Jump to content

noinfected

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Audio, elektroakustyka, nowinki technologiczne, komputery.
 • Branża
  Nie ustawione
 1. @Q21 Jaka jest Twoim zdaniem różnica w brzmieniu STX w stosunku do JAMO? Co jest lepsze?
 2. Może tak, natomiast nie każdy ma takie same preferencje, a rynek cały czas się zmienia. STX biorę pod uwagę ze względu na łatwą dostępność części zamiennych. Nie szukam kolumn uniwersalnych, ale stricte do filmów i gier. Do stereo mam osobny sprzęt, w innym pomieszczeniu. Jamo są za to bardzo ładne i idealnie wpasują się w pomieszczenie. Jak z brzmieniem tych dwóch zestawów w porównaniu do siebie? Jakieś inne propozycje? No i jeszcze kwestia pomieszczenia. Pokój ma wymiary 2.5x5.5 metra, a TV jest na tej dłuższej ścianie. Nie ma możliwości zmiany, dlatego też myślałem też nad jakimiś kolumnami podstawkowymi. Pozdrawiam.
 3. Dobry wieczór. Jakie polecacie kolumny do kina domowego i gier w systemie 5.0? Subwoofer dokupię za jakiś czas. Odległość od TV to jakieś 2 metry. Ważne żeby miały bass reflex z przodu. Z moich typów to JAMO S809 albo STX ELECTRINO 150. Co o nich sądzicie? Zasilanie to póki co Denon AVR-2308. Pozdrawiam
 4. Nie chodzi mi o ceny, a o jakość dźwięku jaką oferują w stosunku do kolumn współczesnych. Nie wiem ile kosztowały Heco Precision 300 w momencie kiedy pojawiły się na rynku, ale interesuje mnie czy są lepsze od np Dali Zensor 3, które są dość nowe
 5. Cześć wszystkim. Chciałbym się dowiedzieć od was jaki macie stosunek do nowych konstrukcji względem starych i na odwrót. W sensie, co wg was jest lepsze, jeśli można to tak ująć. Proszę abyście wyrazili swoje zdanie nt. różnych zestawów głośnikowych, np. STX MX-140 vs Canton GLE70, Dali Zensor 3 vs Heco Precision 300 (lub 200), B&W 685 S2 vs Infinity RS 3000. Chodzi mi tylko o rynek kolumn podstawkowych uznanych za jedne z najlepszych w budżecie do 2000 zł w przypadku produktów nowych. Używane (stare) również w tym budżecie. Proszę o opinie na temat powyższych oraz dorzucenie swoich porównań. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.