Jump to content

Lajkonik

Użytkownicy
  • Content Count

    84
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Nie ma żadnych oznak na wyświetlaczu. CD podpięte do wzmacniacza gra bez zarzutu. Problem pojawia się jednie przy odtwarzaniu ze źródeł podłączonych do amplitunera i przez pre out do wzmacniacz (Blue Ray, tuner SAT).
  2. Dzisiaj po długiej walce ustaliłem co następuje. Podłączone wszystko zgodnie ze sztuką. Źródło dekoder sat. w amplitunerze ustawiony tryb stereo w głośnikach cisza. Zostawiłem i poszedłem zrobić kawę. Nagle pojawia się dźwięk. Myślę sobie ok może potrzebuje 2-3 minuty. Ale nie po jakimś czasie znowu zanika a po dłuższej chwili (10min.) znowu się pojawia. I tak w kółko. O co kaman? Kabelkami już się bawiłem. Jednym mam połączony ampli z wzmacniaczem drugim wzmacniacz z CD zamieniałem i nic to nie daje.
  3. Witam wszystkich. Mam problem z dźwiękiem w głośnikach frontowych podłączonych do wzmacniacza , który jest połączony z pre out amplitunera. Prawdopodobnie problem tkwi w ustawieniach amplitunera a (marantz 6006 mniej przejrzystego menu chyba nie można wymyślić ) czasami dźwięk jest ale po jakimś czasie zanik . Nie mogę jednak wykluczyć problemów sprzętowych. Pytanie 1 czy sygnał przez pre out jest wyprowadzany z amplitunera niezależnie od ustawień w menu (kiedy nie jest)? Pytanie 2 jak sprawdzić czy działa pre out ampitunera i wejście wzmacniacza (marantz ki pearl lite)?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.