Jump to content

Bobcat

Użytkownicy+
 • Content Count

  10505
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  379

Bobcat last won the day on March 8

Bobcat had the most liked content!

Community Reputation

50775 Pięćdziesięciotysięcznik

About Bobcat

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

49344 profile views
 1. Wiadomo kogo się poznaje "po śmiechu jego". Ale nie martw się. Radio Moskwa z radością go przygarnie. Skąd ta wiedza skoro nie będzie płakać?
 2. A co, mają dopłacać do każdego sprzedanego OLED-a skoro jest liczne grono oczadzonych tą technologią do tego stopnia że są gotowi wydać na nią kasę? Logika u mnie nie odpłynęła. Za to u ciebie przypłynęła bufonada. Lepszy. Bo ma mocniejszy silnik i np. w mieście, spod świateł ruszy szybciej Równie dobrze można spytać po co komu 100% pokrycia przestrzeni barwnej Rec.2020 skoro już 70% zapewnia spektakularne efekty. Jedyne co ci pozostało to śmiech po którym się poznaje ... (mniejsza z tym, Moderacja czuwa).
 3. To świadczy o jakości. A jak często jest potrzebna w samochodzie maksymalna prędkość 220 km/h? Nigdy, gdyż poza niektórymi autostradami w Niemczech z taką prędkością w Europie jeździć nie wolno. A jednak samochód mający taką prędkość maksymalną jest lepszy od takiego który wyciąga tylko 140 km/h.
 4. Posiadasz informacje czy owa polityka cenowa wynika ze zlokalizowania produktów na skali jakości czy może tylko z kosztów produkcji?
 5. Należy skupić się na meritum treści a nie na patologicznej potrzebie niezgodzenia się ze wszystkim, cokolwiek napiszę. Na czym miałaby polegać owa "gorszość" QNED w porównaniu z OLED? Przestrzeń kolorów? Taka sama jeśli nie lepsza. Kontrast? No tak, tu jest porażająca różnica: OLED ma inf:0 a QLED zaledwie 1000000:1. A tak na poważnie: ktoś to zauważy bez subtelnych przyrządów laboratoryjnych? Jasność HDR? Tu QNED ze swoim 4000 nitów bije na głowę OLED który z trudem wyciąga 1000 nitów. A jeśli dodamy że w QNED nie istnieje problem wypaleń i powidoków - zwycięzca tego współzawodnictw
 6. To była ostatnia stacja radiowa w Kanadzie, która transmitowała Radio Maryja. Rydzyk znikł definitywnie z kanadyjskiego "eteru". Co prawda pewien tutejszy apologeta robił dobrą minę do złej gry i bagatelizował sprawę gdy pierwsza stacja wyłączyła jad z Torunia mówiąc że można zawsze słuchać w Internecie, ale starzy ludzie (a to jest główne grono odbiorców tego programu) jakoś preferuje klasyczne radio. [Hidden Content],114883,26863477.html
 7. Co innego sporadyczne wady pojedynczych (być może niedbale zmontowanych, co skądinąd nie powinno mieć miejsca) egzemplarzy a co innego immanentna cecha danej technologii. Obie różnią się znacznie, m.in. Neo QLED nie ma warstwy NanoCell.
 8. No właśnie. Trzeba zacząć czytać ze zrozumieniem a nie przez pryzmat chorobliwej, patologicznej żądzy niezgadzania się ze wszystkim co napiszę. Niedawno wkleiłem linki z informacją że te najnowsze technologie LED prawdopodobnie zdetronizują OLED i to już w tym roku. To, że tobie woda sodowa uderzyła do głowy nie oznacza ze cokolwiek wskazałeś. Najpierw sam się tego naucz nadęty bufonie. Nieprawda. Skoro tam jest OLED to będzie się wypalało.
 9. No to firma mająca jednego klienta ma zapewniony sukces rynkowy. Nie mają obowiązku meldować tobie co robią.
 10. Nie. Autorzy maili z pogróżkami podłożenia bomb. Spytaj autorów pogróżek. Od tego są odnośne służby aby go (ich) znaleźć. Za tego typu pogróżki są odpowiednie paragrafy Kodeksu Karnego. Jeżeli właściciel jest świrem i działa na szkodę obywateli to trzeba mu to uświadomić. Metody ekonomiczne są najbardziej skuteczne. W sumie dałeś podręcznikowy przykład rżnięcia głupa.
 11. Zwłaszcza doskonała jest jest jakość obrazu OLED z widocznymi wypaleniami i powidokami. Nikt z nas nie miał jeszcze okazji oglądać QNED czyli NanoCell z podświetleniem MiniLED. Z tego co można przeczytać w zapowiedziach jakość obrazu będzie identyczna jeśli nie lepsza od OLED.
 12. [Hidden Content],114883,26860177.html Pamiętajcie aby unikać produktów firmy Eko-Okna. Poświrowany właściciel gdy dostanie po kieszeni to może zacznie myśleć. Choć nie jest to oczywiste.
 13. Sami się proszą żeby ich traktować tak samo.
 14. Na jakiej więc podstawie przyjmuje się że to, co teraz się przekazuje jest prawdą?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.