Jump to content

Bobcat

Użytkownicy+
 • Content Count

  9725
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  320

 Content Type 

Profiles

Forums

Calendar

Blogs

Magazyn Audio Stereo - artykuły, recenzje, testy

Sklepy

Opinie

Producenci

Modele

Wytwórnie

Wykonawcy

Płyty

Opinie o płytach

Typ sprzętu

Ogłoszenia (sprzęt i płyty)

Ogłoszenia płyty (archiwum)

Lista kont (branża)

FAQ

Everything posted by Bobcat

 1. Ja to piszę ze smartfona. Żadnego lustra nie ma. Wykazujesz się inteligencją na poziomie gęsiej lub baraniej.
 2. Geniuszu z pewnością nie.
 3. Skoro mam z chamem do czynienia...
 4. To tak jak Twoje wywody nie stanowią dowodu inteligencji. Raczej wprost przeciwnie.
 5. On nic innego nie potrafi. Natomiast w tej dziedzinie zasługuje na tytuł arcymistrza. Doskonale wiem. Natomiast Ty nie jesteś w stanie zrozumieć. Za mała moc obliczeniowa jednostki centralnej.
 6. Wprost przeciwnie. Ty pytałeś. Ja żadnych problemów nie mam.
 7. Znowu biedaku nie zrozumiałeś. A zarzucasz to innym.
 8. Tamtymi zbokami interesuje się od razu państwowy wymiar sprawiedliwości. Nigdy nie korzystali z parasola ochronnego swojej firmy.
 9. Za to cytowanie źródeł KK będących sędzią w sprawie własnej to pomysł doskonały, prawda @Maju? Bezsilne opluwanie niewygodnych mediów. Jeśli ktoś pyta co to dewocyjny bełkot - oto przykład. I o to chodzi w tej rozpaczliwej walce z wychowaniem seksualnym.
 10. Znowu rżniesz głupa? Dziecko wprowadzone wie co to zły dotyk. W państwowym wymiarze sprawiedliwości - tak. Natomiast opisywany był przypadek gdy ofiara molestowania przez duchownego zgłosiła ten fakt w kurii - została potraktowana jako oczerniająca KK a pierwsze usłyszane pytanie (przed próbą ustalenia faktów) było "dlaczego kłamiesz?".
 11. Pewnie czytałeś w jakiejś makulaturze dla inteligentnych inaczej typu Nasz Dziennik. Znowu chamska manipulacja. Sam piszesz że zgłaszanych jest 2% ze środowiska domowego. To znaczy że 98% stamtąd jest niezgłaszanych i dlatego zamiecionych pod dywan. Manipulant z tego zrobił ogromną ilość zgłoszonych ale potem zamiecionych.
 12. Wniosła bardzo dużo. Właśnie dzięki niej sprawy pedofilii wypłynęły na światło dzienne.
 13. Pod presją opinii publicznej próbuje udawać że coś robi. A co się uda - nadal ukrywać (patrz np. odmowa Gądeckiego udostępnienia dokumentów prokuraturze). Podwójne standardy hipokryty.
 14. Wszystkie zgłaszane przypadki są natychmiast ścigane. A nie zamiatane pod dywan. O tym do jakiego bezmózgowia prowadzi Twoja propaganda jesteś podręcznikowym przykładem. Skutek religijnego wychowania, które sprawy seksu traktuje jako wstydliwe, nieczyste i że o nich się nie mówi. Podła manipulacja wg @Maju: dosłowne przypomnienie (kopiuj - wklej) jego własnego wpisu. Myślisz że to kłamstwo powtórzone tysiąc razy stanie się prawdą? Nie stanie się. Jest jaki jest. To Wy próbuje wmawiać że jest wielokrotnie mniejszy.
 15. O tym że coś chcą pod płaszczykiem edukacji zrobić twierdzą wyłącznie starzy kawalerowie zatrudnieni na stanowiskach biskupów, którym celibat spowodował aberrację umysłową na punkcie seksu. Aby kogoś uczyć trzeba być mądrzejszym od ucznia.
 16. A niech się odzywa. Tyle jego co co sobie pogada. Ma to dla Ciebie jakiekolwiek znaczenie? Dla mnie żadne. I piszę co uznam za stosowne. Ja do tej jego pisaniny podchodzę zgodnie z arabskim przysłowiem: Psy szczekają - karawana idzie dalej. Gość się realizuje i spełnia przez ocenianie i pouczanie innych. To się jakoś w medycynie nazywa. Należy to co pisze olewać albo włączyć Ignora i w ogóle nie widzieć tych jego fekalii intelektualnych.
 17. ... jedyny prawy i szlachetny raczył zabrać głos
 18. Jak wszystko autorstwa tego "człowieka honoru". Żałosny "autorytet" (z nominacji własnej).
 19. Pewnie się uważasz za dorosłego i mądrego? Czy może już się wstydzisz? Może kiedyś dotrze do tego "człowieka honoru" że nie mam ochoty z nim rozmawiać i nie będę, gdyż nie uważam go za partnera do dyskusji.
 20. Molestowanie było od zawsze i obecniewpłynęło na światło dzienne właśnie dzięki wzrostowi świadomości społecznej na skutek edukacji seksualnej. Pedofile i ich obrońcy nie mogą pogodzić się z faktem że stare dobre czasy gdy mogli bezkarnie hulać do woli gdyż ich występki były zamiatane pod dywan - bezpowrotnie minęły. O inteligencję cię nie posądzałem, teraz już nie mam wątpliwości.
 21. Swoje skretyniałe "mądrości" głoś na spotkaniu moherowego motłochu parafialny dewocie. Edukacja seksualna jest g..no warta wyłącznie zdaniem pedofilów i ich obrońców. Bowiem stanowi śmiertelne zagrożenie dla ich ulubionego przestępczego procederu.
 22. Raczej powinna mi zwrócić uwagę na ewidentny błąd jaki popełniłem. Poprawnie powinienem byłem napisać: za umiejętne udawanie czego innego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.