Jump to content

Bobcat

Użytkownicy+
 • Content Count

  9870
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  329

Bobcat last won the day on January 12

Bobcat had the most liked content!

Community Reputation

33477 Dwudziesięciotysięcznik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

46097 profile views
 1. Kolejny który zaprzecza temu co jest na codzień i co widać gołym okiem. Chyba to właśnie jest choroba. Albo Himalaje zakłamania w wykonaniu tego co deklaruje że miłuje prawdę.
 2. Dla bezmózgów być może tak. Dla myślących powiedziała ważną prawdę. Ta prawda szczególnie zabolała. Bo w myśl oficjalnego przekazu żadne tego typu przypadki nie miały nigdy miejsca. A tu proszę... Mówi naoczny świadek i wykonawca takiej prośby. Po co? I tak nic mądrego nie napiszesz. A co napiszesz wiadomo.
 3. Bobcat

  Polityka

  Piesek propagandowy na krótkiej smyczy PiS znów szczeka swoje głupoty.
 4. Gdzie będzie wykładał jak wmawiać że się nie powiedziało to co się powiedziało i jak "czytać ze zrozumieniem" tekst w którym napisane jest "białe" że to znaczy "czarne". Również jak pisać od nowa historię i jak przeprowadzać "obiektywne" badania tak, aby ich wynik potwierdził a priori przyjętą tezę.
 5. Kto udowodnił? Gdzie? Kiedy? Wiadomo że po wypowiedzi siostry Chmielewskiej apologeci dostaną piany na pysku. Przecież to słowa prawdy tak bardzo odmienne od landrynkowej wersji oficjalnej. Tym bardziej bolesne że pochodzące z własnych szeregów, od osoby która zna te sprawy na wylot i od podszewki.
 6. On się do każdego przykleja. Również do tych (jak ja) którzy otwartym tekstem napisali że nie mają przyjemności z nim rozmawiać i nie będą. Człowiek honoru, któremu nieobce jest pojęcie godności osobistej - w takiej sytuacji wycofuje się i nie narzuca ze swoją osobą. Gówno się przykleja i cały czas smrodzi pod nosem.
 7. Sam widzisz. Okaz prymitywnego głupiego chama. Zaraz się w stylu przedszkolnego smarkacza odszczeknie że pisałem o sobie. Zgodnie z zasadą lusterka. Taki poziom tego tytana intelektu.
 8. Wszystkim daje dobre rady gdyż nie jest w stanie dawać dobrego przykładu.
 9. Przecież widzisz że to głupek z przerośniętym ego i doprowadzoną do rozmiarów patologii pewnością siebie. Merytorycznie nie wniósł nigdzie nic, ale wszędzie uzurpuje sobie prawo oceniania wszystkich innych wpisów.
 10. Nie szkoda Ci czasu na dyskusje z palantami i zwykłymi ordynarnymi prowokatorami? Ja takich olewam.
 11. Bobcat

  Polityka

  Dziwisz się? Pisze co mu każą. Taką ma robotę. Służba nie drużba. Przecież to jest kolejny przedstawiciel licznej na Forum sfory piesków na krótkiej smyczy PiS.
 12. Wiadomo było że apologeci będą stawali na głowie aby wypowiedzi siostry Chmielewskiej zdezawuować i umniejszyć ich wydźwięk. Przecież są one jednoznacznie kompromitujące dla instytucji której z taką żarliwością bronią w trosce o dobro przestępców, z pełnym lekceważeniem i pogardą dla ofiar. Przewidziałem trzy prawdopodobne scenariusze ich reakcji. Drugi był trafiony. Fakty nie zostały przekręcone ale na ten temat nie doczekasz się ze strony apologetów żadnej wypowiedzi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.