Jump to content

lukag72

Branża
 • Content Count

  2020
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

132 Dobry

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Wszystko co jest mi nie znane ,a wciąga po chwili.. nr tel 698921479 messenger I WhatsApp LukaGoska. jeżeli nie odbieram to nie ma mnie w kraju.
  Obecnie system. Sluchawki custom player AK. W domu.nic
 • Branża
  Usługi

Recent Profile Visitors

9523 profile views
 1. Sprzedam nowy podłączony jedynie w celu sprawdzenia , kolor srebrny , wszystko co daje producent , dystrybucja Holandia . Cena nominalna około 11 tyś zł
 2. Sprzedam głośniki AP Tempo Vl wielokrotnie nagradzane ,osadzone w kalsie Hi end . kolor Cherry kartony i podstawki w komplecie .
 3. Oczywiście tylko proszę bądź do końca konsekwentny i również wyciągnąć wnioski czy ewentualne ostrzeżenia do osoby czy branży, która również atakuje mnie na forum. Przecież Lector nie jest zainteresowany kupnem. Szanowny moderator każdemu udziela informacji o swoim sprzęcie kto ma na to ochotę?prosze to rozważyć. Po drugie gdyby forma z góry określa typ zobaczymy jakie to nowe urządzenie? Jeszcze raz podkreślam urządzenie pochodziło z Polskiej dutrybucji. Po drugie moje widzimisię jest takie że mogę kupić za ile mi się podoba dana rzecz i za ile misie podoba dana rzecz sprzedać. Najczęściej że stratą, to moja prywatna sprawa. Proszę pamiętać że piszę Pan z osobą prywatną nie podmiotem gospodarczym itd... Przyjmuje krytykę ostrzeżenie i kary lecz trochę proszę spojrzeć szerzej na aspekt sprawy. I chłodno podchodzić do oceny jakiegokolwiek konfliktu. Nimienszym przepraszam za co nieco zasimiecanie tematu. Niepotrzebna awanturą.
 4. Poproszony zostałem. Owszem i odrazu podsumowań zanim zostałem zweryfikowane. Co do tonu w. Jakim pisałem, rozumiem że obrazilem, acene grono dealerskie stosując niestety praktyki sprzedaży wysoko odbiegają e od norm Europejskich. Jeżeli chodzi o dowody jak najbardziej one są. Ale oczywiście każdy może się o tym przekonać osobiście. Proponując coś w cenie mocno konkurencyjnej dla dealera danej marki. Zawsze jest się narażonym na szykanowanie. Jeżeli naruszulem czyjeś dobro z góry przepraszam, ale Panowie w Polsce tak jest, a o tym już dawno się przekonał się nie jeden klient. Tylko że kij ma dwa końce
 5. A co ty chcesz weryfikować jest nowy i koniec kropka. Halo żyjemy w UE. i nie tylko Polska dystrybucja istnieje z chorymi cenami. Pozdrawiam
 6. za 8300 proponuje nowego , jedynie po testach Lektor VFI700 hybryda z oddzielnym zasilaczem u mnie zasilił Focus 340 .
 7. To już rasowy Klipsch ocierający się o serię hertrige łatwość prowadzenia z lampą. Spróbuj leban Cs 300f lub audionote Otto.
 8. może ciut więcej ASR Emitter . Jednak zależy do jakich kolumn ? Vincent sv 800 Lavardin Leben 300
 9. Sprzedam świetny głośnik kd central Magnat quantum 1000 nowy kos tuje 4 tys zł kolor czarny i mahoń lakier fortepianowy.
 10. Sprzedam głośnik centralny Magnat Quantum 1000 lakier fortepianowy kolor czarny i mahoń nowy kosztuje 4tys zł. Stan perfect cena 1390.
 11. W Polsce raczej ciężko o konkurencję w w tej cenie, na zachodzie coś by tam znalazł.
 12. lukag72

  Wilson Benesch

  Witam miałem takie modele jak Actor, ARC. Info na priv
 13. lukag72

  Kolumny do 6k

  Ku mojemu zdziwieniu potrafił całkiem zesko prowadzić Magnaty
 14. lukag72

  Kolumny do 6k

  Magnat serią 1000 dał pstryczka w nos konkurencji . Obecnie flagowa seria Signatur również jest bardzo wysoko oceniana . ale to cena już około 8 tyś eur . Dla mnie seria 1000 to Kiler . A średnio słucham około 80-100 par głośników rocznie . Oczywiście za 6 tyś mam do sprzedania Dynaudio Focus 340 Ahron , wraz podkładkami antywibracyjnymi SSC 200 za 900 zł . nowe 15 tyś . Lub Kef Reference 3.2 , kolumny starsze lecz możliwości i jakość wykonania rewelacja . dzisiejszy odpowiednik to koszt 33 tyś zł .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.