Jump to content

Bobcat

Użytkownicy+
 • Content Count

  10055
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  339

Bobcat last won the day on March 3

Bobcat had the most liked content!

Community Reputation

36210 Dwudziesięciotysięcznik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

46569 profile views
 1. Tobie może tak. Ale są tacy na których on działa niczym czerwona płachta na byka.
 2. Wolność jest to uświadomienie sobie konieczności. (Karol Marks)
 3. W każdym. Mało jest ludzi którzy tak załażą za skórę i tak wkur...ją prawactwo jak on.
 4. Patrzę w lustro i widzę geniusza. Pycha jest jednym z grzechów głównych.
 5. Jeżeli to jest tylko fuszerka i partanina Januszy informatyki to byłoby mniejsze zło. Gorzej jeśli to nie jest dzieło owych Januszy ale wprost przeciwnie: produkt takich co naprawdę wiedzą jak zaprogramować aby zrobić szwinadel, to znaczy system programowo fałszujący wyniki na zasadzie że bez względu jakie spłyną głosy zwycięzcą będzie PiS. Przykład miałeś: głosowała "za", system zaliczył jako "przeciw".
 6. Software powinien zostać zbadany przez niezależnych informatyków czy uczciwie i bez przewałek liczy głosy. Podany przykład nasuwa podejrzenia że może niekoniecznie i czy przypadkiem nie mamy do czynienia z nowoczesną, komputerową wersją znanej zasady sformułowanej przez tow. Stalina: "nieważne jak ludzie głosują - ważne kto liczy głosy".
 7. Błąd w rozumowaniu. Ludzie żyjący bez niej (pomińmy fanatyków) powiadają że żyją tak jak chcą, jest im z tym dobrze, niech sobie ludzie religijni żyją swoją religią. Nie będą im w tym w najmniejszym stopniu przeszkadzać ani utrudniać. Ale proszą aby im niczego nie narzucać. Natomiast ludzie religii chcą narzucać innym zarówno samą religię, jak i wynikające z niej normy moralne gdyż arbitralnie uznali je za jedynie słuszne, jedynie akceptowalne i nie podlegające dyskusji. Stąd bierze się nienawiść. Ludzie radzieccy zapewniali że prawdziwą wolność dał im panujący w tamtym kraju ustrój społeczno- polityczny.
 8. To może być argumentacja adresowana do katolika. Ale tu masz do czynienia z katolem.
 9. Mnie w ten sposób Moderator nie nazwał. Ciebie - owszem. Taka drobna różnica. I co ja mam wspólnego z J-23?
 10. Od dawna wskazuję podwójne standardy tamtego towarzystwa. Podłość polega na pobiciu Was Waszą bronią.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.