Jump to content

atmeg

Użytkownicy
 • Content Count

  1160
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

112 Dobry

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  elektronika ,muzyka ,astralna rzeczywistość
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. atmeg

  46 konflikt muzyczny .

  Boskie. https://www.youtube.com/watch?v=msPXVzEoQdA
 2. atmeg

  46 konflikt muzyczny .

  dlaczego ci Indianie mają taką świetna harmonie dźwięków ,dlaczego z taką łatwością operują taką melodyjnością ? Jak bardzo są przywiązanie do swojej muzyki że widząc zainteresowanie ludzi nie robią komercyjnych przebojów ?!!! i dlaczego zawsze grają główne partie na żywo? 🙂 u nas wszelkie zboki muzyczne graja w płyty! +++++++++++++++++++++++ dlaczego ta wielka kultura i sztuka jest zepchnieta do szamba?
 3. atmeg

  46 konflikt muzyczny .

  Dlaczego Indianie choć wspomagają się bardzo dobrze współczesną techniką uwielbiają grać na żywo ! w przeciwieństwie do naszych "muzyków" co odpieprzają wszystko z pendrajwa. Dlaczego ten gość jest Artystą pełną mordą ?Bo niewątpliwie jest Nim. To jest oczywiste przykre jak za chlebem tej klasy muzycy grają na plaży ….. Ale tak bywa ….. To jest wielka stara kultura i wielka sztuka ….i świetna muzyka . Wiem o tym .
 4. atmeg

  46 konflikt muzyczny .

  To iż przemysł muzyczny ignoruje ich nie zmienia faktu iż istnieją . I grają fantastycznie .
 5. atmeg

  46 konflikt muzyczny .

  to jak oni czują i grają muze to obezwładnia …. Dlaczego tak szybko adoptowali najnowsze zdobycze techniki audio do swoich pieśni ? Dlqaczego to ma taki wyraz artystyczny? Dlaczego trzech Indian robi taką muze do której My Europejczycy potrzebujemy całej orkiestry? To jest po prostu zajebiste zjawisko …. po latach słuchania Hendriksa czy innych klasyków po prostu siadam w fotelu obezwładniony muzyką Indian.
 6. atmeg

  46 konflikt muzyczny .

  ==================================== kiedyś byłem uwieżiony w schematach muzyczno -brzmienowych …….. Dziś zamiast Hendriksa czy innych wole wysłucha kolejnej kapeli "ludowej" Nie , nie zapomniałem O wielkich muzyki np.rockowej ,nie odwróciłem się od nich . Porostu nadszedł dla mnie czas muzyki 🙂 bez podziałów . i stwierdzam iż kiedyś byłem głuchy .Głuchy i zaślepiony. temat tabu …. Muzyka rdzennych amerykan …….temat na nieskoczoną ilość opracowań . wspaniała muzyka ciągle pomijana ,olewana . Dlaczego Idianie z Ameryk tak wspaniale grają ?
 7. atmeg

  46 konflikt muzyczny .

  Co do ruskich , przyjaciółmi naszymi nie są ale mamy większych wrogów . Ale śpiewać potrafią i to tu często prezentuje 🙂 Niema co Ruscy kochają muzyke ….. Za te narodową muzykalność lubie Ruskich ,tych normalnych ,zwykłych ... ====================== To jest coś . to jest muzyka ... Niewiem skąd oni mają ten dar ,ale maj to w sobie ….
 8. atmeg

  46 konflikt muzyczny .

  tAK mnie wzięło iż przypomnę sobie jedną z największych naszych Narodowych kompozycji. Autor Wojciech Kilar ….. To jest kur... coś wielkiego ... Nie bez powodu pewne ekipy kasują ten utwór …..niszczą i tak dalej …. =======================================
 9. atmeg

  46 konflikt muzyczny .

  Fajna wersja kultowej Polsko/Ukraińskiej pieśni ….. Zacytuje jeden z wpisów userów : "Nie wiedziałem iż rozumiem po Ukraińsku" ---------------------------------------------------- świetne nagranie
 10. atmeg

  46 konflikt muzyczny .

  ===================================== wchodzę na znany serwis YT i … czy to tylko jakiś przypadek ale całkowicie zmieniono sposób prezentacji ….. Zamiast wypowiedzi userów ,to miejsce zajęło proponowane badziewie ? trzeba to wszystko przewinąć żeby poczytać co ludzie piszą !!!! Popierdoliło tych ludzi od YT ,i to nieżle ….. INNA SPRAWA .wpisując na YT jakieś hasło do wyszukiwania i tak YT uporczywie nawala tematami zupełnie nie związanymi z wpisanym hasłem …. Natomiast widze iskierke nadzieji w tej sytuacji . idąc do swojej lodówki z wytycznymi . mieso i warzywa ….znalazłem wyszukiwane towary . -------------------------------------------------------------------------------- Przynajmniej poza YT będę mógł zrobić sobie kolacje z tego co chce …..
 11. atmeg

  46 konflikt muzyczny .

  Ta kobitka jest mistrzem ,ma głos ,interpretacje ,naturalność
 12. atmeg

  46 konflikt muzyczny .

  Ta dziewczyna ,obecnie kobieta ma niesamowity dar …. Dar od Boga - głos muzykalność naturalność Była śliczna ,miała śliczny głos ,w rosji była wielką gwiazdą ... Ja kocham patrzeć na teledyski z Mariją i wsłuchuje się w jej głos ...
 13. atmeg

  46 konflikt muzyczny .

  Tak mnie naszło przypomnieć sobie wokalistke z Rosji - Marine Dewiatowa Marina jest w Polsce generalnie nie znana . Dla mnie jest jedną z najlepszych wokalistek współczesnych lat .
 14. atmeg

  46 konflikt muzyczny .

  Setki lat temu nasi ojcowie popełnili wielki błąd . Nie uznali Ukraińców ……...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.