Jump to content

wombat193

Użytkownicy
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Muzyka, muzyka...i muzyka oraz sport i muzyka :)
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuję Panowie za słowa wsparcia. Naimowa brać trzyma razem! 🙂
 2. A ja bym tylko chciał wreszcie wyjść ze szpitala, usiąść vis a vis mojego poczciwego XSa i cieszyć się muzyką. Może nawet nie będzie mi chodziła po głowie zamiana na SN1 lub Superuniti.
 3. Antykable - od 4 lat, za tydzień WW Oasis 8.
 4. Jeśli poruszamy temat przewodów to ja także dodam swoje odczucie. Kabelki Nac a5 wpiąłem na samym początku jak zestaw do mnie przyjechał, grały może 30 minut. Tak szybko jak wpiąłem tak samo odłączyłem, nie mogłem tego słuchać. Wrażenie koca na kolumnach :] Potem kilka prób z kabelkami do max.100 zł/mb i nic...do momentu kiedy nie wpiąłem kupionych za grosze antykabli i grają już ponad 4 lata 🙂 ot taka ciekawostka. Kolumny B&W CDM1, po mocnych modyfikacjach 🙂
 5. Pozwolę sobie na odmienne zdanie. I na pewno nie jestem odosobniony w nim. Gdy kupowałem swój zestaw 4-5 lat temu, podpiąłem samego XSa i grał dużo lepiej niż Nait 3, wiadomo, ale gdy wpiąłem Teddy Cap to dźwięk się otworzył, nabrał powietrza i większej detaliczności. Fakt, teraz chce się pozbyć tego zestawu, ale tylko dlatego, że chce się przesiąść na SN lub... jakiś kombajn typu Superuniti lub Atom.
 6. Trudno się nie zgodzić z Tobą 🙂 Tak na marginesie, miałem kiedyś wzmak, który wspominam z uśmiechem na ustach WOW, jeśli mogę Ci polecić coś co zagra prawie jak lampa, jest tranzystorem i nie jest nahalny jak Naim, idealny do spokojnego sluchania w tle to... Alabaster od Sonneteer. Miód dla uszu, ale wolałem ten naimowski "drajw":)
 7. Masz częściowa rację jbmar, aczkolwiek ostatnimi czasy dużo tu krytykantów Naima... tak tylko zauważyłem. Moim zdaniem żaden Naim nie ma agresywnej "góry", prędzej dociążony środek i dobre zejście w dół. Pierwszy raz słyszę aby kogoś drażniła góra pasma Naima.. Hmmm... 🤔
 8. Niby klub Naima, a tu większość narzeka i krytykuje, co się dzieje????!!! Naim nie atakuje, za jest gęsty i mięsisty...a kolumny i ich dobór to rzecz gustu, indywidualna, zależna od "ucha" i preferencji. Ja moim (w sprzedaży) XS napędzam mocno zmodyfikowane B&W CDM1...i gra to miodnie * jak dla mnie (jest bas, średnica wiadomo i aksamitna góra, gdyż wymieniona została kopułka), ale zdaję sobie sprawę, że gdy podepnę skrzynki o klasę lub dwie lepsze...to będzie jeszcze lepiej. Zanim to sprawdzę postanowiłem pójść półkę wyżej ze wzmakiem, bo kolumny swoje uwielbiam 🙂
 9. Hmmm... nie wiem, ale do sprawdzenia po numerze seryjnym - 294499
 10. Dokładnie tak jak piszesz, a że jest to moje ogłoszenie 🙂 mogę potwierdzić, jest to wersja XS-2, zgodnie z oznaczeniem na kartonie. Niektórzy oznaczają jako xs mk2. Posiada front szczotkowany zgodny z wersja xs2. Gra to zacnie, a z Teddym jeszcze lepiej! 🙂 Tak więc polecam.
 11. Sprzedam, jak w tytule - Naim Nait XS. Jest to wersja przejściowa, na kartonie XS-2, od poprzednika różni się innym frontem, szczotkowanym, jaki ma XS 2. Wzmacniacz w stanie idealnym, kanały grają równo. W komplecie karton. Kupiony w Niemczech 4 lata temu, jako używany.
 12. Sprzedam komplet jak w tytule Naim Nait XS i TeddyPardo , do połączenia dokładam 2 przewody DIN, jeden szarak, a drugi biały TeddyPardo. Wzmacniacz nie nosi śladów użytkowania, sprawny technicznie, kanały graja równo. Teddy, jak to Teddy dużo daje od siebie i daje radę :). Jeśli kogoś interesuje sam wzmacniacz, cena XS-a wynosi 4300. Jest to wersja przejściowa XS już ze zmienionym frontem. Posiadam oryginalny karton, wysyłka tylko i wyłącznie na koszt i ryzyko kupującego. Preferuję odbiór osobisty. Sprzedaje tylko i wyłącznie z chęci zmiany na coś serii Uniti.
 13. Potwierdzam, ale w moim przypadku to połączenie XS + TeddyPardo, zdecydowana poprawa. Tak na marginesie, pozbywam się tej pary. Czas iść szczebel wyżej lub w stronę większej funkcjonalności. Ogłoszenie w zakładce "ogłoszenia" 🙂
 14. Ja mogę się pozbyć swojego xs-2, ale tylko w komplecie z zasilaczem Teddy. Czyli kwota będzie wyższa :). No i jestem z 3miasta.
 15. No jako średniotonowce i nisko to widziałem, ale jako kopolek papierowych to nie widziałem, ale nie mówię, że widziałem już wszystko 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.