Jump to content

dskrzyp

Administratorzy
 • Content Count

  2844
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

417 Dobry

Audiostereo

163

Bocznica

254

About dskrzyp

 • Rank
  Administrator

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

98113 profile views
 1. Tak przeczytał. Teraz Pani czyta inną. Oczywiście zaraz powiecie mi jaką 😉 Start ciężko przedstawić graficznie. Generalnie ma być to zakładka dla początkujących, stąd foto juniora. Dałem dzisiaj innego dzieciaka, ze słuchawkami, aby bardziej korespondował z tematyką. No i już się nie patrzy, bo... ma zamknięte oczy. Czy spełniłem Twoje oczekiwania? 😉
 2. 2 lata temu odwoływaliśmy koncerty, a dziś trzeba przywracać:
 3. Na pewno przyjrzymy się tej sprawie i wprowadzimy odpowiednie zabezpieczenia. @Espectro już działa. Myślę, że nowi użytkownicy powinni mieć stosowny komunikat przy ogloszeniach, opiniach itp., aby inni podchodzili do takich wpisów z ograniczonym zaufaniem.
 4. Dziś wprowadziliśmy nową opcję. Moderatorzy mogą oznaczać dany post jako rozwiązanie. Będzie to przydatne, gdy dany użytkownik zakłada temat z bardzo konkretnym pytaniem i oczekuje konkretnej odpowiedzi. Dany post zostanie oznaczony jako rozwiązanie i podlinkowany na samej górze strony.
 5. Bocznica nie wlicza się do licznika zawartości, więc na pewno nie są zliczane posty. Czy lajki też? Szczerze to nie pamiętam, ale bardzo możliwe.
 6. Ok, tapatalk chyba naprawiony. Jeśli nadal komuś nie działa, to polecam usunąć forum i dodać je jeszcze raz w appce.
 7. https://www.audiostereo.pl/staff/ Edit: a widze, ze juz ktos uprzedzil. W menu glownym jest Start i tam Administracja.
 8. Mozesz dac jakis zrzut ekranu prosze? Ta stronie glownej masz 3 tryby wyswietlania, aby bylo 5 ostatnich tematow trzeba wybrac skorke Red Old i srodkowy widok:
 9. Po prawej stronie masz filtry. Domyslnie sa wszystkie fora, ale mozna sobie dowolnie odfiltrowac. Mozna tez uzyc Old Red.
 10. Na którym motywie? Tam obok Dodaj Nowy Temat masz takie trzy ikonki z różnymi widokami. Jeden z nich to spis ostatnich tematów.
 11. Nie słyszałem nawet o takim wątku. Ja nie zamykam tematów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.