Jump to content

krzysieks_2007

Użytkownicy
 • Content Count

  513
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

38 Neutralny

About krzysieks_2007

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1883 profile views
 1. Chętnie kupię dobrej klasy konwerter USB/I2S. M2tech EVO,Gustard,Singxer itp.
 2. Rezystory konwersji wniosły sporo dobrego.Analog idealnie zgrywa się z Pcm1704.
 3. krzysieks_2007

  PCM1704 DAC

  Nowe stanowisko pracy i nowe mody. Kończę modować amanero i zaraz wszystko trafi do obudowy.
 4. Warsztacik już działa.Wszystko kupione dokładnie z wytycznymi i samodzielnie skręcine z tego co było pod ręką. Wreszcie koniec lutowania na kolanie😀
 5. Jak płytkę od razu po zakończeniu mycia dobrze się przedmucha suszarką mycie w alkoholu może być zbędne.Brak jakichkolwiek zacieków czy plam po kamieniu.A jak wyjdą to faktycznie trzeba pędzelkiem i izopropanolem to usunąć.
 6. Ja nie mam żadnego dobrego kabla zasilającego,wszystkie to tanie komputerowce. Pewnie w przyszłości zrobie jakieś ładne kabelki zwłaszcza że we wszystkich swoich sprzętach mam zasilanie pociągnięte solidcore 1,5mm2. Obecnie wolę przeznaczyć pieniądze jednak na dobre rezystory czy konkretne kondensatory sprzęgające niż na ozdoby.
 7. Różnica jest gdy interfejs USB zasilany jest po kablu USB.Wtedy jakość przewodu zasilającego może mieć znaczenie.Chodzi o to by nie zasilać przewodem średnicy włosa i długości paru metrów. Mam kabel 0,5 dobrej jakości i 10m najtańszy jaki dało sie kupić. Na obu kablach scena,ostrość lokalizacji identyczne.Interfejs usb z niezależnym zasilaniem.
 8. Nie mam myjki ultra więc dość często myję w zmywarce ,daje tabletkę jak do naczyń,program 50 minut na 60stopni.Po wyjęciu osuszam mocną suszarką do włosów ,najpierw na zimno by wydmuchać wodę a następnie na gorąco. I jest ok.
 9. Jak płyta jest jakoś"normalnie" zabrudzona spróbuj w zmywarce do naczyń program na 60stopni.
 10. 10x Black Gate Std 47/50 wylutowane z uszkodzonego,starego ampli,oryginalne. 250zł z paczkomatem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.