taką praktyką w tym biznesie, bo ja nie? Tutaj ma punkty ujemne.
 2. W L1030 jest obudowa zamknięta, więc bas, mimo iż duży, jest prężny i zróżnicowany. Dla mnie ciut zbyt mocny w porównaniu do reszty pasma, ale daje świetną podbudowę, jednakże słyszę tu odstępstwo od płaskiej charakterystyki strojenia. Średnie przetwarza duża kopułka. Dźwięk jest bardzo czysty, przeźroczysty, ale bez śladu kliniczności. Bardzo dobra szczegółowość, struny gitary rozseparowane niemal jak w Crescendo ("niemal", wiadomo, że to nie ten poziom), trąbka czyściutka, ale potrafi zakłuć, wokale wycięte z tła, kolumny bardzo uniwersalne. Można je kupić za 800 - 1000 zł (ja mam z 1977 roku), za taką cenę polecam spróbować, bo gonią współczesne konstrukcje bez mydła. Grają ze słabymi wzmacniaczami, u mnie z 200W Lyngdorfem.
 3. No to mamy podobne gusta 😃 Ja oprócz ARTów słucham też na Braunach L1030. Tak lubię te kolumny, że mam dwie pary, drugie na zapas, albo może do kolejnego systemu, jak taki wymyślę.
 4. Ależ piękny pokój! Bez TV, kolumny wysunięte, widok przez okno. Szacunek!
 5. Tak jak piszesz: scena między kolumnami.
 6. Mało diengów. Nic fajnego nie znajdziesz.
 7. GM70 chyba zawsze robi robotę. Plankton, emocje, średnica, powietrze.
 8. Dziękuję za wyjaśnienie. I bardzo dobrze! Czyli jest tak jak w serii ART Moderne, którą cenię za spójność brzmienia i brak efekciarstwa.
 9. Ciekawe, ciekawe... muszę kiedyś rzucić uchem. Jeśli Szatan zostawił ARTy i Snelle, to zdecydowanie muszę posłuchać tych amerykańskich wynalazków. A tweeter jak tam w Snellach E3?
 10. Ja miałem tego Roksana. Też był taki luz na gałce - po prostu ten model jest w ten sposób skonstruowany. W niczym to nie przeszkadza w użytkowaniu, jest to niezauważalne i w praktyce nie ma się czego czepiać.
 11. Z przyjemnością dopisuję się z interkonektem Morpheus! Kawał dobrego kabelka za rozsądne pieniądze.
 12. Widać mamy inną wrażliwość muzyczną...
 13. Airbag to przy Archive nudy na pudy.
 14. No pięknie, pięknie! Przewaliłeś trochę sprzętu, no ale... nie dziwię się, że wygrało, to co powinno wygrać. 😊
 15. Koniecznie pożycz i wypróbuj Primalunę! Ja mam tranzystor oraz lampę, ale dopiero na tej drugiej dźwięk nabiera szlachetności, powietrza, uczuć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.