Jump to content
 • Content Count

  8332
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Community Reputation

1281 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zależnie od kogo kupujesz i skąd, np. kosztowny zakup urządzeń z Szwajcarii u naszego dealera może być na naprawdę kosztowny, bo i frank wysoko poszybował, dochodzi cło. Nie wiem jak to gdzie indziej jest ale ceny wyrobów na skutek postępu technologicznego i obniżenie kosztów produkcji (np przez wykorzystywanie prawie darmowej pracy Azjatów) ciągle spadają! Kraj kartofli leży na złożach miedzi a co za tym idzie jakieś 0,5- 1,5% srebra przy okazji jest wydobywana tak że powinno być tanio jak barszcz bo srebro to uboczny produkt-odpad przy produkcji miedzi ;) Myślę sobie że na drut 5N grubosci 2,5mm2 bez obróbki CRYO i super duper ekranów położony w ścianie od licznika do gniazdka będzie Cię stać! Jak nie dziś to za jakiś czas :D Oczywiście jak koniecznie musisz! ;) Tyle w temacie i na temat!
 2. Co Ci nie pasuje z jakością kabli na tym zdjęciu, możesz konkretnie napisać? Czy tak się po prostu dla hejtu dołączyłeś do forumowego głupka którego wszystkie wczorajsze wpisy usunęła moderacja żeby go nie kompromitować? Pewnie wtyki od Furutecha są julowe? A może masz lepszy drut niż czystości 99,9999% w swoich kablach? Ekran też wiesz jak jest zrobiony i co w tych puszkach jest i dla czego tak a nie inaczej? Pytam konkretnie Ciebie! Pozostałym osobom dziękuję za "troskę" o Polski Hi-End nie będę odpowiadał na zaczepki i pomówienia.
 3. Nie pamiętam aktualnie nazwy producenta ale myślę że sobie poradzisz jest masę firm robiących dopuszczonych do mieszkania z ludźmi powłok fakturowych. Te samochodowe wynalazki bym sobie odpuścił bo są dosyć toksyczne i nie przeznaczone do mieszkania wypełnionego ludźmi.
 4. Dziwne że zacząłeś najpierw od tylnej ściany która ma najmniejszy wpływ na jakość odsłuchu?
 5. Zwraca baczną uwagę na innych i nie ma czasu z sobą cokolwiek robić.
 6. Kolego dalej nie widać istotnego, masz zrobić zdjęcie samego końca światłowodu,jeśli musisz mam tłumaczyć dalej? Tak w ogóle to zdjęcie ma zrobić Grzegorz, każdy światłowód jest inaczej wykańczany przez danego producenta. Tak w ogóle to powiększenie lupą 10-12x wygląda jak byś na całym ekranie miał tylko widoczny sam światłowód bez całej reszty, obsadki,e.t.c.
 7. Zrób laminat z wypełnieniem z mielonego kamienia (lub płukanego) i nie będziesz musiał dalej kombinować, no i tuby od środka taką farbą z barankiem pociągnij to nie będzie Ci tuba interferencjami podbarwiała dźwięku.
 8. To jest tylko powiększenie 4x i nie wystarczy bo guzik na tym zdjęciu robionym bez przystawki makro widać!
 9. Lepiej nie wchodź bo mogą nie zdążyć Cię dowieść po takiej traumie na OIOM. Pamiętaj robisz to tylko na własne ryzyko, forum nie pokrywa żadnych strat tym bardziej zdrowotnych-poczytaj regulamin ;)
 10. Grzegorzu7 nie wiem skąd przekonanie że muzyka znakomita? czyżby chodziło o repertuar? To że łącze się nie zrywa nawet na prościutkiej elektronice to oczywiste-sam napisałeś że promień oświetla środek gniazda gdzie jak wiemy jest element światłoczuły ale weź sobie lupę z powiększeniem 10-12x i obejrzyj końcówki dwóch stron swojego światłowodu i zdaj relację co konkretnie zobaczyłeś; jaki kształt końcówki i jaka powierzchnia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.