Jump to content

Makgajwer

Użytkownicy
 • Content Count

  693
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

125 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Makgajwer

  Audio mity

  Miałem i takie przewody sieciowe grubości z 5cm - co z tego jak 3 razy cieńszy grał lepiej. Jak ktoś słucha to wybierze ten lepiej pasujacy do danego zestawu, lepiej grający a nie lepiej wyglądajacy.
 2. Makgajwer

  Audio mity

  Szukasz frajera, który Ci takie rzeczy powie na publicznym forum. Trzeba trochę lepiej znać się na elektronice. Nawet ne wszyscy producenci wiedą jak zrobić optymalny przewód. Na takich forach najwięcej mają do powiedzenia Ci co się na niczym nie znają.
 3. Makgajwer

  Audio mity

  Mało firm robi takie naprawdę dobre przewody sieciowe, robiące duże wrażenie.
 4. Jestem podobnego zdania. To co robi z jakością żródeł jeden z moich przewodów sieciowych jest niewyobrażalne. Większość sieciówek coś tam wnosi, ale to co potrafi bardzo dobry przewód to znacznie więcej, jakby wymienić żródło na lepsze z dużo wyższej półki.
 5. Makgajwer

  Audio mity

  Jestem konstruktorem urządzeń elektronicznych i praktykiem. Dlatego nie mam czasu ani zamiaru dyskutować z ludźmi którzy mają dosyć powierzchowne pojęcie o elektronice .
 6. Makgajwer

  Audio mity

  Dobry sprzet daje prawie tyle radości co dobry seks. Ja Tobie współczuję, bo życie jest za krótkie aby tracić je na słuchanie na niedopracowanym sprzęcie i pisanie głupot w internecie.
 7. Makgajwer

  Audio mity

  Ja tam lubię te endorfiny po nawet małej poprawie czuc euforię, A to tylko były odsłuchiwane kable głośnikowe, najmniej wpływające na jakość dźwięku, mógł porównać IC a jeszcze lepiej przewody sieciowe.
 8. Mój najlepszy przewód sieciowy też jest DIY ,taki za tysiaka - porównywalem go do paru markowych , nawet kilka razy droższych i ewidentnie słychać było jego przewagę.
 9. Nie morduj się niepotrzebnie, DSP służy jedynie do tworzenia karykatur normalnego dźwięku. Niektóre przewody aż za bardzo ingerują w dźwięk.
 10. Słabe przewody to zawsze denny dźwięk, nawet jak się wydaje że gra nienajgorzej. Setki systemówsłuchałem i na wystawach i u ludzi i nigdy nie było wyjątku.
 11. Wypożycz niebieskiego i brązowego Furutecha - dla daltonisty one niczym się nie rożnią, posłuchaj jak odmienne mają sygnatury brzmieniowe. Częstotliwości radiowe niektóre przewody dosyć skutecznie filtrują.
 12. W której książce widziałeś opisane przenikanie zakłóceń przez pojemność pasożytniczą trafa, albo inne wytłumaczenia dlaczego w wielu przypadkach przewody grają.
 13. To jakieś podróbki, bo nawet te tanie Furutechy Fi-11 chińczycy podrabiali. Gdybym miał słuchać na takich drutach na swoim systemie to wolał bym sprzętu nie włączać - siedział bym pewnie na forum i kwękał jak to mi nic nie gra.
 14. Rzygam już tymi milionami postów że przewody nie grają, one nic nie zmienią tylko zajmują czas jak czyta się takie głupoty.
 15. My tu wchodzimy aby coś się dowiedzieć, i IC także a tu jak zwykle odzywa się troll. Próbuję zrozumieć z czego ta psychoza wynika, bo z nieosłuchania wysokiej klasy sprzętu na pewno, moze z czegoś jeszcze.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.