Jump to content

dzeus67

Użytkownicy
 • Content Count

  750
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

103 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przed miesiącem olx mogłem taki kupić za 600 zł razem z tunerem albo i taniej. Gdyby był blisko i mógł posłuchać. Doliczyłem sobie koszt serwisu i ryzyko za taki staroć to odpuściłem .
 2. [Hidden Content] może to ciekawa oferta? o i druga [Hidden Content] ogólnie poszły mocno w dól jak nowe były za 60 000.
 3. Przy moim Cyrusie 8vs z kolumnami Vienna Acoustic Mozart l, lepiej wypadł Audioquest Type 4 niż dużo droższy Rocket 33 (zbudowany z większej ilości drutów) który bardzo złagodził/ stłumił dźwięk. Dobrze że wypożyczyłem na odsłuch.Słucham muzyki spokojnie, bez dużego podkręcania głośności. Sam brałem pod uwagę kable głośnikowe DNM Reson ,ale w mojej okolicy nie znalazłem sklepu co ma w ofercie i możliwość wypożyczenia. Kupiłem za to interconnect Cyrusa 1 m za 350 zł i to bardzo dobra łączówka jak dla mnie .To kabelek robiony dla Cyrusa przez firmę Reson.
 4. Taka ciekawostka JBL 4343 Kenrick Sound. [Hidden Content]
 5. [Hidden Content] Nad 3020 za 2500 zł. [Hidden Content] Epos ES 14 za 2900 zł. Stany zachowania fajne ale ceny dla mnie totalnie niefajne .
 6. I to było bez sensu bo na wystającej krawędzi klawisza gromadził się kurz. Dlatego ja zawsze instaluję odwrotnie. Też tak zamontowałem u siebie z względów estetycznych. U mnie różnicę w dźwięku po odwrotnym podłączeniu wtyczki zasilającej słyszę. Dlatego najpierw posłucham obu wersji zasilania i wybieram która dla mnie lepiej gra na danym urządzeniu a następnie oznaczam sobie kropką z lakieru na wtyczce gdzie ma przyjść tzw faza. Później jak coś zmieniam ,przełączam, porównuję to zawsze wiem że do zasilania czy z ściany czy listw zasilających podpinam w ten sam sposób. Jak się ma dużo sprzętu to ułatwia życie.
 7. Mam od 4 miesięcy Audioquesta Type 4 na srebrzonych bananach i już zachodzą nalotem.
 8. [Hidden Content] znalezisko z cyklu absurdalnie wysoka cena - 2222zł. Kolumny B&W DM 302 -cena nowych za parę wynosiła poniżej 700 zł- chyba 655 zł . W lombardzie ładne używki znalazłem niedawno za 250 zł. Trafiłem też latem na ofertę większych DM 305 , nowe w kartonach praktycznie od nowości nieużywane i cena 700 zł.
 9. Wieki temu załapałem się na na końcówkę jakieś demonstracji audio w Media Markecie a konkretnie nagranie odgłosu rżnięcia piłą deski. Ciekawe wrażenie .
 10. Kupiłem kiedyś z ciekawości Rotela 840 bx3 za 300 zł i koszt doprowadzenia go do ładu wyniósł mnie 500 zł.Jak to wzmacniacz który daje dużo ciepełka w czasie pracy miał zimne luty, przegrzane/pęknięte rezystory ,padający przekaźnik, trzeszczące selektory. Plus za ładny dźwięk.
 11. [Hidden Content] Yamaha C-4 i M-4. Mogłem dawno temu takie coś kupić za 800zł w komisie audio ., ale to już miało swoje lata. Ale pewnie byłaby inwestycja. Choć teraz może dałbym z 800 a tak .... [Hidden Content] W pobliskim salonie Audio niedawno używki boki w lakierze poszły za 1300 zł . Najpierw były za 1800 zł i wisiały ,wisiały na ich stronie aż zaczęli stopniowo obniżać cenę 1700, 1500 w końcu gdy wszedłem na ich stronę widzę 1300. Decyzja, jadę posłuchać i wypadł mi pilny wyjazd. Zamiast zarezerwować odsłuch pomyślałem że parę godzin poczekają.Niestety spóźniłem się godzinę .
 12. trochę mnie to rozbawiło użyte w kontekście rowerzystów.Zaraz pomyślałem o komunikacji miejskiej pełnej bakterii kałowych i innych wydzielin na uchwytach i siedzeniach i zawiesiny złożonej z odorku potu ,papierosów , trawionego alkoholu i puszczanych cichcem bąków. A co do roboty na dobrowolnej kwarantannie to postanowiłem przesłuchać i zrobić porządek w kasetach których nie słuchałem. Wyciągnąłem pierwsze pudełko i piórka mi opadły, bo zdałem sobie sprawę ile to będzie słuchania.Słuchając po kilka kaset dziennie to pewnie do sylwestra by mi zeszło albo i dłużej.. Mam nadzieję że ten cały syf wirusowy szybko się skończy ale puzzle też już przygotowałem jak zwolni się stół po świętach.
 13. Też mnie cena za te kolumienki zdziwiła ale poszukałem i cena 949 zł z Ceneo to może jakaś wyprzedażowa za zestaw Denona . Ta jednostka centralna Denon sc-cx1 to kosztowała prawie 9000 nowa a z kolumnami Dynaudio to nawet 12 400 . Może się pozbywali i była wyprzedaż np za 10 % wartości startowej zestawu. Same kolumienki głównie znalazłem oferty z Japonii i jedne z USA .
 14. dzeus67

  Magnetofon.

  Tandberga jeszcze nie mam, ale może kiedyś w końcu trafię w dobrej cenie, to sprawdzę u siebie to kasowanie rywali. Na razie miałem możliwość posłuchania u kolegi Uszyka, no i naprawdę fajnie grają jak i wyglądają. Przypadkiem 310 mogłem kupić za 150 zł ale trochę się zgapiłem, bo akurat szukałem gramofonu i mi umknęła. Wygrzebałem akurat z czasów PRL-u kasetę KOTO "Champion's Cue" wydanie Laser Music. Postanowiłem zatem sprawdzić który magnetofon pokasuje konkurencję w odtwarzaniu tej kasety i da mi najwięcej frajdy z jej słuchania. W szranki stanęły Akai GX-75mkII , Grundig CT-905 , Telefunken TC 750 , Pioneer CT-F1050 , Nakamichi 480Z oraz Onkyo TA-2070. No i jak dla mnie wygrał Telefunken TC 750 oferując najbardziej rytmiczne i muzykalne odtworzenie tej kasety, dokładając do tego kasującą konkurencję przestrzeń . Dodam jeszcze że OnkyoTa-2070 na tle konkurencji tonów niskich nie skąpił.
 15. SHERWOOD AX-9030R cena kup teraz z listopada 2019 - 599.99 zł.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.