Jump to content

sebgla

Użytkownicy
 • Content Count

  331
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

130 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pięknie Marco. Dołączam się do pytania Guinnessa 🙂
 2. Wypożyczają z tego co wiem. Właściciel jest bardzo w porządku. Polecam kontakt telefoniczny z nim. Tu na forum masz klub BMN, gdzie znajdziesz naprawdę sporo informacji na temat tej marki.
 3. A ja Ci zaproponuję zapoznanie się z kolumnami małej manufaktury z Bydgoszczy BMN. Spójrz na ich stronę. Miałem Tannoye XT8F i wskoczyłem z nich na BMN właśnie. Nawet nie ma ich co porównywać. Może coś Ci podpasuje.
 4. Tak wygląda teraz ten mój Gral i koniec inwestycji w sprzęt 🙂
 5. Tak Gral przez duże L na początku 🙂 Mogę tylko potwierdzić.
 6. Ja nie planuje więc Ty 🙂
 7. Dokładnie tak 🙂 Wiedziałem czego się spodziewać i oczywiście nie zawiodłem się.
 8. Gdy słyszę jak to wszystko gra to faktycznie mało dziwne 🙂 Ostatnie 3-4 lata przeszło przez mój dom wiele różnych sprzętow ale jedynie Lector ma to coś w sobie 🙂 Po testach cd i wzmaka DACa zamowilem już w ciemno i oczywiście wiemy jak jest.
 9. No i dotarł dzis nowy Digitube S192. Ma sie wygrzewać 10 dni aby osiągnąć swój poziom. Nawet bez wygrzania mam banana na twarzy. Zobaczymy za dwa tygodnie :). Ogólnie to jakos tak sie stało, że w przeciągu kilku miesięcy cały sprzęt, nie licząc kolumn i streamera, zmieniłem na Lectora 🙂 Bardzo przypasowalo mi to brzmienie.
 10. Ja tez w sercu Borów Tucholskich jestem sam z BMNami 🙂 Właśnie zacząłem dzis zabawę z nowym DACem Lectora Digitube S-192. Ma sie wygrzewać 10dni wiec trochę to potrwa.
 11. Dobrze, że się udało. Ja nie miałem cierpliwości do tego ale to pewnie też dlatego, że głównie słucham z płyt i wtedy pomijałem Daca zewnętrznego.
 12. U mnie sprzęt często jest włączony po kilkanaście godzin dziennie. Trwałość lamp mocy około 1000 godzin (po tym czasie z reguły padała jedna z sextetu) dawała właśnie te 3-4 komplety rocznie. Nie powiem, że nie było o mi szkoda sprzedawać S6, ale roczny koszt lamp na poziomie 2000-2500 PLN jednak zaczął mnie drażnić. Ile można za to płyt kupić 🙂 Lubię lampę dlatego mam wzmacniacz hybrydę, CD z lampami i za chwilę będzie też Dac Lectora z lampami. Ale to sprzęty, które nie mają lamp mocy, więc koszty utrzymania zdecydowanie niższe (nie bolące).
 13. Tak zdradziłem. Zrobiłem to z rozsądku. Zużywałem rocznie z 3-4 komplety lamp mocy i straciłem już do tego cierpliwość. Okazuje się z ZXT70 jest nadzwyczaj muzykalny i nie ustępuje w tym S6. Bas też jest bardziej różnorodny. Pomimo tego, że Lector tańszy w ogóle nie odczuwam spadku w jakości brzmienia a momentami nawet słyszę więcej niż wcześniej. Może jeszcze kiedyś zatęsknię za lampą ale jak policzę koszt zużywanych lamp mocy to już mi się odechciewa. Przed S6 też miałem hybrydę. Był to Xindak i również byłem z niego bardzo zadowolony.
 14. Marko. Czekamy na opis po dalszych testach. Umiesz genialnie przelać wrażenia na słowa. Ja stałem się fanem marki Lector. BMN od półtorej tygodnia napędza u mnie hybryda Lector ZXT 70. Genialna muzykalność bez utraty szczegółów i detali oraz z fajnie kontrolowanym i zróżnicowanym basem. Genialne wręcz dla mnie połączenie. Zostaje ze mną na lata.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.