Jump to content

Q21

Partner Audiostereo
 • Content Count

  9014
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

564 Audioholik

3 Followers

Metody kontaktu

 • Adres URL
  http://www.Q21.pl

Informacje profilowe

 • Branża
  Sklep

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Q21

  Primare cd35

  Niestety też prawda i jak dobrze wiemy, 2 razy lepiej nie zagra. Różnica jest na plus ale to czy warto dopłacić jeszcze raz tyle to już inna kwestia i jest to indywidualne podejście.
 2. Klipsch to dobry kierunek jeśli lubisz brzmienie dynamiczne z bardziej wyeksponowana górą pasma. Do takich kolumn szukalbym cieplejszego wzmacniacza takiego jak nad, onkyo czy denon.
 3. Q21

  Primare cd35

  Cd35 to większa harmonia i poukładanie dźwięku względem ND8006, który w swojej kategorii cenowej jest świetnym sprzętem. Najlepiej byłoby posłuchać jednego i drugiego urządzenia i ocenić samemu.
 4. Możemy wypożyczyć Ci ND8006 i zobaczysz we własnym systemie czy jest to brzmienie, którego szukałeś. Format SACD niestety się nie przyjął i na rynku jest niewiele odtwarzczy wspierających ten format.
 5. Q21

  Cyrus Stream Xa

  Wiele zależy od Twoich preferencji brzmieniowych. Myślę, że w podobnych pieniądzach można znaleźć wiele alternatyw ale nie znam Twojego zestawu i musiałbyś napisać co posiadasz w chwili obecnej.
 6. Niestety nie spodziewałbym się spektakularnych różnic, jeśli masz możliwość zakupienia modelu 8005 w dobrym stanie i cenie to nie ma co kombinować.
 7. Q21

  Primare cd35

  Primare cd35 to bardzo przestrzenne brzmienie z dużą ilością szczegółów. Średnica nie jest wycofana ale czasami można o nieść wrażenie, że może brakować masy. Można byłoby się pokusić o transport Primare dd15 + Chord Qutest lub Nuprime DAC 9. Sam poszedłem tę drogą i wybrałem po wielu testach dd15 do mojego DACa. Pytanie czy brat bierze pod uwagę rozdzielenie systemu?
 8. Q21

  Wybór źródła

  Może warto byłoby skupić się na systemie dzielonym i upiec 2 pieczenie na jednym ogniu. Zważywszy na Twoje preferencje Hegel hd12 lub Topping d70 powinny przypaść Ci do gustu. Do tego proponuję dokupić streamer taki jak Pro-ject stream box s2 Ultra lub Primare np5 prisma. Primare nieco cieplejszy ale posiada mniejsze wzmocnienie i jest około 25% cichszy względem Pro-ject. Do tego możesz zakupić transport CD i tutaj powinien się sprawdzić Cambridge Audio CXC. Do tego jeszcze kable i reszta zostaje na abonament Tidal i płyty CD.
 9. Fakt, Pylon Audio Diamond 25 mogłyby się okazać dobrą propozycją. Bas jest mięsisty i mamy w tym przypadku dużą przestrzenność dźwięku. Jedynie należałoby odsunąć je od ściany w zależności od pomieszczenia od 20-60cm. Aria 906 to detaliczniejsze i szybsze brzmienie więc zmiana na D25 będzie oznaczała także zmianę sygnatury brzmienia. Odnoś subwoofera to faktycznie coś jest na rzeczy i winowajcą mogą być panele, mata kwarcowa pod nimi powinna pomóc ale podejrzewam, że i tak mogłoby Cię to do końca zadowolić.
 10. Kef to dobry wybór i powinieneś być zadowolony z efektu.
 11. Próbowałeś może z różnym umiejscowieniem tego subwoofera? Może problem leżał w podłożu i wystarczyło by odpowiednio go odizolować. Ciężko na odległość to stwierdzić.
 12. Cześć, jest wiele możliwości i najlepszym rozwiązaniem byłoby oddać sprzęt do serwisu. Jeżeli sprzęt padł nagle to jest prawdopodobieństwo, że padła końcówka mocy. Bez serwisu raczej się nie obejdzie.
 13. Myślę że spokojnie w takim metrażu wystarczyłyby podłogówki z serii R-620 zamiast R-820. Co do subwooferów to macie Panowie poczucie humoru z tymi dwoma SPL-150. Oczywiście nikt nikomu nie zabroni takich eksperymentów, ale szkoda Pana zdrowia i współczuję sąsiadom. Poza tym ma Pan świetny subwoofer firmy SVS i raczej bym go nie zamieniał na Klipscha.
 14. Problem w tym, że model DT 660 Pro jest już nieprodukowany i pozostaje rynek wtórny, chyba że @Lenz bierzesz taką opcję pod uwagę.
 15. Tannoy ts 2.8 może się okazać trochę za słaby do takiego pomieszczenia. Optymalnym wyborem byłby wyższy model czyli Tannoy ts 2.10, na który możemy zaproponować dobrą cenę. Bas jest mięsisty i świetnie sprawdza się w systemie stereofonicznym. Nie jest nachalny i posiada spory zapas mocy dzięki czemu będziesz w stanie dostosować niższe częstotliwości do własnych potrzeb. Zapraszamy do kontaktu w sprawie wyceny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.