Jump to content

5z0p3n

Użytkownicy
 • Content Count

  4867
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

287 Bardzo dobry

1 Follower

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Daj znać gdzie to, to sam pogrzebie w śmieciach. 😛
 2. Jak wszystkie amplitunery. Czy to kina czy stereo mają domyślnie włączone suby. Zawsze to gasze przed odsłuchem.
 3. A to szkoda. Miałem do ciebie pisać bo wystawiłem swój na sprzedaż i chciałem podjechać w weekend. Trudno. Sam zawalilem ....
 4. [Hidden Content] Dla bardziej wprawionych graczy w japońskie klocki. Ja do nich nie należę. Czy to dobra oferta?
 5. No generalnie dało się odczuć i wyrazić swoją opinię o 800tce. Szału nie robi. Ale ma swój dźwięk. Mocą nie grzeszy. Dla zdecydowanego fana brzmienia Denona , estety chcącego all in one lubiącego łagodne plumkanie lub posiadającego wysokoskuteczne kolumny. Tyle w temacie.
 6. Okejj a o czym jest teraz dyskusja? O największych audiosyoton za 2800 konta silver 500 za 6800? Chyba sam się słuszne na ich test. Mimo że wcale mnie nie kręcą 😛
 7. No raczej nie. I nie wykupują ich dlatego że kiedyś im zagrożą tylko dlatego że przeważnie coś niszowego jest w ty h markach. Coś co duży gracz chciałby mieć. Oglądałeś le mans66? Tam było podobnie Ford chciał wykupić ferrari ale finalnie zrobił to fiat. I mimo tak porządnego produktu ferrari samo by na rynku nie przetrwało.
 8. uuuuu. Nie wiedziałem. Mam 1070 byłem przekonany że pilot jest ten sam.
 9. All chaner stereo. Albo mono w 5 kanałach jeśli jest taki tryb. Resetowanie ustawień a wejście w tryb serwisowy to dwie różne rzeczy. Nie pamiętam jak to się wchodziło w tym modelu. ale tak wówczas amplituner sprawdza wszystko i ewentualnie wysyła Ci błąd. Nie muszą być podłączone żadne kolumny. Nie wiem czy serwis EIC a tym bardziej DSV będzie chętny do udzielenia Ci tej informacji. Jeśli dobrze pamiętam to było to coś + CBL/SAT + Power
 10. Wiesz ilu ludzi wybiera Klipsch? Dużo, bardzo dużo. Audiosymptom ma być bezpośrednią konkurencją właśnie tego producenta.
 11. No ale co porównujecie monitor audio silver 500 do tych? Cena jest znacznie inną. Czemu chłam? Nie rozumiem? Ja ich nie słuchałem ale od kiedy wyznacznik jednej osoby to chłam? Bożeeee właśnie to są fora. I podzielanie i kopiowanie dalej opinii. Wypożycz i sprawdz sam. A trochę pmc? W czym? Ze są pochylone? Wiesz jak pmc buduje dwoje kolumny? Co mają takiego unikatowego?
 12. Przycisk info jak powiedział top hi-fi. Po przeciwnej stronie pure direct
 13. 5z0p3n

  Wzmacniacz do 20 tyś

  Accuphase e408 Warto po niego jechać 100 km żeby odsłuchać? Czy totalnie nie zaprzatac sobie nim głowy? To ciepło grający wzmacniacz?
 14. W dzisiejszych czasach niszowe marki nie przerywają.i nie mówię tu o garażowym klepaniu. Ale znanych brandach.wszystkie już lub będą należeć do jakiejś grupy. Koncernu. Niestety ale teraz pieniądz rządzi
 15. Ja przy swoim wyborze porównywałem walenie marantza serii 7 i Yamahę 1070. Różnica w cenie była bardzo niewielka więc.msrsntz był i mnie faworytem gdyż jestem zwolennikiem audyssey Ale przy domowym odsłuchu jednak był dla mnie za delikatny.vza mało przestrzenny. Ciepłe kluchy? No może i tak. Chodź rozumiem że jeśli ktoś szuka bardziej uniwersalnego kino/ stereo to może i to dobra droga. Ja szukałem tylko kino. Nie żałuję. U nas Marantz ma dziwną cenę. Horn z niego zrobił jakiś top topów. W UK swego czasu był o 2 klocki tańszy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.