Jump to content

Feedback9

Użytkownicy
  • Content Count

    17
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Odstąpię swój ICEPower 1200as2 z okablowaniem kolegi Martis (najważniejsze) lub Ghent (wszystkie piny), po kosztach czyli odpowiednio 1250 lub 1270 plus wysyłka. Wiadomo - więcej zalet, niż wad, ale w moich warunkach (akustyka, głośniki) brzmienie, jakiego oczekuję, wymagałoby specyficznego preampa, a nie chce mi się za tym gonić. Zainteresowanych zapraszam na priv.
  2. Do mnie też dotarła - wielkie dzięki. Przy okazji - czy ktoś, kto już przerobił temat wtyczek i okablowania może doradzić gdzie i co można/trzeba kupić? Zamówiłem dedykowany zestaw na Ghent ale dostawa to być może nawet lipiec...
  3. Ja poproszę jedną szt. stereo.
  4. Chciałbym zasięgnąć porady szanownego towarzystwa o cieplejszą i bardziej muzykalną alternatywę dla Pylona Sapphire 31 z Marantzem PM6006. Nabyłem ów zestaw, ulegając wrażeniu szczegółowości przekazu, rozdzielczości zmasowanych dźwięków i szerokości sceny, w porównaniu z Heco Aurora 700 i Zensorami 7. Tak to brzmiało w salonie. W domu izba ok. 30mkw, wydłużony prostokąt, a zestaw gra w poprzek, na jednym z końców, kilkanaście cm od ścian. Głównie jazz współczesny / fusion z Tidal, poziom głośności mały i średni. Wychodzi to bardzo wiarygodnie, ale jednak ciut za sterylnie, brakuje pełni szczęścia: ciepłej, trudno nazywalnej "swojskości". Miałem przez moment MA silver RS6, ale to dyskoteka nie do przyjęcia. Budżet na całość: 5 - 7 tys. Zanim odwiedzę fachowców w Oświęcimiu lub Pabianicach (nie aż tak daleko), chętnie przygarnę opinie płynące z ludzkiego doświadczenia. Pozdrawiam poświątecznie.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.