Jump to content

chcheckitout

Użytkownicy
 • Content Count

  614
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak robię na Discogs. Tylko to idzie miesiąc ...
 2. Dzięki za informację. Z Discogs też zamawiam oczywiście i jak na razie nie było dopłat.
 3. Odświeżę trochę, bo kompletuje kolekcję. Jest kilka płyt na CdJapan które chcę kupić w niezłych cenach. To jest pewne co piszesz ? DHL nie policzy nic więcej do 100 dolców ? Wziąłbym 3 płyty które wyjdą około 75 dolarów + wysyłka.
 4. Ale co byś chciał wiedzieć ? Słucham po coax roon z bluesound i przede wszystkim CD. Generalnie jeden kloc, mało kabli i full funkcji. Nie słuchałem go ani razu po USB niestety. Pod względem technicznym bajka. PRE działa jak należy, małe przeskoki bez trzasków, szumów (jak to bywa w studyjnych monitorach). Tego właśnie się boję, że to będzie plątanina kabli i dodatkowy stół na to ... A tak to jeden klocek w szafce szyty na miarę. W nowym domu zrobię osobne gniazdka pod każdą kolumnę i będzie "czysto".
 5. Doszedłem do wniosku, że zrobię tak: Laptop z roon core + jakiś zwykły NAS na pliki z kopią zapasową. Mam dyski ze stacjonarnego komputera. Latam z laptopem po pokojach więc i tak jest włączony cały czas gdy słucham. NAS będzie pracował 24h. Coś z dwiema zatokami wezmę bez spiny.
 6. 3 miesiąc z aktywnymi 40stkami. Nie żałuje złotówki za nie 🙂 Chciałem je kiedyś kupić zanim jeszcze przewaliłem tego sprzętu tyle. Szkoda, że tego nie zrobiłem (wtedy był by to zakup w ciemno). Dużo czytałem o nich na zagranicznych forach, a w Polsce było o nie ciężko. Jak coś mi odwali w nowym pomieszczeniu, to zacznę jakąś lampę z nimi parować. Pre i CD (Lector). Dam znać jak to wyszło choć klocek all in one CDA2 jest kompletny 🙂
 7. Widzę, że Roon dał wsparcie dla Cambridge Audio choć samo CA nic na stronie nie zmieniło
 8. O to mi chodzi. Dzięki Panie ja mam druty po pińcet złotych najdroższy i takie są okej więc ten atak z kablami to nie do mnie 😉
 9. Bardzo śmieszne. Mi chodzi o aspekty techniczne i łączność z EAC
 10. Oczywistości. Chodzi o końcowy efekt. Mogę kupić sata i usb.
 11. CD Rom nie ma znaczenia? Muszę coś kupić. USB czy SATA? Czy bez znaczenia?
 12. Nie działa mi ten link na telefonie. Czy u Was jest ok?
 13. Nie wejdzie, tylko już wszedł.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.