Jump to content

EmilioE

Użytkownicy
 • Content Count

  779
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

425 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

17790 profile views
 1. Ja właśnie kupiłem na Mikołaja mojemu 15-latkowi Denona CEOL, ale bez firmowych monitorów, bo one są słabe. Znalazłem używane q-acoustics 2020 i gra to symaptycznie. W piątek dostanie, to ustawimy Spotify i będzie git!
 2. Czyli klasyczne Czarne Koty! 😃 Los gatos negros...
 3. A czy te monitory można upgradeować poprzez wymianę wysokotonowego na Crescendo?
 4. Niusiu, to jest "bojler" po naszemu 😀
 5. Podobnie słowo "mega". Zawiera w sobie znaczenie tysiąca słów typu "zajebisty" i jest powszechnie nadużywane przez głupich młodocianych. Brrr, nie znoszę!
 6. Dodam jeszcze fatalne, nieuprzejme, wręcz groźne zachowania polskich kierowców na drogach.
 7. Wiem jak to jest, też tak kiedyś miałem, ale na pewno nie 40 lat temu 😉 Warto czasem się odważyć, bo można coś fajnego znaleźć, w końcu po naszemu śpiewają i poetyka języka rodzinnego zawsze inaczej przemawia, czy to tekst utworu, czy książki.
 8. Tak, tak Rochu... Wszyscy wiemy też, że Jacek Cygan jest jedynym polskim prawomyślnym tekściarzem, a Janerka to jakiś wynaturzony proletariusz.
 9. Popieram! Niektórzy tylko Pink Floyd i Dire Straits, a mamy drugą dekadę XXI wieku i coś tam się jednak w muzyce dzieje. Jeszcze niech Baba napisze, że Lao Che to grafomani i mruczą, a nie śpiewają. Znam jedną divę (Górniak), która ma taką emisję, że rzuca na kolana. Autentycznie, robi wrażenie! Ale czy ona coś tworzy? Punkowcy byli większymi artystami od niej, mimo że z techniką gry i emisją głosu cokolwiek u nich słabo było.
 10. Hmm, "nie ma nic do powiedzenia" znaczy, że Kolega chciałby Prawd Wielkich? A nie wystarczą małe, intymne wzruszenia, okruchy codzienności i zachwytów, dające podporę, aby pchać ten ciężki wózek życia i mimo pokaleczonych stóp, z godnością i spokojem przyjmować rzeczywistość? Czy tekst musi "jebnąć o ścianę", aby wart był atencji? Właśnie 15 minut temu skończyłem "Tak się złe zaczyna" Javiera Mariasa i nawet mogę powiedzieć, że miałem momenty zachwytu. Książka wydana w 1994 roku, czyli raczej współcześnie... Świat nie kończy się na "Quo vadis" ;o)))
 11. Masz na myśli polską, czy ogólnie światową? Bo ja Kolegi nie ogarniam...
 12. Wróć tumanie do lekcji historii i powtórz sobie dział o toleracji religijnej w Rzeczypospolitej, która przyjęła miliony uchodźców żydowskich z Europy, prze którą przetoczyła się fala prześladowań. Poczytaj ile procent polskiego społeczeństwa stanowili Żydzi. Tacy jak Ty Polacy w Irlandii też mają wpływ na kulturę tego kraju. Matoł z Ciebie pierwszej wody. Już raz zniknąłeś z Forum. Weź się jeszcze raz zniknij, proszę!
 13. Za całokształt! Za bycie trollem, który stróżuje, zawsze na straży systemu i ideologii oraz za... Za zaniżanie poziomu the Forum.
 14. Ja pier**lę, to forum się kończy... Sprzęt, muzyka, Panowie, a nie kozy!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.