Jump to content

Bassfreak

Użytkownicy
 • Content Count

  347
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. @StachMuszel Doskonale znam ten kanał, jednak i tak nie wiem jak się upewnić czy kupując nawet dobrego suba nie wywalę kasy w błoto, chyba że zbankrutuję i wezmę do domu ludzi od akustyki z mikrofonem itd.
 2. Może masz rację i tak jest, po prostu nie chcę za X czasu sytuacji że kupię mój wymarzony zestaw z tym subem [Hidden Content] a niektóre rejestry będą poza pomieszczeniem chodzi mi o muzykę, kawałki które słucham najniższy bas mają gdzieś do 32-30hz.
 3. Witam Mam od dłuższego czasu problem a mianowicie bas od pewnego momentu słychać tylko w jednym miejscu w mieszkaniu. Czy da się to jakoś zmienić ustrojami/pułapkami czymkolwiek ? Bas u mnie w pokoju jest słyszalny mniej więcej do 37 hz a potem jest praktycznie CISZA jednak gdy pójdę do przedpokoju te niższe zakresy słychać. Da się coś na to poradzić? To się dzieje obojętnie gdzie stoi subwoofer. Pokój ma 4.3 długości na 2,6 szerokości i 2.55 wysokości. Są to "lepsze" głośniki do kompa dlatego chcę rozwiązać ten problem na tym etapie a nie jak bym kupił dobre
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.