Jump to content

dskrzyp

Administratorzy
 • Posts

  2054
 • oraz w archiwum

  2260
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

452 Dobry

Audiostereo

163

Bocznica

289

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

98513 profile views

dskrzyp's Achievements

 1. Można pomyśleć nad jakąś opcja, która ukryje podpis moderator przy wpisach prywatnych. Jeśli mod dyskutuje w polityce czy kościele, to wtedy faktycznie kiepsko to wygląda z podpisem "moderator", jeśli wyraża swoje prywatne zdanie.
 2. Post grzecznościowy. Pan Krzysztof, o którym mowa w poście zostawił numer do siebie, gdyby ktoś był zaineresowany: 726310951
 3. A to ciekawe. Zniknely odznaki, ktore byly przeciez zbedne i raptem ich zal? 🙂 Jak sami zauwazyliscie silnik mial blad i dawal odznaczenie osobom, ktore nie powinny go miec.
 4. Chyba nie rozmiar jest najważniejszy 😉 Sprawdzamy to. Jesteś pewien, ze nawet X lat temu tam nie pisałeś? Patrzyłem i warunki są dobrze popisane do danych działów. Jedyne co przychodzi mi na myśl, to błąd w samym silniku, który coś źle sprawdza mimo dobrze ustawionych reguł. Konsultujemy to z supportem silnika.
 5. Tak wiemy, ze zmienianie tego moze byc irytujace. Jednak wiele osob optowalo za mniejszym udzialem bocznicy, stad kolejne obnizanie jej wartosci. Za wpisy merytoryczne jest wiecej niz 1 punkt, poza tym sa punkty za staz i inne rzeczy.
 6. dskrzyp

  Piłka nożna

  Będą. Nawet jest napisane jakie.
 7. To ja zacznę: 2:1 (1:0)
 8. Ok Panie i Panowie. Po wysłuchaniu Waszych próśb postanawiamy następujące: Raz jeszcze przeliczamy rangi. Punkty będą głównie za zakładki merytoryczne. Za bocznicę nie będzie zero, ale wielokrotnie mniej punktów (5x mniej niż za merytorykę). Rangi będzie można wyłączyć w ustawieniach. Stosowną opcję testuje już @Espectro. Oprócz rang będą odznaki za daną zakładkę. Czyli dla aktywnych w DIY będzie DIYowiec, w Kinie VIDEOwiec itd. Wybaczcie zamieszanie. Mamy nadzieję, że tym razem będzie już OK.
 9. KinoManiak i StereoManiak są ładne. Tylko był taki program KinoManiak w TV kiedyś i nie wiem czy ktoś by się nie przyczepił zaraz.
 10. Nawet, nawet 🙂 Mozna. Czasem modzi tak nakladaja. To nie ban. Dnsy sie przepinaja. Mozesz zrobic flush dns, zmienic dnsy lub uzyc vpna. W ciagu paru godzin sie przepnie i powinno byc normalnie.
 11. Wynika to z tego co napisaliśmy. Zanim system nie przeliczył wszystkich punktów, to nie wiedzieliśmy ile osób będzie miało najwyższą rangę itd. Więc ciężko progi odpowiednio ustawić. Na chwilę obecną planujemy jedynie dodać te odznaki typu Hi-endowiec, DIYowiec itp. żeby docenić duży wkład w daną zakładkę. Pozostaje kwestia nazw, może coś zaproponujecie? O ile DIYowiec czy Hi-endowiec brzmi w miarę, to co z Kinem Domowym? Jaką nazwę tam zastosować?
 12. Mam nadzieje, ze jednak jeszcze troche tutaj pobedziecie 🙂 Mlodzi to mlodzi i milo, ze przychodza, ale starej gwardii zawsze nalezy sie szacunek. Były narzekania, że bocznica za bardzo nabija rangi, to nieco ją osłabiliśmy. Wcześniej był stosunek bliższy 1:2, to poprawiliśmy na 1:3, aby merytorykę bardziej docenić. Na razie zostawiamy jak jest, żeby co chwile nie przeliczać, zwłaszcza, że przy takiej ilości danych trwa to ponad dobę.
 13. Dlatego zrobiliśmy reputację na merytoryczną i bocznicę. @Espectro zrobił to jakiś czas temu i w merytorycznych zakładkach wyświetlamy punkty reputacji merytoryczne, a na bocznicy punkty z bocznicy. Na profilu widać jedne i drugie. Teraz to samo robi z postami. Są przeliczane na nowo i docelowo będzie tak samo, jak reputacja. Problem jest taki, że po paru latach przenoszone są do archiwum i najprawdopodobniej algorytm tych nie zliczył. Jest to sprawdzane. Stąd zapewne niektórym ubyło. Jeśli to się potwierdzi, to doliczymy posty archiwalne. Co do rang, to mają obrazować całkowity wkład w forum, więc tutaj naszym zdaniem bocznica powinna się liczyć. Oczywiście parokrotnie mniej niż merytoryka. ale czy zero? Jeśli ktoś pisze głównie na bocznicy, a mało w merytorycznych, to powinien wg. Ciebie mieć nowicjusza? Też nie jest to do końca adekwatne. Z nowościami jest tak, że praktycznie każda jest obśmiewana, albo negowana. Jak wprowadzaliśmy awatary, to większość mówiła, że to głupota i niepotrzebne. Dzisiaj większość ma je ustawiona. Emotikony? To samo. Zdjęcia, jako okładki działów na stronie głównej? To samo. Zazwyczaj dawaliśmy w ustawieniach opcję do wyłączenia. Tak było np. z awatarami. Z czasem taka opcja została usunięta, bo prawie nikt z niej nie korzystał. Owszem, rangi to tylko zabawa. Damy zapewne opcję, aby można było ukryc je przy postach, ale z doświadczenia wiem, że z czasem i tak większość będzie ich używać z mniejszym lub wiekszym przymróżeniem oka 😉
 14. W ustawieniach powiadomień: https://www.audiostereo.pl/notifications/options/ Są dwa linki: https://www.audiostereo.pl/porównanie-kont/ https://www.audiostereo.pl/porównanie-kont-branża/ Widocznie ktoś źle podlinkował. Sprawdzimy. Nie aż tak, ale zmieniliśmy, że merytoryczny chyba jest x3 wart. Posty podobnie, chyba x2,5 merytoryczne. Część mimo to ma tak dużo postów na bocznicy, że wbiła wysokie rangi. Niemniej jest to wkład w forum. Dodatkowo doliczamy punkty za staż, dodanie opinii o sprzęcie, artykuły w magazynie i kilka innych.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.