Jump to content

kuba-phase

Użytkownicy
 • Content Count

  168
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przy okazji zapytam, czy są może jakieś rekomendacje, który wariant jest lepszy, albo bardziej "prawidłowy" i dlaczego? Wyłączanie zasilania całego modułu czy korzystanie z opcji standby? Praktycznie będzie dla mnie bez różnicy, łatwiej mi zbudować wyłącznik zasilania ale obawiam czy na dłuższą metę będzie to bezpieczne (dla modułu) rozwiązanie.
 2. Czy ktoś może porównywał brzmienie 1200AS2 do Hypexów NC400? W necie znajdowałem jakieś niewielkie opisy, ale odnosiły się one zwykle do tańszej serii ASX i nie zawsze Hypexów serii n-core. Szukam jakiegoś materiału z opisem porównania topowych kitów obu producentów. Ktoś, coś?
 3. Dzięki, wysłałem info z zapytaniem, ile by kosztowała "Obudowa GALAXY 2U - 1NGX285N - panel 10mm - CZARNY" z powierconymi otworami itp. Odpisali, że liczą i podeślą 🙂
 4. Ma ktoś może jakiś namiar na obudowę do tej końcówki, ale z wysyłką z EU? A najlepiej z PL.
 5. Pytałem o tę funkcję kilka stron wstecz i dostałem odpowiedź, że da się 🙂 Dołączaj do zamówienia, brakuje kilku osób do realizacji. Jeśli chodzi o obudowy, to można kupić dedykowane w [Hidden Content] W tym samy sklepie jest też komplet kabli.
 6. Witam, dopisuję się do listy na wersję stereo. 1200AS - 1. init0 - 1 szt 1200AS2 - 1. szym3k - 1 szt. 2. kuba-phase - 1 szt.
 7. Dzięki, już mi trochę jaśniej. Mała końcówka - gabarytowo 😉
 8. Witam wszystkich i z góry przepraszam za głupie pytanie, ale moja wiedza jest dość skromna. Myślałem o zrobieniu małej końcówki mocy w oparciu o 1200AS2, która włączałaby się automatycznie po wykryciu sygnału. Czytam manuala, ale nie jestem pewien jak to trzeba podłaczyć. Moduł załącza się po wykryciu sygnału na wejściu "SignalSense" - czy to jest jakieś oddzielne wejście? Wydaje mi się, że nie, ale nie jestem pewien. Jakie inne ustawienia powinno być zrobione, aby ustawić taki tryb? Z tego co czytam to trzeba ustawić: "standby-mode set by a high on the Standby input and a low on the Trigger i
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.