Jump to content

init0

Użytkownicy
 • Content Count

  334
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

114 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

15090 profile views
 1. Jeśli AIO to sprawdź Naim nova.
 2. Dobry artykuł, Łukasz to świetny fachowiec z ogromną wiedzą. Sam starałem się w jednym z wątków wyjaśnić łopatologicznie jak działa sieć tcp/ip, jaki ma wpływ rodzaj kabla i przełącznika na przesyłany plik. Jak grochem o ścianę, audiofile są tak oporni na wiedzę, że ręce opadają. Przytaczano mi jakieś bzdurne artykuły oszustów sprzedających ten "cudownie" modyfikowany sprzęt. Nie było nawet pola do dyskusji merytorycznej. Oni "wierzą" i słyszą cudowną magiczną moc skrętki w oplocie za setki plnów. Włączył się nawet Gradofan na moment ale z braku argumentów i wiedzy szybko uciekł, próbował bełk
 3. IcePower 1200AS2 - zbiorowe zamówienie: 1. init0 - 1szt.
 4. Ja przesyłałem tanim koncentrykiem 6m 24/192 bez problemu (zamieniłem na 10m toslink). Wygląda na to, że problem jest w innym miejscu. Co wysyła i co odbiera?
 5. Tak to działa, jeśli przerywa muzyka to znaczy że nie nadąża wypełniać bufora. To przez to, że wolniej kopiuje dane niż je "konsumuje" przy odtwarzaniu. Szybsze wifi/sieć pozwala szybciej skopiować plik do bufora i go odtwarzać. Raz jeszcze to nie wielkość bufora, a przepustowość sieci.
 6. Multiroom jest, nie ma qobuz i airplay. Wielkość bufora tu nie ma nic do rzeczy, tylko "jakość" połączenia. Nie mogłeś wypełnić bufora na czas, czyli w 172/272 jest słabsza antena i/lub większa przepustowość wifi. Kabel zawsze wygra, lecz nie zawsze jest możliwość podłączenia. Ciekawe kiedy i do jakich urządzeń dodadzą. Zgadza się, zamawiałem kiedyś i doliczyli mi vat (płatne przy odbiorze przesyłki).
 7. To też czytałem i szkoda że nie będzie connect w 272. Na razie nie ma następcy 272, a nawet jak się pojawi i będzie lepszy tylko o te "ograniczenia" to nie ma sensu zmieniać. Może to właśnie powód dla którego jeszcze nie ma nowej wersji? To że będzie następca to wg mnie tylko kwestia czasu 🙂
 8. To co teraz działa, działać będzie działać. Czy tidal connect działa już na nd5xs2? Spotify connect działa fajnie i w tidal też byłoby miło żeby był, szczególnie przy więcej niż jednym streamerze. Nie pytam o różnice tylko o ograniczenia o których mówisz. Jakie to ograniczenia? Jestem ciekawy bo jakiś czas temu miałem w domu Atoma i w owym czasie były to tylko dodatkowe serwisy. Co jeszcze ogranicza 272?
 9. Używam 272 + XPS + 250DR, jestem bardzo zadowolony z jakości i funkcjonalności. W jakim sensie opcja krótkotrwała? To co działa będzie działać, nie dodadzą nowych rzeczy jak Qbuzz i inne nowe serwisy streamingowe. Tak to jest, zawsze pojawi się kolejna "nowa" seria i starsza przestaje być rozwijana, ale to nie znaczy że to co już jest będzie usunięte. Co do XPS to wnosi istotną poprawę jakości dźwięku i wg mnie warto. Cena za XPS jest przesadzona to fakt, można użyć alternatywy TeddyXPS lub CHC. Co to znaczy że "Tidal connect nie będzie na nim działał jednak na 100%" ??? Jakie
 10. Do elektroniki naim polecam kolumny Naim, poszukaj pasujących do Twojego pomieszczenia. W metalu sprawdzają się bardzo dobrze.
 11. Nie wiem czy każdy, zobacz na URLa - "partner_id" itd 😉
 12. Niedowiary, co za naganiacz 🙂
 13. Za 3 000 000, można kupić znacznie lepszy sprzęt niż to co wpisałeś 😉
 14. 1.Night - 1szt. 2.freedi - 1szt. 3.Grow - 1szt. 4. mirekstad -1 szt. 5. init0 - 1 szt.
 15. Dobra, to powiedz proszę co wyjdzie gdy zrobisz prosty eksperyment: Scenariusz1: komputer1 =======<switch DLINK z modem> ===== komputer2 Scenariusz2: komputer1 --------------<sprawny DLINK bez moda> -----------komputer2 ===== <- tu super kabel ethernet -------- <- to zwykła skrętka zgodna z kat.6 Kopiujesz plik1.flac z komputer1 do komputer2 w pierwszym scenariuszu i zapiszujesz plik2.flac. Teraz to samo w drugim scenariuszu do plik3.flac. Sprawdzasz sumy kontrolne plików plik1.flac, plik2.flac i plik3.flac (przykładowo programem md5sum *). Czy
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.