Jump to content

Bobcat

Użytkownicy+
 • Content Count

  10155
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  352

Bobcat last won the day on June 26

Bobcat had the most liked content!

Community Reputation

39705 Dwudziesięciotysięcznik

About Bobcat

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

47192 profile views
 1. Bobcat

  Polityka

  Przygody Kaczora Donalda?
 2. Bobcat

  Polityka

  1. niezalezna.pl to trzymana na krótkiej smyczy PiS tuba propagandowa tej formacji. Używając twojego ulubionego powiedzenia: mają tyle wspólnego z niezależnością co koń z koniakiem. 2. Trump mówił o USA. 3. Autorytet z niego żaden. Nawet dla Amerykanów.
 3. [Hidden Content],103085,25985810,o-ordo-iuris-znow-glosno-czym-jest-kontrowersyjna-organizacja.html [Hidden Content],czy-ordo-iuris-to-sekta-jakie-znaczenie-maja-jej-projekty-ustaw-i-kontakty
 4. Bobcat

  Polityka

  Zaadresuj to do wielu spośród twojej strony dyskursu.
 5. Bobcat

  Polityka

  Mam wymienić "osiągnięcia" długiej listy przedstawicieli drugiej strony? Dlaczego apele o kulturę dyskusji adresujesz wyłącznie do jednej?
 6. Bobcat

  Polityka

  Ty to sobie możesz zagrać na fujarce polkę-siuśkę z przytupasem.
 7. Bobcat

  Polityka

  Skąd wiesz co mówiła wtedy? I czy w ogóle sprawa jest tak dawna? Czy też może całkiem świeża i tylko oficjalna propaganda próbuje ci to wmówić?
 8. Bobcat

  Polityka

  Ty mi będziesz mówić co mam robić? Masz jeszcze coś śmiesznego do powiedzenia?
 9. Bobcat

  Polityka

  Jeżeli mam podstawy aby przypuszczać że tam dochodzi do przemocy albo zboczeń to najbardziej tak. Wkraczam. Ile to się widzi w mediach informacji o dzieciach zakatowanych śmierć? Ta pani teraz mówi co jej kazali mówić. Widocznie taki był warunek pozytywnego rozpatrzenia sprawy przez Długopisa. Podobno tylko ja obrażam oraz używam obelg i inwektyw?
 10. Fałszywe? Nie ułaskawił? Jego rzecznik kłamał? Swoje kłamstwa tradycyjnie nazywasz prawdą? No właśnie. "Wzruszająca troska" medialnego ścieku o dobro ofiar. Śmierdzi hipokryzją na kilometr. Bowiem wiadomo o co chodzi. Długopis mający gębę pełną frazesów o "świętości rodziny" oraz "ochronie dzieci przed deprawacją" ułaskawia zboka tylko dlatego że jest on członkiem jego formacji politycznej.
 11. Bobcat

  Polityka

  Sly ma się wstydzić? A nie ten który ułaskawia zboków tylko dlatego że są z jego ferajny?
 12. Bobcat

  Polityka

  Czyli jesteście w mniejszości. Jako osoba stale powołująca się na wolę i interes większości powinieneś to brać pod uwagę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.