Jump to content

EmilioE

Użytkownicy
 • Content Count

  1018
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

919 Bardzo dobry

Audiostereo

354

Bocznica

565

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

19983 profile views
 1. Ojojoj! Ogry z Mordoru doszły do Paryżewa! Masakra z Igi będzie 😐
 2. W latach dziewięćdziesiątych uczył mnie na studiach WF Tata Magdy Grzybowskiej. Bardzo miły, sympatyczny człowiek. Magdalena wiele nie pokazała... Więc gdzieś musi być clou 😉
 3. Tatuś Agnieszki to głupi pisior. Jej to odmóżdżenie od niego przyszło. A pisior głupi uważa, że może być wszystkim, nawet genialnym trenerem.
 4. Co lepsza: to ma być jubileusz... szkoły specjalnej dla dzieci z niepełnosprawnościami (sic!) Można by tu coś napisać o Barei, ale ta sytuacja jest tak nieprzyzwoita, że aż odbiera dech.
 5. Smart halogeny 😄 Świat oszalał! Teraz wszystko musi być smart. Kup lepiej lampkę i będzie fajnie.
 6. Ja pierdykam! Szaleństwo w czystej postaci! I moja Żona mówi, że jestem walnięty bo mam trzy pary kolumn.
 7. EmilioE

  Wasze ustroje.

  To jest forum audiofilskie, proszę... Dla gentlemanów, a nie infantylnych 30-latków.
 8. Ja właśnie tak robię od wielu lat z językiem hiszpańskim. Uczę się go i ćwiczę bo to znakomite dla mózgu. W pracy nie jest mi potrzebny, w życiu prywatnym też, ale bardzo go lubię, więc sprawia mi to przyjemność. Każdemu polecam taką gimnastykę intelektualno - pamięciową.
 9. Słusznie! Ja mam trzydzieści osób w ignorach. Inaczej nie mógłbym tego forum przeglądać.
 10. Zapomnij o maskownicach! Mając Crescendo w zestawie nie powinno się im przeszkadzać. Do odsłuchów koniecznie trzeba je ściągać, bo tłumią i zabijają dźwięk.
 11. No sorki, ale naprawdę warto poczekać. I koniecznie należy zestawiać je z SETem, wtedy graja jak marzenie, z 7W Audiona nie przekraczam głośności na godz. 9.00, myślę, że 2A3 dałaby radę bez problemu. Tak więc, trzymaj Senseia 300B, bo on do nich będzie pasował.
 12. Absolutnie potwierdzam! Z wysokoskutecznymi kolumnami Audio Phase wyrywa z butów, jednak słychać, że 89dB skuteczności to odrobinkę mało dla 7W z 300B. Oczywiście muzyka gra głośno, wokale brzmią pięknie, stereo super, aura pogłosowa, ale wyraźnie spada rytmiczność przekazu oraz artykulacja basu. W zaleceniach producenta jest wskazanie minimalnej mocy do Deco 8 jako 8W.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.