Jump to content

dskrzypczak

Administratorzy
 • Content Count

  2841
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

360 Bardzo dobry

1 Follower

About dskrzypczak

 • Rank
  Administrator

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

95626 profile views
 1. Już powinno działać. Tzn. jeśli klub ma > niż jeden temat, to przekieruje do listy klubów.
 2. Dziękujemy wszystkim za przybycie. Relacja w naszym Magazynie już niebawem.
 3. Przypominamy o spotkaniu użytkowników audiostereo w Harendzie. Do zobaczenia w sobotę wieczorem!
 4. Wątek do testowania powiadomień forumowych.
 5. Zachęcamy też do dołączenia do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/770289786740846/
 6. Panowie rozmawiałem z @AudioRecki i będzie w tym roku na wystawie z pro kamerą. Może wpadnie też na kilka chwil do naszego pokoju, aby skręcić jak to wygląda i gra. 🙂
 7. Przyznam szczerze, że całego jeszcze nie przeczytałem. Noszę się z tym zamiarem od kilku dni, ale ciągle jakieś poprawki. Jednak obiecuję poprawę 😉
 8. I to nie pełna - tylko południowa 😉 Bardziej tematy audio/muzyczne mnie interesują. 🙂
 9. Hej, nie wiem czy wiecie, ale audiostereo (od strony technicznej) powstaje właśnie w Olsztynie. 🙂 Dzieje się coś ciekawego w naszym mieście?
 10. Nie trzeba nic oddawać 😉 To my fundujemy zabawę, tak możemy zrewanżować się naszym użytkownikom. Wieczorem w sobotę zapraszamy serdecznie na wspólne spotkanie integracyjne i piwko. Tak jak napisał @Seyv to on "ogarnia" pokój w tym roku. Ja też postaram się przybyć, ale pewnie tylko na jeden dzień i będę "latał" po różnych pokojach.
 11. Pokój jest w całości opłacany przez nas. Wstęp na teren targów dla osób, które wystawiają sprzęt w naszym pokoju też jest gratis - wystarczy odebrać plakietkę z biura wystawy.
 12. Nic nie zostało usunięte. Pewnie mylisz wpis blogowy z tematem w dziale Klub Audiostereo: Było już o tym pisane kilkukrotnie. Podczas migracji na nowy silnik użytkownicy byli dopisywani do tych klubów, w których się kiedyś wypowiadali. W każdej chwili można się wypisać jednym kliknięciem - "opuść klub". Z klubu może usunąć Lider Klub lub Moderator.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.