Jump to content

Q21

Partner Audiostereo
 • Content Count

  9646
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

648 Audioholik

5 Followers

Metody kontaktu

 • Adres URL
  http://www.Q21.pl

Informacje profilowe

 • Branża
  Sklep

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, Klipsch to świetne kolumny o szczegółowym brzmieniu z dobrą podstawą basową ale wycofanym środkiem. Klipsch idealnie sprawdza się w kinie domowym ale już nieco gorzej radzi sobie w stereo ( oczywiście wszystko zależy od preferencji). Yamaha RN803d to jeden z najmocniejszych amplitunerów stereo dostępnych na rynku i w tym przypadku warto postawić na kolumny o cieplejszym charakterze brzmienia. DObrym rozwiązaniem byłyby zestawowe Tesi 661 czy Heco Aurora 700 lub Pylon Audio Sapphire 25 jeśli lubisz mięsisty bas. Alternatywą dla Yamahy może być wzmacniacz stereo Audiolab 6000a, do którego możesz dokupić Chormecast Audio aby uzyskać dostęp do funkcji sieciowych ( tanie i sprawdzone rozwiązanie). TV czy konsolę podłączysz kablem optycznym, moduł bluetooth jest wbudowany także nic więcej nie potrzebujesz. Względem Yamahy zyskasz lepszą przestrzenność dźwięku, naturalniejsze środek pasma oraz większą kulturę i poukładanie. Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny.
 2. Cześć, Creek będzie bardzo ostry i odradzam w tym przypadku. Z Kefami R3 bardzo dobrze zgrywa się dynamiczny Roksan K3. Audiolab pomimo, że jest to świetny wzmacniacz to niestety nie zgrywa się z R3.
 3. Cześć, Cyrus byłby rozwiązaniem wszelkich problemów ale... pozostawia do życzenia jego bezawaryjność. Także jestem na etapie poszukiwań transportu CD do DACai jak na razie wybór padł na Primare DD15, która łapie się w zakładanym budżecie. Jest to brzmienie dynamiczne oraz neutralne dzięki czemu łatwo możemy modulować brzmienie przetwornikiem czy tak jak to jest u mnie lampami w DACu. Cyrus jest muzykalniejszy ale jego brzmienie nie jest tak napowietrzone jak DD15. Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny.
 4. Sonos ARC. Inteligentny soundbar klasy premium do telewizji, muzyki, gier i nie tylko. ▶️ Link do produktu w sklepie Q21.pl Wspaniałe, realistyczne brzmienie ARC z technologią Dolby Atmos wzbogaci Twoją rozrywkę o nowy wymiar. Steruj za pomocą pilota telewizyjnego, aplikacji, głosu i Apple AirPlay 2. Zapraszamy do zakupu w przedsprzedaży w salonie Q21! Salon audio-video Q21 Pabianice, Reymonta 12 Tel. (42) 213 01 66 www.Q21.pl
 5. Koniecznie weź pod uwagę Meze 99 Classic. Są to słuchawki o muzykalniejszym charakterze brzmienia, które nie są w żaden sposób pozbawione dynamiki czy szczegółowości. Alternatywą mogą być Beyerdynamic DT770 Pro 32 Ohm ale w tym przypadku potrzebowałbyś cieplejszego źródła aby góra nie była zbyt detaliczna.
 6. Cześć, Widziałbym kilka ciekawych rozwiązań. Jednym z nich byłyby słuchawki Meze 99 Classic w połączeniu ze wzmacniaczem Ifi Hip DAC. Otrzymujesz muzykalne brzmienie z odpowiednią dynamiką i świetną podstawą basową. Audio Technica MSR7b to także dobra propozycja o szczegółowym brzmieniu i tutaj warto byłoby rozważyć Ifi Audio xDSD, który dociąży nieco brzmienie. Jesli miałby to być zestaw stacjonarny to polecam zwrócić uwagę na Hifiman Sundara w połączeniu z iFi Audio ZEN DAC lub Beyerdynamic DT990 Pro w połączeniu z Chord Mojo.
 7. Arcam AVR20 - bezkompromisowo w kinie domowym i stereo! Link do produktu w sklepie Q21.pl >>> AVR20 to wysokiej klasy amplituner, oferujący oszałamiający realizm i najwyższą jakość kina domowego. Dzięki obsłudze najnowszych kodeków Dolby, DTS oraz IMAX Enhanced, AVR20 jest przykładem niezrównanej jakości dźwięku i prawdziwej sztuki inżynierskiej. AVR20 korzysta końcówek mocy pracujących w klasie AB zapewniając doskonałą przejrzystość dźwięku i wyjątkowo angażujące brzmienie. Audiofilskie wrażenia potęgowane są dzięki optymalizacji dźwięku za pomocą 16-kanałowej kalibracji Dirac, a także dzięki prostemu streamingowi muzyki z urządzeń mobilnych poprzez funkcje Apple Airplay2 lub Google Chromecast. Zainteresowanych serdecznie zapraszany do salonu Q21 na odsłuchy urządzenia. Salon audio-video Q21 Pabianice, Reymonta 12 Tel. (42) 213 01 66 www.Q21.pl
 8. Cześć, Focal Chora to bardzo dobre kolumny o dynamicznym i bardzo szczegółowym brzmieniu. Nie są pozbawione środka ale bas jest punktowy i nie ma go za dużo. W takim pomieszczeniu można byłoby pomyśleć o CHora 816 skoro i tak w kinie domowym będą uzupełnione o subwoofer. Jeśli chodzi o amplituner to optymalnym rozwiązaniem byłby Onkyo 840 lub Denon 3600h aby osiągnąć nieco bardziej muzykalny charakter brzmienia. Kino domowe jak najbardziej ma sens tylko musisz zadać sobie pytanie czy częściej słuchasz muzyki czy może jednak częściej oglądasz filmy. Zapraszam do kontaktu w celu omówienia szczegółów
 9. Na pewno bardzo dobrze sprawdziłby się świetny przetwornik Audiolab M-DAC+, ale jest to urządzenie jednak trochę droższe. Chociaż rozważ propozycje, są np. raty 0% nawet na 50 miesięcy. Natomiast trzymając się w budżecie spójrz na Topping DX7S lub D70. To urządzenia, które powinny Cię w pełni usatysfakcjonować. Zapraszam na odsłuchy oraz indywidualne wyceny dla forumowicza.
 10. Cześć, szkoda że nie napisałeś, z jakimi kolumnami nowy amplituner będzie współpracował, jakie gatunki muzyczne zazwyczaj słuchasz. Jeśli ma to być amplituner wielokanałowy z dużym naciskiem na stereo, spójrz koniecznie na Marantz SR5014. Z upustem forumowym troszeczkę ponad budżet, ale jestem pewny, że jest to urządzenie, które Cię w pełni usatysfakcjonuje. Zapraszam serdecznie na odsłuchy oraz indywidualne wyceny.
 11. Marantz będzie zdecydowanie lepszy od Yamaha w kwestii odsłuchu muzyki. Oferuje dźwięk bardziej plastyczny, równy, dociążony, mniej efekciarski. To bardzo dobre połączenie z kolumnami Polk Audio. Z innych opcji można jeszcze spojrzeć na Denon AVR-X4500H, bliźniak Marantza. Zapraszam serdecznie na odsłuchy i indywidualne wyceny.
 12. Jest kilka bardzo dobrych propozycji. Na pewno zaproponowałbym Ci odsłuch Pylon Audio Jasper. To najnowsza, bezkompromisowa konstrukcja polskiego producenta. Alternatywą może być Kef R11, potężne, mocne kolumny, grające dociążonym dźwiękiem. Może posłuchaj jeszcze Monitor Audio Gold 300 5G. Zapraszam do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz oczywiście indywidualne wyceny.
 13. Jeśli chcesz uzyskać dźwięk bardziej swobodny, detaliczny, nie patrz na amplitunery, tylko koniecznie poszukaj dobry model wzmacniacza. Podaj proszę jakie masz kolumny oraz w jakim budżecie możemy poruszać się.
 14. Q21

  Yaqin MS-34D w Q21

  Yaqin MS-34D w salonie Q21 ▶️ Link do produktu w sklepie Q21 Jeden z ciekawych wzmacniaczy lampowych w swoim budżecie. Urządzenie reprodukuje bardzo naturalny dźwięk z szeroką sceną, dużą ilością detali i bardzo dobrą dynamiką. Dzięki wysokiej klasy transformatorowi brak jest jakichkolwiek przydźwięków i szumów, które bardzo często występują w konstrukcjach lampowych. Dopełnieniem jest oryginalny design urządzenia z okrągłym wychyłowym wskaźnikiem na panelu przednim, obudowa natomiast wykonana jest z eleganckiego srebrnego i czarnego aluminium. Serdecznie zapraszamy do salonu Q21 na odsłuchy urządzenia. Salon audio-video Q21 Pabianice, Reymonta 12 Tel. (42) 213 01 66 www.Q21.pl
 15. Zmień subwoofer na jakiś model firmy SVS, a z kolumn postaw na Pylon Diamond 28 to i przy twoim amplitunerze odczujesz ogromną różnicę w dynamice, amplituner zostawiłbym na koniec.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.