Jump to content

5z0p3n

Użytkownicy
 • Content Count

  5302
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

498 Dobry

Audiostereo

495

Bocznica

3

1 Follower

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Góra góra góra. A wzmak z polecenia kolegów z forum. Ale najpierw pożyczyłem i już .... nie oddałem Karan Acoustic Powiem Ci że na tyle że serio odpuściłem nawet czytanie forum. Dobrze że maile przychodzą 😛
 2. PMC Twenty 26. Juz były wystawione na sprzedaż. Ale po zmianie wzmacniacza już mam swój kompletny system 🙂 I nie zmieniam w nim nic. I tak już od roku 🙂 Rekord!
 3. Od tamtego czasu cały czas gram na Qutest i ...... nie szukam nic innego 🙂 Miedzy czasie zmieniłem także wzmak i kolumny. Wówczas Naim V1 miałem wówczas w bardzo dobrej cenie gdyż przeprowadzał się z AudioCenter do Horna (FNCE). Qutest zauroczył mnie dynamiką. Naim miał fajne dociążenie w porównaniu do poprzedniego Arcama. Ale Qutest całościowo po prostu mnie kupił. Co ciekawe z początku bałem się że będzie za jasny. Bo miałem także Caspiana i Precision 6.4. Ale teraz nie ma takiej opcji i nie zmienił bym go, chyba że na chwilę z ciekawości.
 4. To ja mam dla Ciebie propozycję. Zamienie się z Tobą moja 1070 Ja wykorzystam potencjał 3070 a u Ciebie nie będzie różnicy. Serio dołóż i to sporo do używanych.
 5. Żadne styki! Nacisnąłeś na pilocie inne źródło. 2 linia od góry. I na przykład sterujesz teraz CD. Wciśnij tam najpierw AMP a potem próbuj!
 6. Z Caspianem M2 i o dziwo z Onkyo kinowym amplitunerem 607. On był odpowiednio podbity, ustawiony. Ale potrafiły wówczas zejść głębiej, co mi się podobało.
 7. Miałem. Licze się? Miałem z NAD 356 BEE, Roksan Caspian M2, Atollem 100 i Xindakiem. Chwilę graly tez z Cayin A55TP Co masz, czemu chcesz zmienić? Po ile je masz?
 8. No nie wiem. 2100 był w cenie Roksana Caspian M2 i wybrałem bizantyjczyka swego czasu.
 9. Mam PMC. wybrane świadomie. Po przetestowaniu wielu innych kolumn. Na razie nie zmieniam ? A miałem także Studio 16 Hz
 10. Nie biorą produktów od dystrybutora. Mają własny import. Kupują w Niemczech z tego co mi wiadomo. Nie do końca. Elektronike reklamujesz u dystrybutora. W sklepie gdzie kupujesz możesz powołać się na rękojmie. Jako sklep dają oczywiscie gwarancję, bo muszą. Ale kolega się kiedyś u nich przejechał. Odesłał wzmak i czekał na niego 2 miesiące! Bo wysłali go do Niemiec. Okazało się później że takich wpisów na necie jest cała masa. Ludzie wręcz bujają się u nich o odebranie sprzetu. Niestety jak juz poszło to nie mógł skorzystać z rękojmi i po prostu im oddać. Biorąc p
 11. Oni są jakoś powiązani ze studiem 999? wybierałem się tam. Ale jesli tak to nie będę. A no to chyba że tak ? Ciekawe za ile te Studio 16 HZ dostał. 199 000 katalogowo? Hmm 43 000 do wyrwania?
 12. W RTV MAXX się nie kupuje nie mają gwarancji. Ale w byle jakim salonie 10K za te kolumny dostaniesz. Więc za używane lipa oferta.
 13. To musiało być dawno. Żadnego kryzysu w tej branży nie ma. Nie teraz.
 14. Podobne zabiegi w audio są często spotykane. Zabiegiem słownym podnieść wartość produktu. Kolejne przykłady: - Amplitunery Pioneera VSX 10/11 zastąpione linią bardziej ekskluzywną w nazwie LX - Klipsch Reference. Która z dawnym Reference nie ma nic wspólnego. Między czasie próbowali nawet nazywać je Ikon w nawiązaniu do wyższej serii.
 15. A co to ma do wątku? ? Oby Horn przejął także dystrybucję. Bo monopol Top HiFi jest niesmaczny....
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.