Jump to content

5z0p3n

Użytkownicy
 • Content Count

  5199
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

359 Bardzo dobry

1 Follower

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Skąd czerpiesz informacje = czym się sugerujesz przy wyborze = gdzie szukasz pomocy w wyborze. Jeśli o mnie chodzi: 1. W tym przypadku informacje katalogowe raczej że stron producentów. Suche dane 2. Tą wiedzę nabywam osobiście. I to nie jest o tym ankieta. Już nie raz przeczytałem ten sam produkt w kilku "testach" gdzie grał inaczej. Więc o walorach dźwiękowych jeśli czytam to z dystansem.
 2. Czytałem kilka razy i nie wiem skąd bierzesz wiedzę 🙂
 3. Poczekajmy Ankieta nie ma dnia. Aby określić pewien wzorzec przydało by się więcej głosów. 3 ostatni panowie powiedzieli że ze wszystkich. Rozumiem. Jeśli możecie wskazcie w takim razie w ankiecie z którego najczęściej albo w pierwszej kolejności. Brak wielokrotnego wyboru też był świadomy 🙂
 4. Ja mam na 2. To zależy ode zmacniacza. Jeśli dużo musisz kręcisz gałka to daj 3. A jak wręcz mikro to 1. I już.
 5. Pamiętaj, eliminujemy świadomy własny wybór. 🙂 Pozniej wam powiem dlaczego.
 6. 5z0p3n

  HECO CELAN GT 302

  Ja już wychillałtowałem. % w ruch 🙂 Dobrej nocy
 7. Lajcik. Zaglądam tu bo lubię. Dobra robota chłopaki 🙂 Tylko faktycznie lepiej wrzucić rzadziej a perełkę.
 8. No chyba o tym tył tutaj wątek aby wklejać okazję a nie wszystko co się znajdzie. ? Nie wiem, trzeba by zapytać autora wątku. A to prawda. Teraz rynek zwariował. Ciężko powiedzieć w którą strone Nowy kabel Chord clerway z metra drożeje z 55 zł za metr do 80 ! WTF
 9. Przecież za tyle to chodzi / chodził przed Covid MA 6000! 5300 za taką cenę to nie poważne.
 10. "W wyborze eliminuje WŁASNY ŚWIADOMY ODSŁUCH. Bo chodzi bardziej o źródła zewnętrzne." W takim przypadku. Jeśli nigdy nie zasugerowałeś się innym źródłem. Pozostajesz obserwatorem 🙂 Wiem że gdyby takie pole było to by wygrało mimo że nie było by to prawdą. Ale nie o to chodzi w ankiecie.
 11. Moim zdaniem F302 to monitor na standzie. Konstrukcja która wcześnie stosowano w modelu M3 i F3 jeszcze u Tannoya. Ubolewam że nie zastosowano w nich 16,5 cm głośników tylko 15 tki. Powinny być jednak tańsze. Nie mówie o tym za ile można je wyrwać ale o cenie katalogowej.
 12. 5z0p3n

  HECO CELAN GT 302

  Były u mnie jakieś 2 tygodnie ...... może 3. W chwilowym zastępstwie.
 13. Przecież tyle to od kopa dostajesz w Q21 za nowy z Polską gwarancją. Mi Naim też nie podchodzi.
 14. Znalazłem ciekawą ankietę na zagranicznym portalu. Wynik mnie nieco dziwił..... zatem jak jest u nas? W wyborze eliminuje WŁASNY ŚWIADOMY ODSŁUCH. Bo chodzi o bardziej o źródła zewnętrzne. Oczywiście jestem świadomy iz odpowiedź może być z kilku. Jednak wybierzmy ten co najczęściej wybieramy lub który pierwszy przychodzi mi do głowy.
 15. 5z0p3n

  HECO CELAN GT 302

  Takowy mam. Ale wzmacniacz mam droższy. świadomy wybór.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.