Jump to content

bum1234

Użytkownicy+
 • Content Count

  8586
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  48

bum1234 last won the day on July 3 2016

bum1234 had the most liked content!

Community Reputation

8487 Audioholik^n

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rozumiem ban, ale usunięcie, przepraszam ukrycie wszystkich, nawet najstarszych i zupełnie niewinnych wpisów? Czy to nie lekka przesada? Co do modów, to domyślam się, kto jest autorem ;). Pisząc zupełnie poważnie, uważam, że nie powinien być modem (jeśli nie mylę sie co do osoby).
 2. Czy mogę nieśmiało zapytać co się stalo z moimi wpisami ?!
 3. bum1234

  Audio mity

  Jak bym mógł, to bym napisal. Zresztą jeśli ktoś spróbuje to wpis szybko znika 🙂
 4. bum1234

  Audio mity

  Powiedzcie mi Panowie na co komu taki wątek: W tytule powinno być nie "do serca", lecz "do portfela" 🙂 Przecież to jest czysta farsa z grupą klakierów. Liczy się tylko Amplifon i kolumny S16Hz. Co test jakiegoś innego sprzętu, to okazuje się, że nie da się go słuchać. I są to wszystko "subiektywne" odczucia autora wątku, wspieranego przez dyżurną świtę przybocznych, gorliwie potwierdzających słowa swojego pana 🙂 Jak Elberoth za najlepszych czasów. Niedobrze się robi.
 5. bum1234

  Audio mity

  Jak o audiofilskie klocki chodzi, to w cenie przeważnie jest niestety to drugie.
 6. Zawsze istnieje racjonalna przyczyna takich faktów, ale nie zawsze się ją dostrzega, zwłaszcza jeśli jest niewygodna. Nie musi być to działanie celowe. Na tym polegają różne figle naszej mózgownicy. Dlatego nie można jej w pełni zaufać i trzeba starannie dobierać metodologię eksperymentu, jeśli podstawą oceny jest słuch. Niestety testy audiofilskie nie należą do starannie zaplanowanych. Jeśli ktoś robi to na własny użytek to jego sprawa. Jednak traktowanie takich opinii jako wiążących nie ma sensu, bo są niewiarygodne.
 7. Myślę, że to krok w dobrym kierunku. Rzetelne pomiary rozwiałyby wszelkie wątpliwości, choć i bez nich wniosek jest dość oczywisty.
 8. Kolega lubi sobie pofantazjować reklamując chińszczyznę w swoim wątku w sposób godny doskonałego wzmacniacza (dla niezorientowanych - wzmacniacz to określenie osoby uprawiającej marketing szeptany).
 9. Aplikacje w smartfonach są równie precyzyjne jak audiofilski słuch 😄 A jak do tego doda się jeszcze chiński telefon, który kolega tak lubi i promuje..... Moim zdaniem tam nie ma żadnej tajemniczej sytuacji, jest zwyczajny błąd metody 😉
 10. Czyli jedna osoba stwierdzi wpływ, druga nie. Mamy dwie przeciwstawne odpowiedzi. I którą mamy wybrać? Co lub kto ma zadecydować o tym, która odpowiedź jest właściwa?
 11. Seyv twierdzi, że pomiary powtarzał trzykrotnie i za każdym razem otrzymywał ten sam rezultat. Dlatego ciekaw jestem czym i w jaki sposób to mierzył.
 12. Poproszę jeszcze o THD oraz opis konfiguracji i metody pomiaru.
 13. Dlaczego zatem nie zamieściłeś tego co pokazuje te różnice? Twierdzenie, że się dało jest trochę na wyrost. A ty tu po co? Żeby mącić? 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.