Jump to content

Q21

Partner Audiostereo
 • Content Count

  10333
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

758 Bardzo dobry

5 Followers

Metody kontaktu

 • Adres URL
  http://www.Q21.pl

Informacje profilowe

 • Branża
  Sklep

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeśli miałbyś wybrać lampy ze współczesnej produkcji to Full Music byłby dobrą opcją, która nada lepszej przestrzeni i zrzuci zmatowienie jakie jest na fabrycznej lampie Made in China. Siemens będą bardziej dynamiczne i nieco ostrzejsze, w mojej ocenie nie koniecznie idź w tym kierunku. Zarówno General Electric jak i RCA Black Plate to wyższa półka względem Full Music. Te z linków są z lat 50-tych z D-getterem. Sam mam takie lampy tylko z rodziny 6dj8. Jest super muzykalność, przestrzeń oraz nasycenie. Średnica nie do przebicia.
 2. Q21

  Denafrips Ares II

  Dzisiaj największy nacisk jest położony na USB. Jest to najczystsze połączenie, które w wielu przypadkach jest dodatkowo filtrowane. Najwyższej jakości transporty sieciowe ( nie mylić ze streamerem) wykorzystują właśnie wyjścia USB do połączeń z DAC. Sam korzystam z takiego połączenia i testowałem wiele rozwiązań.
 3. Zgadza się, Audirvana także powinna zadziałać, nie testowałem ale czytałem, że działa. mConnect działa i sprawdzałem u siebie.
 4. GigaWatt LS-2 EVO. Kabel zasilający, zajmujący szczytową pozycję w ofercie przewodów marki GigaWatt dostępny w salonie Q21. Sprawdź szczegóły w sklepie Q21.pl >>> Jesteś zainteresowany okablowaniem wysokiej klasy systemu audio, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym salonem. Dysponujemy bardzo dużym asortymentem kabli licznych renomowanych producentów okablowania. Pomożemy w doborze, sprawdzimy w Twoim systemie. Salon audio-video Q21 Pabianice, Reymonta 12 Tel. (42) 213 01 66 www.Q21.pl
 5. Wyciągaj z garażu Pioneera i dokup do niego fronty, centralny i subwoofer tyły sobie daruj jeśli nie chcesz tradycyjnych przewodowych, amplituner zrobi wirtualne tyły.
 6. Audiolab 6000a na pewno nie będzie miał kłującej góry. Zapewni dynamiczne brzmienie z dobrze kontrolowanym basem. Musical Fidelity M2si zapewni brzmienie muzykalniejsze z bardziej mięsistym basem oraz nieco bliższą średnicą. Możesz jeszcze zwrócić uwagę na Atoll IN100 Signature, który łączy cechy muzykalności oraz precyzji. Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny.
 7. Q21

  Denafrips Ares II

  Tylko USB. Masz takie urządzenia jak Pro Ject Stream Box S2 Ultra, SOtM SMS200/ SMS200 Ultra , Lumin U1 Mini czy wiele innych. Wszystko zależy od Twoich preferencji brzmieniowych oraz zakładanego budżetu.
 8. Działa lepiej niż na MusicCast ale do ideału także mu daleko. Zawsze można skorzystać z aplikacji mConnect.
 9. Możesz pójść w kierunku iFi Zen Blue jeśli masz LDAC. Jeśli odtwarzacz sieciowy to masz do wyboru Yamahę WXAD10 lub Audio Pro Link 1.
 10. Audio Pro Link 1 ma tę przewagę nad WXAD10, że możesz w przyszłości podłączyć ten streamer do zewnętrznego DACa i podnieść jakość dźwięku.
 11. Test systemu all-in-one Audiolab 6000A Play w magazynie Audio.com.pl Link do recenzji >>> Tak opisywane jest brzmienie urządzenia: "Bas nie jest jednoznacznie twardy i wyrazisty w konturach, ale 'zamiata' z animuszem i zręcznością. Bez masywności, a tym bardziej ociężałości, często prowadzi muzykę, chociaż nie próbuje zdominować średnicy – ta jest wyrazista, bliska i 'obecna', a jednocześnie unika zarówno krzykliwości, jak i "dopalenia". Wysokie tony są czyste, selektywne, detaliczne i "napowietrzone", bez szklistości czy szorstkości." Serdecznie zapraszamy do salonu Q
 12. Proponuję naprawdę udaną i niedrogą konstrukcję Nad C316BEE V2 z przedwzmacniaczem gramofonowym na pokładzie, a z droższych możesz nieco dołożyć do Audiolaba 6000A.
 13. Cześć, Jeśli ma to być subwoofer do kina domowego to REL T5i odpada, ponieważ nie zapewni odpowiedniego efektu. W systemie stereo sprawdza się rewelacyjnie ale w kinie średnio. Ze wszystkich, które wymieniłeś najlepszą opcją byłby REL HT1003. Możesz jeszcze zwrócić uwagę na SVS SB2000 tylko pytanie czy gabarytami nie będzie za duży. Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny.
 14. Oczywiście wymiana lamp zmieni charakter brzmienia i jest to zabawa, która uzależnia. Największą różnicę uzyskasz wymieniając lampę główną czyli 12ax7. W tym przypadku możesz spojrzeć na Full Music ze współczesnej produkcji lub Mallard z długą anodą jeśli chciałbyś uzyskać muzykalniejszy charakter. Jeśli ktoś nie usłyszy różnicy po wymiany tej lampy to warto wymienić wzmacniacz ale na znacznie niższej klasy.
 15. Kolejne wyróżnienie dla aktywnych kolumn Buchardt Audio A500. Tym razem kolumny wyróżnione tytułem „Urządzenie Roku 2020” przez niemiecki portal areadvd.de. W podsumowaniu czytamy: „Hub stereo, kompatybilny z WiSA (wszystkie głośniki bezprzewodowe zgodne ze standardem WiSA mogą być używane razem z A500), bardzo precyzyjnie działający, rozbudowany system pomiarowy: to jest to, co nazywamy udaną innowacją. Technicznie rzecz biorąc, jest to niemalże elitarne, co potrafi ten zestaw”. Link do produktu w sklepie on-line >>> Salon audio-video Q21 Pabianice, Reymonta 12 Tel
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.