Jump to content

5z0p3n

Użytkownicy
 • Content Count

  4823
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

282 Bardzo dobry

1 Follower

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Narzucasz mu dekoder czy jest to oryginalna ścieżka? Co innego jeśli sygnał środkowy jest w 2.0 a ty mu po prostu włączasz DD a co innego jeśli korzystasz z oryginalnej ścieżki DD
 2. Czy każda? AccuEQ też to robi? Chyba właśnie nie. Poprawcie mnie
 3. W Yamaha ypao rsc dokonuje. Tak samo jest w dirac live Kalibracja dokonuje zmian na poszczególnych kanałach w eqalizerze aby dopasować dźwięk do równego poziomu wypadkowego. W przypadku Yamahy taki poziom można narzucić poprzez wybranie pomiędzy FLAT, FRONT, NATURAL. Przy dirac także eqalizer działa tak aby wytworzyć wypadkową równa. Bez dołków czy górek które są spowodowane modami pomieszczenia,odbiciami czy charakterystyka samych kolumn. W pioneerze nie bawiłem się tak dokładnie. Miałem go krótko.
 4. A ja mam i zone 2 i 7.1 :):) więc chyba to zależy od modelu
 5. Nie wie u mnie działa ale Według mnie tak to działa. Mogę się mylić. Nie rozkminialem tego bo już jestem zadowolony. Nie wchodzę tam
 6. Niestety nie jest to prawda. Miałem się nie wtrącać bo pierwszy post był rms trafny. Ale już widzę że marketing musicala działa. Rdac zagra lepiej. Miałem go używałem dwa lata. Przed wyborem testowałem z musical fidelity m1dac i między tymi dwoma wybierałem. V90 to dużo niższa półka. Stary bo stary ale jednak jary jest ten rdac. Kilku letniego kupisz za tysiaka. A v90 wyjmiesz z pudełka i będziesz już chciał sprzedać jako używany to 500 zł.
 7. Nawet wewnątrz Europy to się zdarza. Cofnijmy się kilka lat w tym do momentu sprzedaży daca arcam rdac. Na rynek UK miał podobno inna płytkę niż na pozostałe rynki. Temat z tego forum 100 stron klikania 🙂 dla bezpieczeństwa wziąłem z UK. Gra, co prawda już nie u mnie, ale do dzisiaj.
 8. Nie da się tego zmienić. Jest kilka opcji przydziału. Ale producent nie przewidział opcji domyślnego ustalenia (bez robię próby kanałów ypao) dla czystego 5.1. Wydaje mi się, nie wiem, że przy opcji bi amping amplituner może inaczej ustawiać fronty niż przy klasycznym podłączeniu 5.1 W sensie mierzyć odległość czy też decybele. Nie sprawdzałem ale tak mi się wydaje. Dziwne bo nie znalazlem. Myślę że to nie ma powiązania z ypao po prostu. Jak włączysz amplituner to możesz to wszystko edytować TAK jak mowi instrukcja. Ale po wpięciu mikrofonu pokazuje domyślne ustawienie. Tak jakby setup od początku. Z drugiej strony ma to sens bo producent nie przewidział uszkodzenia gniazda. Wiem że w moim starym Onkyo przez menu serwisowe ( kompilacja 3 guzików) mogłem takie zmiany robić hardwearowo.
 9. Tak. Ale w yamaszce domyślne ustawienie to właśnie 7.1 możesz zmieniać opcje bi amoingu. Drugiej strefy i tak dalej. Ale domyślnie jest 7.1 To też nie dobrze. Bo źle kalibruje ci fronty. Amplituner uważa że ma podwójne zasilanie a go nie ma.
 10. Nie chodzi o same kolumny. Słuchałem ich w zeszłym roku na audioshow i na prawdę dobry produkt. Same bl40 także polecałem znajomym jak szukali czegoś do 2k. Dobre warte produkty. Chodziło mi jedynie o sposób działania rms. Wszędzie tylko triangle, musical Swoją drogą jak to model prototypowy? To co z nimi przez rok robiliście? Kiedy prototypem nie będą też nowe modele pokazane w tym roku?
 11. Nie no ale serio ta kwestia już od dłuższego czasu u was leży. Nachalnie promujecie swoje produkty. Zobaczcie q21 bardziej umiejętnie "proponuję" audiolab czy audiovox.
 12. To jest dowcip! Po dwóch latach wyskakujecie w wątku z kolumnami z autografem gwiazd disco polo. Jakie reszty profesjonalizmu jeszcze u was widziałem tak w tym momencie już wiem że jesteście botem spamującymi wątki melodiką, triangle, music fidelity. Osoba odpowiedzialna u was za marketing jest zdecydowanie do zmiany pracy.
 13. No to tu z wiadomych względów jest tak samo.
 14. W Przypadku Pioneera to standardowa zmiana. Też kiedyś miałem i tam było to oczywiste inaczej nie grało. W Yamaszce z YPAO okazało się że też trzeba zmienić i ja już szczęśliwy jestem. Też masz zamkniętego suba. Więc trzeba to koniecznie ustawić. Teraz już głowy nie dam ale wydaje mi się że w starym Onkyo z Audyssey mogłem mieć fronty na large. Tam chyba osobno ustawiało się odcięcie. Nie pamiętam już. SR607 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.