Jump to content

pacman

Użytkownicy
 • Content Count

  262
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

35 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sprzedam minidsp 2x4. Kupiłem kiedyś do kina domowego, sprawdziłem czy działa i od tego czasu leży i się kurzy. Idealny sprzęt by np. zgrać z sobą kilka subwooferów.
 2. Nie zapomnij, że sieć szkieletowa też się szybko rozwija. Kiedyś standardem były radiolinie 200Mbps, teraz już 1Gbps a za chwilę 2, 5 i 10Gbps. To samo z włóknami - wystarczy wymienić wkładki i masz 10G zamiast 1. Co za problem dziś doprowadzić "na pole" 1Gbps? - nie trzeba do tego światłowodu. Tych 200 użytkowników nie będzie jednocześnie ciągnąć plików, a nawet jak część odpali filmy, to jak spojrzysz sobie na charakterystykę ruchu, to nie jest to linia prosta.
 3. Taka wykładzina tylko w płytkach 🙂 kleisz ją do podłogi na specjalny klej który pozwala na zdjęcie pojedynczej płytki jak się zabrudzi lub w jakiś sposób zniszczy - nie musisz wymieniać całości. Układa się też wygodniej, po położeniu nie widać połączeń.
 4. A nie chciałeś płytek dywanowych? Układa się moment i mają więcej zalet
 5. pacman

  Sprzedam/kupię

  Lampy Psvane 12AX7 Treasure Mark II - nowe https://allegro.pl/oferta/psvane-treasure-mark-ii-12ax7-t-8313832095
 6. Sprzedam procesor Darbee: https://allegro.pl/oferta/darbee-dvp-5000s-jak-nowy-8313604254 Możesz mieć Oppo 103D znacznie taniej :)
 7. Tylko moje są te większe - jest większy model. Te nie wiem jak działają...
 8. Tak, szukałem bass pump - bo pod taką nazwą występują
 9. Wzmacniacz mam Crown'a XLS 1502 (chyba taki - piszę z pamięci), a DSP mam QSC - podłączone do kina domowego, i każdy kanał idzie przez nie do końcówek mocy. Można tam budować sobie ścieżki sygnałów "z klocków" i są tam między innymi takie, które pozwalają na wyrównanie poziomu i zabawę z pasmem. Fazę też można płynnie regulować. Za te shakery to chyba dałem coś koło 200zł/szt - leżał jeden na allegro, później dokupiłem na OLX. Jakoś może szczególnie na nie nie polowałem ale trafiły się. Moim zdaniem regulacja głośności to kluczowa sprawa - jak jest za cicho to nie ma efektu, nie czuć za bardzo drgań, a za głośno, też jest niedobrze :) Zakres gdzie jest ok, jest dość wąski.
 10. Mam dwa takie: https://www.conrad.nl/p/auto-subwoofer-passief-1522-mm-500-w-sinuslive-big-bass-pump-4-373937 kupiłem kiedyś mocno okazyjnie za dosłownie jakieś grosze i dają radę. Mam dwie sofy po 3 siedzenia każda i zamontowałem po jednym pod środkowym siedzeniem. Spokojnie wystarcza, mebel się nie rozjeżdża :) Dają fajny efekt a chodzą na połowę mocy, prawdę mówiąc, przy wyższych poziomach efekty były już denerwujące. Napędzane są wzmacniaczem Crowna w klasie D. Sygnał jest brany z wyjścia subwoofera, ale obrabiam go nieco w procesorze DSP zanim trafi na shakery: wyrównanie poziomu, obcięcie częstotliwości etc.. - chodzi o to, by efekt był taki sam, czy słucha się bardzo głośno czy cicho.
 11. Już kiedyś zamieszczałem: Zdjęcia Po prawo jest flugger...
 12. Była taka akcja, ale już jest zakończona.
 13. Nie, przecież to tylko 3mm. Zresztą jakby nawet, to w kinie tłumienie jest wskazane
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.