Jump to content

atmeg

Użytkownicy
 • Content Count

  1126
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

111 Dobry

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  elektronika ,muzyka ,astralna rzeczywistość
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. atmeg

  46 konflikt muzyczny .

  rozpoczołem te 0,7 wiec dziś wstrzymam się z odpowiedzią ,ide upichcić jakiś posiłek i obejrzeć ciekawy film . Na razie .Pozdrawiam.
 2. atmeg

  46 konflikt muzyczny .

  A tak zebrało mi się na The Stranglers ,dawno ich nie słuchałem . Kocham ten utworek choć mroczny jest nieco ale uwielbiam te nuty.
 3. atmeg

  46 konflikt muzyczny .

  "Każdy długi dźwięk ma zmniejszone wibrato, skutkuje to charakterystyczną barwą. A utwór jak utwór, przy czym sekcja raczej ciężka niż lekka 😉" Wiesz ,nie to że chciałbym coś udawadniać bo po co? Raczej z ciekawości , gdybyś zechciał podać czas kiedy to w tym utworze jakoś słychać to o czym napisaleŚ . nie że każdy ale podać punkt jeden kiedy to zjawisko zaistniało ? Co?Byłbym wdzięczny. chciałbym Ja oraz żeby inni mieli szanse uszłyszeć to co Ty usłyszałeś ? A to że nie zwróciłeś uwagi na sekcje rytmiczną pomine 🙂 .Po prostu poszedłeś po zwykłej linii że większość skupia się na damskich wokalach 🙂 Zreszta ,niema oco kruszyć kopi ,witam Ciebie w moim zakątku muzycznym. Zreszta ,niema oco kruszyć kopi ,witam Ciebie w moim zakątku muzycznym.
 4. atmeg

  46 konflikt muzyczny .

  ---------------- Ale dzięki za wpis , pozdrawiam i to pozdrawiam bez zadnych podtekstów …..
 5. atmeg

  46 konflikt muzyczny .

  Bosze ,jestem pszerażony ,ktoś napisał oprócz mnie w tym temacie . Serio ,i ma 2500 punktów . Nie w kij dmuchał gość. Ale tak na serio Przemak ,myślisz iż tam wspomagali się elektroniką dla utzrymania tonu wokalu ? serio to napisałeś ? I usłyszałeś to ? gdzie ,w której sekundzie ? Jeśli to bylaby prawda to jestem twoim fanem ,znaczy twojego słuchu . Z tym iż wyjaśnie tobie iż pisząc tamte słowa zupełnie nie chodziło mi o …….a o zupełnie coś innego :). Ale nie w tym rzecz. Dobra Przemak …. pisząc tamte słowa chodziło mi o lekkość utworu oraz o sekcje rytmiczną :).
 6. atmeg

  46 konflikt muzyczny .

  Z wielką przyjemnością wyszukuje takie nagrania jak TO .Dla takiej muzyki warto przewalać strony YT . A jeśli ktoś po wysłuchaniu niewie oco chodzi niech nie włazi na ten Temat . Karolina
 7. atmeg

  46 konflikt muzyczny .

  kultowe nagranie z lat 90 tych .Absolutny TOP wolnej muzy ... A dlaczego niby psuje sobie renome .Po wielu świetnych nagraniach daje coś takiego ? Bo to jestem JA i ten cały46 konflikt muzyczny .To jest dokładnie TO. Ide po flaszke .Po 0,7 mogę bredzić ale to będą moje brednie …...
 8. atmeg

  46 konflikt muzyczny .

  Osobiście uważam iż utwory Indian Amerykańskich w większości utworów są wspaniałymi dziełami nie tylko muzyki ale i generalnie wielkiej Sztuki ….. Z tym iŻ mam to głęboko w zadzie co inni myślą na ten temat . Wracając do Naszej prawdziwej muzy współczesnej wolnej ,Dlaczego prawdziwej ? nie zduszonej, wolnej . Niestety to już przeszłość . Ludzie są zniewoleni .Zapłaceni . Dlatego zawsze wracam do wolnej muzy ……… A ! nie jest to jedyny przykład wolnej muzy 🙂 ale na dziś będzie To .
 9. atmeg

  46 konflikt muzyczny .

  PS ,Czy moje wypowiedzi świadczą o tym iż chciałbym być jakimś niezależnym znawcą muzy ? Takim podziemnym guru …… Nie . po prostu wale od serca bez kalkulacji ….. tak sie zastanawiałem nad jedną sprawą . W tych nagraniach Indian Ameryki jest mnóstwo nowoczesnych instrumentów . Każdy to słyszy . Jak Oni to robią iż te współczesne instrumenty elektroniczne tak świetnie pasują do ich muzyki ? Mam jedną teorie …. Oni czują muze i niema z tym problemów na czym grają
 10. atmeg

  46 konflikt muzyczny .

  to jest piękne ale pomijane w europejskich środowiskach muzycznych tak zwanych opiniotwórczych …….. Ja mam w dupie te środowiska …. To jest wielka sztuka i to jest piękne . Ta składnia dzwiękowa jest godna największych Europejskich kompozytorów …...Jedyny problem polega na tym iż twórcami są Indianie z Ameryki ….
 11. atmeg

  46 konflikt muzyczny .

  Muzyka etnicznych ludów Ameryki jest niesamowita …. Jest w tym kilka dziwnych aspektów …. Niby te ludy po prostu przeszły kiedyś oblodzone części wschodniej Azji ,tak głosi teoria naukowa ale ,dlaczego ich muzyka jest zupełnie inna niż muzyka ludów wschodniej Azji ? Dla mnie ta teoria o pochodzeniu nie klei się . Wracając do muzyki ,wspaniała melodyka połączona z rytmiką ….Ja odczuwam podczas słuchania coś takiego jakby ci ludzie byli stworzeni do muzyki oczywiście są to współczesne wykonania wzbogacone współczesnymi elektronicznymi instrumentami ale ich rdzeń myśle pozostaje oryginalny. Japończycy zaczeli dostrzegać te muze ……... Albo muzycy z Ameryki dotarli do Japonii …. Nieważne ,muza broni się sama ….
 12. atmeg

  46 konflikt muzyczny .

  no ,nawet ja nad tym rozpłaszczam siem uchem ……. stare a jaka realizcja i brzmienie .
 13. atmeg

  46 konflikt muzyczny .

  no w końcu cos znalazlem ------------------- ten ryż dochodzi , ide do patelni......
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.