Jump to content

vaski

Użytkownicy
 • Content Count

  207
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralny

Metody kontaktu

 • GG
  4127655

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Gry planszowe, Audio
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak zapewne zdążyliście zauważyć poluję na kolumny Re90LE, zdaję sobie też sprawę z faktu jak ciężko je kupić w idealnym stanie. Postanowiłem nie czekać i tymczasowo kupić Kappy 8 lub Re90 z uwagi na podobną cenę i ich dostępność z drugiej ręki. Miał ktoś z Was obydwie z wymienionych par u Siebie w systemie na dłużej? Temat ich zasilania i tego jak bardzo są wymagające różnież proszę pominąć (ten temat jest mi znany). Nie stanowi to dla mnie problemu. Obecnie posiadam w systemie KSA200S, będzie potrzebny mocniejszy kupię mocniejszy. Zdaję sobie sprawę, że najlepiej było by przywieść sobie do mieszkania obydwie pary i dokonać porównania samemu, jednakże kilka par kolumn w domu biorąc pod uwagę warunki mieszkaniowe i cierpliwość żony nie wchodzi w grę. Ps. Nie interesują mnie opinie o Kappa9, Re80 tylko te wymienione powyżej 😉
 2. Czy któryś z użytkowników posiada może Kappy 9? Jeżeli tak to prosił bym o zmierzenie ile mają głębokości od dolnej krawędzi z przodu do górnej z tyłu. Wszędzie znajduje tylko info o 20cm, ale to raczej nie uwzględnia ich pochylenia.
 3. vaski

  Audiolab M-DAC Plus

  Audiolab M-DAC plus srebrny w idealnym stanie pełen komplet z pudełkiem. Nie różni się niczym od nowego. Posiada jeszcze folię na wyświetlaczu. Jestem pierwszym właścicielem. Cena 2700+KP. Preferowany odbiór osobisty. Cena nie podlega negocjacji.
 4. Panowie nie chce ktoś z Was może sprzedać Re90 w fortepianie? Kupię 😀
 5. Mam od około dwóch lat M-dac+. Szukam (niestety jakoś nieudolnie) pliku aktualizacyjnego w wersji 23. Podobno poprawiono w nim połączenie z iPodem, iPadem, a mi właśnie mdac+ traci, co jakiś czas synchronizację i muszę podejść do sprzętu wyciągnąć USB, podpiąć ponownie i znowu działa. Macie może ten update?
 6. vaski

  Audiolab M-Dac Plus

  DAP Astell Kern SR15 nie współpracuje z Audiolab M-dac plus na obecną chwilę. Może się to zmieni w przyszłości po aktualizacji softu. Sprawdzone oczywiście z przejściówką USB-OTA
 7. vaski

  Audiolab M-Dac Plus

  Tak, z racji częstych delegacji potrzebuję czegoś z dobrej jakości dźwiękiem do słuchawek, a nie mam pieniędzy na zakup jakiegoś fajnego DAPa + innego cyfrowego źródła pod duże stereo do domu.
 8. vaski

  Audiolab M-Dac Plus

  To nie dobrze, że bywa różnie. Tym samym nie mogę kupić bez testu DAPa, a to utrudnia temat. Wiecie może, które DAPy dogadują się z M-dac bez problemu? Robię przymiarki do używanego Astella (te z nowszych wersji nie mają już niestety wyjścia optycznego)
 9. vaski

  Audiolab M-Dac Plus

  Witam serdecznie. Jestem szczęśliwym posiadaczem Audiolaba M-Dac Plus. Do tej pory jako źródło używałem zamiennie Marantza CD16 oraz przez wejście USB iPada Air. Niestety szlak trafił mi iPada i nie mam jak słuchać radia internetowego. Nie chcę kupować nowego gadżetu od Apple i mam pytanie. Czy Audiolab zagra przez USB z jakiegoś zewnętrznego DAPa? W instrukcji M-Daca Plus znalazłem wpis BY móc korzystać z połączenia USB <> komputer potrzeba zainstalować sterownik na komputerze, ale jak to jest z innymi urządzeniami podłączonymi przez USB do Audiolaba? Ps. Od znajomego dowiedziałem się iż jego M-dac (zwykły) nie potrzebował żadnego sterownika do współpracy z komputerem.
 10. Cześć. Mieliście może kontakt z Thielami cs7? Tak zbieram i zbieram pieniądze na CS3.7 i końca nie widać, moze warto rozważyć CS7? Metraż mam mały (jakieś 35 metrów łącznie - otwarta przestrzeń pokój, kuchnia). Obecnie gram na Thiel CS2.4 + KSA200S + KRC3 (z dźwięku jestem bardzo zadowolony, ale wiadomo przyszła ochota na zmiany, a nie chcę cofnąć się brzmieniowo do tyłu).
 11. Wtrącę swoje jedno zdanie. U mnie bardzo fajnie z KSA200S plus KRC3 zgrał się Marantz CD16 (a to ułamek ceny Accu).
 12. Znakomita rada. Jest tylko malutki problem KSA nie ma XLR :D Ale chwila tutaj zapewne chodzi o 200S bo starsze modele KSA były w wersji bodajże 150 i 250
 13. Dziękuję za pomoc i rozwianie moich wątpliwości. Zaoszczędziłem kilka stów gdyż jeszcze wczoraj myślałem, że bez np. Sonosa się nie obędzie, a tak za około 200 mogę znacznie rozszerzyć funkcjonalność zestawu audio i od czasu do czasu posłuchać radia internetowego, jakiejś książki z audioteki czy skorzystać z Apple Music.
 14. Czy do Ad1 będę musiał mieć dodatkowo podłączony kabel internetowy by działało przesyłanie dźwięku z iphone. do DAC? Dodatkowo, czy któreś z wymienionych rozwiązań: AE lub ATV3 jest w stanie odebrać dźwięk po Bluetooth np z telefonu na Androidzie?
 15. Dziękuję wszystkim za zainteresowanie tematem. Reasumując. 1. Rozumiem iż wystarczy kupić dowolny AIRPORT EXPRESS (nawet taki stary, który wyglada jak ładowarka do telefonu). Tylko jak to podłączyć? Tam nie ma wyjścia Toslink.. Chyba, że potrzeba jakiś specjalny kabel? 2. Apple TV, czy do jego pracy będę potrzebował mieć podpięty TV? 3. Apple Camera Kit, czy w tym przypadku nie będzie to najlepsze z rozwiązań? Nie zależy mi na bezprzewodowym przesyle sygnału. Ps. Jako transport do DAC chcę urzyć iPad Air. Edit: Już widzę, że pkt3 odpada < dzięki Kwasior21. Przepraszam, nie doczytałem wcześniej tematu do końca ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.