Jump to content

chcheckitout

Użytkownicy
 • Content Count

  513
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

36 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja przepadłem. Biorę je do domu i mogą nie wrócić. Mam małe zastrzeżenie do CDA2. Wizualnie mi się nie podoba, pilot plastikowy, potencjometr jakiś dziwny. Dla mnie to koniec drogi ale! Co myślicie o tym żeby dać WBA pre i jakiś CD do tego bo chcę na płytach bazować. Ewentualnie DAC ale bez wyskoków i transport. Chcę ciut lampy tam przemycić.
 2. P1 z P2 niestety nie. Aktywne grają z większym rozmachem po cichu. Nie było cięć takich w paśmie. Bardzo mi się podobało. Wrażenie też miałem, że bas był bardziej kontrolowany w wersji aktywnej.
 3. Słuchałem dziś ATC 40 z P2 + CDA2 MKII - pliki i płyty (te same żeby porównać) i w końcu udało się też porównać 40A. Zabieram je do domu żeby sprawdzić w swoim pomieszczeniu. Wyszedłem z dużym uśmiechem.
 4. DIY. Moim zdaniem (podkreślam moim zdaniem) nie wiele zyskasz. Mi robił kable kolega z sąsiedniego forum i było super. Podpinałem do nich jakieś wysokie Nordosty, Chordy, VDH droższe od tych paczek i ja tam nie widziałem w tym sensu.
 5. Zmiana może być znacząca. Dziurka w Hugo jest taka sobie ale nie na doczepkę. Telefon bez problemu podłączysz po OTG.
 6. Przerobiłem trochę DACów z tymi paczkami. Jaki masz budżet ? Jeśli niewielki to polecam M-DAC w używkach. Były Hegle, OPPO, CAYIN, Mytki. Fajne ale drogie i czy lepsze ? Hmm PRE w M-DAC dawało radę. Kolejna propozycja to koniecznie AGD. Super DAC, PRE niezłe, a i dziurka pod słuchawki będzie przyzwoita jak skusisz się na combo.
 7. Co byś polecał z aktualnych wzmacniaczy ? Rozmawiałem wstępnie z konstruktorem i mówił o WBA.
 8. Ja wszystko kumam. Systemu jeszcze nie mam więc może i będzie tranzystor.
 9. Wyglądają obłędnie ! Sam się mocno zastanawiam czy nie wejść w takie paczki ale jednak DIY w przypadku odsprzedaży jest ciężka. No ale z drugiej strony może to będą kolumny na całe życie...
 10. Nie wiem jak Cyrus ale ogólnie propozycja świetna. Po XLR Master gra na naprawdę super. Ze słuchawkami wskoczysz na inny poziom.
 11. edit. Czy ktoś słuchał koncówek lub integry od Parasound ? Na zagranicznych forach coś tam czytałem, że niby udane połączenie z Dynaudio. Mniej popularna elektronika u nas w Polsce chyba. Taki Parasound A 21+ ma 300 na kanał. Powinien nakarmić takie Focusy czy bardziej wymagające monitory.
 12. To ja 😉 C20 nie słuchałem ale 1.4 LE świetne monitory. Nie miałem przyjemności tylko z tymi bez LE. Ponoć ciemność tam dominuje, co mi odpowiada. S40 vs SE25 hmmm jednak 25 są lepsze na górze i są w stanie nagłośnik większę pomieszczenie. Aktualnie podobają mi się F380. Tylko nie wiem jak z adaptacją w 30 m będzie.
 13. Szkoda, że takich ofert nie ma w Polsce. Człowiek by podjechał, może kupił [emoji3]
 14. Odsłuch po majówce zaklepany. Sklep ma full sprzętu ATC. Napiszę. Bardzo ciekawe co piszesz. LCD3 to mój koniec słuchawkowej drogi. Szukam cały czas podobnego dźwięku w klasycznym stereo. Na razie bezskutecznie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.