Jump to content

micha7n

Użytkownicy
 • Content Count

  476
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

37 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. micha7n

  Accuklon P-7100

  Tak. Precyzując przy wyłączeniu napięcie ściągane jest z przekaźnika i opto. Ale Triak nadal „wisi” załączony i nie ma możliwości go wyłączenia. Dopiero całkowite odcięcie zasilania sieci wyłącza układ.
 2. micha7n

  Accuklon P-7100

  Panowie mam taki problem. softstart do 7100 jak na schemacie od kolegi jaskiniowca - układ załącza się normalnie - wyłączenie już nie jest możliwe - prawdopodobnie ze względu na składową stałą w obwodzie trafa - triak/tyrystor nie jest się w stanie wyłączyć pomimo zdjęcia sygnału z optotriaka. Jak to obejść ?
 3. micha7n

  Accuklon P-7100

  Panowie jest sens do 7100 wkładać XLR'y? wniesie to coś ?
 4. Malina w roli Endpointu np z takim DAC jak Meridian Explorer 2 świetnie sobie radzi nawet z MQA - więc warto.
 5. micha7n

  Potrzebuję ...

  Poszukuje poskładane płytki DAĆ na TDA1541.
 6. Witam Ponieważ w temacie Lama zostałem z pewnych dziwnym i niedorzecznych powodów zbanowany, postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce. Zapotrzebowanie na dobry przedwzmacniacz jest bardzo duże więc postanowiłem pokusić się o projekt PCB bazujący na topologii LAMM. Tzn. będzie to układ z rozdzielonym zasilaczem i częscią przedwzmacniacza na dwóch PCB. Zaczynamy od zasilacza. Powstał uniwersalny zasilacz napięcia anodowego z zakresem regulacji : 190-450V/100mA z opcjonalnym dławikiem w 10H/150mA w filtrze. Układ bazuje na trzech lampach:5Z3P, EL84. EF86. Prototyp powstanie niebawem. Projekt PCB preampa w dalszej kolejności. Sugestie i pomoc chętnych na PCB mile widziana.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.