Jump to content

Joseph K.

Użytkownicy
 • Content Count

  594
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

90 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Muzyka, kino, książki, gry komputerowe

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Używam RoPieee i maksymalna temperatura u mnie to 43,7°C, najczęściej nie przekracza 43. Malina z pasywnym chłodzeniem.
 2. Joseph K.

  Post ROCK/METAL

  Oczywiście jest już nowa płyta God Is An Astronaut w jakości 24/96 na Bandcampie. [Hidden Content]
 3. Nie jestem pewien, czy przez optyka MQA może być dekodowane. Mam SMSL m500 i tam mowa o dekodowaniu MQA była tylko przez usb, gdzie za przesył dodatkowych informacji odpowiada czip XMOS XU-216.
 4. Dicka znam, chociaż nie wszystko przeczytane.
 5. Jestem w trakcie pierwszej części. Ekspansję też na razie jeden tom czytałem.
 6. Joseph K.

  Post ROCK/METAL

  Trzy albumy bez growlu czy cztery?
 7. Sprawdziłem na szybko to Hiby i[mention=27417]januss73[/mention] ma rację. O ile uzyskasz bit-perfect z DSD, to niestety pliki hires flac odtwarza maksymalnie 48kHz. Nie przesyła także danych dla MQA, DAC widzi te pliki jako zwykłe pliki flac 24/48. Sprawdzone przy pomocy SMSL m500, który na wyświetlaczu pokazuje dokładnie to, co dostaje. Tak więc pozostaje USB Audio Player, a jak chcesz odtwarzać pliki MQA, to dodatkowo trzeba zapłacić za dekoder MQA wewnątrz aplikacji. HF Onkyo Player też zezwala na odtwarzanie plików bit-perfect przez USB-Audio, ale nie wiem, jak jest z MQA. No i UAPP ma
 8. Hiby music. Jest jeszcze chwalony Neutron, ale nie wiem, czy ma wsparcie dla USB-Audio.
 9. Pamiętam, jak się tym zaczytywałem pod koniec podstawówki (i moja babcia też [emoji13] Jednak wolałem Grahama Mastertona (z "Wyklętym" na czele) i Harry'ego Adama Knighta (za książkę "Gen").
 10. A powerbanka można podpiąć? Mam takiego z quick charge i power delivery, więc z różnym napięciem działa. Bezpieczne li to?
 11. Właśnie poszła mi płatność za kolejny miesiąc. Może rzeczywiście nie mam się czym martwić[emoji123][emoji106][emoji111]
 12. W sumie rok temu miałem problem z płatnością Revolutem i w końcu zapłaciłem kredytówką, a na początku tego roku już nie miałem żadnych problemów. Płaciłem w $.
 13. To musieli się wycwanić. Ja też zakładałem konto brytyjskie przy pomocy Norda z użyciem karty Revoluta, ale to było co najmniej półtora roku temu. Póki co nie robią problemów z płatnościami.
 14. To ja nie mam problemów z opłacaniem brytyjskiego konta Qobuza przez Revoluta. Raz tylko Revolut zablokował pobranie płatności (blokuje wszystko co "nowe" i wysyła info, że zablokował, co mnie już kilka razy zirytowało, ale wiem, to zabezpieczenie) gdy zmieniła się nazwa z Xandrie na Qobuz, ale poza tym co miesiąc idzie płatność.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.