Jump to content

EmilioE

Użytkownicy
 • Content Count

  814
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

524 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

18110 profile views
 1. Janunio, Moja Żona prowadzi działalność gospodarczą. Obecnie zero ruchu, zadłużenie nie spłacane, na zwolnienie z ZUS się nie załapie, kolejne miesiące zapowiadają się jeszcze gorzej. Żyjemy z mojej pensji, a co dalej... czas pokaże... Dla zdrowia psychicznego zacząłem wczoraj robić sobie powtórkę z "Paragraf 22". Ta książka zawsze pozwala mi zdystansować się do świata. Ale nie wiem czy się łapiemy na Twoje zapytanie, bo jesteśmy w średnim wieku 😀
 2. Hubert, jesteś bezbłędny 😃 Pisz, niech się uczą, że zakup sprzętu to dopiero początek zabawy.
 3. Monitor Audio raczej skreśliłbym z listy, bo one mogą zabrzmieć jasno, ostro.
 4. Ej, nie oceniajcie Rocha przez pryzmat jego tonu wypowiedzi. On tak pisze od początku świata. 😀 Kolega Roch zęby zjadł na audio, naprawdę warto zastanowić się nad wnioskami, które wyciąga ze swoich doświadczeń. On nie pisze, bo coś mu się wydaje, albo kolega jego kolegi mówił, że jakiś klocek jest be. Mnie np. dał do myślenia z tymi gramiakami Regi...
 5. Janunio, Dodałbym jeszcze: krajem centrów usług wspólnych, które mogą być błyskawicznie zlikwidowane i przeniesione, bo biurowce są wynajmowane, zaś "procesy" można zlecić gdziekolwiek.
 6. Synsama, nie wiedziałem że z Ciebie taki głupi ch*j
 7. EmilioE

  Wasze ustroje.

  Revers klasa ta Twoja nora! I do tego dwie pary kolumn, jakże różnych brzmieniowo. Tak, to można żyć.
 8. EmilioE

  Wasze ustroje.

  Bardzo przyjemnie, bardzo miło. Gratuluję ładnego domku! Ale akustycznie to musisz chyba mieć masakrę. Ten wysoki sufit pewnie wzmacnia pogłos i kotłuje dźwięk.
 9. Czy jest szansa aby moderacja banowała takich użytkowników bez patyczkowania się? Przecież to nie ma sensu... Proszę trzymajcie poziom Forum!
 10. Elbow jest świetny! Posłuchaj "Seldom seen kid" lub "Leaders of the free word" - są zdecydowanie najlepsze w ich dyskografii.
 11. Ależ ja zachęcam do chodzenia do kościoła! Idźcie i módlcie się tłumnie! Za zdrowie i na zdrowie! Pomyślmy: Kto chodzi do kościoła? Jakie nosi nakrycie głowy? W jakim jest wieku? Jaka jest podstawowa grupa ryzyka dla wirusa? Jaka jest korelacja cech: wyborca PIS i gorliwy katolik? Podsumowując: sami chcecie, aby koronawirus oczyścił Kraj z wrażego PISowskiego elementu. Więc przekażcie sobie znak pokoju :o)))
 12. "poprzez" piszę się razem Tłuku jeden!
 13. Jaro, to przecież pisior jest, co ty mu tłumaczysz? To jest już taki typ charakteru, który będzie krzyczał "łapać złodzieja", będąc złodziejem.
 14. No tak, Mann ma wybitną rękę do promowania, chronienia miernot. I tłumaczy słuchaczom, że mimo tego, że Gackówna jest fatalna, ale mają jej słuchać, bo jak nie to on mistrz się obrazi... Ty, a może ona mu się w naturze odpłacała? Lewacka ideologia seksistowskiego mizogenizmu... ja pier**lę... ale ludzie mają w głowach błoto...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.