Jump to content

peezeet

Branża
 • Content Count

  684
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

185 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Producent
 1. Hm. Spore zaskoczenie. Sporo Piotrze mi nadokuczałeś z niewiadomych powodów. Ale w takiej sytuacji nie mogę mieć już urazy. Wyjaśnimy to sobie po "tamtej stronie".... Spoczywaj w spokoju. Paweł.
 2. peezeet

  Drapak peezeeta

  Cir oczy przecieram..... czyżbyś nie czytał albo nie zrozumiał co napisałem w liście?
 3. peezeet

  Drapak peezeeta

  To znaczy że Admin Ciebie też ma ... w poważaniu jak mnie?
 4. peezeet

  Drapak peezeeta

  Poszło chyba jedynie do śmietnika. Brak jakiejkolwiek reakcji od kogokolwiek, odczytuję to jako ewidentny brak szacunku. Kpiny jakieś... jak zwykle. Albo Cir może ty mnie okłamałeś?
 5. peezeet

  Drapak peezeeta

  Poszło. dziękuję.
 6. peezeet

  Drapak peezeeta

  Cir czy tak jak cię prosiłem przekazałeś administratorowi mój list? Do chwili obecnej nie otrzymałem jakiejkolwiek odpowiedzi? Mam nadzieje że nie jestem ignorowany?
 7. peezeet

  Drapak peezeeta

  Proszę bardzo. :) Do Administratora forum Audio Stereo Witam. Z uwagi na nie przyjazną atmosferę panującą na forum wokół mojej osoby oraz postrzegania moich wpisów jako próbę przemycenia treści reklamowych zwracam się z prośbą o usunięcie z zawartości forum moich dwóch wątków tzn: "Drapak peezeeta" oraz "ART DECO - lampowy preamplifier phono z pracowni ZONTEK". Myślę że takie posunięcie zakończy jakiekolwiek spekulacje na mój temat oraz skutecznie oczyści atmosferę forum. Nalegam również na na całkowite usunięcie ww. wspomnianych wątków ponieważ po usunięciu prze ze mnie załączników, które były integralną ich częścią, treści nie przedstawiają już jakiejkolwiek wartości merytorycznej. Dziękuję z góry za pozytywne potraktowanie mojej prośby. Z poważaniem Paweł Zontek Ps. do Cir. Nie mam czasu szukać bezpośredniego kontaktu do Admina więc składam na twoje ręce, licząc że trafi tam gdzie trzeba.
 8. peezeet

  Drapak peezeeta

  A tak w ogóle to liczę na to że Administrator się temu przygląda i widzi jaką Ty Cir szkodę wyrządzasz forum i najlepiej jak to ty podasz się do dymisji.
 9. peezeet

  Drapak peezeeta

  Musisz Cir zrozumieć wreszcie że zupełnie nie zależy mi na jakimkolwiek linku a tym bardziej z ofertą. wręcz przeciwnie chcę żebyś mnie stąd usunął ale wraz z wątkami i treścią prze ze mnie tu umieszczoną. jak już zauważyłeś na pewno, to już trochę Ci pomogłem bo co mogłem już wywaliłem tak że oba moje wątki to zaczynają przypominać lekki śmietnik. Jako nieomylny Pan i Władca kliknij gdzie trzeba tak żeby słuch o mnie zaginął. Powinno Ci zależeć- zatrzesz ślady swojej kompromitacji.
 10. peezeet

  Drapak peezeeta

  Z każdym kolejnym posunięciem Cir wyłazi szydło..... nie będę może kończył by nie obrazić ewentualnie przyszłej Pani premierWidać twoją obłudę- Miniabyrowi teraz mogłeś usunąć stopkę? Wcześniej nie było takiej możliwości? Pewnie że nie było bo to nie było skierowane w stopkę rzecz jasna.Na znak solidarności ze stopką Miniabyra ja też mam jego cytat. I co teraz? Może powrócisz do niedozwolonych treści Handlowych? Nie powinieneś mieć zresztą żadnych trudności, przy Twojej zmienności to pikuś.
 11. peezeet

  Drapak peezeeta

  Jak najbardziej.Zresztą nie rozumiem dlaczego natychmiastowe usunięcie przez Ciebie wpisu Miniabyra z linkiem do recenzji gramofonu w moim wątku nie wymagało jego zgody a teraz masz jakieś wątpliwości? Skąd to wahanie?
 12. peezeet

  Drapak peezeeta

  A feee Cir Ty aż tak źle postrzegasz naszego Pana Prezydenta Dudę że dopatrzyłeś się związku? No to Cir bardzo trudna decyzja przed Tobą. Właśnie rozmawiałem z Miniabyrem i ani mu się śni cokolwiek zmieniać w swojej stopce. Tak że czeka Cię usuwanie wszystkich jego wpisów na forum. Wydaje się że jesteś konsekwentnym facetem i nie pozwolisz na obrażanie P.P. Dudy?
 13. peezeet

  Drapak peezeeta

  Ha ha ha.... No widzisz Cir tym samym wykonując tak karkołomną akrobację potwierdzasz że chyba masz coś do mnie albo komuś lobbujesz albo się kumplujesz z SA. Solą ci mój gramofon w oku? Najpierw twierdzisz że jakieś handlowe treści..., później stopka Miniabyra ( a swoją drogą czy usunąłeś w takim razie wszystkie, setki jego wpisów z forum? bo to co twierdzisz to powinieneś tak zrobić.... obowiązkowo!) Nie powinieneś przypadkiem najpierw zwrócić Miniabyrowi uwagę o tej stopce? Choć i tak jest jasne że słynna stopka to głupia wymówka. Obciach i wstyd straszny. Ps. A tak na marginesie to przeprosił bym siebie na twoim miejscu, i ew dodał że może niechcący albo jakaś pomroczność.... To by może nieco podrartowało symptomy człowieczeństwa o honorze nie wspomnę.
 14. peezeet

  Drapak peezeeta

  Czy mam rozumieć że to chodzi o sygnaturę jaką ma Miniabyrek nasz kochany?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.