Jump to content

chcheckitout

Użytkownicy
 • Content Count

  631
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jaki to serwer ? I jak to śmiga ? Proszę podaj konfigurację.
 2. Jaki metraż salonu ? Ja teraz je mam w 24 metrach i spokojnie na godzinie 9 jest już głośno. Zależy oczywiście od realizacji ale Japończyki grają ciszej.
 3. Jak ktoś szuka zapasu mocy to polecam wersję aktywną :) Cały czas jestem pod wrażeniem. Boję się tylko jak one się zachowają w 30 m. Czy nie znikną ... Problem będzie, bo większe aktywne kolumny to już spora przepaść cenowa.
 4. Bardzo dobra wiadomość, czyli wszystkie streamery będą tak działać.
 5. Jako end point to działa bardzo dobrze ale czy jednocześnie Roon widzi pliki, które są na dysku wewnątrz urządzenia. Mogę mieć na laptopie core ale dalszą robotę odwala np Altair nowy. Będę wdzięczny za sprawdzenie tego.
 6. Klubowicze. Na prawdę nikt tego nie sprawdził ? Czy Auralic może być jednocześnie roon end point i magazynem plików (wewnętrzny dysk) ?
 7. Gra z ATC CDA2 MKII ale grał i z Chord Dave.
 8. Nie wiem jakie tam macie stereo ale w okolicach 2 tyś według mojego ucha wszystko gra na tym samym poziomie, tylko ciut inaczej brzmią te transporty. Przewaliłem ostatnio trochę end pointów pod ROON i oczy (uszy) dopiero otwiera Sotm Sms200 Ultra z SPs500. Wszystko wstecz cenowo to żadna zmiana w systemie. Kabli cyfrowych nie słyszę choć caox mam firmowy ale to chyba dla świętego spokoju kupiłem. Zmieńcie sobie DAC jeśli używacie tego sprzętu jako end point. To jest zmiana znacząca, nie mówiąc już o kolumnach. U mnie Node 2i plumka z zewnętrznym DAC i do plików jest elegancko i wolałem dorzucić do kolumn, które zrobiły robotę.
 9. Dostałem zdjęcia, wygląda ok i odpisuje szybko. Posiada gościu jeszcze reedycję tego albumu też japońską. Piszę, że brzmi dużo lepiej niż first press. Sam już nie wiem. Wyjdzie około 200 zł. Nie jest to majątek ale człowiek nie chcę się rozczarować szczególnie, że czuje się jak dziecko na gwiazdkę jak coś idzie z JAP.
 10. Kupował ktoś japońskie wydania z Rosji ? Jakoś nie mogę zaufać tym ludziom na Discogs. Gościu ma płytę pierwsze wydanie prawie ideał, pełny środek z OBI jest od października tego roku na portalu i nie ma żadnych ocen. Oferta opisana rzetelnie, poprosiłem o zdjęcia i czekam. Generalnie nawet jak mi wyśle, to nie będę wiedział czy to oryginał. Spotkałem się z opisami japońskich wydań jak zapewnia sprawdzony sprzedawca z Japonii lub nawet Europ z dopiskiem "nie rosyjskie podróby". Zdaję sobie sprawę, że album z 1991 r będzie ciężko dorwać w super jakości z OBI itp.
 11. Bawiłem się z P2 i CDA2 MK II + 40 vs CDA2 MK II + 40A W takiej konfiguracji grały ciszej niż aktywne.
 12. A ja z innej beczki. W czym trzymacie swoje Japończyki ? Mam sporo już płyt ale jakoś nie mogę odpakować tych co są w foliach. Może coś takiego: [Hidden Content]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.