Jump to content

pkrecz

Użytkownicy
 • Content Count

  2628
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

69 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Do sprzedania 1m przewodu zasilającego Furutech TCS31 z wtykiem IEC Neotech'a. Kabel i wtyk bardzo mało używany, bez oznak zużycia, przetarć ... Wysyłka GRATIS.
 2. Został jakby co jeden zestaw 🙂
 3. Kompletne PVC na rezystorach PRP - wyposażenie jak na fotce. Do wyboru wyświetlacz czerwony lub zielony. Cena z wysyłką 450 zł.
 4. Przepraszam za błąd w opisie. Opis sugeruje, że w skład zestawu wchodzą również przekaźniki, a tak nie jest. Ma być "PCB do przekaźników", czyli gołe PCB
 5. Jak ktoś jeszcze reflektuje to zapraszam. Na początku idzie zamówienie do zakładu.
 6. Myślę o kolejnej edycji wykonania PCB tego projektu wraz z zaprogramowanym uPC. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany takim zestawem to proszę o kontakt na PW. Cena jednego zestawu ( PCB z przekaźnikami + PCB dla LED oraz zaprogramowany uPC) to koszt 135 zł z wysyłką paczkomatem.
 7. > Riczi75 Żadne inne monitorki nie miały tej maniery, więc moje osobiste doświadczenia mówią, że to raczej problem AP ... Na co zmieniłeś Cyrus'a ?
 8. > simpol Mam takie same spostrzeżenia odnośnie zapiaszczenia. Ja to nazywam manierą szeleszczenia ... 🙂 Mimo tego monitorki ładnie się zgrywają z Cyrus'em. Ponadto jeden z niewielu monitorów, które zagrają co najmniej poprawnie w małym pomieszczeniu 10-12 m2. A to niewątpliwie rzadka zaleta. Mowa oczywiście o Classic 3. Czy ktoś miał styczność AP Step Plus ?
 9. Stan kabla fabryczny. Konfekcja: banan BFA -> widły. Oryginalny karton, paragon. Wysyłka gratis.
 10. Patrzę i nie wierzę. W i9 te same gniazda głośnikowe co w starej serii. Po nowej serii oczekiwałem usprawnienia tego tematu :) Ogólnie, wizualnie ładnie się prezentuje.
 11. Stan kabla fabryczny. Konfekcja: banan BFA -> widły. Oryginalny karton, paragon. Wysyłka gratis.
 12. Nie mam na myśli takiego stanu płyt i urządzeń 🙂 Załóżmy: nowa płyta i nowe urządzenie. Czy jak 1000 razy załaduje płytę do napędu to po tym czasie nie będzie miała poprzecznych rys ?
 13. Mnie bardziej interesuje czy te napędy szczelinowe ( w tym również Cyrus) nie rysują płyt ... Ma ktoś jakieś doświadczenia w tym temacie i się nimi podzieli ... :)
 14. Nowe moduły do ostatniej mojej wersji kondycjonera sieciowego. Mowa o 4 płytkach - uruchomione, przetestowane. Funkcjonalność - ochrona przeciwprzepięciowa, dwustopniowy filtr przeciwzakłóceniowy ( 3 wyjścia), DC Blocker, wskaźnik polaryzacji fazy oraz prawidłowości przewodu ochronnego. Cena 800 zł.
 15. >Bart73 Bardzo fajne i pożyteczne opracowania. Z tego co zrozumiałem w przypadku 8.2 DAC układy niskoszumne są zasilane z PSX-R2, a stopień końcowy z wewnętrznego ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.