Jump to content

szpakowski

Użytkownik Premium
 • Content Count

  2785
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

743 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

11217 profile views
 1. Jak chcesz wydać tyle kasy to najlepiej posłuchać samemu ... a jak już bedziesz w Nautilusie to skorzystaj z okazji o posluchaj Chario Aviator Aria.
 2. Twoje kolumny to jeden z podstawowych modeli Chario. Kup jakiś zwykły niedrogi kabel, nie ma sensu pakować się w koszty. Jeżeli jednak jesteś skłonny wydać z 500zł to kup używane z metra Furutech U2t albo Audioquesta Rocket 33 jeżeli wymienisz kolumny na lepsze kable zostaną na dłużej.
 3. Jeżeli były by nie dłubane w bardzo dobrym stanie to warto. Dłubanych bym nie kupił.
 4. Jeszcze nie widziałem czarnych Academy 1, oczywiście poza frontem i tyłem ... do tego wysoki połysk? ... dziwne. Academy to standardowo lakierowane drewno plus czarny front który jest raczej matowy. Więc albo to jakaś mało znana wersja albo ktoś przy tym majstrował ...
 5. A ile chcesz na to przeznaczyć?
 6. Dlatego kupiłem nowe. W Krakowie i Warszawie posłuchasz bez problemu w dobrych warunkach. Chario z Twoimi włoskimi sprzętami mogą się polubić.
 7. Zachęcam do posluchania jeżeli będziesz miał możliwość, tylko z jakimś dobrym wzmacniaczem.
 8. Kontent i wyleczony z wymiany głośników na długo ...
 9. Chario Aviator Cielo i gra i wygląda.
 10. Niestety kolumn z dużym basowym głośnikiem które przyzwoicie wyglądają a nie kosztują majątku praktycznie nie ma, oczywiście imho. Ale żeby było w temacie ... tak, zabrzmiały lepiej na basie niż Tannoy DC 10T. Innych kolumn nie brałem pod uwagę przez wzgląd na wygląd i cenę i w związku z tym nie słuchałem. Słuchałem kiedyś kolumn z 10cio calowcem które grały bez porównania lepiej ale koszt był 4 czy 5 razy większy.
 11. Dla mnie 10 cali to już dużo. Kolumny już zakupiłem, na w sumie 3 głośnikach 6,5 cala i zamknąłem temat kupowania kolumn na długi, długi czas ... no chyba, że w lotto wygram ...
 12. Pytałem o kolumny z dużym głośnikiem basowym ... a skończyło się na kolumach z dwoma średniej wielkości głośnikami basowymi ...
 13. Ponawiam pytanie. Słuchał ktoś może jakichkolwiek Aviatorów?
 14. Słuchał ktoś już może monitorów Nobile z serii Aviator? W sieci jest niby recenzja ale chciałbym poznać zdanie zwykłych użytkowników.
 15. @Sandowall chyba jednak kupił Chario i wsiąkł w muzykę na amen 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.