Jump to content

szpakowski

Użytkownicy
 • Content Count

  2489
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

608 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

8585 profile views
 1. No pewnie, masz rację, najpierw muszą się trochę wygrzać. Trochę trzeba się będzie przyzwyczaić do nowej prezentacji. Tak na prawdę to chyba nie chcę wymieniać ale wiesz jak to jest jak się "audiofilia" w duszy odezwie ;-) ... człowiek nawet nie wie kiedy i zaczyna kombinować ... może będzie warto? :-)
 2. Łukaszu, wierzę Boga a nie w kable ... 😏 Tak poważnie, to nie jest to kwestia wiary, sprzęt mam taki, że interkonekty wpływu u mnie raczej nie mają. Głośnikowe jednak trochę słychać. Przy okazji wymiany kolumn może coś bym pokombinował ... ?
 3. Dzięki za opis. Jeżeli Arkowi uda się je pożyczyć chętnie bym porównał ze swoimi wynalazkami które zastąpiły kable Siltecha. Znowu mnie odrobinę korci żeby coś pokombinować.
 4. Różne rzeczy chodzą mi po głowie stąd moje pytanie ... Czy ktoś posiada lub chociaż próbował kabli Duelnund'a ? Chociażby w roli kabli głośnikowych.
 5. Można sobie poczytać reckę. [Hidden Content] ... ale ... Najlepiej samemu posłuchać ze swoim wzmacniaczem.
 6. Skleroza ... zapomniałem 😨 Zapomniałem nawet, że mam tę płytę ... 😲 Czyli jednak nic mnie nie ominęło ... ☺️
 7. Trzy studyjne? Wiem tylko o dwóch studyjnych i jednym koncertowym. Coś przegapiłem?
 8. Może źle się wyraziłem w poprzednim poście, niezbyt precyzyjnie. Dokładnie to byłem zainteresowany. Przez jakiś rok polowałem na Millenium II, niestety nie udało mi się nic sensownego znaleźć. Owszem była chyba jakaś oferta z Włoch ale italiańce nie chcą wysyłać, tylko odbiór osobisty. Ogólnie, oferty tylko z zagranicy. Holendrzy, Niemcy nie chcą wysyłać, trzeba jechać osobiście. Zrezygnowałem więc z poszukiwań Millenium (miałem na uwadze również Millenium 3 Junior), za dużo czasu straciłem. Teraz, już niebawem stanę się szczęśliwym posiadaczem innych Chario. Co do reszty wypowiedzi całkowicie się zgadzam. Poza tym, że grają świetnie, podkreślę zdecydowanie znaczenie parametru "wizualności". Chyba wszystkie Chario mają współczynnik WAF na bardzo wysokim poziomie 😁
 9. Za 6 to ja bym kupił w super stanie ale czy znajdziesz chętnego to ciężko powiedzieć. Marka mało popularna, może być ciężko, chociaż akurat ten model jest ceniony w audio. Co potem? Po Delphinusach miałem duży problem co kupić. Chciałem coś co gra i podoba się wizualnie małżonce. Muszę powiedzieć ... nie było łatwo ... Posłuchaj coś z serii Aviator w stosunku do Constellation jest duży progres.
 10. Zależy w jakiej są kondycji ... Jeszcze do niedawna szukałem takich kolumn, jak na złość nie było żadnych ofert ... Na zachodzie ceny wahają się w zależności od stanu (i czy są z oryginalnymi standami) w przedziale od 1000 do 1500€. Z tym, że jest to poszukiwany model, bardzo rzadko pojawia się w ogłoszeniach. Ja przez rok nie doczekałem się sensownej oferty. Gdyby kolumny były w super stanie, z oryginalnymi standami był bym skłonny dać bez wahania 6tys zł. Za mniej bym nie sprzedawał na Twoim miejscu ... Po sprzedaży moich Delphinusów długo szukałem godnego następcy do mojego systemu a Millenium II są przecież dużo lepsze niż Delphinusy ... Dopiero Chario Aviator Cielo sprostały moim oczekiwaniom i wymaganiom. Super kolumny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.