Jump to content

Shrek777

Użytkownicy
 • Content Count

  1713
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2128 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

4450 profile views
 1. Potwierdzam dodam tylko od siebie iż po zmianie z 8 na 4 ohmy (kolumny 6) amplituner jest zdecydowanie chłodniejszy (Sony 2400ES)
 2. Kolejna wojna o wyższości świat ....... na świętami..... Niech każdy używa tego co lubi. Już w życiu publicznym rózni tacy mówią co jest jedynie słuszne..... Nie wystarczy wam tamtej wojny ???
 3. Autor przegapił funkcję którą ma nawet tani smartfon - tryb czytania. Co redukuje niebieski. I po temacie. Poza tym pełna zgoda z Lessem. I chyba milion razy bardziej szkodliwe jest promieniowanie telefonu, niż typ ekranu w nim. Ale o ty januszom szaaaa........
 4. Shrek777

  Sony CDP-490 - laser

  CDP-490 to b. budżetowe CD. Ale jak Koledzy piszą 210 załatwi sprawę.
 5. Shrek777

  Kler Smarzowskiego

  Niestety póki politycy będą się bać własnego narodu (nie ważne czy z PIS, Po, czy od Kukiza) kler będzie nie do ruszenia. Niestety. A nie zapowiada się żeby w ciągu 10 lat powstał ruch/partia z tak silnym społecznym zapleczem żeby mógł iść na wojnę (ekonomiczną) z kościołem. Także film filmem, a pedofile w sutannach śpią spokojnie.... (zapewne).
 6. Shrek777

  Kler Smarzowskiego

  Post soundchaser-a nr 73 z tej strony jest chyba najlepszą recenzją tego filmu. To mi przypomina znany program z TVP - w którym pani reporter porusza się po kraju i opisuje straszniaste historie. Tylko jej historie dotyczą zawsze maluczkich. A jeśli jest tam już jakiś układ to co najwyżej na poziomie wójta. Ale jedną rzecz muszę dodać. To zwykli księża mają najwięcej za uszami. I to nie chodzi tylko o pedofilię.... I jedna rzecz mnie zastanawia. Do tej pory wszystko co dało się podciągnąć pod atak na kościół, lub wartości, czy macicę od razu było atakowane przez tabuny rządnych uznania swojego guru (co się przekłada na karierę i pieniądze) oszołomów. Jeśli chodzi o ten film - cisza. Sorry ale w ucywilizowanie oszołomów nie wierzę. Zbyt dobra okazja żeby kolejnych parę zer nie próbowało wypłynąć na temacie. Zostaje jedno - odgórny zakaz. Czyżby film miał być wentylem bezpieczeństwa dla niezadowolonych ???? Tak wiem, są pojedyncze głosy czegoś tam żądające. Ale przy duzo mniejszych produkcjach były awantury że ho, ho... Te głosy przy nich to jak burza w szklance wody..... Mam nadzieję że Ty nie na serio. I że to tylko kpina której po prostu nie dostrzegam (brak porannej kawy)
 7. W Polsce nie ma promocji. To mit. Ostatnio kupowałem tv Sony w Berlinie - z półki, bez promocji. Pół roku później w Polsce była super medialnie nagłośniona promocja z tymi tv (jako jednym z produktów promocyjnych) Cena była o 250 euro (w przeliczeniu) wyższa od tej berlińskiej. ;P P.S. Z półki znaczy nowy, w kartonie, prosto z magazynu, nie egzemplarz powystawowy.
 8. A co do zakupów na samym allegro - jest to obecnie najdroższy chyba sklep internetowy. Podam przykład z dzisiaj. Potrzebowałem nagrywarki BR do PC. Na allegro (nowa) cena 326 zł + koszt wysyłki.Chwila z google i pierwszy link ze sklepu morele - 277 zł (też nowa) + koszty wysyłki. Ten sam Pioneer. Koszty wysyłki identyczne. Czyli kupując na allegro przepłacam 49 zł - kupuje blisko 20% drożej to raz. Dwa wolałbym nie korzystać z gwarancji dawanej przez jakiegoś pana X. Sklep to jednak sklep. Jakoś czuję się bardziej bezpiecznie mając gwarancję sklepu (i to takiego który działa lat kilkanaście) niż pana X. (który jutro może już pietruszką handlować) I tak jest z większością towarów na "alledrogo".
 9. No tak ogłaszamy zapisy dla frajerów.... Jednostkom wybitnym w ramach nagrody specjalnej pozwolimy oddać jedną nerkę.... Za free oczywiście (ale biorca płaci pełną kwotę - lol) Litościiiii
 10. Z tego co zrozumiałem masz po prostu problem z internetem. Jeśli net dostarczasz do TV powietrzem (wi-fi) wetknij zwykły kabel. Zazwyczaj pomaga.... Wypisujesz co masz, a co nie ma w tej sytuacji najmniejszego znaczenia, a nie piszesz nic o tym co ma. Jakiego masz interneta, jakiej prędkości, itd. Wracam spać....
 11. A wiesz jak to się spodoba prawnikom UE ???? ;) No dziwię się i dziwić nie przestanę że po 40 latach PRL-u komuś było mało komunistów - acz jeśli słowo idiota Cię uraziło to wybacz, emocje doszły do głosu.
 12. Ty to masz wymagania. Nie dość że piszą w temacie to jeszcze mają czytać w jakim temacie piszą ??? No proszę Cię......
 13. Jeszcze raz rzucasz hasłami partyjnymi o zbawieniu świata, a tymczasem sprawa dotyczy czegoś tak banalnego i małego jak allegro. O ile dotyczy i nie jest to "fake news" Chcesz zbawiać świat - a zbawiaj sobie. Zapisz się do jakiejś partii i zbawiaj. Tylko żeby po tym zbawianiu nie było jak zawsze...... Czyli gorzej Z panem B. P.S. A Co do wyborów, jakbyś był za młody, albo za stary, to przypominam iż od 1989 głosujemy albo na wariację ala PIS, albo ala PO. (czyli tak naprawdę od 89 rządzi trym krajem POPIS - tylko nazwy się zmieniają) .....Czasem nawet byli idioci głosujący na komunistów. P.S.2 A jak kupujecie na allegro telefony od polskiego pośrednika i są tańsze niż te które możecie kupić bezpośrednio w chinach to uważajcie. Na 99% kupujecie tak zwany telefon odświeżony. Czyli zwrot od klienta, poserwisowy, itd, itd. Polski pośrednik nie daje Wam nic poza sporo większą ceną.
 14. Normalnie się wzruszyłem i popłakałem. Ze śmiechu, ale jednak. Kolego, sorry, ale skoro to państwo okrada swoich obywateli na dziesiątki sposobów. Choćby opodatkowując zarobione przez Obywatela pieniądze po kilka razy. Wyrzucając miliardy złotych na rożne inwestycje które nie mają sensu. Albo są potrzebne wyłącznie do celów politycznych. Wydając miliardy na zbędne etaty dla swoich kolesi, sympatyków, czy nawet członków własnej partii. Czy robiąc masę innych świństw swoim obywatelom.... To jak obywatel raz zrewanżuje się tym samym (w skali mikro mikro) to ja co najwyżej odwrócę głowę..... Ba, drogi "potryjoto" - to jak należy postąpić z tymi co opuścili to cudowne państwo i mimo zapewnień rządu jakim cudownym miejscem jest najjaśniejsza.... mają to miejsce głęboko w 4 literkach i nigdy nie planują wracać ??? Rozstrzelać ??? Resocjalizować w obozach ???? Także nie strzelaj do wróbla z armaty to raz, dwa nie pytaj co obywatel może zrobić dla państwa, pytaj co państwo robi dla obywatela ;P
 15. Oj tam histeryzuje Kolega, żeby to jeszcze jakaś Koleżanka na widok myszy to bym zrozumiał. Kto normalny kupuje towar z Chin płacąc haracz polskiemu pośrednikowi, nie mając nic w zamian ??? (Czyli przez aledrogo) Kupuje się bezpośrednio z Chin, a paczki...... Nie nie będę rozwijał tego tematu..... Kto chce sam znajdzie odpowiednie informacje.... A i z informacją ostatnimi laty jest tak iż jak czytam że w Moskwie dają rowery na placu czerwonym. To po sprawdzeniu okazuje się iż nie w Moskwie a w Pułtusku, nie dają, a kradną i nie rowery, a wózki...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.