Jump to content

Salat

Użytkownicy
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny
 1. A gdzie będą się wystawiać? Na stadionie czy w hotelach?
 2. Nie wiem jak to wygląda na żywo. Ale na podstawie rzutu pomieszczenia, to ja bym telewizor i ekran umieścił na ścianie na przeciwko okna. (tej za którą biegną schody).
 3. czy ktoś ma pomysł jak wgrać firmowy odtwarzacz z Himedia zainstalować na innych playerach z androidem? Ja mam Mecool BB2 Pro, chodzi super, ale jest problem żeby uzyskać dźwięk HD. [Hidden Content]
 4. Salat

  Ekrany Magic Screen

  Gdzie w Warszawie można obejrzeć ekran MagicScreen w akcji?
 5. Też polecam Himedia Q3 4K3D. mam i chodzi jak burza. Jeszcze nie zdarzyłoby się żeby jakiś plik nie odtworzył. Gęste formaty dźwięku również chodzą bez problemu. Odtwarza również płynnie, po sieci LAN obrazy płyt bluray w tym bluray 3D.
 6. To oczywiste, ze filmy lepiej wyglądają na dużym ekranie projektora. Ale nie każdego stać, żeby od razu inwestować w projektor(tak jest np. w moim przypadku). Kupiłem najpierw telewizor i zestaw kolumn. I już wtedy mogę się cieszyć dźwiękiem przestrzennym. A jeżeli fundusze pozwolą to wtedy zainwestuję w porządny projektor.
 7. Ja też postanowiłem wrzucić parę fotek mojej instalacji KD. Jako odtwarzacz DVD służy mi xbox, który dzięki oprogramowaniu XBMC (Xbox Media Center), stanowi namiastkę centrum multimedialnego - odtwarza praktycznie wszystkie formaty audio i wideo. Amplituner to Yamaha RX- 740. Wszystkie kolumny to KODA serii SL-600. Pokój mój jest prawie kwadratowy o powierzchni 22 m. Ciekawy jestem co myślicie o moim Kinie Domowym. pozdr salat
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.