Jump to content

szpakowski

Użytkownicy
 • Content Count

  3310
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1101 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

13539 profile views
 1. Nie ma się czego obawiać. Jeżeli wzmacniacz lampowy posiada autobias to poza wymianą lamp co parę lat jest praktycznie bezobsługowy. Trzeba go tylko podpiąć pod odpowiednie kolumny, które Ty teoretycznie (patrząc na parametry) posiadsz. Jeżeli przebieg impedancji w tych kolumnach jest w miarę równy i nie ma jakiś drastycznych spadków, takie zestawienie powinno się bardzo fajnie sprawdzić. Czy się spodoba? Najlepiej przekonać się o tym w praktyce podpinając pod Twoje Eposy jakiś wzmacniacz lampowy. Dla niektórych którzy przeszli na lampę nie ma już powrotu do tranzystora.
 2. Również nie wiem z czym się to je ale wiem, że smakuje wybornie 😉
 3. @Karol_Zet napisz jak uda ci się już czegoś posłuchać z propozycji które padły, no i oczywiście opisz jak wrażenia ...
 4. Przepraszam ... rzeczywiście niezbyt fortunnie zacytowałem Twoją wypowiedź. Coś poszło nie tak, potem nie miałem już możliwości edycji, a chciałem zacytować ten post:
 5. Ludzie ... co z wami? @sly30 wyszedł z propozycją odsłuchów systemu którego nie ma szans posłuchać ani nawet zobaczyć na największych wystawach Hi-end. Doświadczenie jedyne w swoim rodzaju. Przy okazji można wspomóc szczytny cel ... i co? Jeszcze źle? Nikt nie skorzysta? Żal dupę ściska, bo kasa na zwierzęta pójdzie? Przypierniczyć się i zadrwić zawsze można? A może czekacie aż konkretną kwotę poda żeby można było szyderę dalej robić? Kuźwa, co za mentalność!
 6. Czy będziesz to napędzał również wzmacniaczem vintage czy współczesnym?
 7. Kup sobie Chario Pegasus, będzie tak jak chciałeś. Zostanie jeszcze na odpowiedni do nich wzmacniacz oraz dac. Jak masz bliksko do Krakowa czy Wawy to dystrybutor Chario (i Dynaudio) na pewno pomoże coś dobrać na miejscu i od razu odsłuchać, pewnie ma jakieś sprawdzone zestawienia.
 8. Dlatego kupujmy płyty, zawsze można je zripować. Kupujmy kierując się własnymi poszukiwaniami, prasą, audycjami radiowymi, internetem itp itd ... ile to więcej frajdy i możliwości poszerzenia swojej wiedzy i horyzontów ... nawet słucha się z większym zaangażowaniem jak się wyda te parę dyszek na jedną płytę a nie na mięsięczny dostęp do Tidala z tysiacami płyt po których się często skacze jak pszczółka z kwiatka na kwiatek 😉
 9. Nie wiedziałem, że ABBA grała covery Iron Maiden ... 😄 Super wyszło
 10. Raczej nie. Prawdopodobnie będę musiał zwiększyć budżet wtedy w rachubę będą wchodzić inne opcje. Z zakupem się nie spieszę, więc bedzie jeszcze czas dozbierać kasę i może na spokojnie czegoś posłuchać.
 11. Szymon, proszę cię bardzo idźcie z Brucem dyskutować w inne miejsce nie rozwalajcie kolejnego tematu.
 12. Do twojego poziomu nie będę się zniżał. Mnie w to nie mieszaj. Nie chcę żeby mi ktoś wątek rozwalił. Niestety, najpierw ty się pojawiłeś potem Szymon ... Czyli prosta droga do rozmydlenia głupimi wpisami tematu. Nie wiem czy zauważyłeś ale przestałem odpowiadać na twoje zaczepki. Jak zwykle zaczęły by się głupie dyskusje do niczego nie prowadzące. Początkowo zainteresowałem się tym RME ale już mi przeszło. Kontynuuj w swoim wątku proszę. Swoje utarczki z @Bruce Banner również możecie tam przenieść. Z oferty na dCS,a również nie skorzystam ... za drogo dla mnie choć sprzęt
 13. On się dostosowuje do poziomu swoich rozmówców.
 14. Dostosowuje się do poziomu swoich rozmówców.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.