Jump to content

aqjaroslaw

Użytkownicy
 • Content Count

  434
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

93 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sprzedam 2 sztuki kondensatorów Mundorf Supreme 4,7uF 600VDC, 1sztuka była lutowana na próbę w zwrotnicy, wiec są ślady po lutowaniu, druga sztuka nigdy nie lutowana. Sprzedaję wyłącznie jako komplet ( 2 szt.), Cena: 130 zł / 2sztuki + KW. Cena nowych 139 zł / sztukę, więc negocjacje nie wchodzą w grę...
 2. Czy ktoś ma do sprzedania samo pcb lub polutowaną płytkę?
 3. Płytkę mam już polutowaną z wgranym softem (kupiłem ją od jednego z użytkowników forum), bardziej chodzi mi o instrukcje dotyczące mozliwości konfiguracyjnych płytki oraz możliwości sterowania MSS za pomocą przycisków (bez użycia pilota).
 4. aqjaroslaw

  Potrzebuję ...

  Potrzebuję dokumentację do MSS multi selektor, a dokładnie wszystko co było na temat tego układu na stronie edwarda, sama strona już od dawna nie działa, a chciałem uruchomić układ i potrzebuję pełnej dokumentacji.
 5. Czy ma ktoś dostęp do dokumentacji MSS multi selektor, a dokładnie wszystkiego co było na jego temat na stronie edwarda, sama strona już od dawna nie działa, a chciałem uruchomić układ i potrzebuję pełnej dokumentacji.
 6. aqjaroslaw

  Potrzebuję ...

  Potrzebuję w pełni polutowaną i sprawną płytkę i-amp 200 ( z radiatorem lub bez) lub komplet elementów.
 7. Sprzedam używany transformator toroidy w wykonaniu audio, 2 x 50V, 800VA Cena: 300 zł brutto + koszt wysyłki 20 zł Sprzedam nowy miniDSP miniSHARC Kit. Cena: 600 zł + KW Układ DSP kupiłem rok temu do mojego projektu kolumn aktywnych z którego niestety zrezygnowałem, więc urządzenie nigdy nie było używane.
 8. Sprzedam nowy miniDSP miniSHARC Kit. Cena: 650 zł + KW Układ DSP kupiłem rok temu do mojego projektu kolumn aktywnych z którego niestety zrezygnowałem, więc urządzenie nigdy nie było używane.
 9. Sprzedam używany transformator toroidy w wykonaniu audio, 2 x 50V, 800VA Cena: 300 zł brutto + koszt wysyłki 20 zł
 10. aqjaroslaw

  Potrzebuję ...

  Potrzebuję komplet elementów do i-amp 200 lub gotową polutowaną i sprawną płytkę wzmacniacza (bez radiatora)
 11. Sprzedam końcówkę mocy opartą o projekt Holton 400, ale pracującą na 6 parach tranzystorów (oryginał pracuje na 4). Końcówka mocy sprawna, zamontowana na pół metrowym radiatorze. Zasilacz oparty o baterię 10 kondensatorów Jamicon o pojemności 15000uF/80V każdy. Całość zasila transformator toroidy w wykonaniu audio, o mocy 800 VA. Mostek prostowniczy zbudowano w oparciu o cztery superszybkie diody prostownicze typu FRED DSEI60-06A. (na zdjęciu diody są wymontowane, ale są one obecnie już wlutowane) Prąd spoczynkowy wzmacniacza jest ustawiony na 550mA. Końcówka sprawna, zaprojektowana i zbudowana przez mojego znajomego, jednak nie mam już z nim kontaktu i nie posiadam dokumentacji technicznej do wszystkich układów zabezpieczeń, więc zakup polecam tylko osobom, które będą w stanie samodzielnie ogarnąć co i jak połączyć. Poniżej trochę informacji od konstruktora: " Automatyczne sterowanie- całość umieszczona na dwóch płytkach drukowanych na jednej soft start i filtr przeciwzakłóceniowy na drugiej automatyczny włącznik. Jest to projekt z Praktycznego Elektronika nr 11-12/2001 przerobiony pod moje wymagania. Dodałem do niego przełącznik trój pozycyjny (auto/off/on) oraz kilka elementów zmieniających polaryzacje diody Led (on/st by). Zmieniony został zasilacz tego układu oraz wartości kilku elementów ponieważ w wersji "czasopismowej" potrafił włączać i wyłączać się bez "pozwolenia". Sterownik w wersji prototypowej - musiałem mu poświecić więcej czasu, aby zaczął działać tak jak ja chce. " "Zabezpieczenie głośnika i wzmacniacza rozmieszczone na dwóch płytkach drukowanych. Dolna to zasilacz +/-15V oraz przekaźniki, górna samo zabezpieczenie zbudowane na wzmacniaczu operacyjnym LM 324. Układ to przerobiony kit Valleman'a. Niepotrzebny był mi w wersji stereo wiec 1/4 układu była wolna i wykorzystałem ją do zabezpieczenia termicznego na KTY 81-120. Zrezygnowałem z osobnego zasilacza do tego układu więc zasilam go z zasilacza końcówki mocy co wymusiło dodanie kilku elementów do szybkiego odłączania przekaźników." Cena ostateczna: 450 zł za całość: wzmacniacz na radiatorze + zasilacz + trafo + komplet płytek soft startu i zabezpieczeń. W przypadku wysyłki poza teren Wrocławia KW będzie wynosić 40 zł
 12. aqjaroslaw

  Potrzebuję ...

  Potrzebuję komplet elementów do i-amp 200 (bez kondensatorów przewlekanych, bo je już mam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.