Jump to content

Bobcat

Użytkownicy+
 • Content Count

  10665
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  391

Bobcat last won the day on June 8

Bobcat had the most liked content!

Community Reputation Całkowita

54835 Pięćdziesięciotysięcznik

Audiostereo

1426

Bocznica

53409

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

50586 profile views
 1. Wprost przeciwnie. To jest starannie wypreparowany fragment kontekstu. Mnie dawno przestało już obchodzić czego się śmiejesz i co nazwiesz "idiotyzmami". Arcymistrz erystyki zarzuca ją wszystkim dookoła. Aby odwrócić uwagę od siebie. Klasyczne "łapaj złodzieja".
 2. Nie sądzę aby go obchodziło co ty uważasz na temat wpływu na jego poglądy.
 3. Dokładnie, kropka w kropkę stosujesz to na codzień. Wszystkie punkty. Piękne samozaoranie. Swoje intelektualne wygibasy i eliptyczną pseudo-logikę zachowaj dla swoich. Prawdziwe nieszczęście to twoje wieczne próby tłumaczenia że powiedziano co innego niż powiedziano. Walczysz u innych z wyrywaniem z kontekstu więc sam nie powinieneś tego praktykować. Przeczytaj najpierw całość wypowiedzi płk. Mazguły w przedmiotowej sprawie, dopiero potem się wypowiadaj.
 4. Zauważyłem że gdy coś piszę, po chwili jeszcze coś (w międzyczasie w danym wątku nikt) - to mimo że między jednym a drugim wpisem upłynęły 3 minuty - moje wpisy pojawiają się jako dwa oddzielne. Czy w opisanej sytuacji nie powinny być scalone? Tak się zdarza nie zawsze, ale często.
 5. Co na to "mędrcy" z KEP, którzy już zdążyli obwieścić że niektóre szczepionki są "moralnie wątpliwe". Nie pierwszy przypadek gdy Watykan sobie, KEP sobie.
 6. Na czas Euro 2020 TVP uruchomiła kanał 4K. Pierwszy i jak na razie jedyny program UHD "z anteny". Telewizory FHD, nawet wyposażone w dekoder HEVC go nie łapią. Na ekranie wyświetla się informacja "Nieobsługiwana usługa". Wiem, tak ma być. Tyle że jest to niezrozumiałe. Gdy przed laty wprowadzano radiofonię stereo warunkiem było, że program musi być odbierany także przez posiadaczy odbiorników mono, oczywiście w wersji monofonicznej. Podobnie przy wprowadzaniu telewizji kolorowej był warunek żeby mogli go oglądać posiadacze starych odbiorników, rzecz jasna w wersji czarno-białej. Dlaczego
 7. Oczywiście że jest ktoś taki. Ty. Kolejne wydanie Indeksu było w 1835. I dopiero tam dzieła Kopernika nie było. Po co odpowiadasz na mantrę ("nie potrafił udowodnić")?
 8. Mamy powyżej kolejny przykład jak się pisze historię na nowo, aby ukryć prawdziwą, kompromitującą. Czym był Indeks Ksiąg Zakazanych? Spisem literatury zalecanej? Do 1835 roku dzieło Kopernika figurowało tamże. Więc nie kłam tak na rympał. Masz czarodziejską kryształową kulę w której widzisz przeszłość? Daruj sobie te owoce swojej wyobraźni.
 9. [Hidden Content],103085,27183794.html A zamiast rzetelnej edukacji seksualnej serwuje się młodzieży skretyniałą indoktrynację ideologiczną.
 10. Nawet obarczona błędem (orbity kołowe zamiast eliptycznych) teoria heliocentryczna jest nieporównanie lepszym przybliżeniem rzeczywistości niż teoria geocentryczna, nieprzystająca do rzeczystości w ogóle. A twoje wygibasy intelektualne aby "uzasadnić" dlaczego KK potrzebował aż 300 lat aby wykreślić Kopernika z Indeksu są żałośnie śmieszne.
 11. To akurat jest bardzo łatwe. Wikipedia to ściek z którym każdy może pisać co tylko zechce. W oczach wychowanych na Wikipedii? To tylko potwierdza że oni mają rację.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.