Jump to content

Q21

Partner Audiostereo
 • Content Count

  9851
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

682 Audioholik

5 Followers

About Q21

Metody kontaktu

 • Adres URL
  http://www.Q21.pl

Informacje profilowe

 • Branża
  Sklep

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Audiolab to faktycznie świetny wzmacniacz z dużą funkcjonalnością do wzmacniacza polecam kolumny System Audio Saxo 40 lub Fyne Audio F501, do filmów system uzupełniłbym subwooferem o konstrukcji zamkniętej marki SVS-SB 1000 lub Relem T5i. Zapraszam serdecznie na odsłuchy i indywidualne wyceny dla forumowiczów
 2. Q21

  q acoustics 3030i

  Do jakiej elektroniki szukasz kolumn i w jak dużym pomieszczeniu będą grały ??
 3. Ciekawą alternatywa dla SVS do muzyki są również subwoofery Rel model T5i, obie marki świetne dlatego warto przetestować takie rozwiązania w swoich warunkach domowych. Zapraszam do kontaktu.
 4. Q21

  Kolumny podstawkowe

  Warto też rozważyć Audio Physic Classic 3, które w połączeniu z lampą dodają powietrza i tworzą świetną scenę muzyczną.
 5. Zwróć również uwagę na Wharfedale Diamondy 330 z bass reflexem skierowanym do dołu, ciepło brzmiąca kolumna która dobrze zgra się z Yamahą i jest łatwa do wysterowania w pomieszczeniach gdzie kolumny muszą stać blisko ściany. Wybór spory także warto wybrać się na odsłuchy porównawcze. Zapraszamy
 6. Heco to świetne kolumny, dla porównania warto posłuchać Pylon Audio Sapphire 31, lub Monitor Audio serii Bronze. Zapraszam na odsłuchy i indywidualne wyceny dla forumowiczów.
 7. Napisz coś więcej, jak duże pomieszczenie do nagłośnienia, jaki rodzaj muzyki słuchasz najczęściej, jaki budżet na kolumny.
 8. Focal Chora to najnowsza seria kolumn francuskiego producenta, będąca ucieleśnieniem dostępnych wysokiej jakości rozwiązań, technologii i doświadczenia. Dzisiaj słuchamy największy model podłogowy Chora 826. Link do produktu w sklepie on-line Q21.pl >>> Focal Chora 826 to elegancki, nowoczesny design, połączony z pochyloną podstawą dla lepszego obrazowania dźwięku. To sprawia, że Chora 826 jest flagowym modelem tej linii, idealnym do dużych pomieszczeń. Kolumny wyposażone są w ekskluzywny przetwornik Slatefiber, opracowany i wyprodukowany w siedzibie Focal we Francji, zapewniający zrównoważoną i precyzyjną średnicę i doskonale artykułowany bas, dzięki czemu możesz cieszyć się dużym, pełnym i hojnym dźwiękiem. Ponadto obecność aerodynamicznego portu przedniego eliminuje zniekształcenia. Oprócz głośnika wysokotonowego TNF Aluminium / Magnesium z jego jedwabistą górą, głośniki niskotonowe z membraną Slatefiber zapewniają mocny bas, a średnie tony są bardzo precyzyjne. Nie brakuje tu harmonii, a Time Alignment (wyrównanie czasowe ) wszystkich przetworników zapewnia obraz dźwiękowy skoncentrowany na słuchaczu. Głośnik niskotonowy i głośnik średniotonowy / basowy, oba wyposażone w stożek Slatefiber, działają w idealnej harmonii, zapewniając zmysłowe odtwarzanie dźwięku i doskonałe brzmienie basów w nowej linii głośników od Focal. Dźwięk linii Chora odnajduje pełny wymiar w Twoim pokoju odsłuchowym, z dynamiczną średnicą i niezwykłą mocą. Przedni port umieszczony jest pod głośnikiem, aby zmniejszyć zniekształcenia, a dzięki pochyleniu stojaka głośnika funkcja Time Alignment zapewnia scenę dźwiękową skoncentrowaną na słuchaczu. Technologia Slatefiber, tylko od Focal, polega na wykorzystaniu przetworzonych, nietkanych włókien węglowych stosowanych w formie sandwicha (taki jak np. sandwich F w linii Aria) między dwiema warstwami polimeru termoplastycznego. W dążeniu do perfekcji inżynierowie Focal zdecydowali się na zastosowanie włókien węglowych, wszystkie skierowane w tym samym kierunku, aby osiągnąć jeszcze większą sztywność i lepsze tłumienie. Wyprodukowana we Francji w Saint-Etienne przy użyciu ultranowoczesnych systemów przemysłowych, membrana Slatefiber ma efekt „łupka" co zapewnia membranie lepsze tłumienie i sztywność, ale także lekkość - trzy „podstawowe" cechy dobrego głośnika. Materiał Slatefiber z którego są zrobione membrany linii Chora ,stały się punktem odniesienia dla poziomu High-Fidelity w swojej kategorii cenowej. Salon audio-video Q21 Pabianice, Reymonta 12 Tel. (42) 213 01 66 www.Q21.pl
 9. Spójrz na ofertę SVS, wyłącznie konstrukcje zamknięte. Dobrą opcją będzie SVS SB-1000 lub jeszcze znacznie lepiej najnowszy model SB-2000 Pro. Ewentualnie jeśli akceptujesz kolor biały obecnie w bardzo atrakcyjnej cenie SB-2000. Zapraszam serdecznie na odsłuchy i indywidualne wyceny. Jest także możliwość wypożyczenia suba na odsłuchy w Twoim domu.
 10. Yamaha jak najbardziej może pozostać. Jeśli zestaw będzie służył przede wszystkim do kina domowego, można ostatecznie pozostać przy modelu RX-V485, natomiast do muzyki (chociaż kino domowe także zagra zdecydowanie lepiej) gorąco namawiam na model RX-V685. Alternatywa - spójrz na Denon AVR-X2600H, to bezpośrednia konkurencja dla wyższego modelu Yamaha, warta zainteresowania. Yamaha zagra bardziej efektownie, wyraźniej eksponując skraje pasma, Denon natomiast stawia na bardziej plastyczny, dociążony dźwięk. Kolumny - seria Tesi jest wyraźnie lepsza, zresztą Nota 550X na przód to małe kolumny. Można ostatecznie miksować na przód Tesi, a pozostałe kolumny serii Nota. Z mojej strony jednak zaproponowałbym Ci zestaw Pylon Audio Pearl 27 Set 5.0. Jest to mocny Set, który swietnie sprawdzi się tak w muzyce, jak i kinie domowym. Dobrym pomysłem jest także zestaw Wilson Raptor 7 Set 5.0. Także za rozsądne pieniądze mamy solidny, mocny i dobry zestaw kolumn. Subwoofer - spójrz na ofertę Klipsch, model R-120SW. To tylko kilka konkretnych propozycji, serdecznie zapraszam do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz oczywiście indywidualne wyceny dla forumowicza.
 11. Spójrz na dwie bardzo dobre konstrukcje - polską Pylon Audio Pearl 27 oraz Wilson Raptor 7. Obydwie konstrukcje dobrze nagłośnią Twój salon i sprawdzą się w połączeniu ze wzmacniaczem Yamaha. Nawet w przyszłości jak zmienisz wzmacniacz, bez problemu kolumny będą mogły pozostać. Zapraszam serdecznie na odsłuchy, porównania oraz oczywiście indywidualne wyceny dla forumowicza.
 12. Naim Mu-So QB 2 właśnie obchodzi swoje pierwsze urodziny. W związku z tym w salonie Q21 przy zakupie głośnika do końca sierpnia 2020 roku w prezencie dokładany jest przenośny odtwarzacz Fiio M3k. Promocja łączy się z kredytem 30x0%. Link do produktu w sklepie on-line. Salon audio-video Q21 Pabianice, Reymonta 12 Tel. (42) 213 01 66 www.Q21.pl
 13. Najnowszy przedwzmacniacz gramofonowy iFi Audio iPhono 3 Black Lebel w ofercie salonu Q21. Przedwzmacniacz gramofonowy iFi Audio iPhono 3 to urządzenie skonstruowane bezkompromisowo. Obwody przedwzmacniacza wykorzystują tylko najlepsze audiofilskie komponenty. Od komputerowo dobranych wzmacniaczy operacyjnych, dwubiegunowych tranzystorów wyjściowych o wysokim wzmocnieniu do kondensatorów audio Nichicon. I wiele więcej. IPhono3 Black Label brzmi doskonale. Odkryj swoje płyty na nowo. Brak szumów Dzięki oszałamiającej, bardzo cichej konstrukcji o poziomie 85dB (zgodnie ze standardem Stereophile), iPhono3 Black Label jest cichy. Jeden z najcichszych stopni gramofonowych. Kropka. Jak każdy dobry przedwzmacniacz gramofonowy, wzmacnia sygnał, a nie szum. Cicha praca bez zakłóceń jest dostępna dla każdego domowego systemu audio. Zabierz go na jazdę próbną w swoim ulubionym fotelu do odsłuchu. Dokładne wyrównanie Precyzyjna krzywa EQ i wysoki zakres dynamiki 108dB. Twój pokój odsłuchowy staje się salą koncertową. AMR PH-77, rodzeństwo droższe o 12 000 $ z 23 krzywymi wyrównania, pozostaje wzorcem winylowym do dziś. Technologia Lickle Down zastosowana w iPhono3 Black Label oznacza, że posiada 6 najpopularniejszych krzywych stereo EQ. Ustaw i zapomnij Twoja wkładka została starannie wykonana. Niezależnie od tego, czy chodzi o MM, czy MC, nie ma dwóch identycznych kartridży. IPhono3 Black Label, podobnie jak AMR PH-77, z którego pochodzi, umożliwia ustawienie dokładnego obciążenia / wzmocnienia dla posiadanego wkładu. Wyciśnij każdą kroplę wydajności ze swojej cennej wkładki. X Men IPhono3 Black Label jest wyjątkowy. Powinien być zasilany przez coś wyjątkowego. Jest wyposażony w iPower X, najnowszą technologię zasilania. iPhono3 Black Label + iPower X = Super duet. Link do urządzenia w sklepie on-line. Salon audio-video Q21 Pabianice, Reymonta 12 Tel. (42) 213 01 66 www.Q21.pl
 14. Audiolab 6000A spokojnie wystarczy pod względem wydajności, bardzo dobrze współpracuje z Pylon Audio. Jako alternatywa proponuję posłuchać także Atoll IN100 Signature oraz Cambridge Audio CXA61. Zapraszam na odsłuchy oraz indywidualne wyceny.
 15. A może najlepiej wypożyczyć obydwa i sprawdzić w swoim systemie? Zapraszam serdecznie do nas.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.