Jump to content

rombalbina

Użytkownicy
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. rombalbina

  Klub Xaviana

  Mam Xavian XN250. Słucham ich w małym pomieszczeniu. Nie da sie ich optymalnie ustawić - trudno. Do cichego słuchania miałem JoLidę 202 niemodyfikowaną. Było OK. Nosiłem sie z zamiarem modyfikacji żeby poprawić jej mozliwości a są spore. W miedzyczasie wpadł mi w ręce hybrydowy Vincent SV-237. Teraz mimo kiepskiego ustawienia kolumn a właściwie monitorów jest jak dla mnie o wiele lepiej. Właśnie słucham sobie cichutko Dead Can Dance.
 2. A, prawda, zapomniałem o nowych cedekach. Opisywany model, nie pamiętam jaki, wyjatkowo sie nie udał i tak jak Bartosz_70659 pisze, firma przyznała się do niedoróbki. Starsze hulają.
 3. No to i ja sie dołaczę. Słucham na VINCENT jakieś 10 lat. SV-233. CD-S3, SV 388, SDV-2 i 3. Na próbę zakupiłem SV-238. Wzmacniacz słuchawkowy KHV-1. POza wymianą lasera w CD-S3 i SDV-2, to żadnych uwag nie mam. Jestem kolejnym szcześciarzem?? Na forum też jakoś nikt nie złorzeczy.
 4. Zgadzam się. Mam pewne doświadczenia. Otóż Vincent SV-233 grzeje sie bardzo mocno, reki na radiatorach nie da sie zbyt długo trzymać. Vincent SV-238 podobnie. Niedawno zakupiłem SV-237 i w takim samym układzie radiatory sa zaledwie ciepłe.
 5. rombalbina

  Klub Xaviana

  To będzie ciekawy ruch, może dobry. Będziesz miał niepowtarzalną okazję porównać nowy głośnik z wygrzanym. Mam nadzieje, że opiszesz wrażenia. Chyba, że naprawa się powiedzie :)
 6. rombalbina

  Klub Xaviana

  Ja bym porobił dokładne zdjęcia i wysłała maila z zapytaniem do Barletty.
 7. Dzień dobry. A u mnie gra JoLida 202 bez niczego. Niedługo będe musiał zmienic lampy ia tak czyta i czytam i EH albo Psvane.
 8. https://allegro.pl/oferta/glowica-laser-cdm12-1-z-mechanizmem-oryginal-7580070185 Nie baw sie w czyszczenie. W Twoim Vincencie jest taki laser. Spokojnie wymienisz samodzielnie.
 9. rombalbina

  Klub Xaviana

  głębokość u podstawy do załamania 33, z załamaniem 34, z maskownicą 36cm. góra do załamania 26,5, z załamaniem 28,5 z maskownicą 31,5. Szerokość u podstawy 19,2 cm. wysokość 30 cm.
 10. rombalbina

  Klub Xaviana

  Xavian 250 mam trzy dni. Musze posłuchać, porównać z Vincentem. Może to racja, że Jolida jest za słaba ale lampy słucham wieczorem i cicho a Vincenta w dzień, kiedy nie muszę się "ograniczać".
 11. rombalbina

  Klub Xaviana

  Własnie od wczoraj jestem posiadaczem nowiutkich XN250. Jak na teraz to grają bajecznie, o klasę albo kilka klas lepiej od mniejszych XN125ES. A gram na dwóch wzmacniaczach: JoLida 202 i staruszku Vincent SV-233.
 12. O i to jest prawda. Im starszy sprzęt tym lepiej gra. Nowy to tylko ma udawać, że gra, a jak już gra, to jest wściekle drogi. Bo za jakość, która 10 - 15 lat temu była po prostu normą, teraz trzeba słono płacić. Ja jeszcze nie kupiłem nowego sprzętu, dotyczy to również wszelkich kabli no i kolumn.
 13. A u mnie chodzi bez zarzutu dziesięcioletni albo starszy, bo dokładnie nie wiem, Vincent CD-S3. Widzi każdą oczywiście niepoobdzierana płytę. A co do jakości - dźwięku, to rzecz gustu i zasobności portfela.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.