Jump to content

paweljazz

Użytkownicy
 • Content Count

  2087
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

294 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. paweljazz

  Zestaw 4tyś

  Proszę, dobierz do tego wzmacniacz i będziesz miał super granie. Wspomniałeś o Nadzie ok, ale proponuję poszukać 370 (z zielonym wlacznikiem) wcześniejszy niż 372. Napisałeś że muszą być monitory. Dlaczego? Czyżby chciałbyś postawić je gdzieś w kącie? Takie myślenie jest błędne. Monitorom też trzeba zapewnić miejsce. Np tak jak ogłoszeniodawca N6300 ustawił to każdy albo prawie każdy głośnik zagra źle. https://www.olx.pl/oferta/usher-v-601-glosniki-kolumny-glosnikowe-dali-atc-b-w-jbl-kef-b-o-elac-CID99-IDAUhff.html#37dec4865d https://www.olx.pl/oferta/kolumny-usher-n-6300-stan-gabinetowy-standy-gratis-dynaudio-proac-CID99-IDATC65.html#37dec4865d
 2. Mnie bardziej podobał się Libtec niewygrzany. Później jakby stracił troszkę na perlistości. Co oczywiście nie znaczy że jest zły. Ogólnie rzecz biorąc to zastanawiam się nad całym setem. Czy toś może próbował?
 3. Kiedyś w sprzedaży były pocztówki dźwiękowe. Znacznie tańsze i co ważne kompatybilne ze standardowym sprzętem. Jakość zapewne tak samo słaba.
 4. Od momentu jak mam tego hata czyli jakieś 4-5 dni przeinstalowywałem już chyba z pięć albo 6 razy. Na różnych kartach. Chyba jakoś malina nie chce ze mą gadać bo od jakich trzech lat nigdy nie działała dobrze. Natomiast Daphile cały czas stabilny i bez zarzutu.
 5. Troszeczkę się pobawiłem i okazało się że mino iż był wybrany I2S ON wcale nie było przełączone na hata. Kliknąłem jeszcze raz zrestartowałem i teraz przy każdej próbie włączenia czegokolwiek (radio, plik) pokazuje się taki błąd jak w załączniku. Nowy OpenDocument Dokument tekstowy.odt
 6. Wszystko wybrane zrestartowane. Widzę że odtwarza radio, gra pliki, pokazuje rozdzielczość ale nie przekazuje do sygnału do daca. Wypróbuję jeszcze m2play jak nie zagra to oddam tego hata do sklepu a malinę znów schowam do szuflady.
 7. Jest Volumio próbowałem z JustBoom playerem ale wyskakiwał błąd (alsa cos tam) podczas próby włączenia czegokolwiek.
 8. Dzień dobry, Kupiłem justboom digi hat. Zainstalowałem w do Maliny i cisza. Najpierw wyskakiwał błąd z napisem alsa cos tam. Po upgradzie do ostatniej wersji wszystko rusza nie ma już błędu, jednak hat nie przekazuje sygnału do przetwornika. Jeśli ktoś biegły w temacie ma jakiś pomysł jak to uruchomić a może coś jest źle w ustawieniach to proszę o pomoc, info za co z góry dziękuję. A może ten hat jakieś g...o i oddać go do sklepu? Pozdrawiam,Paweł
 9. Taaak, jednak z Dynaudio radziłbym posłuchać i nie przez godzinę dwie ale trochę dłużej. Istnieje możliwość że będzie buła.
 10. Już nie róbmy z przebiegu lamp takiego fetysza. Czasem lampy potrafią pograć sporo dłużej i nadal trzymają parametry. Dlatego więc jeśli prąd spoczynkowy daje się ustawić. To bez pomiarów byłbym ostrożny w ferowaniu wyroków "do wymiany" ale to jest moje zdanie każdy ma prawo mieć inne.
 11. Dlaczego? Masz za mało danych aby tak twierdzić.
 12. Tylko czy te współczesne które są w tej chwili u dystrybutora będą działały w wTDA2200?
 13. Z tymi ochami i achami to nie jest tak do końca prawda. Piątki są o wiele trudniejszymi głośnikami do poprawnego wysterowania. Istnieje możliwość że w za małym pomieszczeniu będziesz miał poważny problem z dudniącym basem. Piątki wymagają niestety bardzo dużo od pomieszczenia. Wiele osób sparzyło się na piątkach i nie chcą słyszeć o H. Nie chcę być źle zrozumiany piątki to bardzo dobre głośniki, ale na pewno są mniej uniwersalne niż trójki.
 14. Panowie czy obecnie sprzedawana "współczesna" karta analogowa będzie współpracować z TDA 2200? A może ktoś ma namiary na taka co współpracuje z TDA2200 w jakiejś przyzwoitej cenie, bo za te współczesną życzą sobie ponad 1,5kzł trochę sporo. Pozdrawiam,Paweł
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.