Jump to content

dskrzypczak

Administratorzy
 • Content Count

  2815
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

343 Bardzo dobry

1 Follower

About dskrzypczak

 • Rank
  Administrator

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

95343 profile views
 1. Harman Kardon
 2. Panowie, tacy spostrzegawczy, ale chyba mało który spostrzegł, że to nie miało być salonów, tylko "salonu w", więc ciężko tu o ortografie mówić. Zabrakło po prostu spacji.
 3. Zrobiliśmy jedną poprawkę - mapka ładuje się teraz tylko na głównej stronie klubów. Na kolejnych stronach nie powinna się ładować, co ułatwi znacznie nawigację (nie trzeba tyle scrollować).
 4. Tak, to błąd silnika. Zgłosiliśmy to do IPSu. Pracują nad poprawką. Na chwilę obecną trzeba niestety wcisnąć wstecz w przeglądarce na telefonie.
 5. Tak, kombinujemy ze skryptem, aby dodać użytkownikom kluby, w których się wypowiadali. Oczywiście można się wypisać, jak ktoś nie chce w jakimś być.
 6. Jest chwilowe opóźnienie, ale wskoczył 🙂
 7. Nowe kluby są moderowane, więc ktoś musiał zatwierdzić. Z tego co widzę, to już jest zatwierdzony, jednak brak otwartych tematów z nim. Musisz założyć Nowy Temat z dyskusją, tak jak w innych subforach.
 8. Oczywiscie, ze mozna. Nic na sile 🙂
 9. Kolejnych kilka dubli wylapalem - np. byly dwa tematy odnosnie Lampizatora. Przenioslem je do jednego Klubu. Porzadkujemy tez nazwy, tak aby nazwa marki byla na poczatku, a potem napis Klub czy tam Club. Ulatwi to wyszukiwanie Klubow wedlug alfabetu. Widze, ze ludzie powoli sie dopisuja do Klubow, przybywa nowych czlonkow.
 10. Nie są, ale jak coś był na dole i Ci wskoczy na samą górę, to będziesz widział, że jest coś nowego. 🙂 Pomyślimy nad tym później jeszcze. Ogólnie zobaczymy jak to wszystko będzie działać "w praniu". Na chwilę obecną najlepiej to sprawdzić empirycznie, czyli zapisać się do ulubionych klubów i zacząć ich używać.
 11. Twoje Kluby w tym boxie po prawej też powinny się segregować według aktualizacji. Czyli jeśli ktoś napisze coś w Klubie, do którego należysz to będzie on na górze listy Twoje Kluby.
 12. Wybacz, ale skupiamy się na rozwoju naszej strony i to jest priorytetem. Tapatalk jest zewnętrzną aplikacją firmy trzeciej. Nie mamy wpływu na jej rozwój. Aktualizujemy ją na bieżącą i jeśli wprowadzą obsługę Klubów z tego silnika, to na pewno taka aktualizacja zostanie u nas wgrana. To jednak zależy od jej twórców. Dlaczego nie możesz używać Klubów normalnie w przeglądarce jak większość użytkowników?
 13. Teraz jeszcze ciekawostka. Proszę poczytać sobie archiwalny wątek z 2008, kiedy to zakładka Kluby powstawała: Wiele osób pisało wtedy, że to bez sensu i trzeba ją zlikwidować 🙂 Tak więc pewnym pomysłom trzeba dać trochę czasu.
 14. Migracja zakończona. Dyskusja o nowych klubach tutaj:
 15. Zamykam ten temat, bo dotyczy starego rozwiązania opartego na subforach. Dyskusja o nowych Klubach 2.0 toczy się w tym wątku:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.