Jump to content

dskrzypczak

Administratorzy
 • Content Count

  2842
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

400 Dobry

About dskrzypczak

 • Rank
  Administrator

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

97345 profile views
 1. Raczej nie. To jest aplikacja do limitowania maili. My nie używamy niczego takiego.
 2. Nowe kluby były uruchomione w sierpniu zeszłego roku. Akurat to, że kluby mają listę członków, to bardzo fajna opcja i wielu osobom przypadła do gustu. Tworzy się społeczność i widać listę fanów danej marki. Nie ma żadnej stałej konieczności wypisywania się. W momencie uruchamiania nowych klubów skrypt automatycznie dopisał użytkowników do klubów, w których brali udział (dyskutowali). Była to operacja jednorazowa w sierpniu zeszłego roku i informowaliśmy o tym kilkukrotnie. Wystarczyło wypisać się jednokrotnie, a nikt na siłę nie wciela do żadnego klubu. Akurat z klubami jest odwrotnie ni
 3. A kopiujemy? Była kiedyś taka opcja, ale szczerze to nie wiem, czy mamy ją obecnie aktywną. Wrzucanie zewnętrznych zmniejsza obecnie limit u nas? Tak jak w komunikacie - musisz zmniejszyć obrazek, aby nie przekraczał 1MB. Dowolny program graficzny. Np. prosty pixresizer. Nawet w Windowsowym Paincie możesz otworzysz zdjęcie i zmniejszyć nieco jego wymiary.
 4. Sugestia jest jak najbardziej trafna, tylko od zgłaszania jest osobny temat 🙂
 5. Powinno juz byc ok 🙂 Zapraszamy do testowania swoja droga.
 6. To bez roznicy. Chodzi o sumaryczna liczbe zgonow. Chociaz wedlug mnie nie mozna tylko na to patrzec, bo sa rozne roczniki i bez epidemii ta wartosc nie jest stala.
 7. Dzisiaj wykonalismy mniejsza aktualizacje. W razie czego prosimy o zglaszanie bledow.
 8. Zgony to moze aktualne pokazcie. W marcu to tam bylo pare osob dziennie, teraz jest po 160 dziennie i rosnie, to zobaczymy. Poza tym nie tylko zgony sa istotne, kwestia jakie powiklania ten wirus zostawia i ile ludzi bedzie mialo problemy ze zdrowiem.
 9. Numeracja niewelr nam daje, bo admini maja inna (widza ukryte posty). Najlepiej wklej link do tego postu.
 10. Appka jest w fazie testowej, jeszcze bedzie rozwijana.
 11. https://www.audiostereo.pl/settings/account-security/ - tutaj sobie można wymusić tryb incognito.
 12. Powiadomienie jest raczej od powiadomienia, a nie od cytowania całego posta w mailu. Sprawdzimy, ale to i tak narzucają twórcy silnika.
 13. Powiadomienia mailowe możesz w każdej chwili wyłączyć: https://www.audiostereo.pl/notifications/options/ Już jest. Chwilowo był tylko dla adminów, bo wrzucaliśmy poprawki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.