Jump to content

Makgajwer

Użytkownicy
 • Content Count

  682
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

106 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wypożycz niebieskiego i brązowego Furutecha - dla daltonisty one niczym się nie rożnią, posłuchaj jak odmienne mają sygnatury brzmieniowe. Częstotliwości radiowe niektóre przewody dosyć skutecznie filtrują.
 2. W której książce widziałeś opisane przenikanie zakłóceń przez pojemność pasożytniczą trafa, albo inne wytłumaczenia dlaczego w wielu przypadkach przewody grają.
 3. To jakieś podróbki, bo nawet te tanie Furutechy Fi-11 chińczycy podrabiali. Gdybym miał słuchać na takich drutach na swoim systemie to wolał bym sprzętu nie włączać - siedział bym pewnie na forum i kwękał jak to mi nic nie gra.
 4. Rzygam już tymi milionami postów że przewody nie grają, one nic nie zmienią tylko zajmują czas jak czyta się takie głupoty.
 5. My tu wchodzimy aby coś się dowiedzieć, i IC także a tu jak zwykle odzywa się troll. Próbuję zrozumieć z czego ta psychoza wynika, bo z nieosłuchania wysokiej klasy sprzętu na pewno, moze z czegoś jeszcze.
 6. Ale jesteś oszczędny szok. Skoro przeciętny Polak ma 50 tys, oszczędności to ty pewnie miliony.
 7. Ty masz chyba jakieś kompleksy, albo same długi żeby aż tak chorobliwie być oszczędnym. Weź te swoje druty i sobie porównaj u jakiegoś kolegi audiofila na lepszym sprzęcie to oczy Ci się otworzą.
 8. Przypomniało mi się jak wtedy stary inżynier mówił, aby używać posrebrzanego drutu do audio bo wzmacniacz tak okablowany szczególnie na lampie zagra lepiej. Patrzyłem wtedy na niego na dziwaka, dopiero po latach sam spróbowałem różnych przewodników i przekonałem się jak duży mogą mieć wpływ na jakość dźwięku.
 9. Z tej ksiażki zrobiłem kilka wzmacniaczy zanim zacząłem projektować lepsze, Jeden na dodatkowych schematach na BD249/250 nawet nieźle grał jak na tamte czasy, chociaż robiłem go wtedy na zamiennikach z braku oryginalnych .
 10. Czy to na wystawach, czy u ludzi to nigdy jeszcze nie słyszałem dobrze grającego audio na podstawowych przewodach.
 11. Pierwsze słyszę, aby gorsze przewody obcinały wyższe częstotliwości akustyczne, trzeba być kompletnym laikiem aby do tego sprowadzać granie przewodów.
 12. Znając Twoje podejście techniczne np.: do THD łatwo mogę sobie wyobrazić zestawy aktywne słabo grające, takie które nie różnicują jakości dźwięku interkonektów . Znam kilka systemów aktywnych ale zbudowanych audiofilsko, bo tak trzeba podejść do tematu. Jesli zwrotnica jest cyfrowa to każdy DAC musi być wybitny brzmieniowy, tak samo wzmacniacz, a nie jakis speniający parametry z zapasem .
 13. Zapomniałem, że jest tu was na forum kilku elektryków, którzy słyszą tylko takie duże zmiany. Nie zależy wam na maksymalnej jakości.
 14. Potrzebujesz otwierać te wav-y plikiem .cue który można zrobić w notatniku albo ściągnąć do danej płyty. Cue otwiera większość programów.
 15. Widać, że nie masz pojęcia jaki duży wpływ ma filtr wyjściowy w DAc i źródłach na brzmienie, a tam filtry są zwykle wyżej niż 30kHz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.