Jump to content

Tomas20

Użytkownicy
 • Content Count

  458
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

81 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1872 profile views
 1. Ja miałem podobnie co autor tematu. Miałem 1600zl w kieszeni, poszedłem napalony na HD600, wyszedłem z SoundMagic. Najlepsze było jak już wybrałem: "yyy a ile te w ogóle kosztują ?".... yyy już sprawdzam......495zl. yyy 😲 biooore 🤩
 2. Mieć tyle gałek do kręcenia we wzmacniaczu i ich nie używać 😯 Ja marze o tylu gałkach 😁
 3. No g1 to potwór. Na youtube przy dobrych słuchawkach można usłyszeć namiastkę tego co potrafi "sześciopak RELi" 😁 Każdy w zależności od piętra na którym stoi jest inaczej cięty. To jest dopiero pełnozakresowy bas. Słuchacze mówią że wrażenie jest jak na koncercie, stopa perkusji aż masuje żołądek. I nie ma przy tym żadnego dudnienia czy buczenia. Szkoda tylko ze 50k trzeba na to szykować.
 4. "Brak cierpliwości w moim wieku" a wcześniej : "słuchawki bluetooth podłączane do Node2". Ty na poważnie czy jajeczka se robisz ? 😉😁
 5. Audio Physic Step. Równie dobrze zgrywa sie z modelem Sitara mimo ze to podlogówki.
 6. Zmieniam, siadam, słucham, zmieniam, siadam, słucham....zostawiam, zapominam 😉
 7. Problem z dopasowaniem.....? Włączam dwa RELe T5, wszystko pasuje i jest pięknie 😉
 8. Ja bym poszedł w subwoofer a najlepiej dwa przy każdej kolumnie w odbudowie zamkniętej do stereo podłączane pod gniazda głośnikowe np jakieś RELe. Bas będzie potężny, szybki i w ilości jakiej sobie podkręcisz.
 9. Cytat z testu audio "Brzmienie Zwarte, dynamiczne, oparte na mocnym, konkretnym basie. Lekko zaciemnione...." Hmm ale autor tematu szuka rozjaśnionego brzmienia. P.S - Z powyższego można wysnuć pewne teorie, co tu sie dzieje. 🙂
 10. Rozumiem. To pozostaje znalezienie tego wymarzonego wzmacniacza metodą "prób i błędów". Pozdro.
 11. Kup jaki kolwiek wzmacniacz powyżej 60W/8ohm w cenie od 2,5 tys w górę z gałkami bas/treble i poprostu podkręć gałkę jak Ci pasuje. Ludzie kupują wykastrowane funkcyjnie wzmacniacze i potem narzekają za mało/ za dużo góry, za mało / za dużo basu itd. Zaraz dostaniesz odpowiedz ze to degraduje dźwięk, że trzeba kupić dobrze dopasowany wzmacniacz, albo ze to nie audiofilskie. Powiem Ci na ucho: bzdury 😉 Ciesz się dźwiękiem i muzyką.
 12. Smutne ale osobiście się z tym zgadzam. Wróciłem do pierwotnej budżetówki bo sama uciecha dla oczu z posiadania drogiego sprzętu to za mało.
 13. Ja miałem u siebie na testach w czasie kiedy miałem pylon diamond 28. Porównywałem obydwa modele (poza basem bo jak wiadomo nie można porównać monitorów do podłogowek). 606 spoko kolumny. W niczym nie są nad wyraz wybitne ale też z niczym nie mają problemów, niczego nie brakuje (bas, środek, góra, przestrzeń) i nic nie wkurza, a to już jest dużo. Uniwersalne.
 14. To ten nowy PM7000N gra jeszcze cieplej od PM8005/6 Co znaczy cieplej z definicji ? Że góry i dołu jest mniej ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.