Jump to content

chcheckitout

Użytkownicy
 • Content Count

  638
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mi nierejestrowana z Japonii przyszła w 3 tyg. Z Australii podobnie ... Zalega rejestrowana 😞
 2. DHL, DPD, Fedex spokojnie dostarczy, bo wysyłam i odbieram leki biologiczne na Europę i np ze Słowenii ostatnio szło jeden dzień. Ze stanów również kilka dni.
 3. Większość Japończyków nie wysyła na Discogs. Ja mam jedną rejestrowaną paczkę w transporcie już ponad miesiąc i nikt nic nie wie na poczcie 😞 Tracking zamarzł, a paczka była już Polsce przed całą aferą z wirusem ...
 4. 700 USD już kosztuje ? Ja kupiłem zaraz po debiucie za 499 chyba.
 5. A ja cały czas myślę. Nie mogę się rozstać z komputerem stacjonarnym, a przede wszystkim z monitorem 32 cale. W maju chciałbym Roona dopiąć tip top. No to jeszcze raz .... Aktualnie mam Bluesound bluesound node 2i i gra to po wifi na prawdę spoko i nie mam parcia. Podpiąć po USB do niego SSD (przenośny kompletne rozwiązanie lub sata z przejściówką do USB i zasilanie np IFI - ten pipek i zasilacz). Na laptopie core i zgrywanie po sieci plików na ten SSD ale pewnie będzie to uciążliwie wolne. LUB NAS na pliki muzyczne z kopią. Mam oprogramowanie do kopii zapasowej i teoretycznie nie potrzebuje takiego rozwiązania ale boję się że to będzie wieki się robić, a zgrywać pliki na ten SSD w sieci będzie pewnie ciężko jak i robić kopię. NUC + NAS ok ale zawsze jest muzyka włączona gdy działam na laptopie + CD które nie wymaga ingerencji sieciowej. Nie chcę mieć dwóch komputerów włączonych na raz i do tego jeszcze NAS. Kupuje sporo plików i kopiowanie jest dość częste jak i kopia zapasowa.
 6. Pisałem w innym temacie ale tutaj też to zrobię 🙂 Ktoś się wypowie które wersje Nirvany na CD kupić ? SHM jest kilka. Głównie chodzi mi o Nevermind i In Utero Album który uwielbiam Type O Negative Bloody Kisses też jest poszukiwany. Ktoś coś ?
 7. Ktoś się wypowie które wersje Nirvany na CD kupić ? SHM jest kilka. Głównie chodzi mi o Nevermind i In Utero Album który uwielbiam Type O Negative Bloody Kisses też jest poszukiwany. Ktoś coś ?
 8. Jaki to serwer ? I jak to śmiga ? Proszę podaj konfigurację.
 9. Jaki metraż salonu ? Ja teraz je mam w 24 metrach i spokojnie na godzinie 9 jest już głośno. Zależy oczywiście od realizacji ale Japończyki grają ciszej.
 10. Jak ktoś szuka zapasu mocy to polecam wersję aktywną :) Cały czas jestem pod wrażeniem. Boję się tylko jak one się zachowają w 30 m. Czy nie znikną ... Problem będzie, bo większe aktywne kolumny to już spora przepaść cenowa.
 11. Bardzo dobra wiadomość, czyli wszystkie streamery będą tak działać.
 12. Jako end point to działa bardzo dobrze ale czy jednocześnie Roon widzi pliki, które są na dysku wewnątrz urządzenia. Mogę mieć na laptopie core ale dalszą robotę odwala np Altair nowy. Będę wdzięczny za sprawdzenie tego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.