Jump to content

Bobcat

Użytkownicy+
 • Content Count

  10323
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  361

Bobcat last won the day on November 30

Bobcat had the most liked content!

Community Reputation

46061 Czterdziestotysięcznik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

48203 profile views
 1. Trzeba każdorazowo zgłaszać do Moderacji. Temu panu cały czas się wydaje że stoi ponad prawem. Trzeba go wyprowadzić z błędu.
 2. Wiem że Pani Profesor przerasta cię intelektualnie o lata świetlne ale nie musisz tego aż tak demonstracyjnie okazywać. Ty jedyne co jesteś w stanie u niej zauważyć to skrzeczący głos. Podobnie jak kiedyś służąca wybitnego francuskiego pisarza Prousta jedyne co potrafiła u niego dostrzec to śmierdzące skarpetki. Reszta była poza zasięgiem percepcji jej lilipuciego intelektu.
 3. Zapomniałem że przecież dla niektórych nie jest ważne że taki fakt w ogóle miał miejsce, natomiast najistotniejsze jest precyzyjne określenie terminu.
 4. Po pierwsze nie ty będziesz decydował co kto umieszcza. Po drugie nasuwa nasuwa się pytanie: co do ciebie dociera? Oczywiście poza otrzymywaną z wiadomych źródeł jedynie słuszną interpretacją w każdej sprawie skąd dowiadujesz się jakie jest twoje zdanie. Czemu zatem miało służyć wskazanie że zdarzenie miało miejsce w 2013 roku?
 5. To znaczy że należy spuścić na to zasłonę niepamięci? Niedoczekanie.
 6. Potwierdzone jest tylko to, co pasuje do twojej wizji świata. Udowodnione również.
 7. A propos "wiarygodności" pewnych osób, o których tutaj rozmawialiśmy: [Hidden Content],114883,26562500,kuria-odnalazla-list-ktory-isakowicz-zaleski-wreczyl-dziwiszowi.html "Nic nie wiedział, pierwsze słyszy, niczego nie pamięta". Gdy czytam ile to osób podpisało list w obronie JP2 mam deja vu. Już gdzieś to widziałem, jakże znana forma. W czasach minionych przy każdym przesileniu politycznym również były "masowe i spontaniczne" listy poparcia dla (jedynie słusznej, jakżeby inaczej) linii partii i osobiście towarzysza I sekretarza. Podpisywały różne miernoty, gdyż
 8. Czas nacjonalizacji (nazywajmy rzeczy po imieniu) nadejdzie prędzej niż się niektórym wydaje.
 9. Nie wiesz kim jestem w tym aspekcie. I nikt nie wie. Od pierwszego dnia mojej obecności w wątkach ideologicznych i światopoglądowych konsekwentnie odmawiam jakiejkolwiek rozmowy na temat moich przekonań. Na własność za złotówkę działeczka warta po cenach rynkowych parę milionów. Wprost pysznie.
 10. Dopiero teraz to zauważyłeś? Przecież oni są zakłamani do szpiku kości.
 11. Decyzja oburzająca, nie pierwsza zresztą. A potem gdy się wskazuje że od 1989 zbudowano aż 7 szpitali i zaledwie 1365 kościołów - zakłamany do szpiku kości propagandzista bezczelnie pluje w twarz pisząc że samorządy nie budują kościołów. Budują. Właśnie oddając wielomilionowej wartości działki za symboliczne grosze przy istniejących w danej miejscowości dotkliwych brakach infrastruktury społecznej. Ale nasuwa się również refleksja pod adresem mieszkańców Sochaczewa: trzeba było myśleć gdy się wrzucało do urny kartę z własnym głosem podczas wyborów samorządowych. Wszystko wskazuj
 12. A co? Tylko prawa strona powinna mieć prawo głosu? Co innego gdy prominentny przedstawiciel twojej strony wyzywa innych od przestępców, kanalii i zdradzieckich mord. Wtedy jest w porządeczku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.