Jump to content

Bobcat

Użytkownicy+
 • Content Count

  10285
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  353

Bobcat last won the day on August 6

Bobcat had the most liked content!

Community Reputation

42533 Dwudziesięciotysięcznik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

47765 profile views
 1. Jesteś głupszy niż but z lewej nogi. Właśnie ta Karta łamie Konstytucję. Co otwartym tekstem mówi wam Europa i Ameryka. Jak zawsze kłamiesz.
 2. W Waszych oczach? To zaszczyt. Mógłbyś podać autora tych bredni? Czyli sprawa celowo przetrzymana w szufladzie. To że wasze sądy wydają takie werdykty oznacza, że fundamentalizm zagnieździł się w niektórych sądach na dobre....."nadzwyczajna kasta", członkowie Opus Dei, Ordo Iuris w taki sposób bronią nietykalności.
 3. Fakt że w naszym kraju ochrzczonych zostało ponad 90% obywateli stanowi w oczach episkopatu wystarczającą legitymację dla nich aby przemawiać "w imieniu narodu". Choć nie pytali nikogo o zdanie czy życzą sobie mieć takich reprezentantów. A ilość praktykujących katolików stanowi drobny ułamek w/w procenta (wg danych ISKK). Na jakiej podstawie opierasz to twierdzenie totalnie mnie nie znając?
 4. "Uzasadnienie WSA w Gliwicach było dla tych uchwał miażdżące - sąd nie tylko podzielił wszystkie argumenty merytoryczne RPO uznając, że uchwały te naruszają konstytucyjne prawa i wolności społeczności osób LGBT, ale wskazał, że są dla nich krzywdzące, dyskryminujące" - podkreśliła mec. Błaszczak-Banasiak. "Dawno nie byłam tak szczęśliwa jak dzisiaj" - przyznał z kolei adwokatka Karolina Gierdal, reprezentująca w sądzie Kampanię Przeciwko Homofobii. Jak zauważyła: "Sąd mógł poprzestać na tym, by powiedzieć, że uchwała została po prostu podjęta z naruszeniem prawa, poza zakresem właści
 5. Wbrew temu co wydaje się różnym pozbawionych mózgu meduzom jest oczywiste czym są te uchwały samorządów: dyskryminowaniem i prześladowaniem mniejszości. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę Europa, ale również szerzej, niedawno wypowiadał się na ten temat kandydat na prezydenta USA Joe Biden. "14 lipca br. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Gliwicach wydał wyrok w pierwszej z tych spraw – postanowił uznać zarzuty RPO i unieważnić uchwałę gminy Istebna z września 2019 r. RPO otrzymał teraz odpis wyroku. "Po pierwsze owa ideologia LGBT w żaden sposób nie została dookreślona w uchwale. Ni
 6. [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content],nId,4610953 I co intelektualny inwalido? Czyli już niedługo. A potem będziecie drżeć wy. Damy wam okazję do uprawiania waszego ulubionego hobby. A mianowicie darcia mordy o prześladowaniu. Tyle że oni nie uprawiają ideologicznego terroryzmu. Tak więc tradycyjna odpowiedź bez sensu aby tylko coś odpysknąć. Tak jest. Macie się bać.
 7. A tych "jednostek" jest ostatnio większość. A ty tkwij dalej swojej ideologii jeśli Ci tam dobrze. Tylko nie narzucaj jej innym. Dokręcanie śruby ideologicznej jest dowodem że dana ideologia weszła w etap schyłkowy. Dotyczy to każdej ideologii w historii i jest to jedna z nielicznych reguł od których nie ma wyjątków. I tym bardziej społeczeństwa sobie nie pozwolą sobie narzucać.
 8. Taka sama buta cechowała KK w Irlandii. Z wiadomym skutkiem. I co? Myślicie że sterroryzujecie społeczeństwo? To się wyłącznie obróci przeciw wam. Po zmianie władzy kto inny będzie sp...dalał aby uniknąć odpowiedzialności. Niby kogo?
 9. Ideologia ponad realiami ekonomicznymi i zdrowym rozsądkiem. Zupełnie jak w Związku Radzieckim.
 10. I to są właśnie prowokacje aby spowodować adekwatną odpowiedź, która natychmiast zostanie przez ciebie nazwana chamstwem. Pewnie myślisz że brak rozmowy z tobą jest dla niego niebywale dotkliwy? Takie podejście nazywa się pychą. To źle wiesz. Jest paru śmieci których traktuję jak powietrze i nie odpowiem im na nic. Ale inni sądzą inaczej. Bo nie byli. Stalin to absolwent szkółki parafialnej w Gori i student seminarium duchownego w Tyflisie (obecna nazwa miasta: Tbilisi). Dowodów na to nie masz żadnych. Tylko kwestia twojej wiary. Dlatego że
 11. Od tego jest policja, prokuratura i sądy. Nie jakaś zbieranina samozwańców. Przestań się ośmieszać. Całe ostatnie pięć lat to festiwal bubli legislacyjnych które nieraz wymagały korekt w dzień po uchwaleniu. Czy "wybitni prawnicy" z OI tego nie widzieli aby ostrzec? Nie było ich słychać. Podobnie gdy władze próbowały przeforsować skandaliczny projekt nazwany potocznie Bezkarność+. Słyszałeś ich głos? Ostrzeżenie? Nazwijmy rzeczy po imieniu. To nie jest żadna instytucja stojąca na straży kultury prawnej w powszechnym tego pojęcia rozumieniu ale gremium mające na celu wprowadzenie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.