Jump to content

simon1983

Użytkownicy
 • Content Count

  967
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

76 Neutralny

1 Follower

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Fostex w budżecie się mieści, najpopularniejsze supertweeter stosowane przy hornach, a jak grają to nie wiem, trzeba by mieć właśnie te 2...3 tysie na tweetery. Europeaudio sklep sprzedawał
 2. Sporządzałem samemu szlak z suchego towaru i czysty spirytus skażony 99,9. Odparowywuje to, już nie pamiętam ale jak aceton, to momentalnie po robocie płukaj sprzęt denaturatem. Mniej szkoda kupić za trzy dyszki taki mini pistolet 0,5 do zaprawek.
 3. Szlak jest kruchy i łamliwy jak odparuje spirytus. Jak to wpływa na dźwięk. Szelaku nie idzie zmyć z rąk, tylko spirytusem. Więc szkoda pistoletu, no może taniego nie szkoda ale takiego powyżej 400pln napewno szkoda babrać czym innym niż lakiery.
 4. Albo na kosze naciągnąć związać za magnesem i potem przykręcić takie głośniki. Z dziećmi temat maskownic staje się priorytetem niestety,siatki kratki.. konieczność.
 5. Trzeba zamawiac głosniki o specjalnej rezystancji. Albo uzyć typowych I robić kombinacje szeregowych I ròwnoległych połączeń, I tu pytanie czy to jest dobre?podobno szeregowe połączenia nie są dobre.. no I jak tu kupić około 20 basowcòw, jedynie Stx albo chinszczyzna no name.
 6. simon1983

  Klej do forniru

  [Hidden Content] Taki wałek I mocno dociskasz. Co tu mòwic.dobre jest tylko butla droga jeśli na domowy użytek.
 7. Użytkuje na codzień 318is. Najlepszy samochód z dolnego pułapu tej kategorii. W trasie nocą zawsze śmigam na równo z wiele potężniejszymi autami,reszta zostaje z tyłu. Nie to żeby taki Merc z czterema rurami z tyłu nie mógł,bo mógłby :) ale akurat warunki drogowe i bezpieczeństwo koło miast sprawiają że nie jedziemy szybciej niż jakieś tam 100-120. I tak jeżdże z takimi autami z miasta do miasta nocą. Także model ten coś tam może.Ale hałasu i męczenie silnika. Diesel jest świetny,ma kopa i cichy, a radość daje manual,benzyna i to auto z tylnim napędem. Chyba nie ma się co czaić lepiej odrazu brać trzy litry niż potem o tym marzyć siedząc w IS.
 8. Deszczówka od tego roku nie jest za darmo. Większe obiekty jak np dyskont płacą podatek za to że zbierają deszczówkę.
 9. Wkładka I Holmimpulse. Kasa wydana,pozostało wszystko poskładać zgodnie z nauką.
 10. Bi amping-trzecia opcja,słuszna,nie masz tu equalizera a nadal zachowana możliwość podbicia głośności basu potencjometrem końcówki zasilającej basu. wzmacniacz od basów pobiera sygnał u mnie z wyjść głośnikowych wzmacniacza od sekcji mid high dzielnikiem napięcia. Zyskuje na tym bo nie potrzebuje preampa i interkonektów 3 razy mniej. Wiecie ile kabli trzeba do preampa,crossovera,jeszcze equalizer na dodatek...Fajnie,można wszystko ustawiać gałkami a z drugiej strony zaś kupe złomu w torze sygnału.
 11. Właśnie sobie przypomniałem że była taka audycja i chyba namiętnie nagrywałem kasety w wieku 11-12 lat. Strasznie dawne czasy.
 12. simon1983

  Magnetofon.

  Już to udostępnili tutaj: [Hidden Content]
 13. simon1983

  Magnetofon.

  "Błyskotliwa kariera kasety magnetofonowej" Canal+Discovery dzisiaj o 21:30
 14. Dziwna tuba z fullrange te dc10. Tuby trzeba by zrobić I spròbować jakis mały np tangband. Troche inna bajka niż tuba z driverem BMS jak w tym wątku.
 15. I jak tam projektowanie? Imho 300mm powinno być żeby było mięso. Takie glosniki inaczej sie rozpatruje niz home audio. 250mm to średniotonowy pyrtek.żartuje troche,ale trzeba pamietać o efektywnosci basu. Na estradzie mają aktywne systemy I korekcje więc mała średnica czy dobroć to dla nich nie przeszkoda.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.