Jump to content

krzysieks_2007

Użytkownicy
 • Content Count

  529
 • Joined

 • Last visited

 Content Type 

Profiles

Forums

Calendar

Blogs

Magazyn Audio Stereo - artykuły, recenzje, testy

Sklepy

Opinie

Producenci

Modele

Wytwórnie

Wykonawcy

Płyty

Opinie o płytach

Typ sprzętu

Ogłoszenia (sprzęt i płyty)

Ogłoszenia płyty (archiwum)

Lista kont (branża)

FAQ

Everything posted by krzysieks_2007

 1. Ze zdobytego doświadczenia w ostatnich tygodniach z PCM1704 uważam że ogromne znaczenie ma część cyfrowa która dostarcza sygnał do kości dac.Koc,wycofanie,ostrość cyfrowa siedzą rownież tam. Ta część jest na równi ważna co aplikacja kosci dac czy analog.
 2. AD1865 miałem dawno temu ale pamiętam że ten układ ma ogromny potencjał(gęsty,dociążony dzwięk).Miałem go w bardzo słabej aplikacji .Obecnie kompletuję części i zbieram pomysły na AD z wyjściem zbalansowanym.
 3. Z zabawy AD1865 pamiętam że najbardziej mulił z VDD podanym z salasa a nabierał wigoru po podaniu +5v z LT317 czy 7805.
 4. Podłaczyłem waveio by porownać z amanero. Poratuje ktoś dobrymi sterownikami do waveio bo w necie nie mogę znaleść lub a ze strony luckit.biz nie mogę pobrać.
 5. Przy takim połączeniu komputer nie wykrywa amanero.
 6. Salas 5-35V 400mA. Obudowa zasilacza z niebieskim podświetleniem,nóżkami i filtrem sieciowym.Kompletna. Wszystko co na foto.Gratis toroidy audio.Jedno uzwojenie przytarte do gołej miedzi,trzeba zaizolować lakierem i trafo będzie git a mi szkada go wyrzucić. 100zl z wliczonym paczkomatem.
 7. Salas symetryczny 15V 400mA.Dobre,firmowe części. Woreczek kondensatorów na wyjście nowych i używanych, wszystkie w parach. Trafo toroidy audio z mocowaniem. Filtr sieciowy. 250zł + paczkomat
 8. I2s...samego sygnału usb przed konwerterem nigdy nie izolowałem. A ja odwrotnie ,izoluję USB bo to nie ma żadnego wpływu na dzwięk. Izolacja i2s zawsze jakoś wpływa na sygnał zwłaszcza zegara.
 9. Ale przecież tym się różnią min. Te konwertery. Mają wbudowane lepsze zegary i izolator. Cały sekret. Dla mnie audio przez usb bez izolacji nie ma sensu. Izolacji I2S czy USB?
 10. Amanero oryginalne z Auden. Izolator USB INTONA 7045 USB 2.0
 11. Nie ,izolacja I2S moim zdaniem wnosi więcej złego niż dobrego jedynie izolacja USB jest potrzebna.
 12. Przerobiłem amanero i cm. Te układy grają bardzo dobrze ale do poziomu Top trochę im brakuje. Zmiana zasilania,zegara daje sporą poprawę ale to nadal nie to. Obecnie mam amanero i też będzie do oddania. Znalazłem ciekawy i dość tani singxer su-2 ale brak opinii bo to nowośc podobnie jak su-6.
 13. Zastanawiam się nad kupnem dobrej klasy interfejsu USB z wyjściem I2S. Zależy mi jedynie na jakości sygnału i2s. Sprzęt pewnie będzie poprawiany bo mam trochę zegarów i zasilaczy. Zakup najlepiej w europie by nie czekać zbyt długo. Poradzicie coś?
 14. Do cyfry i analogu dobrze spisują się SBYV27-200. BYV26C grają jakoś tak nerwowo.
 15. Chętnie kupię dobrej klasy konwerter USB/I2S. M2tech EVO,Gustard,Singxer itp.
 16. Rezystory konwersji wniosły sporo dobrego.Analog idealnie zgrywa się z Pcm1704.
 17. krzysieks_2007

  PCM1704 DAC

  Nowe stanowisko pracy i nowe mody. Kończę modować amanero i zaraz wszystko trafi do obudowy.
 18. Warsztacik już działa.Wszystko kupione dokładnie z wytycznymi i samodzielnie skręcine z tego co było pod ręką. Wreszcie koniec lutowania na kolanie😀
 19. Jak płytkę od razu po zakończeniu mycia dobrze się przedmucha suszarką mycie w alkoholu może być zbędne.Brak jakichkolwiek zacieków czy plam po kamieniu.A jak wyjdą to faktycznie trzeba pędzelkiem i izopropanolem to usunąć.
 20. Ja nie mam żadnego dobrego kabla zasilającego,wszystkie to tanie komputerowce. Pewnie w przyszłości zrobie jakieś ładne kabelki zwłaszcza że we wszystkich swoich sprzętach mam zasilanie pociągnięte solidcore 1,5mm2. Obecnie wolę przeznaczyć pieniądze jednak na dobre rezystory czy konkretne kondensatory sprzęgające niż na ozdoby.
 21. Różnica jest gdy interfejs USB zasilany jest po kablu USB.Wtedy jakość przewodu zasilającego może mieć znaczenie.Chodzi o to by nie zasilać przewodem średnicy włosa i długości paru metrów. Mam kabel 0,5 dobrej jakości i 10m najtańszy jaki dało sie kupić. Na obu kablach scena,ostrość lokalizacji identyczne.Interfejs usb z niezależnym zasilaniem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.