Jump to content

5z0p3n

Użytkownicy
 • Content Count

  5286
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

448 Dobry

1 Follower

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ale porównujesz następce 696 do Denon 3700. 696 to odpowiednik 2700. Zredukowano PRE OUT na fronty. Na to wygląda.... X2700 nie ma coaxiala. A wypchanie tyłu złączami component. No proszę Cie. Z jednej strony chciało by się 3 HDMI out i component 😄 Moim daniem nic nie zamieszali 5100 to 595 6100 to 696 7100 to RZ740 a RZ50 to RZ840 To by się zgadzało po wyposażeniu , cenach, funkcjach, i podziale mocy. Onkyo uparcie brnie w serie 7 ona ewidentnie pokazuje tutaj podział i zależności do poprzedniej serii. cz
 2. RP 280 czy nowsze te same klony RP 8000 sa lepsze od mniejszego brata. Ale sam tez szedł bym w mniej atakującego KEFa.
 3. A to oni jeszcze istnieją? Może warto zwrócić uwagę na solidniejsze Polskie konstrukcję? Studio 16 HZ, Equilibrium czy inne? Odbiję piłkę. Skąd je wziąłeś?
 4. Tak. Venere miałem możliwość testowania w domu z NADem i właśnie Caspianem M2 Jeśli EMIT są za jaskrawe to Venere tym bardziej będą. Opera daje spokojniejszy dźwięk ale to jednak nie było brzmienie dla mnie. Zbyt poprawne? No mnie nie wciągnęło.
 5. Tego basu będzie zdecydowanie mniej jeśli masz Ikon 6 MKII Ale jest bardziej zróżnicowany. Ciekawszy. Jeśli Twój wzmacniacz daje możliwości regulacji basu to uzyskasz brzmienie znacznie ciekawsze. Mi bardzo przeszkadzała góra w IKONACH. Ta w DC6T była znacznie przyjemniejsza.
 6. Na Roksanie grałem z Tannoyem 6.4 później z PMC Twenty 26 i piasku nie było. Moim zdaniem Naim zagrał jaśniej od M2. Mowie o XS3
 7. Co było w niej nie tak? Bo w takim razie duża szansa że Naim też nie jest dla Ciebie.
 8. 5si jest mocno przeciętny. Nie ma dynamiki i lubi mieć rozluźniony bas. XS2 i XS3 słuchałem ale wybrałem Roksana Caspian M2. XS3 jest zdecydowanie lepszy od 5tki.
 9. No i to jest właśnie to dlaczego ludzie głupieją przy 16Hz. Znam Grzegorza. I wersje NEW, Premium, Signature już powoduj pewne problemy w wycenach. Ale kolor i według tego zastosowane przetworniki? Mam gorsze bo mam w orzechu 😕 Jak lubię to manufakturę tak uważam że politykę powinni już dawno zmienić.
 10. Mam od niego stolik robiony na zamówienie. Z wysięgnikiem na centralny Gościa zdecydowanie trzeba przypilnować. Ja ugadałem się na zaliczkę, nie cała. Więc może zrobił dlatego lepiej? Nie dotrzymał terminu. Stolik mam do dzisiaj i mi służy. Za ta cenę może być. Kolega zamówił standy i podobnie. Przy wpłacie nie całej zaliczki zrobione są ok jak za cenę. Jakby mnie było stać kupił bym Rogoz ktory wtedy wycenił ten projekt znacznie drożej. Nikomu nie polecam dalej ale ja stolik mam. Zamówiłem na własne ryzyko.
 11. Pioneer przynosił straty od lat i to spore. Jeśli chodzi o segment domowego Audio. Onkyo się wkopało wykupując go, pandemia dołożyła. Lepiej wycofaj to zamówienie na RZ840 i weź coś innego. Sam miałem Onkyo z którego byłem bardzo zadowolony. Ale to był jeszcze model na Audyseey.
 12. Przepraszam jakoś tutaj dawniej częściej zaglądałem ale czy coś tu się zmieniło? To standardowa cena na te kolumny przed negocjacją? Żadna dobra cena. Czy w tym temacie chodzi tylko o zastąpienie manualnego wyszukiwania OLX czy Alle? Sprzedałem swoje 2 lata temu 2k taniej. Fajne kolumny, lubiłem je. Za 8 bym teraz nie kupił. No to w tej cenie jesli ktoś ma wydajną integre to fajnie to gra.
 13. A nowe PS5 nie ma Atmosa. z tego co jest na dzisiaj to chyba 8K / 120 stanowi problem? Tylko ? można zmienić odświeżanie i rzekomo działa.
 14. Jak mowie być może to plotka. ale dlaczego ich kolumn nie można kupić od pół roku? W UK wycofane z głównych sklepów. A sam pamiętasz jak w Krakowie tak samo mówili o Wielkim Piecu. - Remont No i wygasili..... bez remontu.
 15. Podobno wszystko likwidują. Zostaje tylko profesjonal. Czyli aktywne monitory, studyjne. I te wszystkie instalacyjne, do nagłasniania lotnisk, kościołów itp. Kolejność działań doprowadziła do takiej sytuacji, ale jak mówię nie wiem czy to plotka. Jak na razie wygląda że prawda. Po dostępności. 1. Odejście inżynierów 2. Założenie przez nich konkurencyjnego Fyne. Prawdopodobnie zabranie patentów? 3. Nie udana konstrukcja F6, z czapy. Jak na 100 letnią firmę konstrukcja z innej beczki 4. Covid-19 Miałem sporo kolumn Tannoya, dlatego było by szkoda. Mimo że obecnie na
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.