Jump to content

sebgla

Użytkownicy
 • Content Count

  220
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Za dwa tygodnie będę miał Monolitha na testy to się okaże jak się wpasuje w mój system. Mógłbym mieć już w poniedziałek ale z powodu wyjazdów służbowych i tak nie miałbym jak ich słuchać.
 2. Chyba odwlokę testowanie w czasie o tyle ile wytrzymam 🙂
 3. Ach tylko kusisz mnie tym Monolithem. A TQ Black II miał być u mnie już głośnikowcem na lata. I nic mi nie brakuje w dźwięku, nic nie doskwiera. Ale pomimo to Monolith kusi. Chyba trzeba się z tego forum wypisać 🙂
 4. Naczesany : Wypożyczyles bezpośrednio z Albedo? Oni cały czas wypożyczają na testy? Z Tego co piszesz to jest lepiej niż TQ Silver. Chyba też będę musiał pomyśleć nad testem. Dzięki za info. Najbardziej kusi mnie to znikanie kolumn, o którym piszesz w stosunku do TQ Black. I jak tu spokojnie słuchać i nie gonić króliczka. No nie da się normalnie.
 5. Będę niecierpliwie czekał na Twą relacje 😀
 6. Kolego. Jak przetestujesz głośnikowego Monolitha to daj znac jak to wypada kontra TQ Black II. Jaki masz wzmacniacz i kolumny?
 7. To zmienia sytuację 🙂
 8. A ja proponuję wszystkim niedowiarkom kupić lub wypożyczyć niedrogi kabel zasilający Wireworld Stratus, którego wpięcie w system zamiast zwykłego kabla komputerowego wprowadza słyszalne zmiany. I nie wypowiadajcie się proszę jeśli faktycznie tego nie spróbowaliście, bo bicie piany bez sprawdzenia czegokolwiek nic nie wznosi. Oczywiście te kable jak wszystkie inne to ostateczny szlif właściwie skonfigurowanego systemu. Tak samo jak podkładki czy platformy antywibracyjne. Natomiast jak zbierzemy te wszystkie elementy jeden do drugiego to całościowo ma to znaczący wpływ na końcowe brzmienie.
 9. Hej. Mam Blacki II głosnikowe. Miałem na tydzień pożyczone od kumple Silvery II i miałem podobne odczucia jak Ty. Niby wszystko fajnie ale mniej muzykalnie, słuchanie bardziej mnie męczyło. Też mam w głowie aby kiedyś podejść do głośnikowych Monolith 🙂
 10. Biuro w Ostrowie Wielkopolskim, siedziba we Wrocławiu
 11. Miałem kiedyś XT8F i nie narzekałem na nadmiar basu, chociaż był mało zróżnicowany. Ale miałem inny wzmacniacz, było to hybryda Xindaka 6950II. Kiedyś byłem na testach kolumn i wzmacniaczy w salonie audio. I po podłączeniu do kolumn XT8F właśnie takiego Vicka, o którym piszesz basu było w nadmiarze i był słabo kontrolowany. Było zdecydowanie gorzej niż z moim wzmacniaczem. Więc jeśli nadmiar basu to jedyne co Cię boli w obecnych kolumnach to pomyśl nad innym wzmakiem. To właśnie pokazuje synergię wzmacniacza z kolumnami lub jej brak. Plus brzmienie całości w konkretnym pomieszczeniu. Miałem Tannoye XT8F przez dwa lata i basu mogło być mi czasami wręcz za mało, nigdy za dużo.
 12. I kolejny kabelek zawitał do mnie. Teraz IC RCA Monolith z pierwszej serii. Ładnie połączył CD ze wzmacniaczem. A Flat One wylądował pomiędzy przedwzmacniaczem gramofonowym a wzmacniaczem. Mam jeszcze wizję głośnikowego Monolitha ale to dopiero za jakieś kilka miesięcy. Ostatnie miesiące kolejny raz były obfite w wydatki na sprzęt. Trzeba trochę oddechu złapać od inwestycji 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.