Jump to content

Bobcat

Użytkownicy+
 • Content Count

  9711
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  317

Bobcat last won the day on November 16

Bobcat had the most liked content!

Community Reputation

31360 Dwudziesięciotysięcznik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

45801 profile views
 1. Oficjalnie może nie. Miałem na myśli opcję za którą się opowiadasz i gdzie są ulokowane Twoje sympatie polityczne. Nie. Został zaproszony w ramach sojuszu tronu z ołtarzem. Spróbowałby tego nie zrobić. Następnego dnia już by nie piastował swojego stanowiska. Nie za niezaproszenie biskupa, skądże znowu. Znalazłby się inny "poważny" powód. Na przykład że tabliczka z nazwą urzędu jest powieszona niezgodnie z przepisami.
 2. Wychodzenie na idiotę w oczach idiotów przynosi zaszczyt.
 3. Takie słowa w ustach przedstawiciela opcji która uczyniła z Internetowych plujek i trolli jedno ze swoich głównych narzędzi działania (patrz np. Ministerstwo Sprawiedliwości) brzmią wyjątkowo nieszczerze i nieprzekonująco.
 4. W przeciwieństwie do mojej osoby - dowody na Twoje kłamstwa były tu wielokrotnie przedstawiane. Jak mnie traktuje coś takiego jak Ty mam głęboko w ... (ten rzeczownik w mianowniku ma 4 litery). Pogróżki? Ktoś się przestraszył? ... powiedział sztandarowy kłamca.
 5. Budynki może tak. Pralnia mózgów nie będzie nikomu potrzebna. Dziś nie mają trudności nie ze względu na ich wykształcenie i profesjonalizm lecz wyłącznie z powodów ideologicznych. Podobnie jak w poprzednim systemie nie mieli trudności absolwenci Moskiewskiego Uniwersytetu im. Łomonosowa. Ale to była i jest uczelnia wysoko notowana w światowych rankingach. W przeciwieństwie do (pożal się Boże) szkółki Rydzyka.
 6. To jest właśnie ich taktyka. Potępianie pedofilii jako abstrakcyjnego pojęcia ogólnego z podręcznika prawniczego nauki o przestępstwach i jednoczesne kwestionowanie każdego konkretnego (z imienia, nazwiska, miejsca i czasu) przypadku.
 7. Nie dostałem ani jednego ostrzeżenia od Moderacji. Inne mam w miejscu gdzie plecy kończą swą szlachetną nazwę. Dlatego mówienie o płaczu jest nieuprawnione. Możemy natomiast mówić o śmiechu albowiem stale mnie rozweselacie.
 8. Dzisiaj nie, albowiem dzień dzisiejszy rozpoczął się nieco ponad godzinę temu.
 9. Skąd to przypuszczenie? Rozumując w ten sposób można powiedzieć że dziś Wasz płacz nad moimi wpisami rozlega się od godzin porannych. Zapewniam że dla zgłoszenia Moderacji tego co uznam za stosowne Twoja zgoda nie jest mi potrzebna.
 10. Nieświeże były tylko Twoje wpisy. Na szczęście niejadalne.
 11. Jestem. Co zatem można powiedzieć o Was z Waszymi dzisiejszymi pogróżkami pod moim adresem? Pewnie myślisz że Wam wolno więcej?
 12. Cytuję: Ciekawe jak głęboko w d... moderacja ma olewanie Regulaminu, netykiety i kultury osobistej Koniec cytatu. Podobno tylko ja tutaj łamię zasady Regulaminu, Netykiety i kultury osobistej? Mógłbyś to rozwinąć czy mam zgłosić?
 13. A tak w ogóle to atakowanie Sekielskiego jest obroną pedofilów. Podobnie jak atakowanie dziennikarza za materiał na temat jakichś innych przestępców jest opowiedzeniem się po stronie tychże przestępców.
 14. W podobny sposób SB próbowała likwidować niewygodne organizacje opozycyjne. Umieszczano na jej czele swojego człowieka któremu polecano dokonanie malwersacji. Wtedy wkraczała ówczesna milicja i prokuratura, które triumfalnie "wykrywały" nadużycia, a Trybuna Ludu obwieszczała sukces: patrzcie jakiego autoramentu indywidua podnoszą rękę na władzę ludu panującego miast i wsi. I niewygodną organizację rozwiązywano. Nie za opozycję wobec rządzącej partii, skądże znowu. Za nadużycia finansowe. Wcale nie będę zdziwiony gdy okaże się że w przypadku Nie Lękajcie Się mamy do czynienia z prowokacją identycznego typu. Tylko z zupełnie innym jej organizatorem. A tak w ogóle to atakowanie Sekielskiego jest obroną pedofilów. Podobnie jak atakowanie dziennikarza za materiał na temat jakichś innych przestępców jest opowiedzeniem się po stronie tychże przestępców.
 15. Bardzo cwana linia obrony. Należy mieć wątpliwości czy ktokolwiek da się na nią nabrać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.