Jump to content

krzysieks_2007

Użytkownicy
 • Content Count

  616
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

51 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2426 profile views
 1. Temperatury były takie same.Brzmienie wydawało się być lepsze.Wazne by zasilic takiego opampa dobrym zasilaczem.
 2. Poprzednią wersję Staccato miałem na zasilaniu 22V.
 3. np0 też da radę i bym odsprzęgał dwa razy. Do padów od spodu elektrolitów i drugi raz wprost do nóżek zasilających AD
 4. UK40U-9 moim zdaniem slabo nadają sie do bocznikowania w sygnale. Dużo lepiej sprawdzają sie jako bocznik w zasilaniu. Najlepsze ruskie boczniki to teflonowe FT-3 Dodają sporo rozdzielczości i ciepła,pomruku basu choć same grają raczej jasno.
 5. Jeżeli z podwójną stabilizacją to trzeba by podnieść o 2V napięcie na LM. Do zasilania analogu napięciem symetrycznym daj parkę V3.1. Do cyfry daj V3.2 na 5V. Trzeba sprawdzić pobór prądu na stabach od cyfry,może jakiś potrzebuje mniej niż 100-200mA wtedy warto użyć V8.0 lub V2.1
 6. Muzg jest najlepszy. 4szt shunt 3.0 podają sporo prądu na dac.Po takim zabiegu przestrzeń i szybkość jest mega. Prototyp na desce ale gra jak wariat.
 7. Zasil część cyfrową z oddzielnego shunt Muzga.To poprawi zasilanie łącznie z tcxo. Tcxo na 3v3 można rownież zasilić stabilizatorem Muzga(v2.1 lub v8.0) bezpośrednio do nóżek.
 8. Super Ci to wychodzi Rysiu😀. Dac z filtrem @olog też zapowiada się ciekawie.
 9. Stabilizatory Muzga najlepiej nadają się na podmianę 78xx. 317/337 mają w swoim otoczeniu dodatkowe elementy ustalające. Aby odpowiednio dobrać stab Muzga trzeba: Znać napięcie(wartość, pojedyńcze czy symetryczne) Pobór prądu (do 200mA i powyżej) Warto wiedzieć jakie układy bedzie zasilał stab.
 10. Idealnie pasują😀jak się okaże że nie chcą się odmulić można probować je zbocznikować.
 11. Miałem Stacatto ,na foto moim zdaniem ich najlepsza rewizja. Z napięciem powyżej 20V to chyba najlepszy opamp na świecie😀
 12. Miałem kilka sztuk w różnych miejscach,trzeba uważać na temperaturę przy wzmocnieniu x1.
 13. Tak,ale z drugiej strony te USR są na tyle dobre że właśnie kompletuję następnego accuclone p4100 na tych samych kondensatorach Rubycona.Zmienie tylko mniejsze pojemności na Elne. Po wolutku się składa.
 14. Mam accuklona na 3300uf/100v USRw ilości 34sztuk w baterii i jest mega dobrze.
 15. Pewnie gra😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.