Jump to content

atmeg

Użytkownicy
 • Content Count

  1085
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

111 Dobry

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  elektronika ,muzyka ,astralna rzeczywistość
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. atmeg

  Wzmacniacz dla Fostex T50

  sorki.musze 🙂
 2. atmeg

  Wzmacniacz dla Fostex T50

  Dziekuje wszystkim którzy wnosza coś wartościowego w ten nie HigEndowy temat:). No wiadomo wszystkim iż te Fostexy w oczach recenzentów są poza pierwszą ligą .Ale mnie to cieszy 🙂 Bo można dostać dobry dźwięk bez tej całej otoczki …. Co do muzy .Nie szkodzi że to dział elektroniczny ,bez Muzy nie istniał by ... uwielbiam takie niszowe muzykowanie . Kiedyś dawno temu przeczytałem pewne zdanie o brzmieniu słuchawek z przetwornikami planarnymi ... Brzmiało mniej więcej tak . Są to słuchawki w których instrumenty brzmią tak jak w naturze .
 3. atmeg

  Wzmacniacz dla Fostex T50

  To na tym forum była konstrukcja ,nawet realizowana w formie forumowego zamówienia z wieloma uczestnikami . I ta konstrukcja podchodzi pod wymogi takich planarów .Może to znajde ….. " Wzmacniacz słuchawkowy ze sprzężeniem prądowym Knutt H. Nygaard - HDP01 " Tak to była ta konstrukcja .Z tego co pamiętam wszyscy albo przaktycznie wszyscy uczestnicy którzy uruchomili układ byli bardzo zadowoleni . Dlaczego ten wzmacniacz pod planary ,bowiem miał bardzo silną końcówke mocy . wzmacniacz lączył dwie kwestie ,finezyjny i dokładny układ wejściowy z silną końcowką mocy.
 4. atmeg

  Wzmacniacz dla Fostex T50

  taa…. Przepraszam czytelników którzy myśleli iż w tym temacie od razu może pojawić się jakaś konstrukcja . Niedroga konstrukcja DiY. Ale to nie do końca tak jest .Chociaż Ja szukam ciągle to na tym forum
 5. Tu musze wyrażnie napisać ,nie jestem wrogiem drogich towarów . I nie chce aby były tanie . Moje wpisy nie są przeciw wspaniałym nowoczesnym technologiom wykonania kabla audio . Moje wpisy bronią jedynie tradycji zwykłego miedziaka w ekranie 🙂 Tak to trzeba rozumieć .
 6. atmeg

  46 konflikt muzyczny .

  tak z15 lat temu nigdy bym nie pomyślał iż ztaką przyjemnością będę słucha naszej muzy …. owszem był Grechuta od zawsze i jest ale że będę odkrywał takie nagrania , a to już innej klasy kompozycja i wideo 🙂 wstrzymam siem od analizy 🙂 zmiana klimatu... sztuka lekka a zarazem wielka .
 7. atmeg

  46 konflikt muzyczny .

  jak o tym nie pamiętać ,tego nie wolno zapomnieć ... Mira Kubasinska . Zapomniana wielka osoba ... nie znałem tego . jakie wykurwiste ….zajebiste …..
 8. atmeg

  46 konflikt muzyczny .

  Wspaniała jest nasza muza ... Wielkie dzięki tym twórcom. po prostu boskie ... to niesamowite jakich mieliśmy muzyków przed laty ,za głębokiej komuny .a dziś w erze wolności jaka jest muzyczna kicha .
 9. atmeg

  46 konflikt muzyczny .

  -------------- sorki za zmiany klimatu taki jestem ze zmieniam klimaty Bo słucham tego co zapodaje ... jest coś wspaniałego , wyjątkowego w tych utworach . Niby wzorowane na zachodnich ale skąd w nich tej naszej słowiańskiej treści ,tej energii itp.? I dlaczego jest takie fajne po latach? Byli ludzie co pisali że to tylko plagiaty …...żadne plagiaty . inspiracja owszem. Mira Kubasinska ,za tych kilka nagrań powinna żyć w dostatku ale marksxistowskie suku odbierają ludziom ich dorobek .
 10. atmeg

  Wzmacniacz dla Fostex T50

  a co do nazywania mnie wariatem 🙂 a i owszem pochlebia mi to.
 11. atmeg

  Wzmacniacz dla Fostex T50

  generalnie słuchawki planarne zaczęły być wyznacznikiem najwyższej jakości dzwieku i firmy zaczęły windować ceny do niebotycznych poziomów …. Aż tu stara mega ,japonska firma .postanowiła odnowić swoją starą serje słuchawek :)nie dość że bardzo dobrych to jeszcze w normalnych cenach i tu zonk dla wszystkich . tak ,dokładnie zonk dla wszystkich czerpiących zyski z drogich produktów .Nikt z nich nie powie tobie abyś kupił Fostexa ! Nikt.
 12. atmeg

  Wzmacniacz dla Fostex T50

  Jeden z naj wspanialszych instrumentów wszech czasów tak jak potrafią brzmieć instrumenty tak tez potrafią brzmieć słuchawki a zwłaszcza te specjalne .Bo te Foxeksy są specjalne . 98% niema pojęcia czym sa te Fostexy T50.
 13. atmeg

  Wzmacniacz dla Fostex T50

  kurcze jest tyle fajnych konstrukcji do sprawdzenia ,odsłuchania …. jako podstawe musze uruchomić ,włożyć w obudowę jeden z lepszych wzmacniaczy słuchawkowych jakie były sklecone tu na forum.kilka lat temu.nie pamiętam jak się to nazywało ale mam złożoną płyte z tego forumowego projektu …..a był to zacny projekt. Oczywiście gadamy o wzmakach tranzystorowych .Lampy to inna liga . Ta ,niby ten temat jest z małym sensem ale nie dla ludzi co mają te Fosteksy . świetne słuchawki ale potrzebują mocy i pasma . filmik dla ludzi w temacie ...
 14. warto eksperymentować albo podeprzeć się dobrymi konstrukcjami OB ……. To brzmienie OB jest po prostu piękne i wcale nie musi mieć niedoboru niskich tonów . trzeba prześledzić historie tych konstrukcji w tym tych produkowanych seryjnie bo te miały najlepsze opracowanie techniczne . Niewątpliwie liczy siem powierzchnia emitowania ,niestety w Ob. musi być duża .
 15. Kable są ważne 🙂 dostarczają informacji , muzyke itp. to fajnie jak się dyskutuje o tym 🙂 pozdrawiam wszystkich.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.