Jump to content

caleb66

Użytkownicy
 • Content Count

  751
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

caleb66 last won the day on November 16 2011

caleb66 had the most liked content!

Community Reputation

2181 Audioholik^2

Metody kontaktu

 • GG
  32208353

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  audio,zapalony fotograf amator
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

100544 profile views
 1. Obajtek ma zespół tureta i musi bluzgac ,dlatego w przyszłej kadencji jak będzie premierem a z takim cv zdecydowanie może nim zostać, nabluzga Angeli Merkel waszej kanclerz .
 2. Nie przyjmujecie żadnych argumentów więc dyskusja nie sensu ,zostaje TVP i TVN wygra ten kto wypierze więcej. A reszta to tylko bezsensowne pierdolenie o szopenie . Idę klocka postawić do wodospadu .
 3. caleb66

  4 kółka

  Każdy coś sobie znajdzie ,na naszym rynku motoryzacyjnym jest w czym wybierać, kwestią tylko kasy . Mustang v8 może i fajny ale nie jako jedyny samochod, przyszpanowac na dzielni można ale może okazać się malo praktyczny i kosztowny w utrzymaniu a realia mamy jakie mamy .
 4. caleb66

  4 kółka

  Owszem mogłem kupic np Hondę civic 1.5 180 hp w wypasionej wersji bo kosztowała tyle samo co tusiek i nawet byłem na jeździe próbnej a i tak wybrałem Tucsona . To była miazga na korzyść hyundaia i nie mówię tu tylko o komforcie ,pozycji za kierownicą ale o ogólnej jakości wykonania .
 5. Nie lepiej uśmiechnąć się do Rydzyka i kościoła chociaż przed wyborami ? Tusk wziął ślub żeby wygrać wybory ,obecni wasi przedstawiciele to idioci . Nawet Tusk ma z nich polewę bo podpuszcza a słupki im pikuja w dół. Bez kościoła w tym kraju się nie da rządzić.
 6. Nie lepiej uśmiechnąć się do Rydzyka i kościoła chociaż przed wyborami ? Tusk wziął ślub żeby wygrać wybory ,obecni wasi przedstawiciele to idioci . Nawet Tusk ma z nich polewę bo podpuszcza a słupki im pikuja w dół. Bez kościoła w tym kraju się da rządzić.
 7. Nie zmiękła, jak chcą tak mają.
 8. Wszystkie sprzątaczki napewno ,dziennikarze na kontraktach albo umowach o dzieło ale to z wyboru .
 9. To że ciebie PiS niszczy czy innego lewaka nie znaczy że są niszczycielami polski ,może zasługujesz na taki los . Za PO też se poradzę, nie bój żaby Walduś.
 10. Covid to nie wina PiSu . Premier jest w tej sytuacji między młotem a kowadłem, wybiera mniejsze zło, chroni życie ludzkie .Nikt nie chciałby być na jego miejscu ,poza budka .
 11. Trzeba by było zrobić jak w TVN, zatrudnić ludzi na smieciwkach .
 12. Teraz przynamniej mamy pluralizm medialny ,można wybrać TVN czy TVP co niezbicie dowodzi że obecnie mamy większą swobodę obywatelska . I więcej kasy w kieszeni bo lewactwo nam sponsoruje dobrobyt a przecież mogli sobie zostawić.
 13. Czuję się zaszczycony . Przypomnijmy może jak wyglądała telewizja publiczna za PO
 14. Zbyszek Ziobro to świetny minister sprawiedliwości ,powinien dostać pokojowego Nobla.
 15. Nie ma reżimowej telewizji ani PiS owskich lemingow ,są wyłącznie trzezwo myślący obywatele (nie mylić ubywatelami) którzy potrafią odróżnić lewackie bajki na dobranoc od faktów, TVP za wasze 2 mld jedynie obnaża zakłamanie byłych i obecnych elit 3 RP . Teraz mamy 4 RP i świadome społeczeństwo. [emoji3]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.