Jump to content

rombalbina

Użytkownicy
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Vincent 237 bez MK ma pokrywę górną na śruby nie imbus tylko torx albo jak kto woli gwiazdki.
 2. rombalbina

  Klub Xaviana

  Mam Xavian XN250. Słucham ich w małym pomieszczeniu. Nie da sie ich optymalnie ustawić - trudno. Do cichego słuchania miałem JoLidę 202 niemodyfikowaną. Było OK. Nosiłem sie z zamiarem modyfikacji żeby poprawić jej mozliwości a są spore. W miedzyczasie wpadł mi w ręce hybrydowy Vincent SV-237. Teraz mimo kiepskiego ustawienia kolumn a właściwie monitorów jest jak dla mnie o wiele lepiej. Właśnie słucham sobie cichutko Dead Can Dance.
 3. A, prawda, zapomniałem o nowych cedekach. Opisywany model, nie pamiętam jaki, wyjatkowo sie nie udał i tak jak Bartosz_70659 pisze, firma przyznała się do niedoróbki. Starsze hulają.
 4. No to i ja sie dołaczę. Słucham na VINCENT jakieś 10 lat. SV-233. CD-S3, SV 388, SDV-2 i 3. Na próbę zakupiłem SV-238. Wzmacniacz słuchawkowy KHV-1. POza wymianą lasera w CD-S3 i SDV-2, to żadnych uwag nie mam. Jestem kolejnym szcześciarzem?? Na forum też jakoś nikt nie złorzeczy.
 5. Zgadzam się. Mam pewne doświadczenia. Otóż Vincent SV-233 grzeje sie bardzo mocno, reki na radiatorach nie da sie zbyt długo trzymać. Vincent SV-238 podobnie. Niedawno zakupiłem SV-237 i w takim samym układzie radiatory sa zaledwie ciepłe.
 6. rombalbina

  Klub Xaviana

  To będzie ciekawy ruch, może dobry. Będziesz miał niepowtarzalną okazję porównać nowy głośnik z wygrzanym. Mam nadzieje, że opiszesz wrażenia. Chyba, że naprawa się powiedzie :)
 7. rombalbina

  Klub Xaviana

  Ja bym porobił dokładne zdjęcia i wysłała maila z zapytaniem do Barletty.
 8. Dzień dobry. A u mnie gra JoLida 202 bez niczego. Niedługo będe musiał zmienic lampy ia tak czyta i czytam i EH albo Psvane.
 9. https://allegro.pl/oferta/glowica-laser-cdm12-1-z-mechanizmem-oryginal-7580070185 Nie baw sie w czyszczenie. W Twoim Vincencie jest taki laser. Spokojnie wymienisz samodzielnie.
 10. rombalbina

  Klub Xaviana

  głębokość u podstawy do załamania 33, z załamaniem 34, z maskownicą 36cm. góra do załamania 26,5, z załamaniem 28,5 z maskownicą 31,5. Szerokość u podstawy 19,2 cm. wysokość 30 cm.
 11. rombalbina

  Klub Xaviana

  Xavian 250 mam trzy dni. Musze posłuchać, porównać z Vincentem. Może to racja, że Jolida jest za słaba ale lampy słucham wieczorem i cicho a Vincenta w dzień, kiedy nie muszę się "ograniczać".
 12. rombalbina

  Klub Xaviana

  Własnie od wczoraj jestem posiadaczem nowiutkich XN250. Jak na teraz to grają bajecznie, o klasę albo kilka klas lepiej od mniejszych XN125ES. A gram na dwóch wzmacniaczach: JoLida 202 i staruszku Vincent SV-233.
 13. O i to jest prawda. Im starszy sprzęt tym lepiej gra. Nowy to tylko ma udawać, że gra, a jak już gra, to jest wściekle drogi. Bo za jakość, która 10 - 15 lat temu była po prostu normą, teraz trzeba słono płacić. Ja jeszcze nie kupiłem nowego sprzętu, dotyczy to również wszelkich kabli no i kolumn.
 14. A u mnie chodzi bez zarzutu dziesięcioletni albo starszy, bo dokładnie nie wiem, Vincent CD-S3. Widzi każdą oczywiście niepoobdzierana płytę. A co do jakości - dźwięku, to rzecz gustu i zasobności portfela.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.