Jump to content

5z0p3n

Użytkownicy
 • Content Count

  4746
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

264 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W niczym nie przeszkadza. Miałem ten amplituner na testy w domu i grał dobrze. Ale czy uważasz że 8390 gra tak jak on? Moim zdaniem to nadal był dźwięk kinowy. Gdyby miał lepsza kalibrację to bym go zostawił i nie zmieniał na Yamahę. Ale nie gra tak dobrze jak z11 czy 905.
 2. Rz900 to amplituner kina domowego. Jakby nie gral to amplituner KINA DOMOWEGO.
 3. 5z0p3n

  Dac do 6000 zł

  MKIII Niestety ale to prawda. Źródło jest często pomijane lub lekceważone. A jest tak samo ważne jak wmacniacz.
 4. Niestety to prawda. Jeśli branża video nie udostępnia jednego wspólnego serwisu jak jest w audio to polegnie. Spotify, tidal i te inne dzieła zasoby. Walczą o klienta czymś innym. Wyobraźcie sobie sytuację w której płyty wydawnictwa Sony są gdzie indziej niż np universal? A jeszcze tego samego artysty. Przecież to częsty przypadek. Strzał w kolano. Zamiast walczyć z piractwem poprzez dobre serwisy znowu wrócą czasy z handlem filmami. Totalny bezsens.
 5. Ale jak go masz od tygodnia? Jak wjechał na solony w czwartek, piątek 28-29 listopada? Kto ci go sprzedał we wtorek 26 listopada?
 6. Eqalizer. Czyli masz suwaki jak dawniej ale obecnie w formie graficznej i obrabiane cyfrowo. Masz na przykład pasmo 50 Hz, 150 Hz, 2000hz i tak dalej i sobie ustawiasz góra dół pewnie od +/- 6 lub 10. Zaawansowana korekcje akustyki w stereo na tylko arcam sr250. Bo ma dirac. Ypao w 803 jest zaczerpniete z modeli kinowych. Więc nie do końca się spisuje. Jak mówię tylko odległości i moc. Można to zrobić ręcznie. Jedyna przydatna rzecz to ypao volume. Ale wystarczyło dodać guzik loudness jak dawniej i było by to samo
 7. Zwłaszcza że accu eq robi odległości i moc kanałów. Tam nie ma takiego rozbudowania badania pasma jak w ypao, audyssey czy dirac. Kalibracja w stereofonicznym amplitunerze Onkyo nic by nie dała. Lepiej to wyregulować ręcznie.
 8. No to prawda. Nie warto pokazywać danych katalogowych bo takie rzeczy klient znajdzie wszędzie. Trzeba pisać i skoncentrować się na własnych odczuciach. "Czujemy że Onkyo gra mocniej" czy coś takiego. Taka mała rada na przyszłość. Ale mały plusik że pierwsi pokazaliście różnice w dźwięku.
 9. Miałem pisać że zapomnieli o subwooferze... No ale Jak się ma dwa subwoofery 7.5 cm! To nie pogadasz! Zapewne wgniata w fotel. Ale z drugiej strony jest zapotrzebowanie to jest i opowiedz producentów. Tylko czekać na odpowiedź Samsunga i manty ....
 10. Tylko piwerka brak 🙂 Jak kolejny znajomy będzie kupował audio to nie omieszkam zaglądnąć na odsłuch dla sprawdzenia tego modelu.
 11. 5z0p3n

  Marantz SR70XX

  Z przyzwyczajenia. Oko mnie drażniło i to wszystko. Komuś pasuje, nic mi do tego.
 12. To prawda. O nich powinno się rozmawiać w dziale "START". Zgadzam się. No chyba że 8390 nas wszystkich zaskoczy....
 13. 5z0p3n

  Marantz SR70XX

  Nie no czemu, powiem Co mi nie leżało. Oczywiście funkcyjnie czy też po złączach Marantz wygrywał. Tak samo kalibracja Audysey XT32 chyba lepiej dbałą o szerszy zakres tonalny. Natomiast Yamaha zagra bardziej otwarcie. Z Przytupem, w kinie zdecydowanie szerzej. No i jednak lepiej wysterowała moje kolumny. To były dwa modele nad którymi sie zastanawiałem. Marantz zdecydowanie lepiej zagrał Spotify, ale do muzyki mam wzmacniacz więc brałem pod uwagę tylko kino a tutaj mocniej było w Yamaszce. AHA no i mnie jednak to okienko odstrasza. Cały czas musiałem mieć klapkę spuszczoną. 😛
 14. No i jak? Ktoś się dowiedział?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.