Jump to content

atmeg

Użytkownicy
 • Content Count

  1209
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

129 Dobry

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  elektronika ,muzyka ,astralna rzeczywistość
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. atmeg

  46 konflikt muzyczny .

  ================================================== najbardziej charyzmatyczny wokalista w całej historii muzyki elektronicznej ….. A do tego wyśmienity głos …..
 2. atmeg

  46 konflikt muzyczny .

  Alphaville - absolutnie jedna z najlepszych ,najciekawszych grup muzycznych tamtych czasów …. Zjawiskowa , oryginalna …...kultowa. generalnie to Alphavile pozostaje zespołem zjawiskowym do dziś . o ile DM po prostu sam się zniszczył to nie dotyczy to Alphavile . pozatym jest różnica w kulturze muzyki.
 3. atmeg

  46 konflikt muzyczny .

  Dla audiofili myśle że odsłuchanie tego utworu to katorga . Czy to znaczy że ten utwór jest niskich walorów ? Tu właśnie napotykamy nagle bariere pomiędzy wielkim ąrtystą ,muzykiem a …... sami sobie odpowiedzcie kim...…..Bo na pewno nie z odbiorcą sztuki ….. ==================================== powtarzanie 1000 razy tekstów który z numerów jest super nie czyni żadnego z was odbiorami sztuki ,muzyki . zresztą ze Mnie też nie czyni .Ale Ja przynajmniej mam odwage podjąć ten temat ….. Ktoś tu napisał że odpada . Potem będzie myślał czy słusznie …..odpadł. =======================================================================
 4. atmeg

  46 konflikt muzyczny .

  Tak Panowie i Panie mieliśmy wielkiego artyste ...odszedł …. ============================================================== Muzyka to nie tylko jakieś zgrabne dzięki .Muzyka to także ludzkie myśli i emocje ============================================== To nie jest temat w którym spodka się kilku ludzi wspólnie lizących się …... To jest mój dziki temat muzyczny …….dziki w znaczeniu nieprzewidywalnej prawdy o muzyce ... je
 5. atmeg

  46 konflikt muzyczny .

  Sama muzyka nie ma w sobie żadnych styli muzycznych ani ludzkich …….. Muzyka jest pięknem które mamy dane doświadczać …….Próby klasyfikacji są bez sensu ……. Muzyka została nam dana ,nie wiemy dlaczego . I niewiemy przez kogo ……. I ja tu ,w tym temacie ciesze się muzyką ….. ------------- jedni to zrozumieją inni nie …… Wielki artysta , pomijany w środowiskach audioznawców …... Wstyd mi osobiście za tych znawców ….. Co wstydzą się takiego Artysty …... Tak Panowie i Panie mieli
 6. atmeg

  46 konflikt muzyczny .

  Od około 30 lat zupełnie inaczej patrze na muzyke . Pozbylem się skorupy wstydu ,pozostała czysta muzyka …. Zamiast obaw .Niezdecydowania .Niewiedzy ,i tak dalej pojawiła się te 30 lat temu radość z obcowania z muzyką oraz brak problemów z jej oszacowaniem i interpretacją …. Muzyka ,jej styl i tak dalej w niczym nie wartościują ludzi ….. Jeśli ktoś myśli że slucha Jazzu i z tego powodu jest lepszy od innych (to taki przykład ) to jest w ciemnej muzycznej dupie …. Muzyka nie wartościuje ludzi .Muzyka to sztuka czysta sama w sobie .Po prostu piękno same w sobie …..
 7. atmeg

  46 konflikt muzyczny .

  Kocham takie znaleziska na YT ….Dawniej nie mogłem marzyć o takiej dostępności tak zajebistych numerów ... Dawniej czyli przed tą moją przemianą nie umiałbym docenić tych utworów ….Nie umiałbym ich odebrać swoją percepcją ….dawniej ,kiedyś tam byłem zakodowany na pewne schematy . Dziś po prostu ciesze się muzyką a nie gatunkiem ,stylem czy opiniami ludzi tak zwanych opiniotwórczych …. To niezmiennie od kiedykolwiek pamiętam jest mistrzostwem .od kiedy miałem 10 Lat i nie zmieniło się …. I tu jest klucz ….. Klucz do otwartości umysłu na dzwięki i emocje ….. wiele osób zamyka się ponieważ ….Najważniejsze jest ….ponieważ myśli że należy do jakiejś elity i nie może dopuścić czegoś innego bo to niby zniszczy jego wartości …..Tak kiedyś odczuwałem …...
 8. atmeg

  46 konflikt muzyczny .

  To zjawisko mogę porównać tak obrazowo do ...wcześniejszego poruszania się w świecie muzycznym określonym przez mode ,kolegów ,jakiś tam specjalistów ,znawcow muzyki itp. To utworzyło ten klasyczny kokon w którym żyłem muzycznie przez 10 lat …... Na początku lat 90Tych z pewnego przymusu sytuacyjnego musiałem wysłuchiwać muzyke której wcześniej nie cierpiałem .W ciągu Kilkunastu tygodni Mój świat muzyczny zmienił się . To co dawniej kochałem nadal kocham a zrozumiałem a przede wszystkim usłyszałem inną muzyke . Nikogo tymi słowami nie próbuje zmieniać ,Nigdy . Zbyt wiele już wiem o muzyce i o ludziach aby kogokolwiek próbować zmieniać ….. To nie to miejsce i nie ten człowiek .
 9. atmeg

  46 konflikt muzyczny .

  Spoko .Trzymaj się ,w tym pozytywnym znaczeniu ,nie jakiejś szyderki na odczepnego . Natomiast dla mnie Zenek od dawna ,od roku 1990 do teraz jest Wielki. Moim pewnym problemem w komunikacji z innymi jest to iż Postrzegam muzyke jako zjawisko wielowarstwowe,i dlatego Jest u Mnie miejsce dla Zenka ,Hendrixa i Bacha jednocześnie . Inni mogą to widzieć ,na pewno widzą jako sprzeczności nie do pogodzenia ……..Rozumiem to . Nie widze w tym nic złego .Pisząc najprostrzymi słowami -Każdy z Nas Jest Inny ….. Takie tam wspominanie dawnych brzmień …. Kiedyś , znaczy dość dawno temu moja ścieka muzyczna wyglądała dość typowo ….. Klasyka ,uznane numery itp. Jednak w latach 90tych zostało to rozbite . Rozbite - Nie zniszczone ….. Został rozbity kokon ,skorupa i dopadła mnie niesamowita bogatość muzyki …..
 10. atmeg

  46 konflikt muzyczny .

  Stare ale zawsze śmieszy i aktualne . wpada żołnierz z wermachtu do kobiety na polskiej wsi i gada - Matka .Masło ,śmietana ,jajka !!!!! Kobieta dała co miała . Na to wermacht - Ja ,gut . Na to kobieta - Idz przeklęty ,skąd ja ci jagód nabiorę teraz ….. ---------------------------------------- jak się czół Niemiecki żołnierz wpadając na Polską wieś po odwrocie z Rosji ? Był w raju . oddawał karabin za talerz ugotowanych ziemniaków . taka prawda.
 11. atmeg

  46 konflikt muzyczny .

  Tak kiedyś jakaś szuja oblazła się wypowiadała i ja jej wtedy wierzyłem . ============================================================ Dziś wiem jak wspaniałym i precyzyjnym językiem jest Polski i jak prymitywne są inne jezyki. ============================================================================ Ten Hans ,brać ta koszula i założyć ….Teraz wyjść i biegać pić dla kolegów !!!!! Żle ….wersja poprawiona Ten Hans .brać ta koszula i zakładać .teraz wychodzić i biegać pić dla kolegami.
 12. atmeg

  46 konflikt muzyczny .

  A , obecnie zrobiłem już 4 wersje tego sosu . Jest genialny .Podstawowy przepis bez zmian .Jako baze bierzemy jakiś typowy sos paprykowo/czosnkowy dalekowschodni .Najlepiej przynajmniej 0.5l . Dodajemy całą paczke papryczek chili peperoni ... zresztą można eksperymentować …... W mim przypadku otrzymałem sos który stał się podstawą moich posiłków ….serio. To nie jest coś jak tabasko co wali octem …..tu jest sama ostrość …...pierwsze odczucie ,słodkie i czosnkowe i paprykowe ,w następnych 5 sekundach …..to podpałka pod ogien .Po 20 sekundach - to przyczepiło się do ust i języka i pali .Po 2 minutach .Nadal to pali .Po 5 minutach .Uf , ustąpiło ……. Miałem zapodać pewien numer z muzy klasycznej wykonany przez Niemiecką orkiestrę ale jak posłuchałem tekstow twórców to postanowiłem zapodać to . ==================================================================== dawno temu .z 30 lat temu słyszałem w jakimś programie w TV a lbo w radio Polskim jak ktoś ważny doświadczony mówi coś takiego......Mianowicie iż w jezyku angielskim to jest fantastycznie pisać bowiem ten język jest tak rozwinięty iż dla poety jest on porostu doskonały nie tak jak ograniczony jezyk Polski w którym brak słów aby co
 13. atmeg

  46 konflikt muzyczny .

  ---------------------------------- tak .odnośnie przepisu na ten sos pikantny .Dodam .Nie polewać nim potrawy tak oceniając ilość z góry .Jest po prostu bardzo ostry . Sos jest bardzo smaczny ,mega silny ,aromatyczny itp. Dlatego należy sos nalać w niewielkiej ilości do dodatkowego pojemnika podanego przy posiłku i maczając w nim kęsy spożywanego posiłku możemy dozować silną moc ostrości tego sosu tak aby cieszyć się paleniem ust i języka a jednocześnie nie musieć wyrzucać potrawy całej bo jest zbyt ostra np. w przypadku gdybyśmy polali takim sosem całą potrawe …...
 14. atmeg

  46 konflikt muzyczny .

  ========================================================= jak zdobyć dobry ostry sos ? Kupić typowy sos dalekowschodni czosnkowopaprykowy 0,5l WLać zawartość w mikser ,dodać paczke papryczek chili peperoni ,paczke chili jalapeno.dwie lyrzeczki ostrego czarnego pieprzu i miksować to 3 minuty . zlac to d butelki. potem mamy dobry dość ostry sos ….. ================== Polecam ,od kiedy zrobiłem pierwszą sztuke 9 miesięcy temu praktycznie nie używam innych sosów pikantnych . Polecam na początek pieczonego kurczaka i sos w małym pojemniku .Miesko przed spożyciem maczane w pojemniku .
 15. atmeg

  46 konflikt muzyczny .

  Wiekszość aby wiedzieć że mają do czynienia w wielką sztuką muszą usłyszeć zapewnienia wielkich kłamców …. 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.