Jump to content

aqjaroslaw

Użytkownicy
 • Content Count

  434
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

93 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sprzedam parę kolumn podłogowych polskiego producenta Equilibrium Ether Ceramique. Hi-endowe kolumny do niewielkich pomieszczeń oparte w całości na ceramicznych przetwornikach Accuton. Nowe kolumny kosztowały 20 000zł. Piękna stereofonia, bezwzględna neutralność brzmienia i zaskakująco niski i szybki bas. Kolumny są w bdb stanie wizualnym, w pełni sprawne technicznie. Nie posiadam opakowań w związku z tym wyłącznie odbiór osobisty na terenie Wrocławia, nie organizuje odsłuchów, wiec o oferty proszę tylko zdecydowanych na zakup. Poniżej można przeczytać test tych kolumn: https://www.stereolife.pl/archiwum/testy-lista/1844-equilibrium-ether-ceramique
 2. Sprzedam parę kolumn podłogowych polskiego producenta Equilibrium Ether Ceramique. To hi-endowe kolumny do niewielkich pomieszczeń, poradzą sobie z każdą konkurencją w cenie do 20 000zł. Piękna stereofonia, bezwzględna neutralność brzmienia i zaskakująco niski i szybki bas. Kolumny są w bdb stanie wizualnym, w pełni sprawne. Nie posiadam opakowań w związku z tym wyłącznie odbiór osobisty na terenie Wrocławia. O kolumnach można przeczytać sporo dobrego na forach oraz w prasie, pierwszy z brzegu przykład tutaj. Mogę jedynie dodać, że dobrym kompanem dla nich będzie mocny i muzykalny wzmacniacz tranzystorowy, lampa nie będzie zbyt dobrym pomysłem. O oferty proszę tylko zdecydowanych na zakup, nie zgodzę się na żadne dłuższe odsłuchy dla "poszukujących swojego brzmienia".
 3. Sprzedam 2 sztuki kondensatorów Mundorf Supreme 4,7uF 600VDC, 1sztuka była lutowana na próbę w zwrotnicy, wiec są ślady po lutowaniu, druga sztuka nigdy nie lutowana. Sprzedaję wyłącznie jako komplet ( 2 szt.), Cena: 130 zł / 2sztuki + KW. Cena nowych 139 zł / sztukę, więc negocjacje nie wchodzą w grę...
 4. Czy ktoś ma do sprzedania samo pcb lub polutowaną płytkę?
 5. Płytkę mam już polutowaną z wgranym softem (kupiłem ją od jednego z użytkowników forum), bardziej chodzi mi o instrukcje dotyczące mozliwości konfiguracyjnych płytki oraz możliwości sterowania MSS za pomocą przycisków (bez użycia pilota).
 6. aqjaroslaw

  Potrzebuję ...

  Potrzebuję dokumentację do MSS multi selektor, a dokładnie wszystko co było na temat tego układu na stronie edwarda, sama strona już od dawna nie działa, a chciałem uruchomić układ i potrzebuję pełnej dokumentacji.
 7. Czy ma ktoś dostęp do dokumentacji MSS multi selektor, a dokładnie wszystkiego co było na jego temat na stronie edwarda, sama strona już od dawna nie działa, a chciałem uruchomić układ i potrzebuję pełnej dokumentacji.
 8. aqjaroslaw

  Potrzebuję ...

  Potrzebuję w pełni polutowaną i sprawną płytkę i-amp 200 ( z radiatorem lub bez) lub komplet elementów.
 9. Sprzedam używany transformator toroidy w wykonaniu audio, 2 x 50V, 800VA Cena: 300 zł brutto + koszt wysyłki 20 zł Sprzedam nowy miniDSP miniSHARC Kit. Cena: 600 zł + KW Układ DSP kupiłem rok temu do mojego projektu kolumn aktywnych z którego niestety zrezygnowałem, więc urządzenie nigdy nie było używane.
 10. Sprzedam nowy miniDSP miniSHARC Kit. Cena: 650 zł + KW Układ DSP kupiłem rok temu do mojego projektu kolumn aktywnych z którego niestety zrezygnowałem, więc urządzenie nigdy nie było używane.
 11. Sprzedam używany transformator toroidy w wykonaniu audio, 2 x 50V, 800VA Cena: 300 zł brutto + koszt wysyłki 20 zł
 12. aqjaroslaw

  Potrzebuję ...

  Potrzebuję komplet elementów do i-amp 200 lub gotową polutowaną i sprawną płytkę wzmacniacza (bez radiatora)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.