Jump to content

Shrek777

Użytkownicy
 • Content Count

  1713
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2130 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

5030 profile views
 1. Potwierdzam dodam tylko od siebie iż po zmianie z 8 na 4 ohmy (kolumny 6) amplituner jest zdecydowanie chłodniejszy (Sony 2400ES)
 2. Witam Mam taki problem może któryś z kolegów będzie potrafił mi pomóc. Tel. Neva80 kupiony w Orange. Simlocka nie ma, ale jak każdy telefon kupiony w Orange ma zablokowane co tylko się da. Czyli root odpada. Korzystałem z programu free translator ściągniętego z sklepu Google Play. Jest to taki podręczny translator tłumaczący z polskiego na anielski i odwrotnie, z polskiego na niemiecki i odwrotnie, itd. Kilka języków. Dla każdego języka ściąga się oddzielny programik (różniący się praktycznie tylko słownikiem). Na takim programiku mam zapis blisko dwuletniej znajomości. ( w jego historii ) I teraz czego szukam, albo sposobu żeby jakoś (bez roota) wyeksportować historię tego programu. Albo może jakiegoś programu który ją pozwoli skopiować na PC. Jestem sentymentalne zwierze i chciałbym sobie to zachować. Niestety przeglądając zwykłym menadżerem plików nie widzę plików od tego programiku. Zakup wersji płatnej też mi nie daje opcji wyeksportowania pliku historii. Owszem mogę linijkę po linijce przenosić na PC, ale przy blisko 8000 tysiącach linii jest szansa że wcześniej trafi mnie szlag. Ma ktoś z Kolegów jakiś pomysł jak to ugryźć ?
 3. W TVP obejrzę czasem jakiś stary fajny film bez reklam. A i pogodę..... W komercyjnych filmu nie obejrzałem żadnego od 4 lat - sorry za nerwowy jestem...
 4. Kolejna wojna o wyższości świat ....... na świętami..... Niech każdy używa tego co lubi. Już w życiu publicznym rózni tacy mówią co jest jedynie słuszne..... Nie wystarczy wam tamtej wojny ???
 5. Na poczcie jest to usługa dodatkowo płatna jak pamiętam - ile nie wiem. Każdy ma google może sobie sprawdzić. Firmy kurierskie pozwalają na takie sprawdzenie bez dodatkowych opłat. Ale paczkę musimy najpierw pokwitować. In post jest tani jak egipskie kartofle. Także mamy prawo podejrzewać iż jakośc jest niska (usług) a za wszystko trzeba płacić ekstra. I na koniec sam sobie przeczysz: vel To co prosił, nie prosił. Prosił ale nie na piśmie ??? ;P Wczuj się w skóre kupującego. Kupuje telefon w ciemno. Prosi o możliwość sprawdzenia - choćby czy w paczce jest telefon, a nie ser. Umawiacie się na sprawdzenie. Przychodzi paczka i zonk. Płać bez sprawdzania. Kupującemu mogły się zapalić czerwone światełka ? Mogły. Umawialiście się inaczej. Także jeśli ktoś złamał umowę to nie on - Prawda ? (retorycznie pytam) Sprawa jest niewarta klawiatury, także do miłego. Jeśli mogę to powiem tylko tyle iż zakup przez net na portalach typu tablica jest ryzykowny. Kupujący musi okazać sporo dobrej woli i zaufania. Także warto być jak zona cezara - poza wszelkim podejrzeniem. I jeśli coś obiecujemy to się tego trzymamy. Nawet jeśli strzeliliśmy babola. Ile straciłeś ? Równowartość biletu do kina ??? Nawet nie. S.
 6. Trzeba coś tu dodawać ? Wysyłający połasił się na kilka, lub kilkanaście złotych różnicy między inpostem a normalnym kurierem. A teraz próbuje odwrócić kota ogonem i przerzucić koszty na odbierającego. Sorry za szczerość. Tak to widzę. A co do pobraniówek. Ja nie wysyłam za pobraniem i już. Jak coś zawsze jest opcja odbioru osobistego. Sorry, ale za kilka złotych nie będę się później bujał po sądach. A pobraniówka musi swoje odleżeć po drugiej stronie - często traktowana jak zło konieczne. A później muszę płacić za ponowną wysyłkę. Dlatego pobraniówkom mówię nie. Nie pasi - nie ma sprawy. Powodzenia w zakupach. I wsio.
 7. Autor przegapił funkcję którą ma nawet tani smartfon - tryb czytania. Co redukuje niebieski. I po temacie. Poza tym pełna zgoda z Lessem. I chyba milion razy bardziej szkodliwe jest promieniowanie telefonu, niż typ ekranu w nim. Ale o ty januszom szaaaa........
 8. Dziękuję Tym bardziej iż że złośliwości wyszedł ci komplement. Stańczyk akurat słynął z inteligencji. .Skoro czytam twoje idiotyzmy i nie reaguje to już chyba nic na bocznicy mnie nie jest w stanie zmęczyć. Masz rację nic, ot po prostu skorzystałem z prawa do riposty.
 9. Dlaczego próbujesz mnie nieudolnie obrazić z tym posłem pisu (moim) Nie sympatyzuję z pisem. Uważam iż pis nie ma kwalifikacji do rządzenia nawet w powiecie. Ale wyobrażam sobie tylko jedną gorszą rzecz dla tego kraju niż rządy pisu. Powrót do władzy platformy obywatelskiej wspartej nowoczesną. Ba, uważam, że obie partie (PO i PIS) istnieją jeszcze w życiu politycznym tylko dzięki idiotom radośnie uprawiającym wojnę polsko-polską. Gdyby nie ci idioci, obie te partie wylądowały by na śmietniku historii - tam gdzie jest ich miejsce. (obie nie mają nic do zaoferowania, ani temu państwu, ani jego obywatelom) Także jeśli masz mi wbijać szpileczki to bardzo proszę. Lubię czytać złośliwości o sobie. Ale błagam wysil się, a nie wal taki prostym, płaskim "humorem". Bo to tekst z gatunku: "a...,a.....a........a u was murzynów biją !!!!)" Pozdrawiam serdecznie S.
 10. Shrek777

  Sony CDP-490 - laser

  CDP-490 to b. budżetowe CD. Ale jak Koledzy piszą 210 załatwi sprawę.
 11. Shrek777

  Kler Smarzowskiego

  Niestety póki politycy będą się bać własnego narodu (nie ważne czy z PIS, Po, czy od Kukiza) kler będzie nie do ruszenia. Niestety. A nie zapowiada się żeby w ciągu 10 lat powstał ruch/partia z tak silnym społecznym zapleczem żeby mógł iść na wojnę (ekonomiczną) z kościołem. Także film filmem, a pedofile w sutannach śpią spokojnie.... (zapewne).
 12. Shrek777

  Kler Smarzowskiego

  Post soundchaser-a nr 73 z tej strony jest chyba najlepszą recenzją tego filmu. To mi przypomina znany program z TVP - w którym pani reporter porusza się po kraju i opisuje straszniaste historie. Tylko jej historie dotyczą zawsze maluczkich. A jeśli jest tam już jakiś układ to co najwyżej na poziomie wójta. Ale jedną rzecz muszę dodać. To zwykli księża mają najwięcej za uszami. I to nie chodzi tylko o pedofilię.... I jedna rzecz mnie zastanawia. Do tej pory wszystko co dało się podciągnąć pod atak na kościół, lub wartości, czy macicę od razu było atakowane przez tabuny rządnych uznania swojego guru (co się przekłada na karierę i pieniądze) oszołomów. Jeśli chodzi o ten film - cisza. Sorry ale w ucywilizowanie oszołomów nie wierzę. Zbyt dobra okazja żeby kolejnych parę zer nie próbowało wypłynąć na temacie. Zostaje jedno - odgórny zakaz. Czyżby film miał być wentylem bezpieczeństwa dla niezadowolonych ???? Tak wiem, są pojedyncze głosy czegoś tam żądające. Ale przy duzo mniejszych produkcjach były awantury że ho, ho... Te głosy przy nich to jak burza w szklance wody..... Mam nadzieję że Ty nie na serio. I że to tylko kpina której po prostu nie dostrzegam (brak porannej kawy)
 13. Kolego, mieszkałem i pracowałem w Niemczech zanim Polska weszła do UE. I pamiętam skandal jaki wybuch po opracowaniu raportu na temat korupcji i w samym PE i komisjach. Raport utajniono i do dziś ma klauzurę: " zjeść przed przeczytaniem" Czyli tu bez zmian. Oczywiście unia przed przyjęciem krajów dawnego RWPG była inna, była tworem powoli zdychającym. Owszem dla przybyszy ze wschodu to może był raj. Ale jako twór gospodarczy i polityczny już zaczął zdychać. Wejście państw RWPG dało starej unii niewyobrażalny zastrzyk pieniędzy i potężny kop do przodu który starczył na lat parę. I zapewne jeszcze na parę starczy. Ale i to źródełko wysycha powoli... Co do przyszłości U.E. pełna zgoda z Kolegą. Tylko jedna uwaga - co to Kolega uważa za niezbyt mądre dla zwykłego Kowalskiego (w pełni słusznie) zazwyczaj bardzo dobrze służy włodarzom... Spotkałeś taką w życiu ? Ja nie. Natomiast w promieniu kilometra mam kilka aptek pełnych suplementów diety które w niczym nie pomagają, ale skutecznie trują... Owszem zdarzy się jakiś szarlatan/oszust który kogoś nawet uśmierci. Ale idąc tokiem myślenia kolegi noże kuchenne są duzo częściej używane do okaleczania i pozbawiania zycia ludzi. Rozumiem iż na noże Kolega chce albo pozwolenia, albo zakazu posiadania... Po za tym każdy ma swój mózg, póki co ani PIS, ani PO nie zabroniły z niego korzystać. Także mojej cioci ;P Także o jej zdrowie i życie jestem dziwnie spokojny.....
 14. Tytułem wyjaśnienia temat ziół był bodajże w 2009 roku i chodziło o hodowle, czyli po ludzku sadzenie w przydomowym ogródku. Później w miarę rosnącej krytyki to ewoluowało na inne pomysły. Mniej szczęścia miały zwykłe żarówki, które przegrały z świetlówkami - oczywiście w imię ekologii. Acz świetlówki i przy produkcji i przy składowaniu zużytych przegrywały pod względem ekologii ze zwykłymi. Acz tutaj los zakpił z tych co kupili, pardon forsowali to rozwiązanie i świetlówki błyskawicznie wyparły ledy...
 15. W Polsce nie ma promocji. To mit. Ostatnio kupowałem tv Sony w Berlinie - z półki, bez promocji. Pół roku później w Polsce była super medialnie nagłośniona promocja z tymi tv (jako jednym z produktów promocyjnych) Cena była o 250 euro (w przeliczeniu) wyższa od tej berlińskiej. ;P P.S. Z półki znaczy nowy, w kartonie, prosto z magazynu, nie egzemplarz powystawowy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.