Jump to content

Sendjan

Branża
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Producent
 1. Cena używanego wzmacniacza to 19 000 zł, czyli 1/3 ceny nowego. Zwracam uwagę na fakt że jest to poprzednia wersja o dość dużych wymiarach tj. 55x45x25 cm. Wzmacniacz jest po przeglądzie i wymianie czterech akumulatorów żelowych w zasilaczu. Od dnia zakupu będzie objęty pełną 5 letnią gwarancją producenta.
 2. Na razie B&O chce aby koszt nowej technologii jak najszybciej się zwrócił więc kieruje ofertę do dużych graczy. Myślę jednak że nie oprą się pokusie aby wprowadzić na rynek kilka modeli OEMowych, oby jak najszybciej, bo z opisu producenta wynika, że jest to produkt bardzo zaawansowany technicznie i znając ich poprzednie dokonania pewnie świetnie grający.
 3. Niestety podejście B&O w temacie technologii ICEedge jest wyraźnie nastawione na rynek masowy, co tłumaczą złożonością przy opracowywaniu aplikacji i dostosowaniu jej dla potrzeb klienta. My jako mała firma nie mieścimy się na dziś w w ich targecie biznesowym. Na otarcie łez pozostają nam moduły ASP, ASX i niedoceniane ale bardzo ładnie brzmiące układy z pierwszej serii A.
 4. Witam, poczułem się wywołany do odpowiedzi gdyż wzmacniacz który projektowałem siedem lat temu, w założeniu miał jak najlepiej grać z Magnepanami. Efektem starań jest zestaw stereo Mille, który brzmieniowo i prądowo dość dobrze zgrywa się z całą rodziną kolumn Magnepana. Tak się składa, że mamy w firmie gotowy do odsłuchu używany wzmacniacz Mille, powierzony nam przez klienta który w związku przeprowadzką całkowicie zmienia podejście do sprzętu audio. Na stronie z poniższego linku to ten w kolorze złotym. Pozdrawiam Janusz. http://highfidelity.pl/@main-2081&lang=
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.