Jump to content

Q21

Partner Audiostereo
 • Content Count

  10101
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

720 Audioholik

4 Followers

About Q21

Metody kontaktu

 • Adres URL
  http://www.Q21.pl

Informacje profilowe

 • Branża
  Sklep

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W takim budżecie powinieneś wybierać między wspomnianą Yamahą, albo nowszym modelem Denona AVR-X2700H.
 2. Skoro to odległy termin powinieneś przyjechać do naszego salonu na odsłuch i porównanie. Sprzętu jest naprawdę sporo i możemy przerzucać się propozycjami, ale jest wiele niewiadomych takich jak wybór kino-stereo? Dzisiaj powiesz kino, ale jeśli nie słyszałeś różnic to nic nie wiesz i może okazać się że po odsłuchu diametralnie zmienisz zdanie. Zapraszam do kontaktu i na bezpłatne odsłuchy.
 3. Jeśli chcesz by zestaw brzmiał spójnie to postaw na Pylona, inaczej każdy inny wybór mniej lub bardziej będzie uzupełniał się z pozostałymi kolumnami.
 4. Najnowszy, zaawansowany wzmacniacz wielokanałowy MARANTZ SR8015 dostępny w salonie Q21. Link do produktu w sklepie on-line. Oszołamiająca jakość dźwięku, czysta moc, niesamowite szczegóły i rewelacyjna głębia, ten flagowy wzmacniacz AV stanowi szczyt rzemiosła Marantz. Zapewnia to bezkompromisowa konstrukcja urządzenia z centralnie zamontowanym transformatorem toroidalnym oraz symetryczna monolityczna budowa. Potężny 11-kanałowy, każdy o mocy 205W, najnowsze technologie HDMI, takie jak skalowanie do 8K/60Hz, obsługa różnych formatów HDR, w tym HDR10, HDR10+, Doby Vision, Hybrid Log
 5. Cześć, Jeśli szukasz muzykalnego brzmienia z zachowaniem dynamiki i szczegółowości to koniecznie posłuchałbym Musical Fidelity M6si. Jeśli chciałbyś więcej mocy oraz bliższą średnicę to dobrym kierunkiem mógłby okazać się wzmacniacz hybrydowy taki jak Vincent 227mk. Alternatywą może być Atoll In300, który charakteryzuje się szerszą prezentacją sceny dźwiękowej oraz bardziej zróżnicowanym basem względem MF czy Vincent. Zapraszam do kontaktu w sprawie wypożyczenia sprzętu.
 6. Słuchałeś bardzo fajnych wzmacniaczy to może spróbuj jeszcze hybrydę Vincenta SV237MK.
 7. Dali Opticon MK2 już w listopadzie w ofercie salonu Q21. Na razie pierwsze zdjęcia, w najbliższym czasie więcej szczegółów. Salon audio-video Q21 Pabianice, Reymonta 12 Tel. (42) 213 01 66 www.Q21.pl
 8. Q21

  Wybór kolumn

  Niestety powinieneś sam porównać te kolumny ponieważ każdy z nas poszukuje czego innego w brzmieniu i w tym wypadku jest sporo różnic. Większe dociążenie będziesz miał w Focalu, natomiast Audiovector daje więcej przestrzeni i detali i jedna i druga kolumna może się spodobać kwestia gustu.
 9. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na premierowe odsłuchy najnowszego wzmacniacza sieciowego Audiolab 6000A Play do salonu Q21.
 10. Premierowe odsłuchy najnowszego wzmacniacza sieciowego Audiolab 6000A Play w salonie Q21 Audiolab 6000A Play to najnowszy dodatek do uznanej na całym świecie serii 6000. Połączenie znakomitego i wiodącego w swojej klasie wzmacniacza zintegrowanego 6000A z uznanym bezprzewodowym odtwarzaczem strumieniowym audio 6000N, audiolab 6000A Play jest bogato wyspecjalizowanym, wszechstronnym rozwiązaniem audio. Dostosowując się do współczesnego świata strumieniowego przesyłania muzyki, zachowując wszystkie nagradzane analogowe i cyfrowe obwody audio z 6000A, 6000A Play oferuje uniwersalną kompaty
 11. Cześć, Ze sprawdzonych rozwiązań widziałbym 2 opcje: 1. SOTM SMS200Neo Delikatniejszy, bardziej zróżnicowany bas 2. Pro0Ject Stream Box S2 Ultra - dynamiczniejszy, z bliższą średnicą.
 12. Q21

  Wybór kolumn

  Nie zgodziłbym się, że Focal Aria czy Audiovector z serii QR to słabe sprzęty, na które szkoda kasy. Tutaj patrzymy na nowy sprzęt i w swojej kategorii cenowej to bardzo udane kolumny. Audiovector będzie bardziej detaliczny i napowietrzony. Focal Aria to większa precyzja dźwięku i bardziej zróżnicowany bas. Tutaj mamy takie porównanie jak z samochodami. Mam 3 letniego Forda Focusa i 16 letniego mercedesa CLS i różnica w jakości wykonania i komfortu jazdy jest ogromna ale problemów więcej jest z tym drugim. Podobna sytuacja z Thiel, są to świetne kolumny ale wielu moich znajomych miało z nim
 13. Cześć, Pytania przede wszystkim czego szukasz? Wzmacniacza, kolumn, streamera, CD czy może wszystkiego? Z opisu na pewno można zobaczyć, że niekoniecznie szukasz brzmienia analitycznego. Napisz co chcesz kupić to postaramy się dopasować sprzęt do Twoich preferencji.
 14. Największym problemem jest mnogość wejść i zakładany budżet. Pierwsze co przychodzi mi na myśl to Cambridge DAC Magic Plus ale w tym przypadku uzyskasz brzmienie nieco zamglone pozbawione sporo detali. Atoll DAC100se to zdecydowanie lepsza opcja, która zapewni dynamiczniejsze brzmienie z lepszą prezentacją sceny dźwiękowej oraz czystą niezapiaszczoną górą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.