Jump to content

pacman

Użytkownicy
 • Content Count

  265
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

39 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie, to by u mnie nie przeszło. Mam za nisko ekran 😉
 2. Stereofonii nie. Korygowałem sobie opóźnienia na dsp do nich, by grało to jak najbardziej równo. Nie wiem czy systemy korekcji w amplitunerach sobie poradzą. Ale efekt przy takim ustawieniu był też najlepszy bez jakichkolwiek poprawek. Stosuje, chociażby ze względu na to, by dopasować ich granie z pozostałymi kolumnami oraz dopasować je ze wzgledu na ustawienie. Zawsze cześć pasma z frontami się nakłada.
 3. Ja mam aktualnie dwa w połowie ścian bocznych. Najlepsze ustawienie u mnie i najlepszy efekt w centralnym miejscu odsłuchu. Ale wiadomo, u innych może być inaczej... No i takie ustawienie jest mało użytkowe, ale to pokój kinowy, można iść na kompromis.
 4. Sprzedam minidsp 2x4. Kupiłem kiedyś do kina domowego, sprawdziłem czy działa i od tego czasu leży i się kurzy. Idealny sprzęt by np. zgrać z sobą kilka subwooferów.
 5. Nie zapomnij, że sieć szkieletowa też się szybko rozwija. Kiedyś standardem były radiolinie 200Mbps, teraz już 1Gbps a za chwilę 2, 5 i 10Gbps. To samo z włóknami - wystarczy wymienić wkładki i masz 10G zamiast 1. Co za problem dziś doprowadzić "na pole" 1Gbps? - nie trzeba do tego światłowodu. Tych 200 użytkowników nie będzie jednocześnie ciągnąć plików, a nawet jak część odpali filmy, to jak spojrzysz sobie na charakterystykę ruchu, to nie jest to linia prosta.
 6. Taka wykładzina tylko w płytkach 🙂 kleisz ją do podłogi na specjalny klej który pozwala na zdjęcie pojedynczej płytki jak się zabrudzi lub w jakiś sposób zniszczy - nie musisz wymieniać całości. Układa się też wygodniej, po położeniu nie widać połączeń.
 7. A nie chciałeś płytek dywanowych? Układa się moment i mają więcej zalet
 8. pacman

  Sprzedam/kupię

  Lampy Psvane 12AX7 Treasure Mark II - nowe [Hidden Content]
 9. Sprzedam procesor Darbee: [Hidden Content] Możesz mieć Oppo 103D znacznie taniej :)
 10. Tylko moje są te większe - jest większy model. Te nie wiem jak działają...
 11. Tak, szukałem bass pump - bo pod taką nazwą występują
 12. Wzmacniacz mam Crown'a XLS 1502 (chyba taki - piszę z pamięci), a DSP mam QSC - podłączone do kina domowego, i każdy kanał idzie przez nie do końcówek mocy. Można tam budować sobie ścieżki sygnałów "z klocków" i są tam między innymi takie, które pozwalają na wyrównanie poziomu i zabawę z pasmem. Fazę też można płynnie regulować. Za te shakery to chyba dałem coś koło 200zł/szt - leżał jeden na allegro, później dokupiłem na OLX. Jakoś może szczególnie na nie nie polowałem ale trafiły się. Moim zdaniem regulacja głośności to kluczowa sprawa - jak jest za cicho to nie ma efektu, nie czuć za bardzo drgań, a za głośno, też jest niedobrze :) Zakres gdzie jest ok, jest dość wąski.
 13. Mam dwa takie: [Hidden Content] kupiłem kiedyś mocno okazyjnie za dosłownie jakieś grosze i dają radę. Mam dwie sofy po 3 siedzenia każda i zamontowałem po jednym pod środkowym siedzeniem. Spokojnie wystarcza, mebel się nie rozjeżdża :) Dają fajny efekt a chodzą na połowę mocy, prawdę mówiąc, przy wyższych poziomach efekty były już denerwujące. Napędzane są wzmacniaczem Crowna w klasie D. Sygnał jest brany z wyjścia subwoofera, ale obrabiam go nieco w procesorze DSP zanim trafi na shakery: wyrównanie poziomu, obcięcie częstotliwości etc.. - chodzi o to, by efekt był taki sam, czy słucha się bardzo głośno czy cicho.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.