Jump to content

dskrzypczak

Administratorzy
 • Content Count

  2842
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

384 Bardzo dobry

1 Follower

About dskrzypczak

 • Rank
  Administrator

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

96379 profile views
 1. Masz racje. Wczoraj podali dwukrotnie zamiast trzykrotnie w ciagu dnia. Stad sie dziwilem skad taki spadek, a to zmiana metodologii i pewnie na dzisiaj czesc przeszlo. Zobaczymy w kolejnych dniach.
 2. Ok, dzięki, zobaczymy jeszcze po 23ej i później, bo ostatnie dwa dni w późnych godzinach zaczynał się mulić jak dochodziły mu inne taski w tle nocne.
 3. https://wiadomosci.onet.pl/kraj/koronawirus-w-polsce-tymczasowy-zakaz-wstepu-do-lasow/lh0j62n
 4. Co chwile pojawiają się jakieś sprzeczne informacje. Najpierw pisano, że na plastiku może przetrwać do 3 dni, następnie że na Diamond Princess znaleźli jego ślady do 17 dni (chociaż nie ma pewności, że jeszcze zarażał), a teraz takie info... Tak samo dzisiaj pojawiło się info, że może 6-8 m wynosić bezpieczna odległość.
 5. Zgadza się, w tym województwie jest główny przyrost.
 6. Nie wyglada to dobrze. Najpierw informacje, ze to moze przezyc 3 dni na powierzchniach, a teraz jeszcze kilka metrow do tego. Co do masek to wiele krajow juz wprowadzilo nakaz ich noszenia. W Czechach taki obowiazuje, jesli nie ma sie maski to trzeba okryc twarz szalem lub chusta.
 7. Moim zdaniem to robi sporą różnicę. Z tych lotów do domu obowiązek kwarantanny do niedawna był... dla wracającego. Dopiero ostatnie obostrzenia (od 01.04) wprowadziły zasadę, że domownicy również muszą ją mieć. Loty jeszcze będą przez parę dni.
 8. Dzisiaj od rana już ponad 200 przypadków. Ciekaw jestem skąd one pochodzą. Czy to np. ludzie z kwarantanny, którzy wrócili z #lotdodomu czy inne zarażenia. Szkoda, że chyba nigdzie nie ma takich danych. Wtedy byśmy wiedzieli na ile ta cała izolacja nam pomaga.
 9. Hej, napisz proszę na priv. Nigdy staramy się nie używać tak inwazyjnych form reklamy. Jak masz jakiś zrzut to podeślij proszę na PW, a na pewno będziemy interweniować. Cześć fox, kupę lat. Miło, że wróciłeś. Ruch wyjątkowo duży dzisiaj był.
 10. Powinny działać. Jeszcze przebudowę zapuścimy później.
 11. Przy wklejaniu linku do posta? Czy kiedy? https://www.onet.pl/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.